Klasse Mikroputt I Mikroputt har 778 spillere spilt 1892 turneringer
Samlet har 1662 spillere spilt 3788 turneringer
Sist oppdatert: Monday 03. February 2020
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jørgen FrøislandHorten100202020202015
1Victor StratBærum100202020202011
1Ruben WilhemsenAlta100202020202010
1Lars Ystad-DeglumGreveløkka10020202020208
1Cyril KarlsenKristiansand10020202020208
6Nikolay den RooverBærum99202020201912
6Monish BavishiBærum9920202020199
8Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda9820202020187
9Felix Wiger-NordåsSøråshøgda97202020201710
10Mateja KrbacevicBergens96202020191711
11Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus95202020181723
12Frederik NordahlBærum94202020181610
12Birk Evertsen HoltetAlta9420202017175
14Adrian Jeppsson BergNordstrand92191919181715
14Victor Lindstad Nordstrand92201919171712
16Olav Faye HelvikNordstrand91202017171722
16Tobias OlsenKlyve9120191817177
16Leo Alexander MyrnesStavanger9120201917156
19Bella Marie YoungSotra9020202015159
20Emilian L. B. BjugnBærum89202018161510
21Noah Darbinian-JohansenNordstrand88191818181519
22Oda Kofoed SkramstadBærum87201817161616
22Vegard FjørtoftVeien8719191816156
24August Minh BrattgjerdOSSU8620171716168
25Håvard HovlidVolda Ørsta8520201717115
25Halldor Olaves GryttenSmeaheia8520201817105
27Edvald Napolen AndaDragulf Oslo84171717171621
28Mathias SalthammerSki83181817151512
29Thomas Nissen Hellerud1911U8019181715119
30Sigur H. MynySøråshøgda792018171597
30Ina Elizabeth GuttormsenAlta7917171515157
32Amandus Innset-EkkjeFollo78181715141420
32Malvin WaldemarSmeaheia7818171515136
34Halvor OlsenSøråshøgda7720171613116
35Einar Ystad-DeglumGreveløkka7617151515149
36Hallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus75191716131013
37Kristian FrøislandHorten73171515131314
37Martín Allende-UlebergEvje7317151513137
39Tobias Olai RasmussenSevland7220171312105
40Aksel Bjøntegaard StrausSøråshøgda7015151515109
40Ali KizatbayStavanger701917161085
42Nicholas KalombolaEidsvoll68171413131111
42Subhan GilmessenVålerenga681818171055
44David Mindestrømmen SimonsenSkadberg66201917104
45Helmer BjørnåsSenja65202015555
45Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta65201515154
47Lauritz Nissen Hellerud1911U631915101098
48Siver Flaten Søråshøgda6216131111117
49Aksel TollefsenNordstrand591713119913
49Amos KalombolaEidsvoll5918151010611
49Fredrik ElsnessOSSU5915141310710
49Sverre TrannumKristiansand59171311997
49Isak BirkelandSmeaheia591514141155
54Olav HolmsenBærum551413111166
55David Myrseth NilsenVålerenga54121111101012
55Riccardo Daniele Piacquadio541413111065
57Sindre KvedalenSki521312109821
57Vemund M. FalkumDragulf Oslo521412111056
57Leonard Horsfjord GlomnesDragulf Oslo52161210955
60Matheo Emilian KjøniksenMoss511512109513
60Vetle Killie KristiansenVålerenga51171210756
60Christoffer MarthinussenHaukås5117149656
60Magnus Lid HagenSotra511917153
64Jakob Keilen ThomsenVolda Ørsta50131311855
65Na-Uy NguyenStjernen491611107511
65Endija KurzemnieceSandved49151310656
65Arne TyssøyBergens4915109876
65Isak Eckbo-AglenElverum491717153
69Magnus Kvinge OlsenSøråshøgda4713108886
70Jonas Holth LaugloSki461588879
70Eskil Reikvam Briseid1911U46141010757
