Klasse Mikroputt I Mikroputt har 562 spillere spilt 1129 turneringer
Samlet har 1207 spillere spilt 2267 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 18. August 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Monish BavishiBærum9920202020199
2Nikolay den RooverBærum9820202019197
2Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda9820202020187
4Victor StratBærum9720202019187
4Lars Ystad-DeglumGreveløkka9720202020176
4Cyril KarlsenKristiansand9720202020175
7Jørgen FrøislandHorten96202020191710
8Ruben WilhemsenAlta9420202017176
9Adrian BergNordstrand9119191917179
10Bella Marie YoungSotra9020202015156
11Felix Wiger-NordåsSøråshøgda8920201717158
11Emilian L. B. BjugnBærum8920201816157
13Olav Faye HelvikNordstrand88202017161515
14Mateja KrbacevicBergens8720201717137
14Frederik NordahlBærum8720201816136
16Noah Darbinian-JohansenNordstrand84181818151511
17Mathias SalthammerSki8318181715159
18Edvald Napolen AndaDragulf Oslo82171717171416
18Victor Lindstad Nordstrand8219171615157
20Birk Evertsen HoltetAlta77202020174
21Halldor Olaves GryttenSmeaheia75202018174
22Tobias OlsenKlyve71191817174
23Sigur H. MynySøråshøgda70201715996
24Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus67151515111112
25Amandus Innset-EkkjeFollo66141413131212
26Kristian FrøislandHorten64151513111010
27Ina Elizabeth GuttormsenAlta62171515154
28Martín Allende-UlebergEvje58171513134
29Einar Ystad-DeglumGreveløkka57171513666
29Halvor OlsenSøråshøgda57171613114
31Aksel Bjøntegaard StrausSøråshøgda56151510977
32Nicholas KalombolaEidsvoll54141311976
32Isak BirkelandSmeaheia54151414114
34Vegard FjørtoftVeien531918163
35Siver Flaten Søråshøgda52131111985
36Aksel TollefsenNordstrand51171199510
36Thomas Nissen Hellerud1911U51171110855
36Leo Alexander MyrnesStavanger511917153
39Arne TyssøyBergens4915109876
39Olav HolmsenBærum49141311655
41Håvard HovlidVolda Ørsta482017113
42Matheo Emilian KjøniksenMoss4615129558
42Fredrik ElsnessOSSU4615137657
42Subhan GilmessenVålerenga461818103
45Jonas Holth LaugloSki451588776
45Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta451515153
47Magnus Kvinge OlsenSøråshøgda4413108855
48Georg Lindbæck AstrupSki4313109657
48Tor Løseth WestgaardBergens431713133
48Ali KizatbayStavanger43191683
51Amos KalombolaEidsvoll4115106556
52Rapolas MikucionisBergens4011107756
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta4020202
53Eskil Reikvam Briseid1911U3914105555
54August BrattgjerdDragulf Oslo38171653
55Birk BraatenDragulf Akershus371098556
55Even N. JohannessenHaukås371413103
57Oda Kofoed SkramstadBærum361475557
0David Mindestrømmen SimonsenSkadberg3619172
0Nicholas Mo SandøyDirekte3518172
58Malvin WaldemarSmeaheia34151363
0Magnus Lid HagenSotra3419152
59Sindre KvedalenSki339865514
60Hallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus32877558
60Simen LanghelleSøråshøgda32119754
0Tobias Olai RasmussenSevland3220122
62Na-Uy NguyenStjernen311155556
62David Myrseth NilsenVålerenga311155555
64Leonard Horsfjord GlomnesDragulf Oslo3016953
64André StrømmenSøråshøgda30111183
0Rasmus L. VinogradovBergens3016142
0Markus ØrnSandved3017132
0Ivar NybøVolda Ørsta Slu3017132
