Klasse Miniputt I Miniputt har 431 spillere spilt 1030 turneringer
Samlet har 1665 spillere spilt 3642 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2014 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Vetle VelleSøråshøgda10020202020208
1Ulrikke LangvikTrondheim10020202020206
3Torbjørn Krogstad HystadSøråshøgda98202020201812
4Maximilian L. LystadVålerenga9620202019179
5Noah Myklebust ChristensenLillehammer9320202017167
6Live Jørgensen SkigelstrandStavanger9220201919146
7Olav BrattetveitBergens91202019171511
7Tim WanvikNTG91202017171710
7Ulrik RuudTrondheim9120201717177
10Sander JoaStavanger89201917171610
10Liam Jansson RønnestadSøråshøgda8920201917138
10Karl Ivar LavergrenDrammens8920191717167
13Noam A. VitenbergOslo Barnesjakklubb8819181818157
13Sondre PiiksiMoss8820201918116
13David NesseSmeaheia8820201918115
16Vebjørn Undstad RostadmoTromsø8520201715137
17Tobias Lang NilsenMoss8320191515145
18Nicholas SundeSøråshøgda8220201613138
18Henrik IversenSøråshøgda8218171715157
18Gaute Bergan1911U8219171616147
21Thomas ThorvaldsenFollo81201716141412
21Sheroni AmarapalaStrømmen8120181615127
21Magnus Øyvind LangeFollo8120201513137
21David TskhovrebovChess School of Rogaland8120181715116
25William Sandberg OlsenMoss78202020184
26Andreas Broch-AustvollStavanger7719181612126
26Jardar IversenKongsberg7720191711105
28David WallevikBergens76171615151311
29Niklas UnnelandAalesunds7420151513115
29Christian ForemanGjøvik742019171355
29Nikolai RistAlta74202017174
29Isak EllingsenAlta74202017174
33Sigurd Moen HagenHarstad72202017154
34Jens IngebretsenHolmestrand712017151455
35Ian DahlHell7017151513105
36Kenan KericVeien6817151313105
36Mikkel BerglundVeien68202015134
36Julian Aleksander MunkStavanger68202018104
39Brage MyranSteinkjer6720151111105
40Theodor ØstebrøtSøråshøgda661915131097
40Teodor KristoffersenStavanger661717131096
40Emil Gether-RønningVålerenga661816141086
40Oskar Feed Jakobsen6617151311105
44Arne Kjelsbøl HuseNordstrand6520121211105
45Elias DraugedalenTønsberg642013131175
46Thomas Jørdre KvammeBergens631815111185
46Julie SkjerveRidabu631717111085
46Johannes Hammer BrattliHamar632017111055
49Tollef VikerødegårdenHamar611613131095
50Kasper Hasborg SkarstenBergens6017131010108
51Joakim IsaksenHamar5918111010105
51Fredrik Lytomt JacobsenStavanger591515111085
51Isak SjøbergNordstrand592020193
54Ivar HavneråsSøråshøgda58151510995
54Ingvar LeknesAlta58151515134
54Sofie LøfaldliSandnes582020183
57Sander GlesnesSotra5614111110106
57Ola B. HøllelandMasfjorden561313121086
59Ådne TveitElefantene54131310998
59Markus EllingsenAlta54151313134
61Sindre FossumArendal522017153
62Daniel GhaderiElefantene5111101010107
62Daniel FossanStavanger51171410104
64Tord TjoraByåsen50151510104
65Heine Aasgard TverangerMasfjorden4917131094
65Mito ZidanVålerenga492017123
65Ingrid SkaslienVålerenga491717153
68Victor Berge JohansenStavanger47151210556
68Vebjørn BerganHamar4715131094