70Sophie DamianoStavanger461010101065
70Per Håkon Skuggerud DahlHamar46131211104
70Caspian AalbergGreveløkka4616131074
75Birk BraatenDragulf Akershus45101098812
75Zayan ChavdhryDragulf Oslo45201055510
75Simen LanghelleSøråshøgda4513119755
78Georg Lindbæck AstrupSki44131096610
79Tor Løseth WestgaardBergens431713133
79Jonas BødvarssonMoss432013103
81Rasmus L. VinogradovBergens421614123
82Sigurd AlderslystHamar411713113
82Alexander KamennyyAalesunds41171593
84Rapolas MikucionisBergens4011107756
84Emthe SolskinnsbakkStjernen4015105556
84Ivar NybøVolda Ørsta Slu401713103
0Håvard HaugDragulf Oslo4020202
0Henrik Marienborg StrømTromsø4020202
0Andreas AnfindsenSmeaheia4020202
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta4020202
87Aron EberlinJessheim SKU3813105558
87Sverre RommetveitSøråshøgda3811101074
87Kristoffer SalteJæren38129984
87Aksel Bakke WahlKonnerud381513554
91Magnus Kimsaas1911U371410854
91Even N. JohannessenHaukås371413103
93Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK3611105558
93Fridtjof WildhagenNordstrand361210954
95Vetle RennanNordstrand351087555
95Sondre LinkjendalKragerø351510103
95Oskar Haugen Strømme35191153
0Tarjei Midtsund LysterMolde3520152
0Nicholas Mo SandøyDirekte3518172
0Vebjørn Lervik MyrlandMolde3417172
98Sigurd KvisberglienKlyve331310103
99Jacob Worm-MullerDragulf Akershus3210755512
99Trym M ØstbergDragulf USK321165558
99Magnus Leander Ohren ØstigårdHamar321075555
99Simon Farstad-HareideNordstrand32171053
0Filip Leander Skum3217152
101Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand3110655512
101Filip Myrseth NilsenValerenga USK3110655510
101Alec Bernhoftsen-BanksNorstrand SKU311065559
101Knut-Gurvan Elleouet-ReiersenMoss311065556
101Quoc Le Minh NguyenMoss311065555
101Halvor Zach Skauge1911U311110554
101David LølandSmeaheia31108854
101Trym Tveraabak1911U3010555510
101Peter Worm-MullerDragulf Akershus301055558
101Theodor Engdal Jensen1911U301055557
101Paul Even SagenDragulf Akershus301055557
101Lasse Lysgård-AndersenNittedal301055557
101Nilas Sæth LilleBærum301055556
101Lillebjørn Lhamo Olsen AasbergVålerenga301055555
101Jonathan Farstad PettersenFollo301055555
101Magnus Svendsen FolkvangSkadberg30151053
101André StrømmenSøråshøgda30111183
0Markus ØrnSandved3017132
0Bård Vangdal-JensenBergens3017132
0Alexander AasenHaukås3020102
0Aleksandra HovdeLaksevåg3019112
101Irene Lin GrøhnSøråshøgda29955555
101Eskil Andreas Mjaavatten-HansenBærum29955555
101Zoha WahabDragulf Akershus29109554
101Theodor MohrVålerenga29109554
101Solan BrevickKonnerud29131153
101Adrian Stormyr-TalbachKlyve29111083
101Maximilian WaldemarSmeaheia28855555
101Sondre Sørebø1911U28108554
101Ilana Tamar Vitenberg1911U28135554
101Sigurd Alsos1911U28131053
0Leonardo RemmereitHell2815132
0Julian Bjørnsen OpsahlSandved2818102
0Astrid Marie NordgårdFrøya282082
0Ask ThorvaldsenKlyve2818102
0Alina ShehzadSandved2818102
101Tor Henning Knoph HellandSandved27107554
101Ted BostrømKonnerud2717553
101Guttorm Torp DalsengGreveløkka2710983
0Amar JukovicHaugerud2717102
101Oleander AndersenLarvik26111053
0Magnus MjølsnesSmeaheia2616102
0Lars Holten RaknerudGreveløkka261792
0Heorhii DobroliubovTønsberg2615112
101Vladislav Hansen25555558
101Sverre Hansen-StavnheimSki25555556