0Bård Vangdal-JensenBergens3017132
0Aleksandra HovdeLaksevåg3019112
66Irene Lin GrøhnSøråshøgda29955555
66Vetle Killie KristiansenVålerenga29127554
66Endija KurzemnieceSandved29136554
69Aron EberlinJessheim SKU28135554
69Vemund M. FalkumDragulf Oslo28121153
69Sverre RommetveitSøråshøgda28111073
72Jacob Worm-MullerDragulf Akershus27755556
73Alec Bernhoftsen-BanksNorstrand SKU26655556
73Sophie DamianoStavanger26101063
73Kristoffer SalteJæren269983
73Jakob Keilen Thomsen2613853
0Lars Holten RaknerudGreveløkka261792
77Trym Tveraabak1911U25555557
77Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand25555556
77Paul Even SagenDragulf Akershus25555556
77Vladislav Hansen25555555
77Vetle RennanNordstrand2587554
77Helmer BjørnåsSenja2515553
0Sondre SortlandSmeaheia2515102
83Ask HannestadVålerenga2311753
0Sigurd KvisberglienKlyve2313102
0Jonas BødvarssonMoss2313102
0Adrian Jeppsson BergOSSU231762
84Sigurd SkjerpenElverum2211653
84Lauritz Nissen Hellerud1911U2210753
0Simon Farstad-HareideNordstrand221752
0Magnus Kimsaas1911U221482
86Trym M ØstbergDragulf USK2165554
86Nguyen Quoc Le Minh2165554
86Knut-Gurvan Elleouet-ReiersenMoss2165554
86Theodor LundekvamSøråshøgda2111553
86Halvor Zach Skauge1911U2111553
0Kristin Agni HellandMasfjorden2111102
91Zayan ChavdhryDragulf Oslo2055554
91Theodor Engdal Jensen1911U2055554
91Sondre Parr2055554
91Oscar Von KossNittedal2055554
91Nikolai Wormstrand RyanSki2055554
91Magnus Parr2055554
91Lasse Lysgård-AndersenNittedal2055554
91Jonathan Farstad PettersenFollo2055554
91Filip Myrseth NilsenValerenga USK2055554
91Asbjorn Husstad-NedbergNordstrand2055554
91Agnar Husstad-NedbergNordstrand2055554
0Håvard HaugDragulf Oslo20201
0Henrik Marienborg StrømTromsø20201
0Andreas AnfindsenSmeaheia20201
0Aksel BræinMolde20201
0Sofie SkareKonnerud199553
0Christoffer MarthinussenHaukås199553
0Adrian Stormyr-TalbachKlyve191182
0Mir MulkJevnaker19191
0Viljar Tønder AntunSøråshøgda188553
0Sigurd Alsos1911U181352
0Jotham BordichVeien181172
0Aksel Bakke WahlKonnerud181352
0Julian Bjørnsen OpsahlSandved18181
0Ask ThorvaldsenKlyve18181
0Alina ShehzadSandved18181
0Tor Henning Knoph HellandSandved177553
0Fridtjof WildhagenNordstrand171252
0Fredrik Westheim-KarlsenMoss17982
0Anton Nikolai EgenessSorte Hest171072
0Aarav Vinay SrinivasKristiansand17982
0Vebjørn Lervik MyrlandMolde17171
0Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda17171
0Monir Khaled AlshebliMasfjorden17171
0Jonathan Steinnes ÅkreTromsø17171
0Isak Eckbo-AglenElverum17171
0Eivind ArntsenKristiansand17171
0Andreas Aarset LilleskogHaugaland17171
0Amar JukovicHaugerud17171
0Erik Mæhla HoelUllr166553
0Sverre TrannumKristiansand161152
0Victor LilliehöökDragulf Akershus16161
0Kian SvelaStavanger16161
0Jonas Auklend16161
0Johannes Moe StenerHamar16161
0Johannes Efrem RusomKlyve16161
0August Minh BrattgjerdOSSU16161
0Arild BouquetRødtvet16161
0Sverre Hansen-StavnheimSki155553
0Nilas Sæth LilleBærum155553
0Marko LazicRødtvet155553
0Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK155553
0Lillebjørn Lhamo Olsen AasbergVålerenga155553
0Kristina Krogh LangøyDragulf Oslo155553
0Isak Rognlien Dragulf Oslo155553
