Oversikt Kretsmesterskap 2009

Turnering Dato Antall deltagere Klassevinnere
KM for ungdom (Akershusmesterskapet) 20092009-10-18 34 A, Line Holen, Sørum
B, Morten Solsbakk, Sørum
C, Viktor W Mathisen, Nittedal
D, Sherington Amarapala, Strømmen
E, Daniel Steen Hauge, Strømmen
F, Dag Einar Bjørkevoll Nord, Nittedal
G, Odd Aarstad Solum, Strømmen
KM Hordaland2009-10-17 28 A, Abdulla M Muhsen, Bergens
B, Ole Emil Frisvold, Bergens
C, Jørgen Hoel, Bergens
E, Adrian Hitland, Rolland
F, Benjamin Haldorsen, Bergens
F, Tollev Hølleland, Masfjorden
G, Sondre Merkesvik, Bergens
KM Vestfold2009-10-17 11 C, Danier Valiev, Caissa
E, Johan Sebastian S Christiansen, Caissa
F, Benjamin Imsrud, Caissa
G, Benjamin Stensrud, Caissa
KM for ungdom i Hedmark2009-10-24 20 A, Øyvind Lensebakken, Nord-Odal
B, Sigurd Kittelsen, Elverum
C, Snorre Rygg, Nord-Odal
E, Marius Eriksen, Kongsvinger
F, Trym H Rygg, Nord-Odal
G, Jonas Hauknes, Ridabu
KM for Ungdom, Telemark2009-10-17 17 B, Marte Torsdal, Brattås
C, Lars Rikard Rådstoga, Brattås
E, Simen A Hjortland, Kragerø
F, Gent Luta, Klyve
G, Nawid Karimi, Klyve
KM for ungdom Rogaland2009-10-25 63 A, Vadims Daskevics, Stavanger
B, Simon Barane, Lye
C, Andreas L Rosland, Lye
C, Eivind Aarthun, Stavanger
D, Martin Nilsen, Stavanger
E, Marte B Kyrkjebø, Stavanger
F, Martin Saltvedt, Stavanger
G, Henrik G Tallaksen, Lassa
KM for ungdom Buskerud 20092009-10-25 30 C, Emil Andre Østebø, Tyristrand
C, Jens Fjellheim, Modum
D, Eirik Forseth, Veien
E, Kjell Håkon Lien, Tyristrand
E, Marius Reiersen, Tyristrand
F, Rasmus L. Haugland, Hokksund
G, Gjermund Tandberg, Modum
KM for ungdom Møre og Romsdal 20092009-10-17 17 ?, Alexey Gorskiy, Allanengen SKU
?, Lars Christian Adriansen, Kristiansund
?, Vegard Kallset, Goma SKU
B, Audun Hoem, Kristiansund
KM i sjakk for ungdom i Trøndelag2009-10-25 44 A, Fredrik Aunan Lindsøe, Frosta
B, Pål Andreas Hansen, Verdal
C, Edel Johanne Myraunet, Frosta
D, Bernhard Hegelund, Sk Springer
E, Dominik Konieczny, Byåsen
F, Shervin Koushan, Elefantene
G, Arman K Ghaderi, Elefantene
KM Østfold2009-11-08 11 B, Adrian Oddenes, Fredrikstad
C, Stian Johansen, Moss
D, Lars Chr Moltu, Sarpsborg
E, Tobias Lien, Fredrikstad
F, Mats Løkke, Fredrikstad
G, Christoffer Martinsen, Fredrikstad

Klasseinndeling 2009:

KL: A 26 - 17 År 1983 - 1992
KL: B 16 - 15 År 1993 - 1994
KL: C 14 - 13 År 1995 - 1996
KL: D 12 - 12 År 1997 - 1997
KL: E 11 - 11 År 1998 - 1998
KL: F 10 - 10 År 1999 - 1999
KL: G 9 og yngre 2000 og senere

Alle sesonger: 2006| 2007| 2008| 2009| 2010| 2011| 2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|

Tabellen er automatisk generert fra tildelte BGP-poeng.