Klasse Mikroputt I Mikroputt har 485 spillere spilt 917 turneringer
Samlet har 1085 spillere spilt 1902 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 16. June 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Nikolay den RooverBærum9820202019197
1Monish BavishiBærum9820202019197
3Cyril KarlsenKristiansand9720202020175
4Jørgen FrøislandHorten9620202019178
5Victor StratBærum9520202018176
6Ruben WilhemsenAlta9420202017176
7Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda9220201817175
8Bella Marie YoungSotra9020202015156
9Emilian L. B. BjugnBærum8820201816145
10Adrian BergNordstrand8419191717126
11Victor Lindstad Nordstrand8219171615157
12Mathias SalthammerSki7818171515137
13Noah Darbinian-JohansenNordstrand7718181515118
13Birk Evertsen HoltetAlta77202020174
15Olav Faye HelvikNordstrand76171615151312
15Mateja KrbacevicBergens762020171365
15Lars Ystad-DeglumGreveløkka76202020164
18Edvald Napolen AndaDragulf Oslo72171714141012
19Tobias OlsenKlyve71191817174
20Frederik NordahlBærum67201816134
20Felix Wiger-NordåsSøråshøgda67201715154
22Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus6615151511109
23Kristian FrøislandHorten6415151311108
24Ina Elizabeth GuttormsenAlta62171515154
25Amandus Innset-EkkjeFollo6114131212109
26Martín Allende-UlebergEvje58171513134
26Halldor Olaves GryttenSmeaheia582020183
28Halvor OlsenSøråshøgda57171613114
29Nicholas KalombolaEidsvoll54141311976
29Isak BirkelandSmeaheia54151414114
31Vegard FjørtoftVeien531918163
32Thomas Nissen Hellerud1911U51171110855
33Håvard HovlidVolda Ørsta482017113
34Aksel TollefsenNordstrand4717119558
35Fredrik ElsnessOSSU4615137657
35Matheo Emilian KjøniksenMoss4615129556
35Subhan GilmessenVålerenga461818103
38Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta451515153
39Olav HolmsenBærum4414131164
40Tor Løseth WestgaardBergens431713133
40Ali KizatbayStavanger43191683
42Jonas Holth LaugloSki421587755
43Amos KalombolaEidsvoll4115106556
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta4020202
44Georg Lindbæck AstrupSki3913106555
45Sigur H. MynySøråshøgda38159954
45August BrattgjerdDragulf Oslo38171653
47Even N. JohannessenHaukås371413103
0David Mindestrømmen SimonsenSkadberg3619172
48Einar Ystad-DeglumGreveløkka35171353
0Nicholas Mo SandøyDirekte3518172
49Oda Kofoed SkramstadBærum341455556
0Magnus Lid HagenSotra3419152
50Birk BraatenDragulf Akershus32985555
50Arne TyssøyBergens32151073
0Tobias Olai RasmussenSevland3220122
0Leo Alexander MyrnesStavanger3217152
52Leonard Horsfjord GlomnesDragulf Oslo3016953
52André StrømmenSøråshøgda30111183
0Rasmus L. VinogradovBergens3016142
0Markus ØrnSandved3017132
0Ivar NybøVolda Ørsta Slu3017132
0Aleksandra HovdeLaksevåg3019112
54Eskil Reikvam Briseid1911U29145554
55Sindre KvedalenSki288555511
55Aron EberlinJessheim SKU28135554
55Vemund M. FalkumDragulf Oslo28121153
55Sverre RommetveitSøråshøgda28111073
59Hallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus27755555
59Aksel Bjøntegaard StrausSøråshøgda27107554
61Alec Bernhoftsen-BanksNorstrand SKU26655555
61Magnus Kvinge OlsenSøråshøgda2613853
0Lars Holten RaknerudGreveløkka261792
63Trym Tveraabak1911U25555555
63Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand25555555
63Vetle RennanNordstrand2587554
63Helmer BjørnåsSenja2515553
0Sondre SortlandSmeaheia2515102