68Vegard SteinheimHarstad472017103
71Thyra KvendsethNordstrand461817113
72Bastian Nordskog MagnussenFana4515107766
73Erling BjellandStavanger4314109555
74Mina Johanne HeierOSSU422011654
75Markus Strauss HålandStavanger4113135555
75Espen NordbyHamar411098775
75Levi Seberg HaldorsenHarstad411513133
78Anders ErikstadOslo Barnesjakklubb4013107555
78Herman HøiåsOslo Barnesjakklubb40179954
78Alisha ShehzadSandved401510874
78Sivert BørsethGullkongen Stjørdal401713103
78Eskil BruasetTrondheim401713103
83Aleksander StolpAsker3811111154
84Sverre HestholmStavanger371310954
84Nikolai Kjøsnes-KallekleivMasfjorden371110974
84Håvard WeldRandaberg371611103
87Magnus Sebastian Eide-GundersenStavanger361210954
87Lennart Larsen HåvarsteinStavanger3611101054
87Jakob HorstadSøråshøgda36171183
90Anniken Frønsdal EngedalOSSU351010964
90Trygve NilsenSevland351510103
90Knut SyseDragulf35161453
0Dimitry NavrotskyKlyve3520152
93Kristian Natvig1911U34161083
93Erlend RøislandStavanger34181153
0Marius KarlssonKristiansand3417172
95Marius Skumsnes-DaaeStrømmen331110664
95Mikkel Li Johansen1911U331310103
95Kjell Olav Torsvik BaugeMasfjorden33151083
95Benjamin HitlandBergens33171063
95Aritina HauglandDrammens33151083
0David ZhangKristiansand3320132
100Vetle LiasetSøråshøgda32131183
101Elio DitarantoElefantene3198774
101Ståle SviggumVålerenga30141063
101Olav FrøvikSmeaheia30151053
101Magnus EvenstuenIngen30151053
101Gard Alexander SyrengNittedal30151053
101Fred Filip PedersenElefantene30111093
0Paul Gustav LofsbergVestfossen3020102
0Bjørn Magnus BøLarvik3020102
0Aksel AmundsenKlyve3020102
101Astrid Elisabeth SandbergKongsvinger29126654
101Victor NæssvikVålerenga29141053
101Erik LåhneStavanger29101093
101Lukas G SkaalaBergens2815853
101Josefine Lunde HaugsdalMasfjorden28111073
101Einar Bekkvang StengrundetTrysil2815853
101Anders Ivan SteinNittedal28131053
0Erlend Raugstad KlugeSmeaheia2818102
0Bjørn RobertsenCaissa282082
101Andreas PriceSøråshøgda27755555
101Arvid Feed Jakobsen27107554
101Olve HaglandVålerenga27101073
0David L. VangenOSSU2715122
101Martin FjelstadKristiansand26111053
0Stefan GajinovAsker261882
0Siver Klevukjent2616102
0Johannes IversenByåsen2615112
0Dario KristensenHarstad2615112
101Lennart Gausereide AasgårdMasfjorden25105554
101Emma Gustad MyklebustSmeaheia25105554
101Sindre BrattlienNittedal25101053
101Jonatan VarvikTromsø259883
101Jonas WestgårdTønsberg25101053
101Jesper AareskjoldStavanger25101053
101Ivar G. HatterudGjøvik25101053
0Johannes StrømbergKristiansand2515102
0Benjamin H. LundeStavanger2515102
0Shjalg NæssMasfjorden2411763
0Jonatan JacobsenBrattås2411853
0Bård Kydland2410863
0Sigurd Lauritzen MolbergHamar2414102
0Richards PlavinsTromsø241772
0Håvard WathneKristiansand2413112
0Emil Særevåsukjent241952
0Tarjei Lilleskog TronstadBergens2310853
0Charlotte TallaksenStavanger2310853
0Botond Boti BukoAlta2311753
0Adrian Westwang1911U2310853
