Klasse Mikroputt I Mikroputt har 805 spillere spilt 1755 turneringer
Samlet har 1665 spillere spilt 3642 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2014 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Andreas TenoldNordstrand100202020202015
1Anton K. HystadSøråshøgda100202020202011
1Linnea G. TryggestadNordstrand10020202020208
4Ole-Christian B. KranOSSU9920202020198
5Max Dahl1911U98202020191912
6Ariza HinaSøråshøgda9720202019189
6Torbjørn ValvågTromsø9720202020177
8Aksel Bu KvaløyStavanger9220202020125
9Marius GøbelNordstrand9120191817178
9Aleksander TurovTromsø9120201717175
11Kasper Johansen SandøGullkongen Stjørdal8820171717177
12Karl Edvard WallevikBergens84201716161510
13Sigurd BrattlienNittedal83181717161514
13Elias AschimOslo Barnesjakklubb83201815151511
13Haakon Faye-LundCaissa8320201713139
16Andreas Røberg BeitnesNordstrand82191717151412
16Alexander Øye StrømbergGullkongen Stjørdal8220201715106
18Hy Chang VoDragulf81201715151415
18Mathias UnnelandAalesunds8120201615107
20Arun Cithu VijayStavanger8017171615157
21Fredrik Berg Buxrud1911U79201814141316
21Halvor LeiraNordstrand7918171515149
23Jens TeigenByåsen7820201513107
24David L. VangenOSSU7620191611108
24Rasmus BerglundVeien76202019174
26Magnus Harald D. VarøyAskøy7317151414138
26Eivind Andreas AlmliOrkdal7320151513105
28Alec Haug ColemanAskøy7217171313127
28Daniel KjeldsenStavanger7219161413106
28Oliver Kjeilen StavdalMoss72201917885
31Julian Lothe RingenSøråshøgda702020151055
32Andreas NordlandMasfjorden6820151310105
32Øyvind SimonsenAlta68202017114
34Edvin HalvorsenElefantene6720131311106
35Benjamin AndaSjakkmatt United66191918104
36Thomas SekkingstadSotra65201817104
37Jonas B. NilsenSøråshøgda621717131055
38Sofie Kristine RatamaAlta6120171594
39Elias Fredrik BuddeVålerenga60151311111012
39Edvard AgledahlTromsø601515131076
39Håkon Vist WalsethByåsen60201310985
39Alexander GrøstadLillehammer60202010104
43Kirill ShchipanovStavanger58171615104
44Syver S. KyvikNordstrand5713121111107
44Jakob HorstadSøråshøgda572019183
46Vetle StørenStavanger56181513104
47Eivind Grunt KrekenNordstrand5514111110913
47Sivert Olai ØyeGjøvik551513111067
47Oskar AndreassenHamar55191313104
50Isak Berge JohansenStavanger54171410855
50Mattis Gammelmo WiksénGreveløkka5420161354
52Ask AmundsenSørum531513108710
52Ivan RozhkoSandved5319191054
54Storm BrattlienNittedal5214111010714
54Adrian Vestervik KårdalMasfjorden52151110976
54Odin Andreas H NilsenAlta522017153
57Timur GusarovNordstrand511610108712
57Dina Holst-LarsenMoss51131110988
57Mark ZacharovDrammens51151210866
57Jørgen Sangolt1911U5120151064
61Espen Berg HellesnesMoss501711107510
61Viktor GhaderiElefantene501310101076
61Vidar BjørnåsArendal50171110755
61Tobias PriceSøråshøgda50151110955
61Håkon StørenStavanger5018171054
61Asle Kydland5020141064
67Knut TørlenStavanger49131210955
67Jacob Gangum Tonby1911U4918131084
69Alexander Leikis SlettumOSSU 4817119659
69Arjun Vijay CithuStavanger48131110866
71Jonas Egli1911U4718141054
72Håvard Leret-VatneStavanger46121010866
72Sturle Hoff SkigelstrandStavanger46141111104
74Shazil Khan ShehzadSandved451817103
75Max SandøByåsen4415109556
75Aksel AsmundssonGreveløkka4418111054
75Noah Hyggen FrilsethHamar441717103
75Alexander G KraglKlyve442013113
79Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga4311109858
79Philip Weiss-HagenOSSU4318105556
79Herman SæthreNittedal432013103
