Oversikt Kretsmesterskap 2014

Turnering Dato Antall deltagere Klassevinnere
Haustjakta/ KM Telemark2014-10-18 30 C, Einar Clausen Frøvik, Kragerø
C, Simon T Johannessen, Kragerø
C, Tor Harald Olsen, Kragerø
D, Simen Klausen, Klyve
E, Aane Sannerholt, Geitebukken
F, Dimitry Navrotsky, Klyve
G, Alexander G Kragl, Klyve
G, Elias Aschim, Dragulf Oslo
KM Hordaland2014-10-25 37 A, Abdulla M Muhsen, Bergens
A, Jonas H Rasmussen, Bergens
C, Øyvind Andvik, Masfjorden
D, Amalie Isabel Merkesvik, Bergens
E, Vetle Velle, Søråshøgda
F, Nicholas Sunde, Søråshøgda
G, Karl Edvard Wallevik, Bergens
Gullkongen Stjørdal BGP - KM 2014-10-19 30 A, Jonas Strømsodd, Trondheim
C, Eivind Bruaset, Trondheim
C, Trygve Dahl, Hell
E, Ulrik Ruud, Trondheim
F, Jens Teigen, Byåsen
G, Håkon Vist Walseth, Byåsen
Akershus KM i sjakk for Ungdom 2014-10-25 25 A, Peter Agdestein, Asker
B, Dag Einar Bjørkevoll Nord, Nittedal
C, Eirik S. Enersen, Bærum
D, Magnus Sæthre, Nittedal
E, Sheroni Amarapala, Strømmen
F, Tim Wanvik, NTG
G, Hy Chang Vo, Dragulf Akershus
KM Møre og Romsdal for barn og ungdom2014-11-01 47 D, Håkon Hammerås, Aalesunds
D, Mads Wollan Myhre, Kristiansund
E, Niklas Unneland, Aalesunds
G, Mathias Unneland, Aalesunds
KM for barn og ungdom i Rogaland2014-10-26 192 A, Alseit Kizatbay, Stavanger
B, Hanna B Kyrkjebø, Stavanger
C, Henrik G Tallaksen, Lassa
D, Abyl Kizatbay, Stavanger
E, Sofie Løfaldli, Sandnes
F, David Nesse, Smeaheia
G, Aksel Bu Kvaløy, Stavanger
KM Østfold2014-10-25 25 B, Vegar Holter, Hølen
D, August Kristiansen Kløfsrud, Moss
E, Tobias Lang Nilsen, Moss
G, Oliver Kjeilen Stavdal, Moss
KM Buskerud for barn og ungdom2014-10-18 50 ?, Ivar Endeberg, Kongsberg
B, Kjell Håkon Lien, Tyristrand
C, Martin Lyngås, Drammens
D, Abdulla Al-Kanany, Modum
E, Mikkel Berglund, Veien
F, Paul Gustav Lofsberg, Vestfossen
G, Rasmus Berglund, Veien
KM ungdom Hedmark og Oppland2014-10-19 38 A, Markus Slettmoen, Ridabu
B, Erlend Reigstad, Hamar
C, Jonas Hauknes, Ridabu
D, Elias Haukenes, Ridabu
D, Oliver Opseth, Hamar
E, Christian Foreman, Gjøvik
F, Noah Myklebust Christensen, Lillehammer
G, Mattis Gammelmo Wiksén, Greveløkka
KM Vestfold2014-11-01 24 ?, Jacob Ounji Nygård, Larvik
B, Christian Villandseie, Caissa
D, Aleksander Emil Nersveen, Holmestrand
E, Elias Draugedalen, Tønsberg
F, Jens Ingebretsen, Holmestrand
G, Haakon Faye-Lund, Caissa
KM Oslo for barn og ungdom 20142014-10-25 168 A, Odd Martin Guttulsrud, 1911U
B, Cornelius Kvendseth, Nordstrand
C, Lucas Ranaldi, 1911U
C, Yngve Fossheim, Lindern
D, Maria Næss, Vålerenga
E, Isak Sjøberg, Nordstrand
F, Mina Johanne Heier, OSSU
G, Max Dahl, 1911U
KM Østfold2015-10-18 0
KM for barn og unge i Hordaland2015-10-17 0

Klasseinndeling 2014:

KL: A 26 - 17 År 1988 - 1997
KL: B 16 - 15 År 1998 - 1999
KL: C 14 - 13 År 2000 - 2001
KL: D 12 - 12 År 2002 - 2002
KL: E 11 - 11 År 2003 - 2003
KL: F 10 - 10 År 2004 - 2004
KL: G 9 og yngre 2005 og senere

Alle sesonger: 2006| 2007| 2008| 2009| 2010| 2011| 2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|

Tabellen er automatisk generert fra tildelte BGP-poeng.