Jentelista Antall jenter i BGP: 219
Dette er 13 prosent av alle.
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018

USF-siden BGP 2014 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Linnea G. TryggestadNordstrand10020202020208
6Ariza HinaSøråshøgda9720202019189
38Sofie Kristine RatamaAlta6120171594
57Dina Holst-LarsenMoss51131110988
82Anneli K. VatnarOSSU4215107556
85Maren NærheimSmeaheia401099758
85Adina Farraj SkjelvikMasfjorden401713103
95Amelia NordquelleNordstrand37111065510
99Oline HausbergSmeaheia361210954
101Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy341095555
101Anine Bøvolden NerlandGreveløkka33109774
101Mia EikelandOslo Barnesjakklubb321255555
101Aurora RøsteGreveløkka311010654
101Shemorin AmarapalaStrømmen301055557
101Silje MathisenMoss301055555
101Anne-Johanna Løvik HartvigsenTromsø30111093
101Linnea LarreOslo Barnesjakklubb29107754
101Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden29111083
101Camilla Strandabø JørgensenHordvik2787754
101Julie SømhovdNittedal2717553
101Anne Johanna Løvig HartvigsenTromsø2713953
0Ragnhild SkauenSortland2717102
0Sevil IsmayilovaStavanger2614122
101Ingeborg Strandabø JørgensenHordvik2596554
101Livia LindstadNordstrand25101053
101Hanne HaukelandHordvik2513753
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa2515102
0Emma MarthiniussenKonnerud2515102
0Tove GiffordVålerenga2410773
0Linnea S. JohannessenStavanger2310763
0Filippa Fabricius Bye1911U2210663
0Vilja Berli-JohnsenTønsberg2010553
0Mia MartinsenMoss2010553
0Helene S. JohannessenStavanger2010553
0Amanda Netland LiStavanger2010553
0Helle AasBergens198653
0Henriette BergBergens191182
0Sarah RehnNordstrand181082
0Elisabeth ColemanOSSU181352
0Nora VauleHordvik171252
0Inga Dyrhaug SkjølåsStavanger171072
0Camilla Broch- AustvollStavanger166553
0Ingrid Nomeukjent155553
0Elisa SalomonNordstrand155553
0Stine PedersenSkadberg151052
0Nandita AnilStavanger151052
0Ksenia BannohNordstrand151052
0Gina Sophie FellusVålerenga151052
0Dafnel Johnson FanomezanaStavanger151052
0Vilja Margrete PedersenTromsø13762
0May LyngdalTromsø12752
0Jenny Aurora HolmTromsø11111
0Tuva IversenKongsberg10552
0Thea OterholmByåsen10552
0Sofie Voll RosnesStavanger10552
0Sienna Bacheukjent10552
0Nora-Marie EldøySøråshøgda10552
0Maria Caroline SnellingenNordstrand10552
0Helena SitNordstrand10552
0Hanna BacheOslo Barnesjakklubb10552
0Abigail ColemanOSSU10552
0Vilde Marie HaukelandMasfjorden10101
0Tuva Lothe BergeGeitebukken10101
0Tina Elise SevaldsenKristiansund10101
0Monika GamboaTromsø10101
0Filippa WexelsenOslo Barnesjakklubb10101
0Cindy SimenseSetskog10101
0Benedicte Løland Fleime1911U10101
0Agathe Levia Teigen OlsenStavanger10101
0Solvi Andrea EmberlandTromsø881
0Alfhild Asplin KlevenGeitebukken771
0Mina Gjertsen SørbøeArendal661
0Martinne PedersenTromsø661
0Linea B.ØygardenGeitebukken661
0Josefine HenriksenKongsvinger661
0Johanne LarsenTromsø661
0Emilie Lazareva1911U661
0Tuva TeumHamar551
0Sunniva VaderStavanger551
0Sophie FellusOSSU551
0Sofie Walberg1911U551
0Sofie Lazareva1911U551
0Sofie ErdalBergens551
0Selesta TollaksenStavanger551
0Sandra Singhukjent551
0Rubi RogneflåtenStavanger551
0Pernille Elisabeth SkogstadStavanger551
0Oline Kvaløy TunglandStavanger551
0Nova JohnsenStavanger551
0Nora Idsøe RefvemStavanger551
0Mathilde Elisabeth SkogstadStavanger551
0Marianne K WiggenStavanger551
0Malin Dahle LegangerHellen551
0Lotte LindefjellStavanger551
0Liv Berit StrømmenHordvik551
0Leonora Nyborg AndresenOslo Barnesjakklubb551
0Laura Amalie Flister1911U551
0Kaisa JensenNittedal551
0Johanne Jorde NordskarBergens551
0Ingrid Sandnes SundsbøOslo Barnesjakklubb551
0Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U551
0Iben StorkaasBærum551
0Hanne RibsskogStavanger551
0Hannah Strutz Skei1911U551
0Hanna Bergitte JørstadUSF551
0Guro EggereideByåsen551
0Fiona Xue Lan Sandstad1911U551
