Oversikt Kretsmesterskap 2015

Turnering Dato Antall deltagere Klassevinnere
KM Oslo individuelt 20152015-10-17 172 A, Joachim B Nilsen, 1911U
B, Lucas Ranaldi, 1911U
C, Sigurd K. Huse, Nordstrand
D, Ingrid Skaslien, Vålerenga
E, Noam A. Vitenberg, Dragulf Oslo
F, Andreas Tenold, Nordstrand
G, Jo Frønsdal Engedal, OSSU
KM Buskerud for barn og ungdom2015-10-18 42 B, Rasmus L. Haugland, Hokksund
C, Abdulla Al-Kanany, Modum
D, Karl Anker Slettum, Kongsberg
E, Karl Ivar Lavergren, Drammens
F, Mia Sofie Jenssen, Konnerud
G, Magnus Ørn Lavergren, Drammens
Åpent KM Rogaland2015-10-17 111 A, Alseit Kizatbay, Stavanger
B, Edvin Jarve, Stavanger
C, Abyl Kizatbay, Stavanger
D, Oskar Feed Jakobsen, Hå
E, Alisha Shehzad, Sandved
F, Ivan Rozhko, Sandved
G, Shazil Khan Shehzad, Sandved
KM Vestfold2015-10-10 23 B, Andreas Skotheim, Tønsberg
C, Daniel Bergerud, Tønsberg
D, Bjørn Magnus Bø, Larvik
F, Haakon Faye-Lund, Caissa
G, Lykke-Merlot Helliesen, Caissa
KM Møre og Romsdal for Barn og Ungdom2015-10-31 34 A, Bjørn Robert Unhjem, Molde
B, Petter Andreas Wadstensvik, Kristiansund
C, Mads Wollan Myhre, Kristiansund
F, Mathias Unneland, Aalesunds
G, Johannes Tylden, Kristiansund
KM Østfold2015-10-18 18 B, Johanne Bratland Tjernshaugen, Moss
C, August Kristiansen Kløfsrud, Moss
D, Tobias Lang Nilsen, Moss
F, Kjell Erik Ngo, Moss
G, Espen Berg Hellesnes, Moss
KM Akershus for Barn og Ungdom 20152015-10-31 39 A, Aidin Afsari-Rad, Setskog
B, Dag Einar Bjørkevoll Nord, Nittedal
C, Eirik S. Enersen, Bærum
D, Knut Syse, Dragulf Akershus
E, Thomas Thorvaldsen, Follo
F, Alex Flåtrud, Asker
G, Hy Chang Vo, Dragulf Akershus
KM for barn og unge i Hordaland2015-10-17 113 A, Abdulla M Muhsen, Bergens
B, Øyvind Andvik, Masfjorden
C, Mikael Takle, Vadsø
D, Sander Glesnes, Sotra
E, Liam Jansson Rønnestad, Søråshøgda
F, Thirukkumaran Jeyachandran, Sotra
G, Julian Lothe Ringen, Søråshøgda
KM Trøndelag 20152015-10-17 0
KM Hedmark2015-10-18 36 A, Markus Slettmoen, Ridabu
B, Jørgen Brobakken, Ridabu
C, Oliver Opseth, Hamar
D, Tollef Vikerødegården, Hamar
E, Jørgen Vamnes Sæther, Sørum
F, Mattis Gammelmo Wiksén, Greveløkka
G, Aksel Østbye, Greveløkka

Klasseinndeling 2015:

KL: A 26 - 17 År 1989 - 1998
KL: B 16 - 15 År 1999 - 2000
KL: C 14 - 13 År 2001 - 2002
KL: D 12 - 12 År 2003 - 2003
KL: E 11 - 11 År 2004 - 2004
KL: F 10 - 10 År 2005 - 2005
KL: G 9 og yngre 2006 og senere

Alle sesonger: 2006| 2007| 2008| 2009| 2010| 2011| 2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|

Tabellen er automatisk generert fra tildelte BGP-poeng.