Klasse Lilleputt I Lilleputt har 251 spillere spilt 527 turneringer
Samlet har 1665 spillere spilt 3642 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2014 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Oliver OpsethHamar10020202020208
1Afras MansoorSøråshøgda10020202020205
3Sigurd Lauvås GaureOSSU94202019181711
4Mats NærheimSmeaheia8620171717157
5Ole Andre SeglemSevland8020201812105
6Daniel EriksenSøråshøgda7920181515115
7Niko IdivoumaTromsø782020171385
8Tor Harald OlsenKragerø772017171585
9Eirik S. EnersenBærum73202019144
10August Kristiansen KløfsrudMoss71202017144
11Aleksander Emil NersveenHolmestrand6920202094
12Marius TrelvikRidabu681717151095
13Magnus FalckStavanger67201918104
13Linnea HolmboeNordstrand67201817124
15Sigurd K. HuseNordstrand66201818104
15Elias HaukenesRidabu66201817114
17Ludvig KjeilenMasfjorden65181717134
18Torgeir BjellandStavanger631817131055
19Brage SkrettinglandGjøvik6016131110105
19Johannes Myrstad VangsnesTromsø60171715114
19Martin LyngåsDrammens602020203
22Andreas SalvesenDragulf57191414104
22Håkon KristoffersenAlta572020173
24Johannes BergersenSandved56161610956
25Sondre NordlandMasfjorden55201510104
26Matias Grude EriksenSmeaheia54151514104
26Maria NæssVålerenga542017173
28Oliver ErlandsenMoss5317171454
28David Jess LinjordStavanger53201310104
28Magnus Bautz-Holter1911U531818173
31Tobias Bøvolden NerlandHamar521510101075
31Daniel HøylandSandved52191211104
31Christopher Robin MunkStavanger52181410104
31Magnus SæthreNittedal522020123
31Georgy FominBergens521817173
36Kjetil SeglemSevland50171310555
36Håvar DahlHell502020103
38Mads Vestby-EllingsenTromsø482015133
38Kirill FedchukTromsø482017113
40Sindre RatamaAlta4715131184
40Tobias ChristensenDrammens472017103
40Maria GreibrokkAlta471715153
43Sondre PedersenFlorø462015113
44Sebastian CardozoStavanger45131010755
44Aleksander LilleeideKristiansand451715133
46Thomas GrunnsundKlyve431515133
47Ulrik AuklendStavanger421715103
47Simen KlausenKlyve422011113
47Odin Nikolai HeierOSSU421715103
47Jens Christian L. OpdahlBergens421715103
51Tobias KvilhaugsvikSevland4115111054
51Vegard ErtsåsGjøvik411513133
51Marius FrantzvågAalesunds412011103
51Henrik WilhelmsenAlta41171593
55Harald Christian VestjordTromsø401713103
55Daniel SteenStavanger401911103
0Jackie ZhangKristiansand4020202
0Eivind BruasetTrondheim4020202
57Aleksander RindeKonnerud391613103
0Aleksander Lindbøl1911U3920192
0Johan Nysveenukjent3820182
58Håkon Hembre HelgøySandved37191083
58Edvard SkrytenStavanger37191083
58Andreas EvenstuenIngen37171553
0Joachim LindgrenByåsen3720172
0David SimonsenAlta3720172
0Amalie Isabel MerkesvikBergens3720172
61Henrik Utistog HausbergSmeaheia361210774
0Abyl KizatbayStavanger3620162
62Sindre IdsøSmeaheia351510103
62Charlotte HenriksenMoss35171353
0Sondre Dalviken BolstadKongsberg3520152