0Daniel Shahid SallesSøråshøgda155553
0Børge Mæhla HoelUllr155553
0Mateo Solsvik HaugsrudGreveløkka151052
0Krystian ZiolkowskiVeien151052
0Casper NicholasSmeaheia151052
0Andrea SørensenSøråshøgda151052
0Tarjei Midtsund LysterMolde15151
0Sondre LinkjendalKragerø15151
0Ola Hennøy VikeslandBergens15151
0Maximillian GudemLarvik15151
0Leandro Caruso Michel1911U15151
0Jan Bartosz ChobotStavanger15151
0Theodor MohrVålerenga14952
0Phillip Greve-Isdahl FlaaDragulf Oslo14952
0Jonathan FrøyshovHamar14952
0Jan Bartosz ChobotStavanger14772
0Eskil Andreas Mjaavatten-HansenBærum14952
0David Nikolai Hemmestad DaleEvje14862
0Anton RødlandSøråshøgda14952
0Sondre Olav SegrovGrenland Sjakksenter14141
0Richard Eger14141
0Sondre Sørebø1911U13852
0Sasmit PhanasgaonkarBærum13852
0Magnus Irrestedt HorneVestfossen13762
0Gregor JørgensenKongsvinger13852
0Felix SvalastogaBergens13852
0Emil Gravdal FrantzenSøråshøgda13852
0David LølandSmeaheia13852
0Vetle AslaksenSevland13131
0Sten Viktor GuttormsenAlta13131
0Solan BrevickKonnerud13131
0Sivert GloppestadSandane13131
0Peder SkaanevikHarastad Sku13131
0Olav LøvliCaissas Ungdom13131
0Marius WedelborgVeien13131
0Felix Efros-MonsenMolde13131
0Aksel Cornelius BjorlandSandved13131
0William Arntzen WalgrenBærum 12752
0Mathias SvendsbergetElverum12752
0Magnus Leander Ohren ØstigårdHamar12752
0Lucas RochaStavanger12752
0Filip Hansen-TangenKristiansand12752
0Ajaybir SinghRødtvet12752
0Tjosevik TheodorSmeaheia12121
0Simon Kjølle SletteGreveløkka12121
0Ruben BerlandHordvik12121
0Mikal ThimeStavanger12121
0Ingrid AnfindsenSmeaheia12121
0Emil KubisGrenland Sjakksenter12121
0Emil BergBergens12121
0Sebastian Malecki UlsakerVålerenga11652
0Noel VeaSmeaheia11652
0Eric GrimstadB?rum SU11652
0Tommy CaoGreveløkka11111
0Thor Nerland AandalMolde11111
0Theo Lind SchoutenTromsø11111
0Simon EllingsenDragulf Oslo11111
0Per Håkon Skuggerud DahlHamar11111
0Oskar Finsådal DrabløsVolda Ørsta Slu11111
0Olav Slinning Humlen11111
0Nikolai Paponov11111
0Levi Bendiksen EideSki11111
0Jon Magnus VågeHaugaland11111
0Jakob DaleSotra11111
0Håkon MccallumVålerenga11111
0Håkon GrønsdalSandved11111
0Heorhii DobroliubovTønsberg11111
0Eirik Bjørge StrandFredrikstad FSU11111
0Aksel OdinsenBrattås11111
0Veera Havelandkongsvinger10552
0Vebjørn SolbergRødtvet10552
0Ulrik Eliassen10552
0Tobias Hebnes FloMoss10552
0Sondre Skinlo BrodtkorbNordstrand10552
0Silas Gilbert Hansen10552
0Selma LahlumNordstrand10552
0Peter Worm-MullerDragulf Akershus USK10552
0Nora Sørebø1911U10552
0Moritz VolkmerDragulf Akershus10552
0Maximilian WaldemarSmeaheia10552
0Max Gilje SekseNordstrand10552
0Mathias RambølSki10552
0Marcus Jung-KopperudDragulf Oslo10552
0Mads Nissen Aakvaag10552
0Leon Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo10552
0Leander Jarl BergeMoss10552
0Jakob Skraastad Ulseth1911U10552
0Finn Magnus KirkholtNordstrand10552
0Emthe SolskinnsbakkStjernen10552
0Emil GrandeNordstrand10552
0Elliot Paoletti RøbergshagenNordstrand10552
0Eiril AndresenSki10552
0Edwin ØstlieNittedal10552
0Edvard Eliassen10552
0Atharv Aaron SheoranDragulf USK10552
0Ask Killie KristiansenVålerenga10552
0Anton Hoem-MartinsenNordstrand10552