101Oscar Von KossNittedal25555556
101Nikolai Wormstrand RyanSki25555556
101Eiril AndresenSki25555556
101Moritz VolkmerDragulf Akershus25105554
101Henrik NomeNordstrand25105554
101Finn Magnus KirkholtNordstrand25105554
101Swetcha Athaluri rajaDragulf Oslo25101053
0Sondre SortlandSmeaheia2515102
0Leandro Caruso Michel1911U2515102
0Kristian Langfeldt FrydenlundKristiansand2515102
0Sofie SkareKonnerud2495554
0Phillip Greve-Isdahl FlaaDragulf Oslo2410953
0Ledion FaziluGreveløkka2411763
0Jens Christian PedersenGreveløkka2411853
0Felix SvalastogaBergens2411853
0August Ohm2410953
0Thor Nerland AandalMolde2413112
0Theo Lind SchoutenTromsø2413112
0Oskar Finsådal DrabløsVolda Ørsta Slu2413112
0Olav LøvliCaissa2413112
0Nikolai HjartholmHordvik241592
0Lars Jørgen JørgensenSkjervøy2413112
0Tor Magne FauskSjakkfemmeren2313553
0Jotham BordichVeien2311753
0Ask HannestadVålerenga2311753
0Stein Viktor GuttormsenAlta231582
0William Arntzen WalgrenBærum 2275554
0Sigurd SkjerpenElverum2211653
0Noel VeaSmeaheia2211653
0Live Johanne NordgårdFrøya221392
0Ingrid AnfindsenSmeaheia2212102
0Emil KubisGrenland Sjakksenter2212102
0Theodor LundekvamSøråshøgda2111553
0Noah EstefanosHamar2111553
0Kristin Agni HellandMasfjorden2111102
0Håkon GrønsdalSandved2111102
0Sondre Parr2055554
0Nicklas Skåra JohansenSki2055554
0Magnus Parr2055554
0Isak Rognlien Dragulf Oslo2055554
0Espen Siben YangDragulf Oslo2055554
0Asbjorn Husstad-NedbergNordstrand2055554
0Agnar Husstad-NedbergNordstrand2055554
0Øystein Nzungula RiisemSøråshøgda2010553
0Sondre Skinlo BrodtkorbNordstrand2010553
0Rebekka LølandSmeaheia2010553
0Ola Bakke HanischDragulf Oslo2010553
0Nora Sørebø1911U2010553
0Krystian ZiolkowskiVeien2010553
0Kai Nzungula RiisemSøråshøgda2010553
0Emil GrandeNordstrand2010553
0Ville LaitinenHarstad201192
0Linus Astad1911U2010102
0Bernhard Vikingstad Sevland2010102
0Pål FolvenHell20201
0Leander Gjøse BratlandSandved20201
0Jesper Lund RobergTønsberg20201
0Aksel BræinMolde20201
0Jonathan FrøyshovHamar199553
0August Aarflot1911U191092
0Mir MulkJevnaker19191
0Viljar Tønder AntunSøråshøgda188553
0Eskil ElgesemBærum188553
0Theo Botnmark VossElverum18992
0Felix Efros-MonsenMolde181352
0Axel Jordan Artditya SolaSkadberg181172
0Eric GrimstadB?rum SU176653
0Ole Jakob FossgårdHaugaland171072
0Fredrik Westheim-KarlsenMoss17982
0Emilie Solgaard HalvorsenGrenland Sjakksenter171072
0Dennis VelkomKlyve171072
0Anton Nikolai EgenessSorte Hest171072
0Aarav Vinay SrinivasKristiansand17982
0Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda17171
0Monir Khaled AlshebliMasfjorden17171
0Magnus OksvoldFrøya17171
0Jonathan Steinnes ÅkreTromsø17171
0Eivind ArntsenKristiansand17171
0Artyom RodinSmeaheia17171
0Anton LeinLevanger17171
0Anton Jasper JakobsenTromsø17171
0Andreas Aarset LilleskogHaugaland17171
0Ivar Mundal Melle166553
0Erik Mæhla HoelUllr166553
0Caisa AalbergGreveløkka166553
0Egil KjosHamar16882
0Arjan Zorawar SinghBergens16882
0Victor LilliehöökDragulf Akershus16161
0Kian SvelaStavanger16161
0Jonas Auklend16161
0Johannes Moe StenerHamar16161
0Johannes Efrem RusomKlyve16161
0Arild BouquetRødtvet16161
0Veera Havelandkongsvinger155553
0Marko LazicRødtvet155553
0Kristina Krogh LangøyDragulf Oslo155553