82Anneli K. VatnarOSSU4215107556
82Harald Kittel Lytomt JacobsenStavanger42101010755
84Erik Lindheim RafelsenGullkongen Stjørdal411511874
85Maren NærheimSmeaheia401099758
85Sindre TrønsdalByåsen4011109556
85Vegard Vaula BråtenStavanger4011109555
85Kasper LarsenMasfjorden401510874
85Kristian Bekkvang StengrundetTrysil401515103
85Ingvil NorendalKlyve40201193
85Adina Farraj SkjelvikMasfjorden401713103
0Oliver Heszlein-LossiusBergens4020202
92Sumithiran MahendranStjernen3912107559
92Ruben BekkenSjakknusern391766555
92Eskil VelleSøråshøgda391711113
95Amelia NordquelleNordstrand37111065510
95Jasper Tofte MesselFollo371098559
95Jo Frønsdal EngedalOSSU371310954
95Arne GiljeStavanger37151573
99Oline HausbergSmeaheia361210954
99Linus BorgundHordvik361111864
99Henrik H. SchneidtOslo Barnesjakklubb361610554
99Adrian BognerBergens361511103
101Oliver ValldalGjøvik35201053
101Matias MeyerHamar351510103
101Aksel RudjordMoss341095557
101Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy341095555
101Livar HovdeElefantene34119954
101Jacob Netland LiStavanger341010954
101Harald GauslaaOSSU34119954
101Sebastian Beadle EidNTG34161083
101Anine Bøvolden NerlandGreveløkka33109774
101Sergey EliseevSmeaheia33181053
101Erlend LahtiMasfjorden331310103
101Mia EikelandOslo Barnesjakklubb321255555
101Ashwin KanapathyNordstrand32171053
101Herman Fleime1911U311065556
101Stian Altberg-AbelsenCaissa311155555
101Aurora RøsteGreveløkka311010654
101Shemorin AmarapalaStrømmen301055557
101Axel Dahl1911U301055557
101Aksel Hellerud1911U301055556
101Torbjørn DannevigOslo Barnesjakklubb301055555
101Silje MathisenMoss301055555
101Edward LøversbakkeMoss301055555
101Anne-Johanna Løvik HartvigsenTromsø30111093
0Albin SkårdalKristiansand3020102
101Linnea LarreOslo Barnesjakklubb29107754
101Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden29111083
101Fredrik Altberg-AbelsenCaissa28855555
101Martin Tonby1911U28108554
101Magnus Ørn LavergrenDrammens28131053
0David Oslund GrannegårdRingerike2817112
101Camilla Strandabø JørgensenHordvik2787754
101Lars Idsøe RefvemStavanger2713863
101Julie SømhovdNittedal2717553
101Anne Johanna Løvig HartvigsenTromsø2713953
0Ragnhild SkauenSortland2717102
101Mattis MolandOslo Barnesjakklubb26106554
101Fredrik Tyrdal SchønfeldtNordstrand2688554
101Ludvig KotengHolmestrand2615653
0Vetle AuklendStavanger2616102
0Sevil IsmayilovaStavanger2614122
0Pavan Ravi DevStavanger2616102
0August Lind OmaAsker2614122
101Magnus Vang BaarstadDragulf25555557
101Christoffer Amble Kolstadukjent25555556
101Theodore HallenbergNordstrand25105554
101Johannes RødsethByåsen25105554
101Jakob Lorentsen1911U25105554
101Ingeborg Strandabø JørgensenHordvik2596554
101Henrik SvelaSmeaheia25105554
101Gustav HestholmStavanger25105554
101Christoffer Waldum1911U25105554
101Anton SougKampen25105554
101Amund C. Medhus1911U25105554
101Livia LindstadNordstrand25101053
101Jakob WestgårdTønsberg25101053
101Hanne HaukelandHordvik2513753
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa2515102
0Emma MarthiniussenKonnerud2515102
0Tove GiffordVålerenga2410773
0Neil SharmaOSSU2414553
0Jakob MeyerHamar2410953
0Linnea S. JohannessenStavanger2310763
0Henrik Sperlingukjent2313553
0Truls EikelandKlyve231582
0Markus LilletvedtMasfjorden231762
0Magnus Kvinge HaugsdalMasfjorden231582
0Gabriel SimonsenAlta231582
0Andreas StrømbergKristiansand231582