67Irene Lin GrøhnSøråshøgda2495554
68Rapolas MikucionisBergens2311753
68Ask HannestadVålerenga2311753
0Sigurd KvisberglienKlyve2313102
0Jonas BødvarssonMoss2313102
0Adrian Jeppsson BergOSSU231762
70Jacob Worm-MullerDragulf Akershus2275554
70Vetle Killie KristiansenVålerenga2212553
70Lauritz Nissen Hellerud1911U2210753
0Magnus Kimsaas1911U221482
73Knut-Gurvan Elleouet-ReiersenMoss2165554
73Simen LanghelleSøråshøgda219753
73Halvor Zach Skauge1911U2111553
0Kristin Agni HellandMasfjorden2111102
0Jakob Keilen Thomsen211382
76Zayan ChavdhryDragulf Oslo2055554
76Vladislav Hansen2055554
76Sondre Parr2055554
76Paul Even SagenDragulf Akershus2055554
76Nikolai Wormstrand RyanSki2055554
76Na-Uy NguyenStjernen2055554
76Magnus Parr2055554
76Jonathan Farstad PettersenFollo2055554
76David Myrseth NilsenVålerenga2055554
76Agnar Husstad-NedbergNordstrand2055554
0Håvard HaugDragulf Oslo20201
0Henrik Marienborg StrømTromsø20201
0Aksel BræinMolde20201
86Christoffer MarthinussenHaukås199553
0Malvin WaldemarSmeaheia191362
0Adrian Stormyr-TalbachKlyve191182
0Mir MulkJevnaker19191
87Viljar Tønder AntunSøråshøgda188553
0Sigurd Alsos1911U181352
0Jotham BordichVeien181172
0Julian Bjørnsen OpsahlSandved18181
0Ask ThorvaldsenKlyve18181
88Tor Henning Knoph HellandSandved177553
0Kristoffer SalteJæren17982
0Fredrik Westheim-KarlsenMoss17982
0Anton Nikolai EgenessSorte Hest171072
0Aarav Vinay SrinivasKristiansand17982
0Vebjørn Lervik MyrlandMolde17171
0Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda17171
0Monir Khaled AlshebliMasfjorden17171
0Jonathan Steinnes ÅkreTromsø17171
0Eivind ArntsenKristiansand17171
0Bård Vangdal-JensenBergens17171
0Andreas Aarset LilleskogHaugaland17171
0Amar JukovicHaugerud17171
89Trym M ØstbergDragulf USK166553
89Erik Mæhla HoelUllr166553
89Endija KurzemnieceSandved166553
0Sophie DamianoStavanger161062
0Jonas Auklend16161
0Johannes Moe StenerHamar16161
0Johannes Efrem RusomKlyve16161
0Arild BouquetRødtvet16161
92Theodor Engdal Jensen1911U155553
92Sverre Hansen-StavnheimSki155553
92Nilas Sæth LilleBærum155553
92Marko LazicRødtvet155553
92Lasse Lysgård-AndersenNittedal155553
92Filip Myrseth NilsenValerenga USK155553
92Daniel Shahid SallesSøråshøgda155553
92Børge Mæhla HoelUllr155553
92Asbjorn Husstad-NedbergNordstrand155553
0Mateo Solsvik HaugsrudGreveløkka151052
0Krystian ZiolkowskiVeien151052
0Casper NicholasSmeaheia151052
0Tarjei Midtsund LysterMolde15151
0Sondre LinkjendalKragerø15151
0Ola Hennøy VikeslandBergens15151
0Maximillian GudemLarvik15151
0Leandro Caruso Michel1911U15151
0Jan Bartosz ChobotStavanger15151
0Theodor MohrVålerenga14952
0Sofie SkareKonnerud14952
0Eskil Andreas Mjaavatten-HansenBærum14952
0David Nikolai Hemmestad DaleEvje14862
0Anton RødlandSøråshøgda14952
0Sondre Olav SegrovGrenland Sjakksenter14141
0Sondre Sørebø1911U13852
0Magnus Irrestedt HorneVestfossen13762
0Gregor JørgensenKongsvinger13852
0Felix SvalastogaBergens13852
0David LølandSmeaheia13852
0Vetle AslaksenSevland13131
0Sten Viktor GuttormsenAlta SKU13131
0Sivert GloppestadSandane13131
0Peder SkaanevikHarastad Sku13131
0Olav LøvliCaissas Ungdom13131
0Marius WedelborgVeien13131
0Felix Efros-MonsenMolde13131
0Aksel Cornelius BjorlandSandved13131
0Aksel Bakke WahlKonnerud13131
0William Arntzen WalgrenBærum 12752