0Elliot Paoletti RøbergshagenNordstrand155553
0Daniel Shahid SallesSøråshøgda155553
0Børge Mæhla HoelUllr155553
0Atharv Aaron SheoranDragulf USK155553
0Yannis Pereira SeielstadVålerenga151052
0Vegard StorøyMolde15962
0Torjan Albrigtsen Dragulf Akershus151052
0Thomas WestvikSøråshøgda151052
0Sindre Andre Dahl EngenHamar151052
0Sigurd Hove HægelandDragulf Oslo151052
0Omid FathirandHaugerud151052
0Ola Sømme151052
0Natanael Bregård1911U151052
0Mateo Solsvik HaugsrudGreveløkka151052
0Marielle DuesundSotra151052
0Mariann Knoph HellandSandved151052
0Keshigan SivakumarVeitvet151052
0Jørgen Isidro ErdahlDragulf Oslo151052
0Julian Borg1911U151052
0Ibrahim Samapar Hirsi1911U151052
0Hajagini SivakumarVeitvet151052
0Emil GagnaireStjernen151052
0Edvard Randers Sølvsberg1911U151052
0Casper NicholasSmeaheia151052
0Benjamin T EriksenBærum151052
0Andrea SørensenSøråshøgda151052
0Alv Meland TofteNordstrand151052
0Alexander StormSøråshøgda151052
0Aksel Johannes Sætnan Valio1911U151052
0Sivert Skjærvik MalmoElefantene sjakkakademi 15151
0Olav RamsliVolda Ørsta Slu15151
0Ola Hennøy VikeslandBergens15151
0Maximillian GudemLarvik15151
0Marsels Kolalis15151
0Jan Bartosz ChobotStavanger15151
0Filip KlingenHamar15151
0William Vincent DaibesBergens14772
0Ulrik Sægrov ØygardSandane14952
0Jan Bartosz ChobotStavanger14772
0David Nikolai Hemmestad DaleEvje14862
0Anton RødlandSøråshøgda14952
0Sondre Olav SegrovGrenland Sjakksenter14141
0Richard Eger14141
0Henning Knoph HellandSandved14141
0Sasmit PhanasgaonkarBærum13852
0Magnus Irrestedt HorneVestfossen13762
0Gregor JørgensenKongsvinger13852
0Emil Gravdal FrantzenSøråshøgda13852
0Vetle AslaksenSevland13131
0Sten Viktor GuttormsenAlta13131
0Sivert GloppestadSandane13131
0Peder SkaanevikHarastad Sku13131
0Marius WedelborgVeien13131
0Emil EsmaelyStavanger13131
0David ÅkvikAlta13131
0Aksel Cornelius BjorlandSandved13131
0Safin MansoorSøråshøgda12752
0Mathias SvendsbergetElverum12752
0Lucas RochaStavanger12752
0Filip Hansen-TangenKristiansand12752
0Ajaybir SinghRødtvet12752
0Tjosevik TheodorSmeaheia12121
0Simon Kjølle SletteGreveløkka12121
0Ruben BerlandHordvik12121
0Mikal ThimeStavanger12121
0Emil BergBergens12121
0Vegard BrendenHamar11652
0Sebastian Malecki UlsakerVålerenga11652
0Elander OlsenSøråshøgda11652
0Tommy CaoGreveløkka11111
0Stefan Ellingsen KanuckVeien11111
0Simon EllingsenDragulf Oslo11111
0Olav Slinning Humlen11111
0Odin SandvikAalesund11111
0Nikolai Paponov11111
0Levi Bendiksen EideSki11111
0Leander Arneberg-SemModum11111
0Kristoffer Sørensen HolgersenSotra11111
0Jon Magnus VågeHaugaland11111
0Jakob DaleSotra11111
0Håkon MccallumVålerenga11111
0Even Lange WoldMolde11111
0Eivind HusbyTrondheim11111
0Eirik Bjørge StrandFredrikstad FSU11111
0Aksel OdinsenBrattås11111
0Xingyuan SunLaksevåg10552
0William OlsenDragulf Akershus10552
0Wilhelm HemsenDragulf Akershus10552
0Vebjørn SolbergRødtvet10552
0Ulrik FlåtaDragulf Akershus10552
0Ulrik Eliassen10552
0Tobias Morstad RoenJevnaker10552
0Tobias Hebnes FloMoss10552
0Sondre Huuse-RøneidGreveløkka10552
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus10552
0Silas Gilbert Hansen10552
0Selma LahlumNordstrand10552
0Petter Cornelius Haugerud GranGreveløkka10552
0Oskar MarchesanDragulf Akershus10552