0Haakon Grunt KrekenNordstrand2275554
0Sigurd Sagland-JensenSmeaheia2210753
0Sigurd KjelstadGullkongen Stjørdal2211653
0Filippa Fabricius Bye1911U2210663
0Trygve BredalSevland221752
0Max Følstad-AndersenOslo Barnesjakklubb2165554
0Kasper SollieDragulf2165554
0Yuvasri ChandrasekarStavanger2111553
0Sigurd AroElefantene2110653
0Kjell Erik NgoMoss2110653
0Kevin Kulandai RajSmeaheia2111553
0Jo Evang IngebretsenHolmestrand2110653
0Eskil BrændenRødtvet2110653
0Teodor SzegenyMolde2111102
0Sander SkarderudGreveløkka2111102
0Jakob Lexau StrømmenSotra2111102
0Daniil ValkovTromsø2111102
0Sverre EikelandOslo Barnesjakklubb2055554
0Sindre BackeAsker2055554
0Lukas Følstad-AndersenOslo Barnesjakklubb2055554
0Gardar Bjørnstadukjent2055554
0Vilja Berli-JohnsenTønsberg2010553
0Vetle Gravdal TvetenKlyve2010553
0Simen Kjærnes KristensenMoss2010553
0Simen GlesnesSotra2010553
0Mikkel Mellem Ulleberg1911U2010553
0Michael EngebyNordstrand2010553
0Michael BjørndahlMoss2010553
0Mia MartinsenMoss2010553
0Mattis Dekovic Ekeli1911U2010553
0Magnus Årdal1911U2010553
0Henrik Røstad1911U2010553
0Helene S. JohannessenStavanger2010553
0Filip Espe Li-Johansen1911U2010553
0Elias WilhelmsenKongsberg2010553
0Eilif Irgens Hynnekleiv1911U2010553
0David BakketunStavanger2010553
0Daniel Kharakoz1911U2010553
0Carl LorenzenMoss2010553
0Amanda Netland LiStavanger2010553
0Janek KozikowskiOslo Barnesjakklubb2010102
0Henrik SkaufelGullkongen Stjørdal2010102
0Amund Berge-HavelandSøråshøgda2010102
0Trym EvensenKragerø20201
0Thirukkumaran JeyachandranSotra20201
0Daniel BremnesTromsø20201
0Scott Andrew Henriksenukjent199553
0Martin Skumsnes-DaaeStrømmen199553
0Helle AasBergens198653
0Oskar ArtamonovTromsø191362
0Mikkel RipelKongsberg191092
0Kenan SmailagicElefantene191092
0Henriette BergBergens191182
0Ben Jonas Larsen AndersenMasfjorden191092
0Axel TunsjøOslo Barnesjakklubb191092
0Oskar CaileSøråshøgda19191
0Jonah BruvikBergens188553
0Adrian Rytter SendingDrammens187653
0Tias MarthiniussenKonnerud181082
0Sarah RehnNordstrand181082
0Kristian VoldSevland181352
0Elisabeth ColemanOSSU181352
0Alexander SundeSøråshøgda181352
0Maximilian ZakariassenOslo Barnesjakklubb177553
0Nora VauleHordvik171252
0Mathias GustafsonOslo Barnesjakklubb171162
0Inga Dyrhaug SkjølåsStavanger171072
0Nathaniel Alexander BryneKristiansand17171
0Marius FawnsAlta17171
0Ledion BerishaHamar17171
0Kristian Isak DyrdalVeien17171
0Krister FrantzenKristiansand17171
0Tommy Aleksander Strachan-DufeyGroruddalen166553
0Owen Sørbye Davis1911U166553
0Camilla Broch- AustvollStavanger166553
0Johannes Nordeide HelgøyBergens16972
0Vince BukoAlta155553
0Love Maxim Engedal SharmaOSSU155553
0Ingrid Nomeukjent155553
0Elisa SalomonNordstrand155553
0Bobo Solan HedinDragulf155553
0Andreas Rabben Bautz-Holter1911U155553
0William Lunde HelbakStavanger151052
0Vetle Frydenlund Norling1911U151052
0Truls Rinden GundersenVålerenga151052
0Torje Gunvaldsen Råbu1911U151052
0Stine PedersenSkadberg151052
0Sivert BergNordstrand151052
0Sigurd EvensenDrammens151052
0Sander R. LindquistNordstrand151052
0Samuel WeldRandaberg151052
0Peywend AbdelkaderSmeaheia151052
0Oscar Tjømøe BekkelundDrammens151052
0Ola Lomeland WaldowStavanger151052
0Nandita AnilStavanger151052
0Munashe Zoe Nyenya1911U151052
0Mats Gustad MyklebustSmeaheia151052
0Markus J RømoByåsen151052
0Lukas Cao FurusetMoss151052
0Ludwig Hagelund-KnudsenNordstrand151052