0Jørgen ØdegårdSandved2313102
0Mathias RaaenGullkongen Stjørdal2210663
0Mads Even Hobberstad2210753
0Kristoffer KristiansenStavanger2210753
0Elias M SælhleFana2211653
0Andreas HaavikStavanger2210753
0Isak AspheimKlyve221392
0Lars BakketunStavanger2110653
0Vanessa LofsbergVestfossen2111102
0Jon Holtan Øverbøukjent211292
0Ann Regine KvingedalMasfjorden2111102
0Adrian KarlsenElefantene211382
0Gard Rye HøyforsslettBergens2055554
0Vetle Andreas TyslandStavanger2010553
0Simen FeldmannStavanger2010553
0Markus Moen EliassenOSSU2010553
0Kjell Oscar TorjesenVålerenga2010553
0Julian Moland BjørknesSkadberg2010553
0Andreas Nikolay PerssonSkadberg2010553
0Timour BelovTromsø201372
0Shameel Saheer1911U2010102
0Ottar August OpsalHarstad2010102
0Fredrik Johan Aa. OlsenKragerø201192
0Aslak Hovdal ØyangenHolmestrand201372
0Torben SkogenHarstad20201
0Noah JørgensenSevland20201
0Henrik MikalsenTromsø20201
0Embla Ekeland GrønnOSSU20201
0Aane SannerholtGeitebukken20201
0Markus Fiva WallerOslo Barnesjakklubb199553
0Torjus O. Sauar1911U191092
0Martin Strøm LiumKongsberg191362
0Johannes Tollessen RosbergSevland191362
0Emil Alexander BakkenStavanger191452
0Elias SkoglundGreveløkka181082
0Emil Nickelsen1911U171072
0Christian TorrisenVålerenga171072
0Shazil Khan ShehzadSandved17171
0Peder JenssenTromsø17171
0Magnus Dalsbø EllingsenTromsø17171
0Fredrik Johan OlsenKragerø17171
0Fredrik Falch BjørganSortland17171
0Daniel HøylandSandved17171
0Ola BrynestadOslo Barnesjakklubb166553
0Otto SzegenyMolde161062
0Jakob DavidsenElefantene161062
0Hemant AnilkumarStavanger161062
0Karoline KåenHordvik155553
0Håvard HaukelandHordvik155553
0Truls SkjævelandStavanger151052
0Trisha Ravi DevStavanger151052
0Snorre KristiansenStavanger151052
0Martin Risting1911U151052
0Maria Barata SlaattelidBergens151052
0Marcus Alfredsen HessSkadberg151052
0Lukas Haarr RiisSmeaheia151052
0Lasse Abeland MyrheimSmeaheia151052
0Kristian FatlandStavanger151052
0Henrik SpjelkavikByåsen151052
0Edvard NygårdMoss151052
0William Bergland Aarhusukjent15151
0Tomass PlavinsTromsø15151
0Mikkel Asplin KlevenGeitebukken15151
0Lukas KlausenDrammens15151
0Jonas Egli1911U15151
0Inga Hem1911U15151
0Leonard Volrath HolmboeNordstrand14952
0Kristian Rabben Bautz-Holter1911U14952
0Erik OlsrudRidabu14862
0Arthur Sickingheukjent14862
0Markus Alexander EliassenBergens14141
0Sean KroeseFollo13852
0Håvard AspelundSøråshøgda13762
0Nikolai Tandbergukjent13131
0Marius Reitzel Brix ChristensenCaissa13131
0Jørgen Lervåg SætherAalesunds13131
0Hy Chang VoDragulf13131
0Amanda H. SellevaagVålerenga13131
0Ulrik WasmuthNTG12752
0Oliver Veland AasgardMasfjorden12662
0Subramanian Ramaukjent12121
0Halvor Dolvenukjent12121
0Faris RashidBærum12121
0Anish Reddy AthmakoorStavanger12121
0Tanguy MontagnonStavanger11652
0Selmer SundellMoss11652
0Caroline Nomeukjent11652
0Yngve VærnesØrland11111
0William Furdal - ErvikSevland11111
0Sander Thon EndresenBergens11111