0Mathias SvendsbergetElverum12752
0Magnus Leander Ohren ØstigårdHamar12752
0Lucas RochaStavanger12752
0Filip Hansen-TangenKristiansand12752
0Ajaybir SinghRødtvet12752
0Tjosevik TheodorSmeaheia12121
0Simon Kjølle SletteGreveløkka12121
0Ruben BerlandHordvik12121
0Mikal ThimeStavanger12121
0Emil KubisGrenland Sjakksenter12121
0Emil BergBergens12121
0Sigurd SkjerpenElverum11652
0Sebastian Malecki UlsakerVålerenga11652
0Noel VeaSmeaheia11652
0Eric GrimstadB?rum SU11652
0Tommy CaoGreveløkka11111
0Thor Nerland AandalMolde11111
0Theo Lind SchoutenTromsø11111
0Sverre TrannumKristiansand11111
0Per Håkon Skuggerud DahlHamar11111
0Oskar Finsådal DrabløsVolda Ørsta Slu11111
0Olav Slinning Humlen11111
0Levi Bendiksen EideSki11111
0Jon Magnus VågeHaugaland11111
0Jakob DaleSotra11111
0Håkon MccallumVålerenga11111
0Håkon GrønsdalSandved11111
0Heorhii DobroliubovTønsberg11111
0Eirik Bjørge StrandFredrikstad FSU11111
0Aksel OdinsenBrattås11111
0Veera Havelandkongsvinger10552
0Vebjørn SolbergRødtvet10552
0Ulrik Eliassen10552
0Tobias Hebnes FloMoss10552
0Theodor LundekvamSøråshøgda10552
0Sondre Skinlo BrodtkorbNordstrand10552
0Silas Gilbert Hansen10552
0Oscar Von KossNittedal10552
0Nora Sørebø1911U10552
0Nguyen Quoc Le Minh10552
0Maximilian WaldemarSmeaheia10552
0Mathias RambølSki10552
0Marcus Jung-KopperudDragulf Oslo10552
0Mads Nissen Aakvaag10552
0Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK10552
0Lillebjørn Lhamo Olsen AasbergVålerenga10552
0Leander Jarl BergeMoss10552
0Kristina Krogh LangøyDragulf Oslo10552
0Jakob Skraastad Ulseth1911U10552
0Isak Rognlien Dragulf Oslo10552
0Finn Magnus KirkholtNordstrand10552
0Emthe SolskinnsbakkStjernen10552
0Emil GrandeNordstrand10552
0Elliot Paoletti RøbergshagenNordstrand10552
0Edwin ØstlieNittedal10552
0Edvard Eliassen10552
0Atharv Aaron SheoranDragulf USK10552
0Anton Hoem-MartinsenNordstrand10552
0Tobias Aas OlsenGrenland Sjakksenter10101
0Linus Astad1911U10101
0Leon KislarTromsø10101
0Kristian Langfeldt FrydenlundKristiansand10101
0Joel FosseBergens10101
0Gaute Tonheim GrøteidSunnfjord Sjakklubb10101
0Eirik Laforce HaldenGreveløkka10101
0Dina Dorthea ØsterhusKristiansand10101
0Byrge Solheim FjordheimBergens10101
0Bernhard Vikingstad Sevland10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden10101
0Ville LaitinenHarstad991
0Oskar ThueSøråshøgda991
0Oscar EggenÅsmarka991
0Morten StensethKongsvinger991
0Mikkel HendenTønsberg991
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden991
0Magnus SæteråsSmeaheia991
0Live Johanne NordgårdFrøya991
0Jakob Velde VikseHaugaland991
0Jakob Sande HaugsetSandane991
0Iver BrauteMolde991
0Hyunwoo KimTønsberg991
0Henrik D, HovetLarvik991
0Benjamin Hemmestad DaleEvje991
0August Aarflot1911U991
0Alexander Rosnes Jakobsen991
0Alexander KamennyyAalesunds991
0Tristan HaalandSandved881
0Siver Flaten Søråshøgda881
0Sindre Fagnastøl BjørnenLaksevåg881
0Silja HillestadTromsø881
0Jens HegrenesSandane881
0Jens Christian PedersenGreveløkka881
0Håkon Vartdal AarsætherVolda Ørsta881
0Eskil ElgesemBærum881
0Benjamin T. TrøftmoenNord-Odal881
0Astrid Marie NordgårdFrøya881
0Arthur Bjølstad MyrbostadMolde881
0Arjan Zorawar SinghBergens881
0William Vincent DaibesBergens771
0Teham YohannesSandane771
0Jan Bartosz ChobotStavanger771
0Henrik Emil RosvoldSøråshøgda771
0Hanna Schanche TørfossTromsø771