0Ludvig Rinden GundersenVålerenga151052
0Ksenia BannohNordstrand151052
0Kasper EdlandStavanger151052
0Jørgen Wik1911U151052
0Jonas De Lange1911U151052
0Henrik Sagland-JensenSmeaheia151052
0Gina Sophie FellusVålerenga151052
0Gabriel Mølstad AmundsenNordstrand151052
0Fredrik V JohannessenVestfossen151052
0Fredrik Nyborg SørensenStavanger151052
0Felix Fabricius Bye1911U151052
0Even Nylund BøRandaberg151052
0Emil GuntvedtVålerenga151052
0Daniel DyrkornMoss151052
0Dafnel Johnson FanomezanaStavanger151052
0Cornelius SannerudMoss151052
0Cedrik SannerudMoss151052
0Baybol Misaina FanomezanaStavanger151052
0Areeb MansoorSøråshøgda151052
0Albert W. Haga1911U151052
0Aksel NesNittedal151052
0Adam Prama RismantoSkadberg151052
0Vegard ReinholtsenSortland15151
0Trygve Aleksander VatneTromsø15151
0Truls Rygh HjortdalAlta15151
0Mathias L SchoutenTromsø15151
0Kasper SkipnesØrland15151
0Johannes Aamot-SkeidsvollBergens15151
0Herman Skuterud MohnSøråshøgda15151
0Hamzat SigauriTromsø14952
0Andreas Wiesener Haga1911U14952
0Elias Bruun GravdaHamar14141
0Vilja Margrete PedersenTromsø13762
0Tobias Hætta AndreassenAlta13131
0Robin Nathaniel RessåsGullkongen Sjakklubb13131
0Olav HjorthaugCaissa13131
0Olai Sigerset StarkTromsø13131
0Odin Alexander HagerupAlta13131
0Martin LillehaugTromsø13131
0Marcus BergTromsø13131
0Ludvik HaukåsOslo Barnesjakklubb13131
0Lasse BjellandKristiansand13131
0Harry LiBrattås13131
0Charlie FalkeBergens13131
0Bjørn Einar StålandGeitebukken13131
0Anders LinjordStavanger13131
0Shadi SianByåsen12752
0Njord Ingul GlørstadByåsen12752
0May LyngdalTromsø12752
0Mats Monsen HellandAskøy12752
0Erik FallebøSotra12121
0Andreas Nyhus SolheimGreveløkka12121
0Victor GhaderiElefantene11111
0Steinar T. StørkersenMasfjorden11111
0Mads VenemyrArendal11111
0Khamzat SigauriTromsø11111
0Jens Petter Dalsbø EllingsenTromsø11111
0Jenny Aurora HolmTromsø11111
0August SannerholtGeitebukken11111
0Altin ShalaVeien11111
0Aksel Karlsen KleivtunAskøy11111
0Tuva IversenKongsberg10552
0Tomas WorrenOslo Barnesjakklubb10552
0Thea OterholmByåsen10552
0Teodor HolmeStavanger10552
0Sondre TyslandStavanger10552
0Sofie Voll RosnesStavanger10552
0Sienna Bacheukjent10552
0Sander OksvikNordstrand10552
0Oscar WasmuthNTG10552
0Oscar Taxt1911U10552
0Oscar SvarthumleSøråshøgda10552
0Oliver WestvangOslo Barnesjakklubb10552
0Oliver HoltskogDragulf10552
0Nora-Marie EldøySøråshøgda10552
0Noa MyhreneVålerenga10552
0Mats Hansen Øygardukjent10552
0Mathias NilsenElefantene10552
0Mathias LyngraOslo Barnesjakklubb10552
0Maria Caroline SnellingenNordstrand10552
0Lukas Aleksander SwaneDragulf10552
0Kristian SæleDragulf10552
0Kai HartgillOslo Barnesjakklubb10552
0Julian Nilsen MeszanskyOslo Barnesjakklubb10552
0Herman Øen Paulsrud1911U10552
0Herman B. RefsumOslo Barnesjakklubb10552
0Henrik ØverlieByåsen10552
0Henrik Engelsen HøiåsOslo Barnesjakklubb10552
0Helena SitNordstrand10552
0Hanna BacheOslo Barnesjakklubb10552
0Goutam SharmaVålerenga10552
0Emil DraugedalenTønsberg10552
0Eirik Lie-OlsenNordstrand10552
0David Doudou FallOslo Barnesjakklubb10552
0Cillian HestnesDragulf10552
0Christoffer TolleshaugHordvik10552
0Bendik NilssenElefantene10552
0Andreas Bacheukjent10552
0Abigail ColemanOSSU10552
0Øystein K. IngebretsenRødtvet10101
0William Price SelstadDrammens10101
0William Kristoffer GreenTønsberg10101
0Vincent BacolorOslo Barnesjakklubb10101
0Viljar Reyr ÅdnesonVålerenga10101
