Jentelista Antall jenter i BGP: 106
Dette er 10 prosent av alle.
Sist oppdatert: Tuesday 11. June 2019

USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
10Bella Marie YoungSotra8320201515135
20Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus6615151511109
22Ina Elizabeth GuttormsenAlta62171515154
46Oda Kofoed SkramstadBærum341455556
0Aleksandra HovdeLaksevåg3019112
60Irene Lin GrøhnSøråshøgda2495554
0Kristin Agni HellandMasfjorden2111102
82Endija KurzemnieceSandved166553
0Sophie DamianoStavanger161062
0Sofie SkareKonnerud14952
0Veera Havelandkongsvinger10552
0Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK10552
0Dina Dorthea ØsterhusKristiansand10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden10101
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden991
0Live Johanne NordgårdFrøya991
0Silja HillestadTromsø881
0Astrid Marie NordgårdFrøya881
0Hanna Schanche TørfossTromsø771
0Emilie Solgaard HalvorsenGrenland Sjakksenter771
0Thea Alette OlsenBærum551
0Sophie Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo551
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus551
0Silje MarthinussenHaukås551
0Shagun MaheshwariDragulf Akershus551
0Selma LahlumNordstrand551
0Selje ThorvaldsenKlyve551
0Sara Nicolaysen551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sara HavdalSøråshøgda551
0Sachrit Kaur ChanniMoss551
0Rebekka LølandSmeaheia551
0Nora Sørebø1911U551
0Milla Emilie Karlsen AasenMoss551
0Mari MildestveitSøråshøgda551
0Kristina Krogh LangøyDragulf Oslo551
0Julia WorrenDragulf USK551
0Jenny Margrethe Hembre HelgøySandved551
0Isolde VeaSmeaheia551
0Ingeborg EikreDragulf Oslo551
0Hedda AanensenSandved551
0Ellen Irestedt HorneEiker551
0Caroline Marie TranaMoss551
0Aysen DemirLaksevåg551
0Annabel ShuldmanDragulf Akershus551
0Andrea SørensenSøråshøgda551
0Amalie Aas HaukåsMoss551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
6Ida OlsenKlyve77202020174
13Anna Ovidia Young Sotra68201815154
14Anna BlauhutFredrikstad FSU66201615154
20Oline Sundby WaageSotra542017173
23Frida Johanna Elsness1911U4913119886
28Alina ShehzadSandved431813123
39Celine NyborgÅsmarka3288884
40Silje MarthinussenHaukås30151053
0Ronja Irrested HorneVestfossen2815132
43Sofie Sæterlid HellaSotra2713863
0Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda201192
0Tuva Sægrov ØygardSandane20201
52Christine NordahlBærum198653
0Maja SeljebuHarstad17171
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden15151
0Bianca Felicia NygårdTveit13131
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden13131
0Johanne Skree SkjeldalKlyve11111
0Benedicte Løland Fleime1911U991
0Sofie SamosirSkadberg881
0Nellie Knoph NordløvCaissa881
0Astrid FauskSjakkfemmeren881
0Sofie Sæther1911U771
0Rakel Skree SkjeldalKlyve771
0Nora ReitanUten klubb771
0Tamara Gullichsen551
0Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf Akershus551
0Shubhi MaheshwariDragulf Akershus551
0Otea Marie AndaDraguld USK551
0Lea Nøstvik GraciaNittedal551
0Jovana LazicRødtvet551
0Hilja Erikke Berberg TorkildsenJæren551
0Emma BakkenVålerenga551
0Ella BlomDrammen Shakkklubb551
0Diana KahnRødtvet551
0Amalie FagerjordTromsø551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
14Ksenija KorobeinikovaStavanger511917153
20Susanne WiggenAlta451515153
22Josefine HenriksenKongsvinger442013113
0Andrea GuttormsenAlta3217152
0Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda191362
0Sofie Kristine RatamaAlta17171
0Emma AarsætherVolda Ørsta17171
0Madina KahnRødtvet14141
0Ponnammal RamsubmaranianBærum13131
0Eline UtheimDragulf Oslo13131
0Camilla Broch- AustvollStavanger13131
0Selma LahlumNordstrand12121
0Andjela RadenovicSmeaheia12121
0June Stendahl-ThorsenGreveløkka11652
0Shemorin AmarapalaStrømmen991

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
3Sofie M. NettelandSotra69201915154
8Emma SkålevikBergens512017143
0Åse Grete Andersen20201
0Emilie Lazareva1911U19191
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa15151
0Ananya RautelaRødtvet10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Alise Oyut HellandMasfjorden551

Valid HTML 4.01!