Oversikt Kretsmesterskap 2011

Turnering Dato Antall deltagere Klassevinnere
KM TRØNDELAG2011-10-22 27 A, Herman Jr. Vallente, Trondheim
B, Edel Johanne Myraunet, Frosta
E, Sigve Sundsbø, Elefantene
F, Arman K Ghaderi, Elefantene
F, Håvar Dahl, Hell
G, Eskil Bruaset, Trondheim
KM for ungdom 2011 Buskerud2011-10-23 33 C, Kazim Yilmas, Hokksund
C, Kjell Håkon Lien, Tyristrand
D, Olav Baade Møen, Veien
E, Gjermund Tandberg, Modum
G, Abdulla Al-Kanany, Modum
KM Østfold2011-10-30 22 A, Benjamin M Andersen, Moss
B, Eirik Moltu, Sarpsborg
C, Axel Thorenfeldt, Fredrikstad
D, Vegard Engan-Larsen, Moss
F, Truls Kløfsrud Jauert, Moss
G, Sondre Piiksi, Moss
KM for ungdom i Hordaland2011-10-22 31 A, Ole Emil Frisvold, Bergens
B, Jørgen Hoel, Bergens
D, Benjamin Haldorsen, Bergens
E, Sondre Merkesvik, Bergens
G, Jens Christian L. Opdahl, Bergens
KM Akershus2011-10-15 31 B, Bibek Liu, Strømmen
C, Sherington Amarapala, Strømmen
D, Dag Einar Bjørkevoll Nord, Nittedal
E, Sander Sunde Bernhus, Sørum
F, Odd Aarstad Solum, Strømmen
G, Haakon Monclair, NTG
Rogaland KM for barn og ungdom 20112011-10-29 117 A, Simon Barane, Lye
B, Fredrik Beer Jacobsen, Stavanger
C, Askild Heiret, SjakkMatt United
C, Joacim Andreassen, Figgjo
C, Oddmund André Alsåker, Hå
C, Sofie Beer Wegge, Lye
E, Benjamin Fossan, Stavanger
F, Rizan Ubdo, SjakkMatt United
G, Abyl Kizatbay, Stavanger
G, Håkon Hembre Helgøy, Sandved
G, Omid Paya, Stavanger
KM for ungdom Hedmark SU2011-10-22 23 A, Per Emil Tollefsen, Våler
B, Snorre Rygg, Nord-Odal
C, Marius Eriksen, Kongsvinger
E, Jonas Hauknes, Ridabu
G, Elias Haukenes, Ridabu

Klasseinndeling 2011:

KL: A 26 - 17 År 1985 - 1994
KL: B 16 - 15 År 1995 - 1996
KL: C 14 - 13 År 1997 - 1998
KL: D 12 - 12 År 1999 - 1999
KL: E 11 - 11 År 2000 - 2000
KL: F 10 - 10 År 2001 - 2001
KL: G 9 og yngre 2002 og senere

Alle sesonger: 2006| 2007| 2008| 2009| 2010| 2011| 2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|

Tabellen er automatisk generert fra tildelte BGP-poeng.