0Viljar Bergh SkeideKristiansund10101
0Vilde Marie HaukelandMasfjorden10101
0Viktor YoushanlooStavanger10101
0Vetle SkjelstadStavanger10101
0Vetle Rørtveit BreivikVålerenga10101
0Ulrik TvedtSandved10101
0Ulrik Askjer NordahlNordstrand10101
0Tuva Lothe BergeGeitebukken10101
0Torbjøen Færø-Solholmukjent10101
0Tobias NygårdBærum10101
0Tina Elise SevaldsenKristiansund10101
0Teodor HaaheimVålerenga10101
0Sverre LyeSmeaheia10101
0Stinus Frøseth SivertsenKristiansund10101
0Stian HaugeAalesunds10101
0Sigve Opsahl MørtvedtOslo Barnesjakklubb10101
0Sigurd LyeSmeaheia10101
0Sigurd Harbyukjent10101
0Sebastian Måseidvåg HoveAalesunds10101
0Sebastian GundersenBrattås10101
0Robin KjølsøAalesunds10101
0Petter Storhaug Wullum1911U10101
0Petter BraathenVålerenga10101
0Peter Å. NesbakkKongsberg10101
0Peter Magnus Hansen1911U10101
0Paul-Christian Delector ArnesenAalesunds10101
0Paul AanerudOslo Barnesjakklubb10101
0Otto Georg Vallteri MeringdalStavanger10101
0Ottar Gravvold Borgersen1911U10101
0Oscar SaglandStavanger10101
0Oliver Rekdal HenriksenVestfossen10101
0Noah Rukundo NordinVålerenga10101
0Noah RubenVålerenga10101
0Noah EskelandStavanger10101
0Noa ThorkildsonAalesunds10101
0Nilas L. Houck1911U10101
0Nikolai Andre NygårdNordstrand10101
0Nicolas Tirado Moritz-OlsenAalesunds10101
0Nathaniel BredalLarvik10101
0Monika GamboaTromsø10101
0Mikkel A Anchissi JonerVålerenga10101
0Michael Lindseth FarnesBærum10101
0Mathias SneveLarvik10101
0Martin Weber SelandBrattås10101
0Martin V. JohannessenVestfossen10101
0Martin HoftunNTG10101
0Martin Henden1911U10101
0Marius Moltubakk VikAalesunds10101
0Magnus NerlandStavanger10101
0Magnus Domben-AarsnesAalesunds10101
0Lukas Skartveit HelskogNordstrand10101
0Ludvig SpikkelandSmeaheia10101
0Ludvig Albinb. SolvangNordstrand10101
0Lucas Ft Gjesdal1911U10101
0Luca Zixuan LanAalesunds10101
0Livar Vigre10101
0Lars Tveiten VenKristiansund10101
0Lars Kristian HaugeStavanger10101
0Kristoffer Alvestad TorjesenVålerenga10101
0Kristian Van der meijsSkadberg10101
0Kristian Gramstad10101
0Knut Zachrisson PrestegardenOslo Barnesjakklubb10101
0Kim-Helge Delector ArnesenAalesunds10101
0Kevin GranlyKrogstad10101
0Kasper KarlsenAalesunds10101
0Karsten AaseStavanger10101
0Kai HallNordstrand10101
0Jørgen Lervåg SætherAalesunds10101
0Jørgen Giske SøvikAalesunds10101
0Julius Darre Schei1911U10101
0Jonathan KortenLillehammer10101
0Jonas KraneKristiansund10101
0Jonas Hansen HaugsværStavanger10101
0Jonas GilsKristiansund10101
0Johannes TyldenKristiansund10101
0Johannes EspesethAalesunds10101
0Jimmy PeterssonOslo Barnesjakklubb10101
0Jesper Darre Schei1911U10101
0Jan Elias TollefsenSmeaheia10101
0James NguyenOslo Barnesjakklubb10101
0Jakop KnudsenAalesunds10101
0Jakob BellRødtvet10101
0Ivar Per Lausund FarstadAalesunds10101
0Håkon Laurits JohansenAlta10101
0Håkon BogasonRødtvet10101
0Henrik HankenAalesunds10101
0Heine KvalsvikAalesunds10101
0Hashim JamaBergens10101
0Halvor Nyhuus-EriksenRødtvet10101
0Georg BenterudOslo Barnesjakklubb10101
0Gabriel Dominic KarlsrudOslo Barnesjakklubb10101
0Filippa WexelsenOslo Barnesjakklubb10101
0Filip Aarsland10101
0Felix S. KværndalVålerenga10101
0Even Andre FauskangerKongsberg10101
0Eskil Hafskjold1911U10101
0Erik OliverNordstrand10101
0Emil Andreas HaukelandMasfjorden10101
0Eldar Sikiric Moe1911U10101
0Eirik OdderstølKristiansand10101
0Edgar RamstadAalesunds10101
