Oversikt Kretsmesterskap 2018

Turnering Dato Antall deltagere Klassevinnere
KM Østfold2018-10-20 19 B, Ethan Dias, Moss
C, Andreas Fuskeland Kro, Fredrikstad
D, Julia Åkesson, H1, Halden
E, Ben Samuel Groth Skaar, Sarpsborg
F, Vetle Bjørge Strand, Fredrikstad FSU
G, Anna Blauhut, Fredrikstad FSU
KM Rogland for barn og ungdom 20182018-10-20 74 B, Abyl Kizatbay, Stavanger
D, Arjan Wylleman, Smeaheia
D, Shazil Khan Shehzad, Sandved
E, Sverre Lye, Smeaheia
F, Rune Mæstad, Smeaheia
G, Håkon Salte, Jæren
KM Oslo 20182018-10-20 133 A, Robin Kjær, Haugerud
B, Elias Hannestad, Vålerenga
C, Andreas Tenold, Nordstrand
D, Linnea Larre, OSSU
E, Viktor Nygaard Løvåsen, Vålerenga
F, Yngve Mæhle Rekdal, Nordstrand
G, Isak Brattgjerd, Dragulf Oslo
KM for ungdom Hordaland 20182018-09-30 74 A, Mathias Mokleiv Sætre, Bergens
B, Shjalg Næss, Masfjorden
C, Thirukkumaran Jeyachandran, Sotra
D, Theo N. Johannessen, Haukås
E, Fredrik Aasen, Haukås
F, Julian Lothe Ringen, Søråshøgda
G, Alexander Aasen, Haukås
KM Telemark og Vestfold2018-10-20 31 A, Per Fredrik Holand, Grenland Sjakksenter
B, Benjamin Halvorsen, Tromsø
C, Lyder Øverbø, Klyve
D, Philip Helland, Grenland Sjakksenter
E, Eirik Strøm Austad, Brattås
F, Elias Buschmann Rustan, Caissa
F, Georg Standal Flaten, Kragerø
G, Even Huneide Hetland, Horten
G, Nicolai Østensen, Klyve
Det åpne KM 2018 i Hedmark for barn og ungdom2018-10-20 37 B, Arijanit Berisha, Hamar
C, Fredrik Østlie Pettersen, Hamar
D, Lars Håvard Skuggerud Dahl, Hamar
E, Jonatan Hardeberg, Gjøvik
F, Theodor Henriksen, Kongsvinger
G, Lars Ystad-Deglum, Greveløkka
Åpent KM Akershus 20182018-10-21 64 A, Dag Einar Bjørkevoll Nord, Nittedal
B, Subramanian Ramasubramanian, Bærum
C, Sigurd Brattlien, Nittedal
D, Gunnar Brandshaug Dale, Bærum
E, Peder Marcus Aamodt, Ski
F, William Alexander Olsen, Bærum
G, Victor Strat, Bærum
KM for barn og ungdom 20182018-11-04 31 A, Bjørn Robert Unhjem, Molde
B, Andreas Skrede Hausken, Aalesunds
C, Mathias Unneland, Aalesunds
D, Olav August D. Tønnessen, Volda Ørsta
E, Aleksander Skrede Hausken, Aalesunds
F, Atle Haukås, Volda Ørsta
G, Tarek Alkhatib, Averøya
KM Buskerud2018-10-21 25 B, Aleksander Rinde, Konnerud
C, Emma Marthiniussen, Konnerud
D, Even Tellefsen, Drammens
E, Tias Marthiniussen, Konnerud
F, Isak Pletan, Modum
G, Vegard Fjørtoft, Bærum

Klasseinndeling 2018:

KL: A 26 - 17 År 1992 - 2001
KL: B 16 - 15 År 2002 - 2003
KL: C 14 - 13 År 2004 - 2005
KL: D 12 - 12 År 2006 - 2006
KL: E 11 - 11 År 2007 - 2007
KL: F 10 - 10 År 2008 - 2008
KL: G 9 og yngre 2009 og senere

Alle sesonger: 2006| 2007| 2008| 2009| 2010| 2011| 2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|

Tabellen er automatisk generert fra tildelte BGP-poeng.