De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Sunday 18. August 2019

USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Monish BavishiBærum9920202020199
2Nikolay den RooverBærum9820202019197
2Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda9820202020187
4Victor StratBærum9720202019187
4Lars Ystad-DeglumGreveløkka9720202020176
4Cyril KarlsenKristiansand9720202020175
7Jørgen FrøislandHorten96202020191710
8Ruben WilhemsenAlta9420202017176
9Adrian BergNordstrand9119191917179
10Bella Marie YoungSotra9020202015156

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Teodor EngelsenSøråshøgda10020202020205
2Aaron HavelandSørum9920202020195
3Jacob TollefsenNordstrand98202020191913
4Even Huneide HetlandHorten9720202020179
5Rafe RehmanVålerenga9520202018176
6Balder BakkerudSki9220202017157
7Anna Ovidia Young Sotra9020201817156
8Tim SagenDragulf Akershus8919191917156
9Thomas Hansen JuvikStavanger8720181716165
10Jakob TyssøyBergens8620171717157

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus100202020202014
1Jonas Kleppe BorlaugSotra10020202020205
3Geir BeukesDragulf Akershus9920202020196
4Olav TrannumKristiansand8920202016136
5Eirik Pedersen ØdegaardAlta8820171717176
6Viktor BeukesDragulf Akershus8218171715156
7Vinjar HammariAlta80202020204
8Alexander Leikis SlettumOSSU 76201919184
9Arne EikreOSSU75201918184
10Kristoffer BirkelandSøråshøgda722017171355

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ingvar LeknesAlta9420202017175
2Sofie M. NettelandSotra8920201915156
3Fredrik Østlie PettersenHamar80202020204
4Benjamin Lahn FlorDrammen Sjakklubb70202019114
5Emma SkålevikBergens68201717144
6Ingvar Torjesen KveimKragerø58171513134
6Armin GalesicHaugerud582020183
8Shazil Khan ShehzadSandved562019173
9Sindre FossumArendal522017153
10Ivar G. HatterudGjøvik501717163

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Daniel Hoel AndersenAlta572020173
2Guttorm RosendahlKristiansand532020133
0Peder Andreas BakkeSandane4020202
0Simon T JohannessenKragerø3619172
0Edvard Dyre HansenElverum3520152
0Jørgen Ruud AuranBrattås2717102
0Vegard SimensenKristiansund20201
0Simen KlausenKlyve20201
0Roy André BogevågMasfjorden20201
0Jens Ludvik NedregårdOSSU20201

Valid HTML 4.01!