De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Tuesday 11. June 2019

USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Nikolay den RooverBærum9820202019197
1Monish BavishiBærum9820202019197
3Cyril KarlsenKristiansand9720202020175
4Jørgen FrøislandHorten9620202019178
5Victor StratBærum9520202018176
6Ruben WilhemsenAlta9420202017176
7Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda9220201817175
8Emilian L. B. BjugnBærum8820201816145
9Adrian BergNordstrand8419191717126
10Bella Marie YoungSotra8320201515135

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jacob TollefsenNordstrand9620201919189
2Balder BakkerudSki8720201715156
3Even Huneide HetlandHorten8120201713117
4Aaron HavelandSørum80202020204
5Arian Amundsen BorgaasMoss7920171715105
6Martin FiskaaenStavanger77202020174
6Ida OlsenKlyve77202020174
8Amund Val FlaattenGrenland Sjakksenter7217171611115
9Alfred Paoletti Røbergshagen Nordstrand7118141414115
9Christian WilhelmsenAlta71201717174

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jonas Kleppe BorlaugSotra10020202020205
2Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus99202020201912
3Geir BeukesDragulf Akershus9520202020155
4Eirik Pedersen ØdegaardAlta8820171717176
5Viktor BeukesDragulf Akershus8018171515155
5Olav TrannumKristiansand8020201613115
5Vinjar HammariAlta80202020204
8Alexander Leikis SlettumOSSU 76201919184
9Arne EikreOSSU75201918184
10Mathias LarsenDragulf Akershus68191716164

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ingvar LeknesAlta9420202017175
2Benjamin Lahn FlorDrammen Sjakklubb70202019114
3Sofie M. NettelandSotra69201915154
4Fredrik Østlie PettersenHamar602020203
5Ingvar Torjesen KveimKragerø58171513134
5Armin GalesicHaugerud582020183
7Sindre FossumArendal522017153
8Emma SkålevikBergens512017143
9Ivar G. HatterudGjøvik501717163
0Eirik Ims Vistnes4020202

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Daniel Hoel AndersenAlta572020173
2Guttorm RosendahlKristiansand532020133
0Peder Andreas BakkeSandane4020202
0Simon T JohannessenKragerø3619172
0Jørgen Ruud AuranBrattås2717102
0Vegard SimensenKristiansund20201
0Simen KlausenKlyve20201
0Roy André BogevågMasfjorden20201
0Jens Ludvik NedregårdOSSU20201
0Emil HasvoldMoss20201

Valid HTML 4.01!