0Dion IbishiGreveløkka10101
0David SejersenDrammens10101
0Daniel BrautSmeaheia10101
0Cindy SimenseSetskog10101
0Christopher BreilandJæren10101
0Christoffer HersethArendal10101
0Chris Tunheim Risa10101
0Brede SvendsenLarvik10101
0Brage Falch-Koslung1911U10101
0Bjørn Mathias TollefsenSmeaheia10101
0Benjamin Knudstadukjent10101
0Benjamin Blix LangsrudNordstrand10101
0Benedicte Løland Fleime1911U10101
0August Kvan Welle1911U10101
0Ask Råheim-LienVålerenga10101
0Aron Harald SolbakkenSmeaheia10101
0Anton SøgnebottenAalesunds10101
0Andreas T. KvalbeinSmeaheia10101
0Andreas MyrvoldVestfossen10101
0Andreas Løvås1911U10101
0Andreas JanssonStavanger10101
0Amund Bunde MarstranderAalesunds10101
0Aleksander FremmingDrammens10101
0Agathe Levia Teigen OlsenStavanger10101
0Adrian Svendsen10101
0Adrian BentzenDrammens10101
0Adam Wasa-SchraderNordstrand10101
0Abdul El KaffasStavanger10101
0Villiam LøvikSøråshøgda991
0Sebastian Martinez StenbakkenStavanger991
0Noah FredriksenTromsø991
0Nikolas RobertsenKragerø991
0Linus Yttergård VahlHarstad991
0Kasper Olsvik HodnekvamMasfjorden991
0Johannes SkaftesmoØrland991
0Johannes DyrdalVeien991
0Iver PedersenArendal991
0Herman Dalan EdissenBergens991
0Elias EidesundBergens991
0Eirik Hana RettedalStavanger991
0Brage TvetenKlyve991
0Thesen Alfred KarlsenStavanger881
0Theo Skjelvan DavikSøråshøgda881
0Solvi Andrea EmberlandTromsø881
0Mathias MagnussenTromsø881
0Marius Rindahl SteiroSortland881
0Lars BentsenKristiansand881
0Kenen SmailgicElefantene881
0Hermann U LinnerudGjøvik881
0Herman BendiksenStavanger881
0Herman AasBergens881
0Gylve De LuciaTromsø881
0Emil Børrestuen HerstadNittedal881
0Brage GundersenNord-Odal881
0Aksel KummervoldTromsø881
0Tor Erik Bartnes WikmarkTromsø771
0Sander HammersvikAlta771
0Ola DåsneHamar771
0Magnus Hennøy VikeslandBergens771
0Kevin Bjorvann AhlgrenKragerø771
0Henrik AndersenSotra771
0Christoffer Brurberg Selboukjent771
0Alfhild Asplin KlevenGeitebukken771
0Thomas ClaudeyBergens661
0Sebastian JespersenStjernen661
0Sebastian H. H. PedersenBergens661
0Nicolas KvingeMasfjorden661
0Mina Gjertsen SørbøeArendal661
0Martinne PedersenTromsø661
0Lodin WiborgTromsø661
0Linea B.ØygardenGeitebukken661
0Josefine HenriksenKongsvinger661
0Johanne LarsenTromsø661
0Johan HjorthaugCaissa661
0Emilie Lazareva1911U661
0Dag HjelsethBergens661
0Amar Elias MezariOslo Barnesjakklubb661
0Adrian Jakub Rutkowski Oslo Barnesjakklubb661
0William Slogvik TertnesStavanger551
0Viet Uy TranStavanger551
0Vetle SagevikBergens551
0Vetle Bredal-RørvikOslo Barnesjakklubb551
0Vetle AndresenSmeaheia551
0Ulrik Sollieukjent551
0Tuva TeumHamar551
0Tormod Bru FerkingstadStavanger551
0Torjus AlmåsBergens551
0Tord Stumpe LillegravenStavanger551
0Tom Andre StorliSmeaheia551
0Tobias Krogh-Moe1911U551
0Tias TeumHamar551
0Thomas SleireStavanger551
0Theodor StorvikSøråshøgda551
0Theodor HenriksenKongsvinger551
0Theo FosslandElefantene551
0Syverin JohansenHamar551
0Sverre Riis Jacobsenukjent551
0Sunniva VaderStavanger551
0Storm Gulbrandsenukjent551
0Storm Aleksander K SkandsenStavanger551
0Stian JåvikBergens551
0Steffen Andre LarsenTromsø551
0Stefan WolzBergens551
0Sophie FellusOSSU551
0Sondre Vedøy NistadSøråshøgda551
0Sondre Tandberg Øhrn1911U551
0Soltan IsgandarSmeaheia551
0Sofie Walberg1911U551
0Sofie Lazareva1911U551
0Sofie ErdalBergens551
0Sindre OtteråSøråshøgda551
0Sindre JonassonStavanger551
