Klasse Ungdom I Ungdom har 34 spillere spilt 58 turneringer
Samlet har 1715 spillere spilt 3723 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 17. January 2015
USF-siden BGP 2014 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Kjetil AndåsMasfjorden7820201513105
2Markus SlettmoenRidabu70201817154
3Jonas StrømsoddTrondheim602020203
3Alseit KizatbayStavanger602020203
5Jonas H RasmussenBergens592020193
6Jon Even PehrsonGjøvik58201711104
7Sindre BrobakkenRidabu562019173
8Sigve HøllelandMasfjorden522017153
9Abdulla M MuhsenBergens4020202
10Lars Erik BrobakkenLillehammer3920192
101Lars Andrè BaustadStavanger3819192
101Sondre MerkesvikBergens3720172
Adrian EideLillestrøm20201
Amir KeadanaSmeaheia20201
Anders SøbergRidabu20201
Axel HarstadAsker10101
Dawan WilairamNord-Odal15151
Edit MachlikTromsø17171
Eirik HaugeFana20201
Eivind AartunStavanger10101
Flemming AasBergens18181
Jonas BitiLillehammer17171
Jonatan M AndersenBergens20201
Knut BævreSevland20201
Lasse SkaansarLillehammer13131
Lisbeth HaugsværMasfjorden20201
Magnus LindbeckSetskog10101
Odd Martin Guttulsrud1911U20201
Petter GjertsenArendal20201
Ramona GrotleBergens20201
Ruben Shik HovdenKristiansand20201
Ruth Elise JohnsenKristiansand17171
Trygve DahlHell20201
Vegard ØveråsSandved10101

Valid HTML 4.01!