De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Saturday 29. September 2018

USF-siden BGP 2014 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Andreas TenoldNordstrand100202020202015
1Anton K. HystadSøråshøgda100202020202011
1Linnea G. TryggestadNordstrand10020202020208
4Ole-Christian B. KranOSSU9920202020198
5Max Dahl1911U98202020191912
6Ariza HinaSøråshøgda9720202019189
6Torbjørn ValvågTromsø9720202020177
8Aksel Bu KvaløyStavanger9220202020125
9Marius GøbelNordstrand9120191817178
9Aleksander TurovTromsø9120201717175

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Vetle VelleSøråshøgda10020202020208
1Ulrikke LangvikTrondheim10020202020206
3Torbjørn Krogstad HystadSøråshøgda98202020201812
4Maximilian L. LystadVålerenga9620202019179
5Noah Myklebust ChristensenLillehammer9320202017167
6Live Jørgensen SkigelstrandStavanger9220201919146
7Olav BrattetveitBergens91202019171511
7Tim WanvikNTG91202017171710
7Ulrik RuudTrondheim9120201717177
10Sander JoaStavanger89201917171610

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Oliver OpsethHamar10020202020208
1Afras MansoorSøråshøgda10020202020205
3Sigurd Lauvås GaureOSSU94202019181711
4Mats NærheimSmeaheia8620171717157
5Ole Andre SeglemSevland8020201812105
6Daniel EriksenSøråshøgda7920181515115
7Niko IdivoumaTromsø782020171385
8Tor Harald OlsenKragerø772017171585
9Eirik S. EnersenBærum73202019144
10August Kristiansen KløfsrudMoss71202017144

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Egil Petter BuddeOSSU9720202020178
2Øyvind AndvikMasfjorden9620202019178
3Einar Clausen FrøvikKragerø9220202017155
4Krister SmelværFana8420181815136
5Jostein TvedtenDrammens8020201713105
6Afras MansoorSøråshøgda79202020194
7Elias KjerpesethByåsen77202020174
8Sivert N ØrsleieRidabu7520171513105
8Simon T JohannessenKragerø7520201311115
10Jonas HauknesRidabu73202018154

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Kjetil AndåsMasfjorden7820201513105
2Markus SlettmoenRidabu70201817154
3Jonas StrømsoddTrondheim602020203
3Alseit KizatbayStavanger602020203
5Jonas H RasmussenBergens592020193
6Jon Even PehrsonGjøvik58201711104
7Sindre BrobakkenRidabu562019173
8Sigve HøllelandMasfjorden522017153
0Abdulla M MuhsenBergens4020202
0Lars Erik BrobakkenLillehammer3920192

Valid HTML 4.01!