0Emilie Solgaard HalvorsenGrenland Sjakksenter771
0Eliah Bruheim TveitKristiansand 771
0Eivind Hallangen JohansenCaissas Ungdom771
0Axel Jordan Artditya SolaSkadberg771
0Vegard StorøyMolde661
0Tom Erik SundeLaksevåg661
0Steinar Skaaden FeldeSandane661
0Riccardo Daniele Piacquadio661
0Olav ReinsnosVeien661
0Lucas Omland JohannessenKlyve661
0Ivar Mundal Melle661
0Ingmar ÅsvestadTromsø661
0Gabriel SævikstrandBergens661
0Emanuel DrivdalKristiansand661
0Andreas SandinHordvik661
0Zandro Luis ValdezSki551
0Yannis Pereira SeielstadVålerenga551
0Xingyuan SunLaksevåg551
0Willliam WalgrenBærum551
0William Strand-BergesenHvalstad551
0William Pedersen EskelandMoss551
0Vinjar Berland StraumeBergens551
0Victor Zenteno-HøibyDragulf Akershus551
0Vegard Hoftun KvammenGreveløkka551
0Ulrik Torp Johnsen1911U551
0Ulrik Sægrov ØygardSandane551
0Ulrik FlåtaDragulf Akershus551
0Trym OtnæsJevnaker551
0Tristan Klein HofmeijerEidsvoll551
0Tormod Skaaden FeldeSandane551
0Tormod Iver KvelloDragulf Oslo551
0Tor Magne FauskSjakkfemmeren551
0Tor Egil HaugvikVeien551
0Tobias Morstad RoenJevnaker551
0Tobias HjelleMolde551
0Thomas WestvikSøråshøgda551
0Thomas Schultz WroldsenDragulf Akershus551
0Theodor PadosDragulf Oslo551
0Theo Elling Johansen Veigaard 551
0Thea Alette OlsenBærum551
0Sverre SchiøtzLaksevåg551
0Sophie Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo551
0Sondre Huuse-RøneidGreveløkka551
0Sondre HaugRødtvet551
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus551
0Snorre KorgerudJevnaker551
0Silje MarthinussenHaukås551
0Sigurd Martinius JakobsenNordstrand551
0Sigurd Hove HægelandDragulf Oslo551
0Shagun MaheshwariDragulf Akershus551
0Selma LahlumNordstrand551
0Selje ThorvaldsenKlyve551
0Sebastian Kjelstrup1911U551
0Sasmit PhanasgaonkarBærum551
0Sara Nicolaysen551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sara HavdalSøråshøgda551
0Sander GregersenHamar551
0Safin MansoorSøråshøgda551
0Sachrit Kaur ChanniMoss551
0Rebekka LølandSmeaheia551
0Pjotr Olavovitch ThorsenKampen pBU551
0Phillip Greve-Isdahl FlaaDragulf Oslo551
0Per Brinchmann EieDragulf Akershus551
0Pelle August NordbyHamar551
0Oscar RosvoldSkadberg551
0Omid FathirandHaugerud551
0Oliver StrømsvågDragulf Oslo551
0Oleander AndersenLarvik551
0Olav Skogseth HagenHordvik551
0Ola Sømme551
0Ola Brekka Thomassen1911U551
0Nåkkve ÅsvestadTromsø551
0Noah GharbiehNordstrand SKU551
0Nils Nikolaisen Østberg1911U551
0Nikolaj Hansen-TangenKristiansand551
0Nikolai MarkhusSmeaheia551
0Nikolai JegorvVeien551
0Niklaj Hansen Tangen Kristiansand551
0Nhoa MælandSotra551
0Natanael Ørn BrunHordvik551
0Natanael Bregård1911U551
0Moritz VolkmerDragulf Akershus551
0Minh-Duc Nguyen Dragulf Akershus551
0Milla Emilie Karlsen AasenMoss551
0Milea Den RooverBærum551
0Mikkel Mellem SøbergElverum551
0Mikkel Bakke MurudHordvik551
0Max Gilje SekseNordstrand551
0Mats Hov KleveGreveløkka551
0Mathias Nikolaisen Østberg1911U551
0Mathias Flagestad1911U551
0Mathias BakkeliBærum551
0Massi AhmadiEiker551
0Martin SvecJevnaker551
0Mariano RecioDragulf USK551
0Mari MildestveitSøråshøgda551
0Manjari ThilekesanStrømmen551
0Magnus Svendsen FolkvangSkadberg551
0Magnus SagenAskøy551
0Magnus Mæland NilsenStavanger551
0Magnus Ekornes Indrebø1911U551
0Magnus Aune-Martinsen551
0Magnus Aske OlstadLarvik551