0Filippa MollanStavanger551
0Emilija VlkuBergens551
0Emilie Berger EE-JohansenOslo Barnesjakklubb551
0Elma SelvikBergens551
0Elise JåvikBergens551
0Digambari ChandrasekarStavanger551
0Celine Fløgstad MikkelsenBergens551
0Caroline ThranaOSSU551
0Camilla GriniStavanger551
0Aurora SkardNordstrand551
0Aurora KrogByåsen551
0Antonina VityutinaMoss551
0Anni Kamsvåg FrantzenMinde551
0Anna Furre HvidStavanger551
0Andrea HanevoldDragulf551
0Aisha RøsteGjøvik551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ulrikke LangvikTrondheim10020202020206
6Live Jørgensen SkigelstrandStavanger9220201919146
21Sheroni AmarapalaStrømmen8120181615127
46Julie SkjerveRidabu631717111085
54Sofie LøfaldliSandnes582020183
65Ingrid SkaslienVålerenga491717153
71Thyra KvendsethNordstrand461817113
74Mina Johanne HeierOSSU422011654
78Alisha ShehzadSandved401510874
90Anniken Frønsdal EngedalOSSU351010964
95Aritina HauglandDrammens33151083
101Astrid Elisabeth SandbergKongsvinger29126654
101Josefine Lunde HaugsdalMasfjorden28111073
101Emma Gustad MyklebustSmeaheia25105554
0Charlotte TallaksenStavanger2310853
0Vanessa LofsbergVestfossen2111102
0Ann Regine KvingedalMasfjorden2111102
0Embla Ekeland GrønnOSSU20201
0Karoline KåenHordvik155553
0Trisha Ravi DevStavanger151052
0Maria Barata SlaattelidBergens151052
0Inga Hem1911U15151
0Amanda H. SellevaagVålerenga13131
0Caroline Nomeukjent11652
0Mia HammersvikAlta11111
0Digambari ChandrasekarStavanger11111
0Mia Vang BaarstadDragulf10552
0Johanne Heier1911U10101
0Ishildur U. ÅdnedottirVålerenga10101
0Guro AntonsenVestfossen10101
0Fride EngesethAalesunds10101
0Weronika KapsaAskøy991
0Ulrikke ValvågTromsø991
0Julie Birkeland HaugsdalMasfjorden991
0Eva WestonVålerenga991
0Thea Kvaløy TunglandStavanger771
0Maren Korsvik KjølsethKristiansand661
0Thea AuklandSmeaheia551
0Synnøve Berg-VålerhaugMoss551
0Synne Maxine RobinsonArendal551
0Sofia GrongHorten551
0Oda Helen MelingStavanger551
0Marlen RogneflåtenStavanger551
0Maria Ivanovukjent551
0Maiken RøbergTromsø551
0Line Børsethukjent551
0Josephine Elisabeth SkogstadStavanger551
0James Ingerukjent551
0Helene GunnarshaugStavanger551
0Emma WhiteStavanger551
0Dina RogneflåtenStavanger551
0Anne-Sofia Håsethukjent551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
13Linnea HolmboeNordstrand67201817124
26Maria NæssVålerenga542017173
40Maria GreibrokkAlta471715153
0Amalie Isabel MerkesvikBergens3720172
62Charlotte HenriksenMoss35171353
0Ingrid Jørdre KvammeBergens3320132
0Tina BjarkeMasfjorden3217152
0Malgorzata Kopaczek-StyczenKragerø272072
75Elise SørensenAlta2511773
0Agnete VonheimAlta2111102
0Maria SkaslienVålerenga20201
0Linn Hege ForsHammerfest20201
0Dortea Lunde HaugsdalMasfjorden20201
0Oda VatlandStavanger191452
0Ina HammersvikAlta161062
0Jeanine AndersenKristiansand151052
0Hannah Sesilie StangelandSandved151052
0Ragna Louise LundDrammens15151
0Anine Bøvolden NerlandGreveløkka14141
0Pernille SlettumNordstrand13852
0Sopika VisvalingamDrammens13131
0Lena BakketunStavanger10101
0Inger FrøvikSmeaheia10101
0Julie RødlandKristiansand881
0Stepanie BullAlta661

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
16Amalie Isabel MerkesvikBergens602020203
24Sara NæssVålerenga502020103
0Hanna B KyrkjebøStavanger3520152
0Marte B KyrkjebøStavanger2313102
0Marlene S ØstebøStavanger2010102
0Stina Bergvoll HenriksenTromsø17171
0Elise Sjøttem JacobsenTromsø17171
0Christine LangeFollo17171
0Kristine Vikhammer PettersenTromsø15151
0Yan Maria SolbergGeitebukken13131
0Helle AasBergens13131
0Else Marie SannerholtGeitebukken11111
0Ragnhild SkauenSortland10101
0Nora Solberg HolteGeitebukken10101
0Josefine HenriksenKongsvinger10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Ramona GrotleBergens20201
0Lisbeth HaugsværMasfjorden20201
0Ruth Elise JohnsenKristiansand17171
0Edit MachlikTromsø17171

Valid HTML 4.01!