De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Sunday 17. November 2019

USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jørgen FrøislandHorten100202020202014
1Victor StratBærum100202020202011
1Ruben WilhemsenAlta10020202020208
1Lars Ystad-DeglumGreveløkka10020202020207
1Cyril KarlsenKristiansand10020202020207
6Nikolay den RooverBærum99202020201912
6Monish BavishiBærum9920202020199
8Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda9820202020187
9Felix Wiger-NordåsSøråshøgda97202020201710
10Frederik NordahlBærum94202020181610

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jacob TollefsenNordstrand100202020202017
1Even Huneide HetlandHorten100202020202013
1Teodor EngelsenSøråshøgda10020202020206
4Aaron HavelandSørum9920202020197
5Rafe RehmanVålerenga97202020191811
6Anna Ovidia Young Sotra9520202018177
7Ida OlsenKlyve9420202017177
8Balder BakkerudSki9320202017169
8Nicolai FrøyshovHamar9320201917175
10Leo BergerBærum91201918171711

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus100202020202016
1Olav TrannumKristiansand100202020202010
1Vinjar HammariAlta10020202020206
1Jonas Kleppe BorlaugSotra10020202020206
5Geir BeukesDragulf Akershus9920202020196
6Alexander Leikis SlettumOSSU 9520191919185
7Florian ElsethDragulf Akershus9420201918179
8Arne EikreOSSU9220191818176
9Lukas Dominik GåslandSmeaheia9120201817166
10Eirik Pedersen ØdegaardAlta8820171717178

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ingvar LeknesAlta10020202020207
2Fredrik Østlie PettersenHamar9320202020135
3Sofie M. NettelandSotra8920201915156
3Sindre FossumArendal8920201717156
5Ingvar Torjesen KveimKragerø7820171513136
6Benjamin Lahn FlorDrammen70202019114
7Emma SkålevikBergens68201717144
7Armin GalesicHaugerud68202018104
9Ivar G. HatterudGjøvik65171716154
10Emilie Lazareva1911U64191817104

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Guttorm RosendahlKristiansand8720201717135
2Peder Andreas BakkeSandane602020203
3Daniel Hoel AndersenAlta572020173
4Simon T JohannessenKragerø461917103
0Vegard SimensenKristiansund4020202
0Daniel LindalenKristiansand4020202
0Arijanit BerishaHamar4020202
0Edvard Dyre HansenElverum3520152
0Carl Marcus EckholdtGrenland Sjakksenter2818102
0Ashvika ThirukumarNordstrand2818102

Valid HTML 4.01!