0Tobias Aas OlsenGrenland Sjakksenter10101
0Magnus Nordsveen10101
0Linus Astad1911U10101
0Leon KislarTromsø10101
0Kristian Langfeldt FrydenlundKristiansand10101
0Joel FosseBergens10101
0Gaute Tonheim GrøteidSunnfjord Sjakklubb10101
0Eirik Laforce HaldenGreveløkka10101
0Eirik Alexander LekveElverum10101
0Dina Dorthea ØsterhusKristiansand10101
0Byrge Solheim FjordheimBergens10101
0Bernhard Vikingstad Sevland10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden10101
0Ville LaitinenHarstad991
0Oskar ThueSøråshøgda991
0Oscar EggenÅsmarka991
0Morten StensethKongsvinger991
0Mikkel HendenTønsberg991
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden991
0Magnus SæteråsSmeaheia991
0Live Johanne NordgårdFrøya991
0Kevin Ricky PradeepStavanger991
0Jakob Velde VikseHaugaland991
0Jakob Sande HaugsetSandane991
0Iver BrauteMolde991
0Hyunwoo KimTønsberg991
0Henrik D, HovetLarvik991
0Benjamin Hemmestad DaleEvje991
0August Aarflot1911U991
0Alexander Rosnes Jakobsen991
0Alexander KamennyyAalesunds991
0Tristan HaalandSandved881
0Sondre Engelsen Tøsdal881
0Sindre Fagnastøl BjørnenLaksevåg881
0Silja HillestadTromsø881
0Jens HegrenesSandane881
0Jens Christian PedersenGreveløkka881
0Håkon Vartdal AarsætherVolda Ørsta881
0Guttorm Torp DalsengGreveløkka881
0Eskil ElgesemBærum881
0Benjamin T. TrøftmoenNord-Odal881
0Astrid Marie NordgårdFrøya881
0Arthur Bjølstad MyrbostadMolde881
0Arjan Zorawar SinghBergens881
0William Vincent DaibesBergens771
0Teham YohannesSandane771
0Oliver MatreSøråshøgda771
0Henrik Emil RosvoldSøråshøgda771
0Hanna Schanche TørfossTromsø771
0Emilie Solgaard HalvorsenGrenland Sjakksenter771
0Eliah Bruheim TveitKristiansand 771
0Eivind Hallangen JohansenCaissas Ungdom771
0Axel Jordan Artditya SolaSkadberg771
0Vegard StorøyMolde661
0Tom Erik SundeLaksevåg661
0Steinar Skaaden FeldeSandane661
0Rounika Moufidian661
0Riccardo Daniele Piacquadio661
0Peder TofteSøråshøgda661
0Olav ReinsnosVeien661
0Lucas Omland JohannessenKlyve661
0Jakob Ytredal661
0Ivar Mundal Melle661
0Ingmar ÅsvestadTromsø661
0Gabriel SævikstrandBergens661
0Emanuel DrivdalKristiansand661
0Andreas SandinHordvik661
0Øystein Nzungula RiisemSøråshøgda551
0Zandro Luis ValdezSki551
0Yannis Pereira SeielstadVålerenga551
0Xingyuan SunLaksevåg551
0Willliam WalgrenBærum551
0William Strand-BergesenHvalstad551
0William Pedersen EskelandMoss551
0William OlsenDragulf Akershus USK551
0William ArnaudSøråshøgda551
0William Alexander EideSøråshøgda551
0Vinjar Berland StraumeBergens551
0Victor August SolvaagSøråshøgda551
0Victor Zenteno-HøibyDragulf Akershus551
0Vegard Hoftun KvammenGreveløkka551
0Ulrik Torp Johnsen1911U551
0Ulrik Sægrov ØygardSandane551
0Ulrik FlåtaDragulf Akershus551
0Trym Småge551
0Trym OtnæsJevnaker551
0Tristan Klein HofmeijerEidsvoll551
0Tormod Skaaden FeldeSandane551
0Tormod Iver KvelloDragulf Oslo551
0Tor Magne FauskSjakkfemmeren551
0Tor Egil HaugvikVeien551
0Tobias Morstad RoenJevnaker551
0Tobias HjelleMolde551
0Thor Kusak-GjerdeSøråshøgda551
0Thomas WestvikSøråshøgda551
0Thomas Schultz WroldsenDragulf Akershus551
0Theodor PadosDragulf Oslo551
0Theo Ulrichsen CrosbyDragulf Oslo USK551
0Theo Elling Johansen Veigaard 551