0Oskar AndersenDragulf Akershus10552
0N NDragulf Oslo10552
0Milea Den RooverBærum10552
0Max TveitDragulf Akershus10552
0Max Gilje SekseNordstrand10552
0Mathias RambølSki10552
0Martin SvecJevnaker10552
0Marcus Jung-KopperudDragulf Oslo10552
0Mads Nissen Aakvaag10552
0Leon Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo10552
0Leander Jarl BergeMoss10552
0Julian Evander KjøniksenMoss10552
0Jakob SørliDragulf Akershus10552
0Jakob Skraastad Ulseth1911U10552
0Fredrik NorbyeDragulf Oslo10552
0Elias Güterberg-HeynBærum10552
0Eirik Kofoed SkramstadBærum10552
0Edwin ØstlieNittedal10552
0Edvard Eliassen10552
0Daniel Hesni LarsenSki10552
0Caroline Marie TranaMoss10552
0Brage Lund-NikolaisenLaksevåg10552
0Ask Killie KristiansenVålerenga10552
0Arnav Ethan SheoranDragulf USK10552
0Anton Hoem-MartinsenNordstrand10552
0Anna KirakosyanDragulf Oslo10552
0Alfred BrattliNittedal10552
0Ulrik Eikeland TveitGrenland Sjakksenter USK10101
0Tomas Sagatun-Langleite1911U10101
0Tobias Aas OlsenGrenland Sjakksenter10101
0Tianming LiuDragulf Akershus10101
0Thomas Juland1911U10101
0Storm SkramstadNordstrand10101
0Stephen Weli1911U10101
0Sondre Husby-Øverbø1911U10101
0Sindre Øktedalen1911U10101
0Simen Slungaard Bakke1911U10101
0Sebastian M. PaulsenModum10101
0Sander AaltvedtSandved10101
0Samuel WiigNordstrand10101
0Sai Anirudh TarraDragulf Akershus10101
0Oliver GangsøFollo10101
0Oleiv Varhaug10101
0Olav LeineVeien10101
0Ola LøkseKampen pBU10101
0Nikolai KrämerSmeaheia10101
0Na-Uy Nguyen10101
0Mikkel Foss1911U10101
0Matheo Farstad PettersenFollo10101
0Martin GøbelNordstrand10101
0Markus H. BodvarssonMoss10101
0Marius Holtan Rønningen1911U10101
0Marina LundbergElefantene sjakkakademi10101
0Magnus Fouché BrekkeStjernen10101
0Magnus Ekmark Vikne1911U10101
0Ludvig Balchen Ludvigsen1911U10101
0Liam Frøen Deely1911U10101
0Leon KislarTromsø10101
0Leon Hiawata TranKampen pBU10101
0Lars Oscar HagenHamar10101
0Lana ZebicDragulf Oslo10101
0Kristian Grabowski NygårdNordstrand10101
0Kaia Risberg EllevsethSandved10101
0Joel FosseBergens10101
0Hiba Joma AliHaougerud SF10101
0Henny Seljeflot-Width1911U10101
0Gaute Tonheim GrøteidSunnfjord Sjakklubb10101
0Fredrik BengenGrenland Sjakksenter USK10101
0Fredrik AndersenAlta10101
0Francisco NgKristiansund10101
0Eirik Laforce HaldenGreveløkka10101
0Eirik Finnborud Reigstad1911U10101
0Eirik Alexander LekveElverum10101
0Eilif Holte SpethNordstrand10101
0Dina Dorthea ØsterhusKristiansand10101
0Daniel Keskitalo-NarainBergens10101
0Byrge Solheim FjordheimBergens10101
0Buster Saltnes SognHaugerud10101
0Astor Moe MaurstadDragulf Oslo10101
0Ask AmundsenSørum10101
0Arve W. AskheimNordstrand 10101
0Artemiy BogatovSmeaheia10101
0Anton HermansenKampen pBU10101
0Anea Sættan Valio1911U10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden10101
0Aleksander Hika-Jensen1911U10101
0Adrian FjelldahlSmeaheia10101
0Adam SelvikBergens10101
0Simon Perssønn MørsethTrondheim991
0Oskar ThueSøråshøgda991
0Oscar EggenÅsmarka991
0Morten StensethKongsvinger991
0Mirshamil MulkJevnaker991
0Mikkel HendenTønsberg991
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden991
0Magnus SæteråsSmeaheia991
0Kevin Ricky PradeepStavanger991
0Jan Karol Statkiewicz991
0Jakob Velde VikseHaugaland991