0Lukas M. R. ToftnerNordstrand SKU551
0Lukas KvarmeDragulf Oslo551
0Lukas Hole LangliBærum551
0Ludvig Welhaven551
0Lucas BoorkJevnaker551
0Louis Svedman StokkanMoss551
0Leon Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo551
0Leo Lejfalk - ÖsterbergDragulf Oslo551
0Leander Rød-KnudsenGrenland Sjakksenter551
0Leander Hærnes Hovden551
0Lavrans Solheim Fjordheim551
0Kristoffer Martin LønningSøråshøgda551
0Kristoffer Fuglseth VestreHamar551
0Kristoffer BjørklundVolda Ørsta551
0Kristian Moltubak MalmeMolde551
0Kristian Fængsrud-StraumnesRødtvet551
0Kristen Alexander BakkeDragulf Akershus551
0Kerim SeceragocHaugerud551
0Kajus ZvirblisBærum551
0Julian Torkildsen WestbyeNordstrand551
0Julian Evander KjøniksenMoss551
0Julian Borg1911U551
0Julia WorrenDragulf USK551
0Jonathan Kopperud SlåttliSøråshøgda551
0Jonathan FrøyshovHamar551
0Jonas Michael BakkeDragulf Akershus551
0Jon StegenborgNordstrand551
0Johan Shun Teng HeggsumDragulf Oslo551
0Jens-Fredrik RolfsønDragulf Oslo551
0Jenny Margrethe Hembre HelgøySandved551
0James Samir Maktis AfrimRødtvet551
0Jakob SørliDragulf Akershus551
0Jakob DiepRødtvet551
0Jacob Skogvold GrothLillestrøm551
0Iver N. HenrichsenNordstrand551
0Iver Aarseth1911U551
0Isolde VeaSmeaheia551
0Ingeborg EikreDragulf Oslo551
0Ibrahim Samapar Hirsi1911U551
0Håkon PresterudSki551
0Hussein Muhammed Baker1911U551
0Herman EnsbyÅsmarka551
0Henrik Wold StølenMolde551
0Henrik Platou-MørchGreveløkka551
0Heine Hallen MidtlyngNordstrand551
0Hedda AanensenSandved551
0Halvor Heierland FarsethåsBergens551
0Haakon Parelius StavenTrondheim551
0Gabriel Leander SønstebyseterUSF (Direktemedlem)551
0Gabriel GharbiehNordstrand SKU551
0Fridtjof WildhagenNordstrand551
0Fredrik NorbyeDragulf Oslo551
0Emil Nicolaysen551
0Emil Gravdal FrantzenSøråshøgda551
0Ellen Irestedt HorneEiker551
0Elias Holte SandvikKristiansand551
0Elias Halhjem HeilundBergens551
0Eiril AndresenSki551
0Edvard Åke MalmstrømMoss551
0Edvard Randers Sølvsberg1911U551
0Edvard LundbekkHamar551
0Damien GeorgsenMoss551
0Cornelius SkrysethHennemarka SK551
0Constantin SønstebyseterUSF (Direktemedlem)551
0Ciya BendiksenBergens551
0Christoffer Solberg Flo1911U551
0Christian Schou LauvlandKristiansand551
0Caroline Marie TranaMoss551
0Brage Lund-NikolaisenLaksevåg551
0Brage Broløkken HegglundJevnaker551
0Bo Hallgren KruminsMoss551
0Bjarne Stavseth551
0Bibhan BhandariKristiansand551
0Benjamin T EriksenBærum551
0Aysen DemirLaksevåg551
0Axel Skrøppa NæssvikVålerenga551
0Atharv SinghalBærum551
0Aslak Lothe WaldestadBærum551
0Aslak Lothe KaldestadBærum551
0Ask Killie KristiansenVålerenga551
0Aron WibeDragulf SKU551
0Arnav Ethan SheoranDragulf USK551
0Anton Nadheim GabrielsenVålerenga551
0Anton AndreevNordstrand551
0Annabel ShuldmanDragulf Akershus551
0Andreas NilsenSmeaheia551
0Andrea SørensenSøråshøgda551
0Amund Bjørnarson Backer1911U551
0Amin ElhayawanDragulf Oslo551
0Amarjeet Singh ChanniMoss551
0Amalie Aas HaukåsMoss551
0Alv Meland TofteNordstrand551
0Alfred John Capacete AnchetaBergens551
0Alexander Rumyantsev551
0Alexander MelcherNordstrand551
0Aleksander ØrnSandved551
0Albert Alexander Fj?ra BredesenNittedal551
0Alan FornalMoss551
0Aksel Johannes Sætnan Valio1911U551
0Aksel Hjermstad Strand1911U551
0Aksel Hermann Nakstad1911U551
0Aksel Guntvedt TislevollRødtvet551

Valid HTML 4.01!