0Thea Alette OlsenBærum551
0Ted BostrømKonnerud551
0Sverre SchiøtzLaksevåg551
0Sturla Herland MonstadSøråshøgda551
0Sophie Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo551
0Sondre Huuse-RøneidGreveløkka551
0Sondre HaugRødtvet551
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus551
0Snorre KorgerudJevnaker551
0Silje MarthinussenHaukås551
0Sigurd Martinius JakobsenNordstrand551
0Sigurd Hove HægelandDragulf Oslo551
0Shagun MaheshwariDragulf Akershus551
0Selje ThorvaldsenKlyve551
0Sebastian Kjelstrup1911U551
0Sebastian Greve-Flaa551
0Sara Nicolaysen551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sara HavdalSøråshøgda551
0Santiago SætreSøråshøgda551
0Sander GregersenHamar551
0Safin MansoorSøråshøgda551
0Sachrit Kaur ChanniMoss551
0Rebekka LølandSmeaheia551
0Pjotr Olavovitch ThorsenKampen pBU551
0Petter Dahle GrøsvikSøråshøgda551
0Peter GletteDragulf Oslo USK551
0Perle-Gamay Helliesen551
0Per Brinchmann EieDragulf Akershus551
0Pelle August NordbyHamar551
0Oskar Haugen Strømme551
0Oskar AndersenDragulf Akerhus USK551
0Oscar RosvoldSkadberg551
0Omid FathirandHaugerud551
0Oliver StrømsvågDragulf Oslo551
0Oleander AndersenLarvik551
0Olav Skogseth HagenHordvik551
0Ola Sømme551
0Ola Brekka Thomassen1911U551
0Ola Bakke HanischDragulf Oslo USK551
0Odin Santiago Kleppe551
0Nåkkve ÅsvestadTromsø551
0Noah GharbiehNordstrand551
0Nils Nikolaisen Østberg1911U551
0Nikolaj Hansen-TangenKristiansand551
0Nikolai MarkhusSmeaheia551
0Nikolai JegorvVeien551
0Nikolai GloppestadSandane551
0Niklaj Hansen Tangen Kristiansand551
0Nicolai DyrkolbotnSøråshøgda551
0Nhoa MælandSotra551
0Natanael Ørn BrunHordvik551
0Natanael Bregård1911U551
0Minh-Duc Nguyen Dragulf Akershus551
0Milla Emilie Karlsen AasenMoss551
0Milian Myksvoll MadsenSøråshøgda551
0Milea Den RooverBærum551
0Mikkel Stephanson Venstad551
0Mikkel Mellem SøbergElverum551
0Mikkel Bakke MurudHordvik551
0Maximillian Waldemar551
0Mats Hov KleveGreveløkka551
0Mathilde AgdesteinSøråshøgda551
0Mathias Nikolaisen Østberg1911U551
0Mathias Flagestad1911U551
0Mathias BakkeliBærum551
0Matheo Lima Ottesen551
0Massi AhmadiEiker551
0Martin SvecJevnaker551
0Marius HorneSøråshøgda551
0Mariano RecioDragulf USK551
0Mari MildestveitSøråshøgda551
0Manjari ThilekesanStrømmen551
0Magnus Svendsen FolkvangSkadberg551
0Magnus SagenAskøy551
0Magnus Noer551
0Magnus Mæland NilsenStavanger551
0Magnus HolteNittedal USK551
0Magnus Ekornes Indrebø1911U551
0Magnus Aune-Martinsen551
0Magnus Aske OlstadLarvik551
0Lukas M. R. ToftnerNordstrand551
0Lukas KvarmeDragulf Oslo551
0Lukas Hole LangliBærum551
0Ludvig Welhaven551
0Lucas BoorkJevnaker551
0Louis Svedman StokkanMoss551
0Linus Kvernberg Copeman551
0Leo Lejfalk - ÖsterbergDragulf Oslo551
0Leander Rød-KnudsenGrenland Sjakksenter551
0Leander Hærnes Hovden551
0Lavrans Solheim Fjordheim551
0Kristoffer Martin LønningSøråshøgda551
0Kristoffer Fuglseth VestreHamar551
0Kristoffer BjørklundVolda Ørsta551
0Kristian Moltubak MalmeMolde551
0Kristian Fængsrud-StraumnesRødtvet551
0Kristen Alexander BakkeDragulf Akershus551
0Kerim SeceragocHaugerud551
0Kajus ZvirblisBærum551
0Kai Nzungula RiisemSøråshøgda551
