Jentelista Antall jenter i BGP: 181
Dette er 10 prosent av alle.
Sist oppdatert: Monday 03. February 2020

USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
11Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus95202020181723
19Bella Marie YoungSotra9020202015159
22Oda Kofoed SkramstadBærum87201817161616
30Ina Elizabeth GuttormsenAlta7917171515157
65Endija KurzemnieceSandved49151310656
70Sophie DamianoStavanger461010101065
93Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK3611105558
0Aleksandra HovdeLaksevåg3019112
101Irene Lin GrøhnSøråshøgda29955555
101Zoha WahabDragulf Akershus29109554
101Ilana Tamar Vitenberg1911U28135554
0Astrid Marie NordgårdFrøya282082
0Alina ShehzadSandved2818102
101Swetcha Athaluri rajaDragulf Oslo25101053
0Sofie SkareKonnerud2495554
0Live Johanne NordgårdFrøya221392
0Ingrid AnfindsenSmeaheia2212102
0Kristin Agni HellandMasfjorden2111102
0Rebekka LølandSmeaheia2010553
0Nora Sørebø1911U2010553
0Emilie Solgaard HalvorsenGrenland Sjakksenter171072
0Caisa AalbergGreveløkka166553
0Veera Havelandkongsvinger155553
0Kristina Krogh LangøyDragulf Oslo155553
0Marielle DuesundSotra151052
0Mariann Knoph HellandSandved151052
0Andrea SørensenSøråshøgda151052
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus10552
0Selma LahlumNordstrand10552
0Caroline Marie TranaMoss10552
0Anna KirakosyanDragulf Oslo10552
0Sai Anirudh TarraDragulf Akershus10101
0Marina LundbergElefantene sjakkakademi10101
0Kaia Risberg EllevsethSandved10101
0Henny Seljeflot-Width1911U10101
0Dina Dorthea ØsterhusKristiansand10101
0Anea Sættan Valio1911U10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden10101
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden991
0Silja HillestadTromsø881
0Hanna Schanche TørfossTromsø771
0Alisa HålandStavanger771
0Rounika Moufidian661
0Bethel Estifanos AlemayehuHamar661
0Thea Alette OlsenBærum551
0Sophie Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo551
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Silje MarthinussenHaukås551
0Shagun MaheshwariDragulf Akershus551
0Selma MekhlifGreveløkka551
0Selma Bjørke551
0Selje ThorvaldsenKlyve551
0Sara Nicolaysen551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sara HavdalSøråshøgda551
0Sachrit Kaur ChanniMoss551
0Perle-Gamay Helliesen551
0Milla Emilie Karlsen AasenMoss551
0Mathilde AgdesteinSøråshøgda551
0Marit Kayla Moreria GrotmolDragulf Akershus551
0Mari MildestveitSøråshøgda551
0Leoni Sletnes-StrandskogTrondheim551
0Karoline HempkinsDragulf Akershus551
0Julia WorrenDragulf USK551
0Jenny Margrethe Hembre HelgøySandved551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0Isolde VeaSmeaheia551
0Ingrid Svendsen FolkvangSkadberg551
0Ingeborg EikreDragulf Oslo551
0Ida Johanne AnderssonTrondheim551
0Hedda AanensenSandved551
0Frida Thorrud551
0Frida H. SkrettingBergens551
0Eva VarneHordvik551
0Emma NesseKonnerud551
0Ellen Irestedt HorneEiker551
0Charlotte Lima Ottesen551
0Aysen DemirLaksevåg551
0Annabel ShuldmanDragulf Akershus551
0Amalie Aas HaukåsMoss551
0Alma SaffaranJæren551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
6Anna Ovidia Young Sotra9820202020189
8Ida OlsenKlyve9420202017178
10Oline Sundby WaageSotra9320201917177
18Anna BlauhutFredrikstad FSU8820201716157
27Alina ShehzadSandved7818181713125
32Sofie Sæterlid HellaSotra7115151513137
41Silje MarthinussenHaukås581513111096
42Frida Johanna Elsness1911U5713121111109
66Celine NyborgÅsmarka431188885
