Oversikt Kretsmesterskap 2010

Turnering Dato Antall deltagere Klassevinnere
KM for barn og ungdom i Trøndelag2010-10-23 45 A, Ole Jakob Hegelund, Trondheim
B, Fredrik Agdestein, Steinkjer
C, Victoria Agdestein, Steinkjer
E, Shervin Koushan, Elefantene
F, Sigve Sundsbø, Elefantene
G, Arman K Ghaderi, Elefantene
KM for Ungdom Hordaland2010-10-24 35 A, Jonatan M Andersen, Bergens
B, Ole Emil Frisvold, Bergens
C, Sigve Hølleland, Masfjorden
D, Mathias Mokleiv Sætre, Bergens
E, Sebastian Stenberg, Bergens
F, Sondre Merkesvik, Bergens
G, Amalie Isabel Merkesvik, Bergens
KM for Ungdom, Telemark2010-10-24 39 B, Thomas Rørvik, Kjørbekkhøgda
C, Hipolit Wilczek, Klyve
C, Lars Rikard Rådstoga, Brattås
E, Joar Olai Lier, Brattås
F, Kristian Oterholt, Klyve
G, Ole Kristian Burhol, Klyve
Åpent KM for barn og ungdom i Møre og Romsdal2010-10-16 16 ?, Vegard Kallset, Goma SKU
A, Audun Hoem, Kristiansund
C, Henrik Øie Løbersli, Kristiansund
E, Emil Reite, Aalesunds
G, Vebjørn Eidissen, Aalesunds
KM Østfold2010-10-17 15 B, Stian Johansen, Moss
B, Stian Johansen, Moss
C, Jens Hofgaard Eikre, H1, Halden
D, Tobias Lien, Fredrikstad
E, Vegard Engan-Larsen, Moss
F, Henrik Øieroset, Fredrikstad
G, Truls Kløfsrud Jauert, Moss
KM for ungdom 2010 Buskerud2010-10-30 38 A, Vegar Koi Gandrud, Veien
B, Jens Fjellheim, Modum
C, Kazim Yilmas, Hokksund
D, Kjell Håkon Lien, Tyristrand
D, Marius Reiersen, Tyristrand
E, Jørgen Thingstad, Modum
F, Gjermund Tandberg, Modum
G, Elias Alexander Helgesen, Tyristrand
Rogaland KM ungdom 20102010-10-23 84 A, Magnus Aartun, Stavanger
B, Erlend B Kyrjebø, Stavanger
C, John P.C. Nibali, Stavanger
D, Hanna B Kyrkjebø, Stavanger
E, Almir Mesihovic, Figgjo
E, Eirik B Bjelland, Sandved
E, Martin Saltvedt, Stavanger
F, Kristoffer Bråtveit, Stavanger
G, Aleksander Flæsen, Stavanger
KM Vestfold2010-11-01 15 A, Timmie Nygaard, Caissa
B, Bjørn Sander Vegem Bjaanes, Caissa
D, Johan Sebastian S Christiansen, Caissa
E, Benjamin Imsrud, Caissa
F, Aleksander Simonsen, Caissa
G, Malin Imsrud, Caissa
KM for ungdom 2011 Buskerud2011-10-23 0
KM Akershus2010-10-16 42 A, J. Paul Schmidt, Sørum
B, Morten Solsbakk, Sørum
C, Sherington Amarapala, Strømmen
E, Bror K T Simonsen, Hølen
F, Odd Aarstad Solum, Strømmen
G, Eirik Løndal Skotte, Nittedal

Klasseinndeling 2010:

KL: A 26 - 17 År 1984 - 1993
KL: B 16 - 15 År 1994 - 1995
KL: C 14 - 13 År 1996 - 1997
KL: D 12 - 12 År 1998 - 1998
KL: E 11 - 11 År 1999 - 1999
KL: F 10 - 10 År 2000 - 2000
KL: G 9 og yngre 2001 og senere

Alle sesonger: 2006| 2007| 2008| 2009| 2010| 2011| 2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|

Tabellen er automatisk generert fra tildelte BGP-poeng.