0Simen Jøssang OlsenRandaberg551
0Sigve BersåsTromsø551
0Sigurd Waal RømuldOslo Barnesjakklubb551
0Sigurd RommetveitStavanger551
0Sigurd KambestadBergens551
0Sigurd Fjeld1911U551
0Sigurd Eikenes SæveraasGullkongen Sjakklubb551
0Seth Alexander Brzozowski-GrostølStavanger551
0Selesta TollaksenStavanger551
0Sebastian Mølstad AmundsenNordstrand551
0Sean ZahlByåsen551
0Sandra Singhukjent551
0Sander JacobsenRandaberg551
0Sander E. Bjurstrøm1911U551
0Sander DuesundSotra551
0Sander Beadle Eidukjent551
0Samuel WennerbergOslo Barnesjakklubb551
0Sam Mirtaheri1911U551
0Sakarias Myhren-BergeBergens551
0Sakarias E. F. WalhovdOSSU551
0Rubi RogneflåtenStavanger551
0Rasmus Sigernes1911U551
0Ragnvald JakobsenStavanger551
0Rafael SciabàOslo Barnesjakklubb551
0Pilip BuggeOslo Barnesjakklubb551
0Philip Florian MathisenOslo Barnesjakklubb551
0Pernille Elisabeth SkogstadStavanger551
0Peder Kalskin RamstadGullkongen Stjørdal551
0Oskar LandheimHamar551
0Oskar Hessenukjent551
0Oskar BekkelundHamar551
0Oscar HavsbergOslo Barnesjakklubb551
0Oliver MuirStavanger551
0Oliver Blom-StokstadDragulf551
0Oline Kvaløy TunglandStavanger551
0Ole Gamlem1911U551
0Olai StellbergBergens551
0Odin ObstfelderSøråshøgda551
0Nova JohnsenStavanger551
0Nora Idsøe RefvemStavanger551
0Noah Strutz Skei1911U551
0Noah SolliStavanger551
0Nils Næssvoldukjent551
0Nils Astrupukjent551
0Nikolai VallakerOslo Barnesjakklubb551
0Nikolai HausnerTromsø551
0Nikolai Bergland JørgensenTromsø551
0Nicholas Følstad Eskelandukjent551
0Morten AuneOslo Barnesjakklubb551
0Morgan RingstadStavanger551
0Mio Greinerukjent551
0Mikkel Eide-HansenBergens551
0Michael Erik SkjoldStavanger551
0Max Skjerpen Huseby1911U551
0Matias FalangOslo Barnesjakklubb551
0Mathilde Elisabeth SkogstadStavanger551
0Mathias Hollum Marthinsen1911U551
0Martin LægreidOslo Barnesjakklubb551
0Martin Gullbrandsenukjent551
0Martin C MansaasSørum551
0Markus HirschNordstrand551
0Marius Strand JohansenHellen551
0Marius Hjemsæter Skjelbred1911U551
0Marianne K WiggenStavanger551
0Mantas PetruokasKragerø551
0Malin Dahle LegangerHellen551
0Magnus LarsenTromsø551
0Magnus Junge-Larsen1911U551
0Magnus Jelstad GrødemOslo Barnesjakklubb551
0Magnus HettervikStavanger551
0Magnus HagelienSøråshøgda551
0Magnus AassDragulf551
0Mads Hanekamp1911U551
0Ludvig Sørensenukjent551
0Lotte LindefjellStavanger551
0Liv Berit StrømmenHordvik551
0Linus SkovlieNordstrand551
0Linus Rasmussen-HellebustVålerenga551
0Linus Baltasar Hoem HegreStavanger551
0Linus Aleksander BergTønsberg551
0Leonora Nyborg AndresenOslo Barnesjakklubb551
0Leonard FrostGullkongen Stjørdal551
0Leon Rovold-HansenHordvik551
0Leander Lavoll-NylennaNordstrand551
0Laura Amalie Flister1911U551
0Lars Torstein Kvamme1911U551
0Lars RibsskogStavanger551
0Lars Petter VasdalUkjent551
0Lars KristiansenStavanger551
0Kristoffer Skinningsrud1911U551
0Kristjan Rafael VinogradovBergens551
0Knut Emmich Styren JaunertMoss551
0Kevin Singhukjent551
0Kevin Jima YobutaTromsø551
0Kaisa JensenNittedal551
0Jørgen S. WaageBergens551
0Jørgen Idsø-JakobsenStavanger551
0Julian H. Bjanesukjent551
0Jonathan Aasnes-BerdalStavanger551
0Jonas UnnelandOslo Barnesjakklubb551
0Jonas Sunde KobberdalNordstrand551
0Jonas SleireMasfjorden551
0Jonas Fenne IngierdNordstrand551
0Jonas EksethMoss551
0Johannes PundsnesStavanger551
0Johannes Mølstre LeversenUkjent551
0Johannes BjerkmannNordstrand551
0Johannes Aagetveit RobinsonArendal551