72Johanne Skree SkjeldalKlyve4115111054
72Rebekka Eckbo-AglenElverum411615103
0Tuva Sægrov ØygardSandane4020202
77Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda391111984
81Emilie Esther Vitenberg1911U381711103
83Sofie SamosirSkadberg371410854
88Ronja Irrested HorneVestfossen36151383
90Amalie FagerjordTromsø35201053
93Christine NordahlBærum34158654
0Bianca Felicia NygårdTveit3320132
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Benedicte Løland Fleime1911U191092
0Jovana LazicRødtvet171252
0Maja SeljebuHarstad17171
0Sophie MiddelthonDragulf Akershus151052
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden15151
0Nellie Knoph NordløvCaissa14862
0Ella BlomDrammens13852
0Rakel Eckbo-AglenElverum13131
0Juni HersvikHaukås13131
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden13131
0Hilja Erikke Berberg TorkildsenJæren10552
0Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Julie OpsethElverum10101
0Embla Holte SpethNordstrand10101
0Andrea Vikingsen SkogestadSotra10101
0Symre Mathea GryttenSmeaheia881
0Sofie M. NettelandSotra881
0Astrid FauskSjakkfemmeren881
0Sofie Sæther1911U771
0Rakel Skree SkjeldalKlyve771
0Pernille BjerkesetKonnerud771
0Nora ReitanUten klubb771
0Hafdis Ana IngthrosdottirSøråshøgda771
0Eva Mundal MelleSøråshøgda771
0Ella Nes771
0Marielle DuesundSotra661
0Tamara Gullichsen551
0Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf Akershus551
0Shubhi MaheshwariDragulf Akershus551
0Otea Marie AndaDraguld USK551
0Lea Nøstvik GraciaNittedal551
0Emma BakkenVålerenga551
0Diba SaffaranJæren551
0Diana KahnRødtvet551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
15Ksenija KorobeinikovaStavanger8719191717157
19Susanne WiggenAlta8420171715156
25Josefine HenriksenKongsvinger682015131196
32Andrea GuttormsenAlta60171515134
35Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda581513111096
43June Stendahl-ThorsenGreveløkka50151311655
46Camilla Broch- AustvollStavanger492016133
0Eva Adele Skum3217152
0Linnea LarreOSSU3020102
0Eline UtheimDragulf Oslo3017132
0Rakel Eckbo-AglenElverum2916132
0Ponnammal RamsubmaranianBærum2613132
0Elma Selvik1911U2515102
0Livia LindstadNordstrand20201
0Sofie Kristine RatamaAlta17171
0Amelia NordquelleNordstrand17171
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Emma AarsætherVolda Ørsta15151
0Bianca Felicia NygårdTveit15151
0Madina KahnRødtvet14141
0Selma LahlumNordstrand12121
0Andjela RadenovicSmeaheia12121
0Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Shemorin AmarapalaStrømmen991

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
3Sofie M. NettelandSotra8920201915156
8Emma SkålevikBergens68201717144
10Emilie Lazareva1911U64191817104
23Åse Grete Andersen412011103
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa2715122
0Julie SømhovdNordstrand2515102
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger2414102
0Sofie LøfaldliSandnes20201
0Embla Ekeland GrønnOSSU20201
0Jana Paponov11111
0Ariza HinaSøråshøgda10101
0Ananya RautelaRødtvet10101
0Alisha ShehzadSandved10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Sofie Sæterlid HellaSotra10101
0Silje MarthinussenHaukås10101
0Madelein Strand AndvikMasfjorden10101
0Kristin Agni HellandMasfjorden10101
0Bella Marie YoungSotra10101
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden10101
0Anna Ovidia Young Sotra10101
0Aleksandra HovdeLaksevåg10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden551

Valid HTML 4.01!