Jentelista Antall jenter i BGP: 164
Dette er 10 prosent av alle.
Sist oppdatert: Sunday 17. November 2019

USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
16Bella Marie YoungSotra9020202015157
18Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus88202018151520
21Oda Kofoed SkramstadBærum85201817161415
26Ina Elizabeth GuttormsenAlta7917171515156
57Endija KurzemnieceSandved49151310656
83Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK3611105557
83Sophie DamianoStavanger3610101064
0Aleksandra HovdeLaksevåg3019112
101Irene Lin GrøhnSøråshøgda29955555
101Zoha WahabDragulf Akershus USK29109554
0Alina ShehzadSandved2818102
0Sofie SkareKonnerud2495554
0Ilana Tamar Vitenberg1911U2313553
0Ingrid AnfindsenSmeaheia2212102
0Kristin Agni HellandMasfjorden2111102
0Nora Sørebø1911U2010553
0Swetcha Athaluri rajaDragulf Oslo2010102
0Emilie Solgaard HalvorsenGrenland Sjakksenter171072
0Veera Havelandkongsvinger155553
0Kristina Krogh LangøyDragulf Oslo155553
0Rebekka LølandSmeaheia151052
0Marielle DuesundSotra151052
0Andrea SørensenSøråshøgda151052
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus10552
0Selma LahlumNordstrand10552
0Caroline Marie TranaMoss10552
0Sai Anirudh TarraDragulf Akershus10101
0Mariann Knoph HellandSandved10101
0Kaia Risberg EllevsethSandved10101
0Dina Dorthea ØsterhusKristiansand10101
0Anea Sættan Valio1911U10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden10101
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden991
0Live Johanne NordgårdFrøya991
0Silja HillestadTromsø881
0Astrid Marie NordgårdFrøya881
0Hanna Schanche TørfossTromsø771
0Rounika Moufidian661
0Thea Alette OlsenBærum551
0Sophie Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo551
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Silje MarthinussenHaukås551
0Shagun MaheshwariDragulf Akershus551
0Selma MekhlifGreveløkka551
0Selma Bjørke551
0Selje ThorvaldsenKlyve551
0Sara Nicolaysen551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sara HavdalSøråshøgda551
0Sachrit Kaur ChanniMoss551
0Perle-Gamay Helliesen551
0Milla Emilie Karlsen AasenMoss551
0Mathilde AgdesteinSøråshøgda551
0Mari MildestveitSøråshøgda551
0Karoline HempkinsDragulf Akershus USK551
0Julia WorrenDragulf USK551
0Jenny Margrethe Hembre HelgøySandved551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0Isolde VeaSmeaheia551
0Ingeborg EikreDragulf Oslo551
0Hedda AanensenSandved551
0Frida Thorrud551
0Emma NesseKonnerud551
0Ellen Irestedt HorneEiker551
0Charlotte Lima Ottesen551
0Caisa AalbergGreveløkka551
0Aysen DemirLaksevåg551
0Annabel ShuldmanDragulf Akershus551
0Amalie Aas HaukåsMoss551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
6Anna Ovidia Young Sotra9520202018177
7Ida OlsenKlyve9420202017177
14Anna BlauhutFredrikstad FSU8820201716157
19Oline Sundby WaageSotra8420201717105
35Frida Johanna Elsness1911U5713121111109
38Sofie Sæterlid HellaSotra55151313865
54Celine NyborgÅsmarka431188885
54Alina ShehzadSandved431813123
0Tuva Sægrov ØygardSandane4020202
65Silje MarthinussenHaukås391510954
69Emilie Esther Vitenberg1911U381711103
74Amalie FagerjordTromsø35201053
77Christine NordahlBærum34158654
0Bianca Felicia NygårdTveit3320132
79Sofie SamosirSkadberg32141083
85Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda2811983
0Ronja Irrested HorneVestfossen2815132
87Johanne Skree SkjeldalKlyve26111053
0Rebekka Eckbo-AglenElverum2515102
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Benedicte Løland Fleime1911U191092
0Jovana LazicRødtvet171252
0Maja SeljebuHarstad17171
0Sophie MiddelthonDragulf Akershus151052
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden15151
0Nellie Knoph NordløvCaissa14862
0Ella BlomDrammen13852
0Rakel Eckbo-AglenElverum13131
0Juni HersvikHaukås13131
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden13131
0Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Julie OpsethElverum10101
0Symre Mathea GryttenSmeaheia881
0Sofie M. NettelandSotra881
0Astrid FauskSjakkfemmeren881
0Sofie Sæther1911U771
0Rakel Skree SkjeldalKlyve771
0Pernille BjerkesetKonnerud771
0Nora ReitanUten klubb771
0Hafdis Ana IngthrosdottirSøråshøgda771
0Ella Nes771
0Marielle DuesundSotra661
0Tamara Gullichsen551
0Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf Akershus551
0Shubhi MaheshwariDragulf Akershus551
0Otea Marie AndaDraguld USK551
0Lea Nøstvik GraciaNittedal551
0Hilja Erikke Berberg TorkildsenJæren551
0Emma BakkenVålerenga551
0Diana KahnRødtvet551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
13Susanne WiggenAlta8220171515155
18Ksenija KorobeinikovaStavanger8019191715105
23Josefine HenriksenKongsvinger682015131196
28Andrea GuttormsenAlta60171515134
37Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda49131110965
37Camilla Broch- AustvollStavanger492016133
48June Stendahl-ThorsenGreveløkka391513654
0Linnea LarreOSSU3020102
0Eline UtheimDragulf Oslo3017132
0Ponnammal RamsubmaranianBærum2613132
0Elma Selvik1911U2515102
0Livia LindstadNordstrand20201
0Sofie Kristine RatamaAlta17171
0Amelia NordquelleNordstrand17171
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Emma AarsætherVolda Ørsta15151
0Bianca Felicia NygårdTveit15151
0Madina KahnRødtvet14141
0Rakel Eckbo-AglenElverum13131
0Selma LahlumNordstrand12121
0Andjela RadenovicSmeaheia12121
0Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Shemorin AmarapalaStrømmen991

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
3Sofie M. NettelandSotra8920201915156
7Emma SkålevikBergens68201717144
10Emilie Lazareva1911U64191817104
0Åse Grete Andersen3020102
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa2715122
0Julie SømhovdNordstrand2515102
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger2414102
0Sofie LøfaldliSandnes20201
0Embla Ekeland GrønnOSSU20201
0Jana Paponov11111
0Ariza HinaSøråshøgda10101
0Ananya RautelaRødtvet10101
0Alisha ShehzadSandved10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Sofie Sæterlid HellaSotra10101
0Silje MarthinussenHaukås10101
0Madelein Strand AndvikMasfjorden10101
0Kristin Agni HellandMasfjorden10101
0Bella Marie YoungSotra10101
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden10101
0Anna Ovidia Young Sotra10101
0Aleksandra HovdeLaksevåg10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden551

Valid HTML 4.01!