0Olav Nymo1911U3519162
0Haakon M. WrightRomsås3518172
64Knut Olav LeknesAlta3499884
64Ådne AspheimKlyve341311103
0Jonatan SimonsenKlyve3320132
0Jacob Ounji NygårdLarvik3320132
0Ingrid Jørdre KvammeBergens3320132
0Fridtjof Hagen Varskogukjent3317162
0Tina BjarkeMasfjorden3217152
0Thorvald O. HagasethByåsen3217152
66Eirik LøvikStavanger311110554
66Viljar EliassenTromsø31131083
66Henning WaageKristiansand31131173
69Henrik BirkelandKlyve30151053
69Felix CiobanuSandved30141063
0Sverre SkjølingstadStavanger3020102
0Stein Mikal AndvikMasfjorden3019112
0Håkon Liuhagen Brurbergukjent3015152
0Daniel BergerudTønsberg3020102
0Benjamin HalvorsenTromsø3015152
0Aleksander FossanStavanger3020102
71Isak RøylandSmeaheia29108654
71Mursal NoraniAlta29131153
0Sigve Zaman ZandiTromsø292092
73Jakob Kolstad OlsenAlta28101083
0Pradheeban SivaranjanNordstrand2818102
0Isac Monsen HellandAskøy2815132
0Andras HårbergDragulf2816122
74Andreas VoulabAlta2713773
0Malgorzata Kopaczek-StyczenKragerø272072
0Lars Lotsberg VindedalBergens261792
0Hugo F. IlebekkKristiansand2615112
75Nils Jørgen LundeKlyve2510963
75Elise SørensenAlta2511773
0Magnus ReinBergens2515102
0Even Lyche1911U2515102
77Andreas Hedberg FloStavanger2410953
0Erlend G PersenBergens2413112
0Augustin BingNordstrand2414102
78Viljar A. GjerstadSkadberg2310763
0Tomas Aas-HansenTromsø2313102
0Richard BingNordstrand2313102
0Per Heien FørdeSmeaheia2313102
0Simon Sletthei RustadHolmestrand2111102
0Jonas JøsangSevland211382
0Halvor Heien FørdeSmeaheia2111102
0Haakon GarfjellAsker2111102
0Agnete VonheimAlta2111102
0Emil JørgensenHolmestrand2010102
0Yngve FossheimLindern20201
0Vegard Lauvik FjeldstadSotra20201
0Tor Fredrik KaasenTromsø20201
0Mattias MøllebakkenTromsø20201
0Maria SkaslienVålerenga20201
0Linn Hege ForsHammerfest20201
0Håkon HammeråsAalesunds20201
0Henrik IversenSøråshøgda20201
0Hallstein O. HagasethByåsen20201
0Dortea Lunde HaugsdalMasfjorden20201
0Andreas G. TryggestadNordstrand20201
0Abdulla Al-KananyModum20201
0Oda VatlandStavanger191452
0Mikael TakleVadsø19191
0Leander EriksenRidabu19191
0Knut SyseDragulf19191
0Henrik Hines Grapeukjent19191
0Frede Andersenukjent19191
0Even Elias Yuan Hem1911U19191
0Eldar Alvikukjent19191
0Benjamin Augustin Asenjo SittlingerSotra19191
0Henrik JacobssonAsker181352
0Tim Matrasukjent18181
0Leander PartonSotra18181
0Jinwar Amir KawanySjakkMatt United18181
0David NesseSmeaheia18181
0Ole Sebastian SvingenTrysil17982
0Truls B. KristiansenKristiansand17171
0Tormod T. StørkersenMasfjorden17171
0Oskar Winje KristiansenØrland17171
0Luan AvdijuMoss17171
0Gunnar LundTromsø17171
0Erik JørgenvågByåsen17171
0Ina HammersvikAlta161062
0Per BreistølNTG16161
0Martin H. SteenslandBærum16161
0Julian Aleksander MunkStavanger16161
0Johan BlyttSotra16161
0Daniel NordquelleNordstrand16161
