Klasse Kadett I Kadett har 146 spillere spilt 274 turneringer
Samlet har 1715 spillere spilt 3723 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 17. January 2015
USF-siden BGP 2014 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Egil Petter BuddeOSSU9720202020178
2Øyvind AndvikMasfjorden9620202019178
3Einar Clausen FrøvikKragerø9220202017155
4Krister SmelværFana8420181815136
5Jostein TvedtenDrammens8020201713105
6Afras MansoorSøråshøgda79202020194
7Elias KjerpesethByåsen77202020174
8Sivert N ØrsleieRidabu7520171513105
8Simon T JohannessenKragerø7520201311115
10Jonas HauknesRidabu73202018154
11Torbjørn FrøvikSolås701817161095
11Roy André BogevågMasfjorden7017171511105
13Andreas WetzelGjøvik6919171310105
14Jørgen BrobakkenRidabu67202017104
14Håkon Abeland MyrheimSmeaheia67202017104
16Jørgen KvalvikTromsø602020203
16Henrik KristoffersenAlta602020203
16Amalie Isabel MerkesvikBergens602020203
19Daniel BeadleFana552018173
20Per Tore PedersenSevland541313101085
20Vegar HolterHølen542017173
20Imad Ali KhanSotra542019153
23Fredrik FredriksenSevland51171410104
24Sara NæssVålerenga502020103
25Elias DaleAskøy481716153
26Jon Håkon Aa OlsenKragerø471715153
27Benjamin FossanStavanger461818103
28Roar Sola451710994
28Leo Andres Gisk VatnestrømStavanger452015103
30Tharanath ThiruthiyappanStavanger43191683
31Helmer HernesDrammens421913103
32Ruurd Kuipers411912103
32Håkon WaageKristiansand411513133
34Steffen Dybing Thune401911103
34Trygve DahlHell4020202
34Mathias Mokleiv SætreBergens4020202
34Lucas Ranaldi1911U4020202
34Dag Einar Bjørkevoll NordNittedal4020202
34Cornelius KvendsethNordstrand4020202
40Joachim JacobsenKlyve3720172
40Henrik G TallaksenLassa3720172
40Erlend ReigstadHamar3720172
40Christian VillandseieCaissa3720172
44Jan Olav FålandStavanger361412103
44Eivind Olav Risting1911U3619172
46Hanna B KyrkjebøStavanger3520152
47Sigve SundsbøElefantene3020102
47Martin SaltvedtStavanger3020102
47Markus KnutsenMoss3018122
47Daniel SinnesSandnes3020102
101Kristoffer BråtveitStavanger2919102
101August Berntsen-Øybø1911U2818102
101Andreas FossanStavanger2616102
101Kim Rune ErøyHølen2515102
Abyl KizatbayStavanger19191
Adrian HitlandRolland17171
Aleksander FossanStavanger20201
Aleksander TurovTromsø13131
Andreas SkotheimTønsberg20201
Andreas SolheimNordstrand13131
Aschmirthan SivaranjanNordstrand10101
Bendik BergTønsberg10101
Birk MullerGeitebukken991
Bjarke l PettersenGjøvik15151
Bjørn Robert UnhjemMolde10101
Christine LangeFollo17171
Dani WadeSevland11111
Daniel NesSevland11111
Daniil Ivanovukjent19191
Dario KristensenHarstad20201
Edgar StrobelTromsø20201
Edvin JarveStavanger10101
Eirik B BjellandSandved10101
Eirik NetelandOstereidet13131
Eivind BruasetTrondheim20201
Elias RyggvikOslo Barnesjakklubb18181
Elise Sjøttem JacobsenTromsø17171
Else Marie SannerholtGeitebukken11111
Emil LosvikVeien17171
Erik LosvikVeien15151
Erik LøveidOSSU19191
Erling S DyrhaugStavanger10101
Esben BjornesArendal17171
Georg SkrytenStavanger20201
Haakon TugwellAlta20201
Helle AasBergens13131
Henning BuskumGjøvik13131
Henrik JacobssonAsker19191
Henrik Stensli TræetAskøy10101
Henrik ØierosetFredrikstad18181
Idar Ormåsen Vallersnesukjent16161
Ivar EndebergKongsberg20201
Iver HalseKristiansund10101
Jacob Ounji NygårdLarvik20201
Johannes Myrstad VangsnesTromsø17171
John Elijah BussingerNittedal10101
Josefine HenriksenKongsvinger10101
Julian-Sander MagnussenHarstad20201
Kasper Hennum NedreEiker10101
Kathir-Ruben BalasundaramSotra17171
Kjell Håkon LienTyristrand20201
Kristian M. BrekkeRomsås15151
Kristine PettersenTromsø15151
Lars Johan H. ThorsenSandved10101
Levi Seberg HaldorsenHarstad11111
Liam Jansson RønnestadSøråshøgda17171
Liam SiraOslo Barnesjakklubb19191
Ludvig Brannsether EllingsenSandved10101
Ludvik RingstadØrland17171
Mads Wollan MyhreKristiansund20201
Marius Borgen SanbækSørum17171
Marlene S ØstebøStavanger2010102
Marte B KyrkjebøStavanger2313102
Martin JonsterhaugHordvik15151
Martin RørenModum10101
Mathias GunnarshaugJåtten11111
Mattis MikelsenAsker20201
Noah Myrerukjent15151
Nora Solberg HolteGeitebukken10101
Olai G. SkogenAalesunds10101
Oliver TøndellDrammens10101
Peter AgdesteinAsker20201
Petter Andreas EilertsenKristiansund10101
Philip PedersenMoss14141
Ragnhild SkauenSortland10101
Robin GanreKongsvinger11111
Robin SjøblomVestfossen10101
Samuel SørheimSøråshøgda17171
Sander BjørkevollSetskog10101
Sebastian JohanssonKristiansand17171
Sebastian N Berg-Olsen1911U10101
Shervin KoushanElefantene10101
Sondre BratlandMoss2313102
Steinar ArnasonSjakkMatt United18181
Stian AndersenSevland10101
Stilian PishmishevSevland15151
Stina Bergvoll HenriksenTromsø17171
Tobias Østmo Hermansenukjent20201
Tollev HøllelandMasfjorden15151
Trond Karlsen StrømStavanger18181
Vebjørn MysenStavanger10101
Vegard Engan-LarsenMoss10101
Vegard SteinheimHarstad15151
Vetle VelleSøråshøgda20201
Yan Maria SolbergGeitebukken13131
Ådne HoleHorten20201

Valid HTML 4.01!