0Jakob Sande HaugsetSandane991
0Iver BrauteMolde991
0Hyunwoo KimTønsberg991
0Henrik D, HovetLarvik991
0Benjamin Hemmestad DaleEvje991
0Alexander Rosnes Jakobsen991
0Tristan HaalandSandved881
0Teodor RangnesMolde881
0Sondre HiimStavanger881
0Sondre Engelsen Tøsdal881
0Sindre Fagnastøl BjørnenLaksevåg881
0Silja HillestadTromsø881
0Khang Dac HoHell881
0Jens HegrenesSandane881
0Håkon Vartdal AarsætherVolda Ørsta881
0Håkon NordvikKonnerud881
0Benjamin T. TrøftmoenNord-Odal881
0Arthur Bjølstad MyrbostadMolde881
0Alexander Hemb FjeldstadGreveløkka881
0Teham YohannesSandane771
0Sivert B. SkaaretGreveløkka771
0Oliver MatreSøråshøgda771
0Maja Anneli HaavikSebraSjakk771
0Jackson HongKristiansund771
0Iben Emilie Knutsen-ØuKonnerud771
0Henrik Emil RosvoldSøråshøgda771
0Hanna Schanche TørfossTromsø771
0Erik Iversen Trondheim771
0Emil Torp EngerJevnaker771
0Eliah Bruheim TveitKristiansand 771
0Eivind Hallangen JohansenCaissa771
0Alisa HålandStavanger771
0Tom Erik SundeLaksevåg661
0Steinar Skaaden FeldeSandane661
0Rounika Moufidian661
0Rolf-Arne RustenTrondheim661
0Peder TofteSøråshøgda661
0Olav ReinsnosVeien661
0Lucas Omland JohannessenKlyve661
0Lucas Korsnes RøslandGreveløkka661
0Jonathan Dyb-MalmeMolde661
0Jakob Ytredal661
0Ingri Antonette SelboskarSebraSjakk661
0Ingmar ÅsvestadTromsø661
0Gabriel SævikstrandBergens661
0Emanuel DrivdalKristiansand661
0Eliott Bertrand Biran661
0Bethel Estifanos AlemayehuHamar661
0Andreas SandinHordvik661
0Adam StatkiewiczJæren661
0Zandro Luis ValdezSki551
0Willliam WalgrenBærum551
0William Strand-BergesenHvalstad551
0William SandeBergens551
0William Pedersen EskelandMoss551
0William ArnaudSøråshøgda551
0William Alexander EideSøråshøgda551
0Vinjar Berland StraumeBergens551
0Viktor SkulteDragulf Oslo551
0Victor August SolvaagSøråshøgda551
0Victor Zenteno-HøibyDragulf Akershus551
0Vegard Hoftun KvammenGreveløkka551
0Ulrik Torp Johnsen1911U551
0Trym Småge551
0Trym OtnæsJevnaker551
0Tristan Klein HofmeijerEidsvoll551
0Tormod Skaaden FeldeSandane551
0Tormod Iver KvelloDragulf Oslo551
0Tor Egil HaugvikVeien551
0Tobias HjelleMolde551
0Timoteus Løberg551
0Thor Kusak-GjerdeSøråshøgda551
0Thomas Schultz WroldsenDragulf Akershus551
0Theodor Resen GranDragulf Akershus551
0Theodor PadosDragulf Oslo551
0Theo Ulrichsen CrosbyDragulf Oslo551
0Theo Elling Johansen Veigaard 551
0Thea Alette OlsenBærum551
0Sverre SchiøtzLaksevåg551
0Sturla Herland MonstadSøråshøgda551
0Sture Håland551
0Sophie Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo551
0Sondre HaugRødtvet551
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Snorre KorgerudJevnaker551
0Silje MarthinussenHaukås551
0Sigurd Martinius JakobsenNordstrand551
0Shagun MaheshwariDragulf Akershus551
0Selma MekhlifGreveløkka551
0Selma Bjørke551
0Selje ThorvaldsenKlyve551
0Sebastian Kjelstrup1911U551
0Sebastian Greve-Flaa551
0Sebastian Doan RønningDragulf Oslo551
0Sara Nicolaysen551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sara HavdalSøråshøgda551
0Santiago SætreSøråshøgda551
0Sander GregersenHamar551
0Sachrit Kaur ChanniMoss551
0Pjotr Olavovitch ThorsenKampen pBU551
0Philip Jacobsen ØstbySki551
0Philip August Jæger-ThoresenDragulf Oslo551
0Petter Dahle GrøsvikSøråshøgda551
0Peter HaugvikVeien551