0Johanne Jorde NordskarBergens551
0Johan-Magnus SkomedalHellen551
0Johan KotengØrland551
0Johan Bølstad JansenBergens551
0Joachim Nysveenukjent551
0Jens Peder Bergeukjent551
0Jay Christoffer BybergStavanger551
0Jan Olav JespersenOslo Barnesjakklubb551
0Jacob RosenlundSjakknusern551
0Jacob Lexau StrømmenSotra551
0Jacob Andreas Lorsaukjent551
0Jack HartgillOslo Barnesjakklubb551
0Ivar Nikolaj ThorsenTromsø551
0Isak Gabriel MjøenTromsø551
0Isak Fidjeland Øvergaardukjent551
0Ingrid Sandnes SundsbøOslo Barnesjakklubb551
0Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U551
0Iben StorkaasBærum551
0Håvid Bilstad ØdegårdSandved551
0Håvard DavikSøråshøgda551
0Håkon WalsethByåsen551
0Hermann Løland Fleime1911U551
0Henrik Vang1911U551
0Henrik Gjulukjent551
0Henrik Espedal WathneOSSU551
0Henrik Aune-MartinsenOSSU551
0Henrik Aasen BergersenGreveløkka551
0Hanne RibsskogStavanger551
0Hannah Strutz Skei1911U551
0Hanna Bergitte JørstadUSF551
0Guro EggereideByåsen551
0Gunnar Brandshaug DaleBærum551
0Gard GreveBergens551
0Fredrik T. BjordalBergens551
0Fredrik Ekestad RollandHordvik551
0Fredrik BurdalOslo Barnesjakklubb551
0Fredrik BjørgumCaissa551
0Fiona Xue Lan Sandstad1911U551
0Fillip HamerStavanger551
0Filippa MollanStavanger551
0Filip Sandbakken Oslo Barnesjakklubb551
0Fabian NilssenOslo Barnesjakklubb551
0Even SommerstenBergens551
0Eskil Johan LanghaugTromsø551
0Eskil Dahl MarsteinAsker551
0Esekiel SkjoldHamar551
0Erling A. HansenTromsø551
0Erlend RøhrtOslo Barnesjakklubb551
0Erik von Nessen PrytzGjøvik551
0Erik W BakkByåsen551
0Erik MildeBergens551
0Erik Markus Halsethukjent551
0Erik Aas-HansenTromsø551
0Enzo EggertOslo Barnesjakklubb551
0Emilija VlkuBergens551
0Emilie Berger EE-JohansenOslo Barnesjakklubb551
0Emil Marton GunnarshaugStavanger551
0Elma SelvikBergens551
0Elliot Da Silva HålienOslo Barnesjakklubb551
0Elise JåvikBergens551
0Elias R. Uran1911U551
0Elias KjenneNordstrand551
0Elias HaukelandBergens551
0Eivind Thaulow Haugenukjent551
0Eirik VinjeGrav551
0Einar FærevaagBergens551
0Einar EriksenNord-Odal551
0Edwin Tutty Danielsenukjent551
0Edvard SkardNordstrand551
0Digambari ChandrasekarStavanger551
0Diambari ChandrasekarStavanger551
0David UrsinElefantene551
0David Leander C. VigmostadBergens551
0Daniell BremnesTromsø551
0Daniel Fløgstad MikkelsenBergens551
0Christoffer MyrsethSotra551
0Christoffer Edvardsen-Eibak1911U551
0Celine Fløgstad MikkelsenBergens551
0Casper CockStavanger551
0Caroline ThranaOSSU551
0Camilla GriniStavanger551
0Brage SkilleTromsø551
0Bjørn-Erik KristoffersenTromsø551
0Birk JørgensenKongsvinger551
0Benjamin SøndervikSandved551
0Aurora SkardNordstrand551
0Aurora KrogByåsen551
0August Bergan WesthagenTromsø551
0Audun Lund-Andersen SandveNordstrand551
0Aslak WiborgTromsø551
0Ask Indsetukjent551
0Arseny TrunovTromsø551
0Armand Klokk-BrendryenOslo Barnesjakklubb551
0Antonina VityutinaMoss551
0Anton ÅkessonNordstrand551
0Anni Kamsvåg FrantzenMinde551
0Anna Furre HvidStavanger551
0Andreas Wiig OlsenStavanger551
0Andreas OlderbakkSøråshøgda551
0Andreas Franquillo HotvedtOslo Barnesjakklubb551
0Andrea HanevoldDragulf551
0Alfred Aamodt - BorgersenVålerenga551
0Alexander OlaisenBergens551
0Alexander AuklandSmeaheia551
0Alex VilandStavanger551
0Aksel Viktor SanchisOslo Barnesjakklubb551
0Aisha RøsteGjøvik551
0Adrian StrømstadSmeaheia551
0Adrian KroghNord-Odal551

Valid HTML 4.01!