0Mikael Lunde IsaksenHarstad11111
0Mia HammersvikAlta11111
0Levi GjøvikliElefantene11111
0Jostein SkogholtTromsø11111
0Ivar Elias Rekdal Fodnes Kampen11111
0Fredrik Østlie PettersenHamar11111
0Digambari ChandrasekarStavanger11111
0Robin KåenHordvik10552
0Oliver August SolsvikSøråshøgda10552
0Mia Vang BaarstadDragulf10552
0Luka SilicSøråshøgda10552
0Johannes Holst-HagedalOSSU10552
0Gabriel Laksfoss CardozoStavanger10552
0Christoffer GzylMoss10552
0Borys FassStavanger10552
0Aksel Lie-OlsenNordstrand10552
0Øyvind Sundset HansenBrattås10101
0Øystein HammervoldAalesunds10101
0Victor Fabricius Bye1911U10101
0Vegard Oksum EidsheimLarvik10101
0Torvald RipelKongsberg10101
0Thomas Holst EriksenKonnerud10101
0Svend Tobias Ualand10101
0Snorre BerglundTromsø10101
0Seweryn Wiatr-NowakLarvik10101
0Sebastian Rekdal HenriksenVestfossen10101
0Sebastian MyrvangDrammens10101
0Oskar BaklidKonnerud10101
0Oliver HolenFana10101
0Ole Marius GreenTønsberg10101
0Nicolai ReichleAalesunds10101
0Nathaniel PedersenSmeaheia10101
0Michael Alexander Leo ElvemoAalesunds10101
0Mathias TransethDrammens10101
0Mathias Le NgocKonnerud10101
0Marcus AndreassenSolbergelva10101
0Liam Sean GarryNordstrand10101
0Kevin ErsdalSandved10101
0Jone Ege10101
0Johanne Heier1911U10101
0Ishildur U. ÅdnedottirVålerenga10101
0Hasan KarabulutNordstrand10101
0Hallvard Lerseth1911U10101
0Guro AntonsenVestfossen10101
0Fride EngesethAalesunds10101
0Fabian HolmenVestfossen10101
0Erlend FjerdingstadKonnerud10101
0Eirik Frydenlund Norling1911U10101
0Caspar RichardsonNordstrand10101
0Bjarke F. Købmand PetersenSmeaheia10101
0Benjamin BredalLarvik10101
0Ayaan KhanNordstrand10101
0Ari Maman10101
0Andri Snær StefanssonAalesunds10101
0Andreas KarlsenKonnerud10101
0Andreas GummessonVestfossen10101
0Andreas FurulySmeaheia10101
0Anders IngulstadSevland10101
0Weronika KapsaAskøy991
0Ulrikke ValvågTromsø991
0Tobias RindeVeien991
0Timofei KondratyevTromsø991
0Thomas Rindahl SteiroSortland991
0Piranavan VisvalingamDrammens991
0Nicolas Stangborliukjent991
0Markus BakkenElefantene991
0Marius Olivierukjent991
0Kjetil Fossen HaugetoKragerø991
0Karl Anker SlettumKongsberg991
0Julie Birkeland HaugsdalMasfjorden991
0Johan Nicolai BrandtStavanger991
0Eva WestonVålerenga991
0Erik DidriksenNittedal991
0Daniel Homme ErnstKristiansand991
0Bjørn Oddvar MastadKongsvinger991
0William OpsahlKragerø881
0Theodor Følstad EskelandNTG881
0Richard BrunstadNTG881
0Peter Naper SchølbergKragerø881
0Ola Wathne ThingbøStavanger881
0Ola Anton Storsveenukjent881
0Mats-Emil R. FriumNordstrand881
0Martin OksvikNordstrand881
0Maksym FobulyakKristiansand881
0Fredrik JensenBergens881
0Daniel Torp RambergBrattås881
0Abithan NimalendranKampen881
0William GaalElefantene771
0Vetle JohansenVeien771
0Thea Kvaløy TunglandStavanger771
0Simen Øvrebø TonningSotra771
0Morgan HellebergshaugenHolmestrand771
0Markus BergNittedal771
0Marius Aakre-ThunoldBrattås771
0Konrad DahleByåsen771
