Jentelista Antall jenter i BGP: 127
Dette er 10 prosent av alle.
Sist oppdatert: Sunday 18. August 2019

USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
10Bella Marie YoungSotra9020202015156
24Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus67151515111112
27Ina Elizabeth GuttormsenAlta62171515154
57Oda Kofoed SkramstadBærum361475557
0Aleksandra HovdeLaksevåg3019112
66Irene Lin GrøhnSøråshøgda29955555
66Endija KurzemnieceSandved29136554
73Sophie DamianoStavanger26101063
0Kristin Agni HellandMasfjorden2111102
0Sofie SkareKonnerud199553
0Alina ShehzadSandved18181
0Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK155553
0Kristina Krogh LangøyDragulf Oslo155553
0Andrea SørensenSøråshøgda151052
0Ingrid AnfindsenSmeaheia12121
0Veera Havelandkongsvinger10552
0Selma LahlumNordstrand10552
0Nora Sørebø1911U10552
0Dina Dorthea ØsterhusKristiansand10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden10101
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden991
0Live Johanne NordgårdFrøya991
0Silja HillestadTromsø881
0Astrid Marie NordgårdFrøya881
0Hanna Schanche TørfossTromsø771
0Emilie Solgaard HalvorsenGrenland Sjakksenter771
0Rounika Moufidian661
0Thea Alette OlsenBærum551
0Sophie Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo551
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus551
0Silje MarthinussenHaukås551
0Shagun MaheshwariDragulf Akershus551
0Selje ThorvaldsenKlyve551
0Sara Nicolaysen551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sara HavdalSøråshøgda551
0Sachrit Kaur ChanniMoss551
0Rebekka LølandSmeaheia551
0Perle-Gamay Helliesen551
0Milla Emilie Karlsen AasenMoss551
0Mathilde AgdesteinSøråshøgda551
0Mari MildestveitSøråshøgda551
0Julia WorrenDragulf USK551
0Jenny Margrethe Hembre HelgøySandved551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0Isolde VeaSmeaheia551
0Ingeborg EikreDragulf Oslo551
0Hedda AanensenSandved551
0Frida Thorrud551
0Ellen Irestedt HorneEiker551
0Charlotte Lima Ottesen551
0Caroline Marie TranaMoss551
0Aysen DemirLaksevåg551
0Annabel ShuldmanDragulf Akershus551
0Amalie Aas HaukåsMoss551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
7Anna Ovidia Young Sotra9020201817156
13Ida OlsenKlyve77202020174
15Oline Sundby WaageSotra74202017174
23Anna BlauhutFredrikstad FSU66201615154
33Frida Johanna Elsness1911U4913119886
38Celine NyborgÅsmarka431188885
38Alina ShehzadSandved431813123
44Sofie Sæterlid HellaSotra401313864
54Silje MarthinussenHaukås30151053
56Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda2811983
0Ronja Irrested HorneVestfossen2815132
0Sofie SamosirSkadberg221482
0Tuva Sægrov ØygardSandane20201
65Christine NordahlBærum198653
0Jovana LazicRødtvet171252
0Maja SeljebuHarstad17171
0Rebekka Eckbo-AglenElverum15151
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden15151
0Ella BlomDrammen Shakkklubb13852
0Juni HersvikHaukås13131
0Bianca Felicia NygårdTveit13131
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden13131
0Johanne Skree SkjeldalKlyve11111
0Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Julie OpsethElverum10101
0Benedicte Løland Fleime1911U991
0Symre Mathea GryttenSmeaheia881
0Sofie M. NettelandSotra881
0Nellie Knoph NordløvCaissa881
0Astrid FauskSjakkfemmeren881
0Sofie Sæther1911U771
0Rakel Skree SkjeldalKlyve771
0Nora ReitanUten klubb771
0Hafdis Ana IngthrosdottirSøråshøgda771
0Ella Nes771
0Marielle DuesundSotra661
0Tamara Gullichsen551
0Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf Akershus551
0Shubhi MaheshwariDragulf Akershus551
0Otea Marie AndaDraguld USK551
0Lea Nøstvik GraciaNittedal551
0Hilja Erikke Berberg TorkildsenJæren551
0Emma BakkenVålerenga551
0Diana KahnRødtvet551
0Amalie FagerjordTromsø551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
12Ksenija KorobeinikovaStavanger70191917154
19Josefine HenriksenKongsvinger59201513114
28Susanne WiggenAlta451515153
0Andrea GuttormsenAlta3217152
34Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda30131163
0Eline UtheimDragulf Oslo3017132
0Camilla Broch- AustvollStavanger2916132
0Sofie Kristine RatamaAlta17171
0Emma AarsætherVolda Ørsta17171
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Madina KahnRødtvet14141
0Rakel Eckbo-AglenElverum13131
0Ponnammal RamsubmaranianBærum13131
0Selma LahlumNordstrand12121
0Andjela RadenovicSmeaheia12121
0June Stendahl-ThorsenGreveløkka11652
0Shemorin AmarapalaStrømmen991

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
2Sofie M. NettelandSotra8920201915156
5Emma SkålevikBergens68201717144
0Emilie Lazareva1911U3719182
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa2715122
0Åse Grete Andersen20201
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger14141
0Jana Paponov11111
0Ananya RautelaRødtvet10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Alise Oyut HellandMasfjorden551

Valid HTML 4.01!