0Peter GletteDragulf Oslo551
0Perle-Gamay Helliesen551
0Per Brinchmann EieDragulf Akershus551
0Pelle August NordbyHamar551
0Oskar Sandberg LinderudDragulf Akershus USK551
0Oskar Bowitz WeeBærum551
0Oscar RosvoldSkadberg551
0Oliver StrømsvågDragulf Oslo551
0Oliver Alexander DaibesBergens551
0Olav Skogseth HagenHordvik551
0Olav Mathias BruheimSebraSjakk551
0Olai Lien-VesterlidBærum551
0Ola Brekka Thomassen1911U551
0Odin Santiago Kleppe551
0Nåkkve ÅsvestadTromsø551
0Noah GharbiehNordstrand551
0Nils Nikolaisen Østberg1911U551
0Nikolaj Hansen-TangenKristiansand551
0Nikolai MarkhusSmeaheia551
0Nikolai JegorvVeien551
0Nikolai GloppestadSandane551
0Niklaj Hansen Tangen Kristiansand551
0Nicolai DyrkolbotnSøråshøgda551
0Nhoa MælandSotra551
0Natanael Ørn BrunHordvik551
0Minh-Duc Nguyen Dragulf Akershus551
0Milla Emilie Karlsen AasenMoss551
0Milian Myksvoll MadsenSøråshøgda551
0Mikkel Stephanson Venstad551
0Mikkel Mellem SøbergElverum551
0Mikkel Bakke MurudHordvik551
0Mikkel SkogmoTrondheim551
0Maximillian Waldemar551
0Mats LiseterSki551
0Mats Hov KleveGreveløkka551
0Mathilde AgdesteinSøråshøgda551
0Mathias Nikolaisen Østberg1911U551
0Mathias Flagestad1911U551
0Mathias BechDragulf Oslo551
0Mathias BakkeliBærum551
0Matheo Lima Ottesen551
0Matheo Helland OphusSkadberg551
0Massi AhmadiEiker551
0Martin Ryan BørengStavanger551
0Markus HalmøyTrondheim551
0Marius HorneSøråshøgda551
0Marit Kayla Moreria GrotmolDragulf Akershus551
0Mariano RecioDragulf USK551
0Mari MildestveitSøråshøgda551
0Manjari ThilekesanStrømmen551
0Magnus SagenAskøy551
0Magnus Noer551
0Magnus Mæland NilsenStavanger551
0Magnus HolteNittedal551
0Magnus Ekornes Indrebø1911U551
0Magnus Aune-Martinsen551
0Magnus Aske OlstadLarvik551
0Lukas M. R. ToftnerNordstrand551
0Lukas KvarmeDragulf Oslo551
0Lukas Hole LangliBærum551
0Ludvig Welhaven551
0Lucas BoorkJevnaker551
0Louis Svedman StokkanMoss551
0Linus Kvernberg Copeman551
0Linus ChalkDragulf Oslo551
0Lina Wist MidjoSebrasjakk551
0Liam KellerBærum551
0Leoni Sletnes-StrandskogTrondheim551
0Leon RexhepiGreveløkka551
0Leo Lejfalk - ÖsterbergDragulf Oslo551
0Leander Rød-KnudsenGrenland Sjakksenter551
0Leander Hærnes Hovden551
0Lavrans Solheim Fjordheim551
0Lars-Henrik Nystøyl NicolaisenFollo551
0Kristoffer Martin LønningSøråshøgda551
0Kristoffer Fuglseth VestreHamar551
0Kristoffer BjørklundVolda Ørsta551
0Kristian Ovesen551
0Kristian Moltubak MalmeMolde551
0Kristian Fængsrud-StraumnesRødtvet551
0Kristen Alexander BakkeDragulf Akershus551
0Kevin-Olai HansrudNord-Odal551
0Kevin Melby HosleVUSK551
0Kerim SeceragocHaugerud551
0Kasper KrogstadTrondheim551
0Karoline HempkinsDragulf Akershus551
0Kaleb MongJæren551
0Kajus ZvirblisBærum551
0Jørgen GræsbyHamar551
0Jusuf M Osman MehammedHamar551
0Julian Torkildsen WestbyeNordstrand551
0Julian Ruud - AndersenEiker551
0Julia WorrenDragulf USK551
0Jonathan Kopperud SlåttliSøråshøgda551
0Jonas SvilosenSki551
0Jonas RehmanVålerenga551
0Jonas Michael BakkeDragulf Akershus551
0Jonas Gjerde-NerliVålerenga551
0Jon StegenborgNordstrand551
0Johannes Sandodden OnesLaksevåg551
0Johan Shun Teng HeggsumDragulf Oslo551
0Jesper BergeBergens551
0Jens-Fredrik RolfsønDragulf Oslo551
0Jenny Margrethe Hembre HelgøySandved551