0Jonas Mileukjent771
0Georg RisøyKristiansand771
0Emil A. NerlandElefantene771
0Benjamin Soløst JohansenKongsvinger771
0Alexander Jakola SivertsenTromsø771
0Thomass PlavinsTromsø661
0Rafael GrongHorten661
0Matias MelingStavanger661
0Mathias Wilhelmsen Kousgaardukjent661
0Maren Korsvik KjølsethKristiansand661
0Madi SalehHarstad661
0Jonatan JacobsenStavanger661
0Harald Skjølås DyrhaugStavanger661
0Halvor Mohn HoveStavanger661
0Filip Mjelva PedersenHordvik661
0Edvard A. MenartGroruddalen661
0Aksel Eide-HansenBergens661
0William HilmarssonKristiansand551
0William Foss-Lyshaugukjent551
0Villiam LøvikSøråshøgda551
0Viktor KløfsrudMoss551
0Viktor Embret LauvtvedtTønsberg551
0Trym GjertsenStavanger551
0Tobias RingstadStavanger551
0Thea AuklandSmeaheia551
0Synnøve Berg-VålerhaugMoss551
0Synne Maxine RobinsonArendal551
0Stefan StenbergHamar551
0Sondre OriolaOslo Barnesjakklubb551
0Sondre LarsenStavanger551
0Sondre Elias HaugenSotra551
0Sofia GrongHorten551
0Simon AndersenStavanger551
0Sebastian H. H. PedersenBergens551
0Sarim NasarVålerenga551
0Petter MortensenNTG551
0Oscar Skjøldt TønnesenStavanger551
0Ole Jakob SundeHordvik551
0Olav LindmarkStavanger551
0Olav Andre LeivestadStavanger551
0Ola S. BergsvikStavanger551
0Oda Helen MelingStavanger551
0Nikolai EltervågRandaberg551
0Nicolay FærøvikBergens551
0Nicolai Vedvik-ChiaStavanger551
0Matthew LeirenHordvik551
0Mathias HestvikSøråshøgda551
0Mateo TilremOSSU551
0Martin NertoftStavanger551
0Marlen RogneflåtenStavanger551
0Markus Grude551
0Markus Da SilvaStavanger551
0Maria Ivanovukjent551
0Maiken RøbergTromsø551
0Mads Skjelbred-KnudsenKristiansand551
0Mads Lambergukjent551
0Line Børsethukjent551
0Lars Senneseth-StokkebekkHordvik551
0Kristian Ivan Les LotheOslo Barnesjakklubb551
0Kristian Bekkvang StengrundetTrysil551
0Knut Emil HowdenHarstad551
0Keziah BunagStavanger551
0Kasper T Skjølås1911U551
0Kasper HalvorsenVålerenga551
0Joshua KaizumiDragulf551
0Josephine Elisabeth SkogstadStavanger551
0Jonathan Vik AndersenStavanger551
0Jonas Erstad-SevaldsenSøråshøgda551
0Jon HøyeElefantene551
0Johannes LedalKongsvinger551
0Joachim Hammer RømoGullkongen Stjørdal551
0Jo Magnus Klevenukjent551
0Jaran SandlandStavanger551
0James Ingerukjent551
0Jakob Rødal SkaarSøråshøgda551
0Hidde Johan Bakkerukjent551
0Herman RustenKongsvinger551
0Helene GunnarshaugStavanger551
0Erlend Riis Jacobsenukjent551
0Erik Røhovdeukjent551
0Emma WhiteStavanger551
0Emil Ormåsen Vallersnesukjent551
0Emil BjørnstadHordvik551
0Eirik Johan Damhaugukjent551
0Dina RogneflåtenStavanger551
0Daniel Pulido UlvangNordstrand551
0Dang Nhung KhongStavanger551
0Brian ØdegårdSandved551
0Benjamin LillefosseFana551
0Benjamin KasumacicStavanger551
0Anne-Sofia Håsethukjent551
0Andreas Virkesdal JonsterhaugHordvik551
0Andreas Berg IversenGroruddalen551
0Alf Sigurd SkartveitStavanger551
0Albert ØverliLillehammer551
0Aksel HovlandBergens551

Valid HTML 4.01!