0Jeanine AndersenKristiansand151052
0Hannah Sesilie StangelandSandved151052
0Anatoly Vadimovich TeleginNordstrand151052
0Alexander GouchanStavanger15962
0Ragna Louise LundDrammens15151
0Jonas HenriksenLørenskog15151
0Håkon Stenbergukjent15151
0Henrik KummervoldTromsø15151
0Emil Glatz KorseneElefantene15151
0Embrik Buflod BovollenTrysil15151
0Børge Otterlei FarstadBergens15151
0Arne ØgreidBærum15151
0Nikolai Tandbergukjent14141
0Karl Ivar LavergrenDrammens14141
0Anine Bøvolden NerlandGreveløkka14141
0Anders Nygård SmithSotra14141
0Pernille SlettumNordstrand13852
0Markus ToenHolmestrand13852
0Vladimir MerzliakovAlta13131
0Sopika VisvalingamDrammens13131
0Sebastian JacobsenBærum13131
0Paul Indsetukjent13131
0Einar Tofteng TømmerholDrammens13131
0Bjørnar T. BaugeMasfjorden13131
0Sebastian GundersenBrattås12752
0Varanann VarathalingamNordstrand11111
0Stian HatterudGjøvik11111
0Mahdan GazimagamaevBærum11111
0Jonas Eide ThoresenGroruddalen11111
0Johannes HaukåsSevland11111
0Alfred GjengedalBergens11111
0Stian Risa LeaSmeaheia10552
0Frank HovStavanger10552
0Trym SaltkjelStavanger10101
0Torgeir H. BøVålerenga10101
0Sondre StørenStavanger10101
0Simen LjaastadKragerø10101
0Sigurd Wist KveinBærum10101
0Richard B. Tøndel1911U10101
0Oskar OvelandStavanger10101
0Miguel Rosario GonzaleBærum10101
0Marc Kenshin FriasDalabrekka10101
0Lena BakketunStavanger10101
0Josef Auklend10101
0Jerlow Lytomt JacobsenStavanger10101
0Ivan TvedtSandved10101
0Inger FrøvikSmeaheia10101
0Herman SlettmoenHamar10101
0Eirik LorgenAalesunds10101
0David JøssangStavanger10101
0Daniel Enrico RasmussenSmeaheia10101
0Christopher BranteBærum10101
0Christian BjerkåsKristiansund10101
0Carl-Magnus Delector ArnesenAalesunds10101
0Brage Martin NorbakkenSandved10101
0Andreas StavenesSmeaheia10101
0Alexander TapperVeien10101
0Aleksander FlæsenStavanger10101
0Thor Espen Fink AndersenBrattås991
0Simon H LetrudLillehammer991
0Sebastian FolgerøStavanger991
0Rune SkifteTromsø991
0Olav G GiilMasfjorden991
0Kjartan LidGeitebukken991
0Jonathan H. HagenKristiansand991
0Jonatan HansenHammerfest991
0Aksel Hestvikukjent991
0Ajanan NimalendranKampen991
0Oskar Kleven FrøylandStavanger881
0Julie RødlandKristiansand881
0Jonas KlomstenBrattås881
0Joakim Bakke ØygardenGeitebukken881
0Emil MagnussenNordstrand881
0Tor Øverland BlikraStavanger771
0Daniel HerigstadKristiansand771
0Stepanie BullAlta661
0Isak KnutsenArendal661
0Fredrik Lytomt JacobsenStavanger661
0Thomas PedersenStavanger551
0Sondre Lysne KrognesRandaberg551
0Sigurd KveineBærum551
0Sebastian TorpStavanger551
0Sander GnanavelSmeaheia551
0Peter Lyche AspelundStavanger551
0Lars Magnus KristensenStavanger551
0John AasArendal551
0Joakim NeresenSmeaheia551
0Joakim JacobsenRandaberg551
0Helge HåvardsteinRandaberg551
0Fredrik EgelandArendal551
0Emil TveitåArendal551

Valid HTML 4.01!