0Julian Torkildsen WestbyeNordstrand551
0Julian Evander KjøniksenMoss551
0Julian Borg1911U551
0Julia WorrenDragulf USK551
0Jonathan Kopperud SlåttliSøråshøgda551
0Jonas Michael BakkeDragulf Akershus551
0Jon StegenborgNordstrand551
0Johan Shun Teng HeggsumDragulf Oslo551
0Jens-Fredrik RolfsønDragulf Oslo551
0Jenny Margrethe Hembre HelgøySandved551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0James Samir Maktis AfrimRødtvet551
0Jakob SørliDragulf Akershus551
0Jakob DiepRødtvet551
0Jacob Skogvold GrothLillestrøm551
0Iver N. HenrichsenNordstrand551
0Iver Aarseth1911U551
0Isolde VeaSmeaheia551
0Ingeborg EikreDragulf Oslo551
0Ibrahim Samapar Hirsi1911U551
0Håvard H. LandsverkDrammen551
0Håkon PresterudSki551
0Hussein Muhammed Baker1911U551
0Herman EnsbyÅsmarka551
0Henrik Wold StølenMolde551
0Henrik Platou-MørchGreveløkka551
0Henrik Mordal Solheim551
0Henrik Helland KaadaSøråshøgda551
0Heine Hallen MidtlyngNordstrand551
0Hedda AanensenSandved551
0Halvor Heierland FarsethåsBergens551
0Haakon Parelius StavenTrondheim551
0Gabriel Leander SønstebyseterUSF (Direktemedlem)551
0Gabriel Haugen HoldhusSøråshøgda551
0Gabriel GharbiehNordstrand551
0Frida Thorrud551
0Fredrik Wallem-NilsenSøråshøgda551
0Fredrik NorbyeDragulf Oslo551
0Even Strand Bienek551
0Even HosøySøråshøgda551
0Emina Secic551
0Emil Nicolaysen551
0Ellen Irestedt HorneEiker551
0Elias Holte SandvikKristiansand551
0Elias Halhjem HeilundBergens551
0Elander OlsenSøråshøgda551
0Eivind Lynum Kjær551
0Einar RisanSøråshøgda551
0Edvard Åke MalmstrømMoss551
0Edvard Randers Sølvsberg1911U551
0Edvard LundbekkHamar551
0Damien GeorgsenMoss551
0Cornelius SkrysethHennemarka SK551
0Constantin SønstebyseterUSF (Direktemedlem)551
0Ciya BendiksenBergens551
0Christoffer Solberg Flo1911U551
0Christian Schou LauvlandKristiansand551
0Charlotte Lima Ottesen551
0Caroline Marie TranaMoss551
0Brede MyrmelSøråshøgda551
0Brage Lund-NikolaisenLaksevåg551
0Brage Broløkken HegglundJevnaker551
0Bo Hallgren KruminsMoss551
0Bjarne Stavseth551
0Bibhan BhandariKristiansand551
0Benjamin T EriksenBærum551
0Aysen DemirLaksevåg551
0Axel Skrøppa NæssvikVålerenga551
0August Ohm551
0Atharv SinghalBærum551
0Aslak Lothe WaldestadBærum551
0Aslak Lothe KaldestadBærum551
0Ask Ohm551
0Aron WibeDragulf SKU551
0Arnav Ethan SheoranDragulf USK551
0Anton Von Krogh551
0Anton Nadheim GabrielsenVålerenga551
0Anton AndreevNordstrand551
0Annabel ShuldmanDragulf Akershus551
0Andreas NilsenSmeaheia551
0Andreas Luka AndersenNittedal USK551
0Amund Bjørnarson Backer1911U551
0Amin ElhayawanDragulf Oslo551
0Amarjeet Singh ChanniMoss551
0Amalie Aas HaukåsMoss551
0Alv Meland TofteNordstrand551
0Alfred John Capacete AnchetaBergens551
0Alfred BrattliNittedal sjakklubbs ungdo551
0Alexander Ulrichsen CrosbyDragulf Oslo USK551
0Alexander Rumyantsev551
0Alexander MelcherNordstrand551
0Alexander Loubello-Stolpnes551
0Aleksander ØrnSandved551
0Albert Alexander Fj?ra BredesenNittedal551
0Alan FornalMoss551
0Aksel Lund ØsterhagenVålerenga551
0Aksel Johannes Sætnan Valio1911U551
0Aksel Hjermstad Strand1911U551
0Aksel Hermann Nakstad1911U551
0Aksel Guntvedt TislevollRødtvet551
0Adam AnjumDragulf Oslo USK551

Valid HTML 4.01!