De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Monday 03. February 2020

USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jørgen FrøislandHorten100202020202015
1Victor StratBærum100202020202011
1Ruben WilhemsenAlta100202020202010
1Lars Ystad-DeglumGreveløkka10020202020208
1Cyril KarlsenKristiansand10020202020208
6Nikolay den RooverBærum99202020201912
6Monish BavishiBærum9920202020199
8Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda9820202020187
9Felix Wiger-NordåsSøråshøgda97202020201710
10Mateja KrbacevicBergens96202020191711

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jacob TollefsenNordstrand100202020202017
1Even Huneide HetlandHorten100202020202014
1Rafe RehmanVålerenga100202020202013
1Teodor EngelsenSøråshøgda10020202020206
5Aaron HavelandSørum9920202020198
6Anna Ovidia Young Sotra9820202020189
7Martin FiskaaenStavanger9620202019177
8Ida OlsenKlyve9420202017178
8Nicolai FrøyshovHamar9420201918176
10Balder BakkerudSki9320202017169

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus100202020202016
1Olav TrannumKristiansand100202020202012
1Vinjar HammariAlta10020202020206
1Lars Håvard Skuggerud DahlHamar10020202020206
1Jonas Kleppe BorlaugSotra10020202020206
6Geir BeukesDragulf Akershus9920202020196
7Florian ElsethDragulf Akershus97202020191810
8Alexander Leikis SlettumOSSU 9520191919185
9Lukas Dominik GåslandSmeaheia9420201918178
10Harald EkornåsvågKristiansand9220202017156

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ingvar LeknesAlta10020202020208
2Fredrik Østlie PettersenHamar9920202020197
3Sindre FossumArendal8920201717157
3Sofie M. NettelandSotra8920201915156
5Ivar G. HatterudGjøvik8318171716156
6Ingvar Torjesen KveimKragerø8220171715137
7Benjamin Lahn FlorDrammens70202019114
8Emma SkålevikBergens68201717144
8Armin GalesicHaugerud68202018104
10Emilie Lazareva1911U64191817104

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Guttorm RosendahlKristiansand8720201717135
2Peder Andreas BakkeSandane80202020204
3Arijanit BerishaHamar592020193
4Daniel Hoel AndersenAlta572020173
5Simon T JohannessenKragerø461917103
0Vegard SimensenKristiansund4020202
0Daniel LindalenKristiansand4020202
0Mikael Santiago Avdem FrankmoHamar3720172
0Edvard Dyre HansenElverum3520152
0Tor Harald OlsenKragerø3120112

Valid HTML 4.01!