Oversikt Kretsmesterskap 2013

Turnering Dato Antall deltagere Klassevinnere
KM for barn og ungdom i Møre og Romsdal2013-10-19 14 ?, Vegard Simensen, Kristiansund
B, Iver Halse, Kristiansund
C, Amandus Edward Stolsmo, Kristiansund
C, Magnus Dahl Jenssen, Kristiansund
C, Petter Andreas Wadstensvik, Kristiansund
F, Niklas Unneland, Aalesunds
G, Mathias Unneland, Aalesunds
Åpent KM i Rogaland for barn og ungdom 20132013-10-19 136 A, Fredrik Beer Jacobsen, Stavanger
B, Alseit Kizatbay, Stavanger
C, Benjamin Fossan, Stavanger
D, Ole Andre Seglem, Sevland
E, Aleksander Fossan, Stavanger
F, Bård Kydland, Hå
G, David Nesse, Smeaheia
KM Hordaland2013-09-28 36 A, Jonatan M Andersen, Bergens
B, Matias Birkeland, Bergens
C, Krister Smelvær, Fana
D, Mikael Takle, Vadsø
E, Jens Christian L. Opdahl, Bergens
F, Olav Brattetveit, Bergens
G, Torbjørn Krogstad Hystad, Søråshøgda
Åpent KM for Trøndelag2013-10-26 22 A, Bjørn Emil Jørgensen, Trondheim
C, Anne Margrete Myraunet, Frosta
C, Trygve Dahl, Hell
D, Eivind Bruaset, Trondheim
F, Bernt Magnus Myraunet, Frosta
F, Ulrikke Langvik, Trondheim
G, Kasper Johansen Sandø, Gullkongen Stjørdal
KM Akershusmesterskapet 20132013-10-12 21 A, Silje Malen Roen, Setskog
B, Sherington Amarapala, Strømmen
C, Dag Einar Bjørkevoll Nord, Nittedal
C, Sander Bjørkevoll, Setskog
E, Andreas Salvesen, Dragulf Akershus
F, Sheroni Amarapala, Strømmen
G, Anders Ivan Stein, Nittedal
G, Gard Alexander Syreng, Nittedal
G, Tim Wanvik, NTG
Åpent kretsmesterskap Troms og nordre Nordland2013-10-13 14 C, Jørgen Kvalvik, Tromsø
F, Dario Kristensen, Harstad
G, Vebjørn Undstad Rostadmo, Tromsø
Kretsmesterskap for ungdom Hedmark2013-10-26 17 A, Sindre Brobakken, Ridabu
B, Marius Eriksen, Kongsvinger
C, Tobias Frisvold Ruud, Ridabu
E, Elias Haukenes, Ridabu
F, Julie Skjerve, Ridabu
G, Johannes Reigstad, Hamar
Oslomesterskapet for barn og ungdom 20132013-10-19 125 A, Henrik Storesund, OSSU
B, Maud Rødsmoen, OSSU
C, Eivind Olav Risting, 1911U
D, Sigurd K. Huse, Nordstrand
E, Daniel Nordquelle, Nordstrand
F, Isak Sjøberg, Nordstrand
G, Ishildur U. Ådnedottir, Vålerenga
KM Østfold2013-11-02 12 C, Henrik Øieroset, Fredrikstad
E, August Kristiansen Kløfsrud, Moss
F, Tobias Lang Nilsen, Grenland
G, Rebecca Øieroset, Fredrikstad
KM Buskerud for barn og ungdom2013-10-19 26 B, Kjell Håkon Lien, Tyristrand
C, Rasmus L. Haugland, Hokksund
D, Adrian Wold Hansen, Modum
E, Abdulla Al-Kanany, Modum
F, Mikkel Berglund, Veien
G, Karl Ivar Lavergren, Drammens

Klasseinndeling 2013:

KL: A 26 - 17 År 1987 - 1996
KL: B 16 - 15 År 1997 - 1998
KL: C 14 - 13 År 1999 - 2000
KL: D 12 - 12 År 2001 - 2001
KL: E 11 - 11 År 2002 - 2002
KL: F 10 - 10 År 2003 - 2003
KL: G 9 og yngre 2004 og senere

Alle sesonger: 2006| 2007| 2008| 2009| 2010| 2011| 2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|

Tabellen er automatisk generert fra tildelte BGP-poeng.