Klasse Ungdom I Ungdom har 34 spillere spilt 58 turneringer
Samlet har 1665 spillere spilt 3642 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2014 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Kjetil AndåsMasfjorden7820201513105
2Markus SlettmoenRidabu70201817154
3Jonas StrømsoddTrondheim602020203
3Alseit KizatbayStavanger602020203
5Jonas H RasmussenBergens592020193
6Jon Even PehrsonGjøvik58201711104
7Sindre BrobakkenRidabu562019173
8Sigve HøllelandMasfjorden522017153
0Abdulla M MuhsenBergens4020202
0Lars Erik BrobakkenLillehammer3920192
0Lars Andrè BaustadStavanger3819192
0Sondre MerkesvikBergens3720172
0Trygve DahlHell20201
0Ruben Shik HovdenKristiansand20201
0Ramona GrotleBergens20201
0Petter GjertsenArendal20201
0Odd Martin Guttulsrud1911U20201
0Lisbeth HaugsværMasfjorden20201
0Knut BævreSevland20201
0Jonatan M AndersenBergens20201
0Eirik HaugeFana20201
0Anders SøbergRidabu20201
0Amir KeadanaSmeaheia20201
0Adrian EideLillestrøm20201
0Flemming AasBergens18181
0Ruth Elise JohnsenKristiansand17171
0Jonas BitiLillehammer17171
0Edit MachlikTromsø17171
0Dawan WilairamNord-Odal15151
0Lasse SkaansarLillehammer13131
0Vegard ØveråsSandved10101
0Magnus LindbeckSetskog10101
0Eivind AartunStavanger10101
0Axel HarstadAsker10101

Valid HTML 4.01!