0Jenny BråtenSebraSjakk551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0James Samir Maktis AfrimRødtvet551
0Jakob DiepRødtvet551
0Jacob Skogvold GrothLillestrøm551
0Jack BoströmKonnerud551
0Iver N. HenrichsenNordstrand551
0Iver Aarseth1911U551
0Isolde VeaSmeaheia551
0Ingrid Svendsen FolkvangSkadberg551
0Ingeborg EikreDragulf Oslo551
0Ida Johanne AnderssonTrondheim551
0Håvard H. LandsverkDrammens551
0Håkon PresterudSki551
0Håkon BergeBergens551
0Hussein Muhammed Baker1911U551
0Herman EnsbyÅsmarka551
0Henrik Wold StølenMolde551
0Henrik Platou-MørchGreveløkka551
0Henrik Mordal Solheim551
0Henrik Helland KaadaSøråshøgda551
0Heine Hallen MidtlyngNordstrand551
0Hedda AanensenSandved551
0Harshini ViswanathanDragulf Akershus551
0Harjas Singh MongaStavanger551
0Halvor Heierland FarsethåsBergens551
0Hallvar Haug NorumSki551
0Haakon Parelius StavenTrondheim551
0Haakon Kirksæther AalbergTrondheim551
0Gavrilo SpasovicVeien551
0Gabriel ØdegaardNes551
0Gabriel Leander SønstebyseterUSF (Direktemedlem)551
0Gabriel Haugen HoldhusSøråshøgda551
0Gabriel GharbiehNordstrand551
0Frida Thorrud551
0Frida H. SkrettingBergens551
0Fredrik Wold Endreson Nordstrand551
0Fredrik Wallem-NilsenSøråshøgda551
0Ewan Edvard GrotmolDragulf Akershus551
0Even Strand Bienek551
0Even Luca GarzonioBergens551
0Even HosøySøråshøgda551
0Eva VarneHordvik551
0Emrik Rohde-SjølstadMolde551
0Emrik Berg KjødeBergens551
0Emma NesseKonnerud551
0Emina Secic551
0Emil Nicolaysen551
0Emanuel MyrlandEiker551
0Ellen Irestedt HorneEiker551
0Eliceus Mogen SelsetTyristrand551
0Elias Kivijarvi Stavanger551
0Elias Holte SandvikKristiansand551
0Elias Halhjem HeilundBergens551
0Eivind Lynum Kjær551
0Einar RisanSøråshøgda551
0Edvard Åke MalmstrømMoss551
0Edvard SindingDragulf Oslo551
0Edvard LundbekkHamar551
0Dawood AnjumDragulf Akershus551
0Damien GeorgsenMoss551
0Cornelius SkrysethHennemarka SK551
0Constantin SønstebyseterUSF (Direktemedlem)551
0Ciya BendiksenBergens551
0Christoffer Solberg Flo1911U551
0Christian Schou LauvlandKristiansand551
0Charlotte Lima Ottesen551
0Brede MyrmelSøråshøgda551
0Brage Liam NilsenKonnerud551
0Brage Broløkken HegglundJevnaker551
0Bo Hallgren KruminsMoss551
0Bjarne Stavseth551
0Bibhan BhandariKristiansand551
0Aysen DemirLaksevåg551
0Axel Veiby HolmBærum551
0Axel Skrøppa NæssvikVålerenga551
0Axel EllefsenJæren551
0Atharv SinghalBærum551
0Aslak Lothe WaldestadBærum551
0Aslak Lothe KaldestadBærum551
0Ask Ohm551
0Ask Liljeberg JacobsenSki551
0Arwin AskøIndre Østfold551
0Artem RyabchikovBergens551
0Aron WibeDragulf SKU551
0Aron Bjørke551
0Anton Von Krogh551
0Anton Nadheim GabrielsenVålerenga551
0Anton AndreevNordstrand551
0Annabel ShuldmanDragulf Akershus551
0Andreas NilsenSmeaheia551
0Andreas Luka AndersenNittedal551
0Amund Bjørnarson Backer1911U551
0Amin MekhlefHamar551
0Amin ElhayawanDragulf Oslo551
0Amarjeet Singh ChanniMoss551
0Amalie Aas HaukåsMoss551
0Alma SaffaranJæren551
0Alfred John Capacete AnchetaBergens551
0Alexander Ulrichsen CrosbyDragulf Oslo551
0Alexander Rumyantsev551
0Alexander MelcherNordstrand551
0Alexander Loubello-Stolpnes551
0Alexander Arnesen551
0Aleksander ØrnSandved551
0Aleksander Tristyanitskiy-RemmeSki551
0Albert Alexander Fj?ra BredesenNittedal551
0Alan FornalMoss551
0Aksel Lund ØsterhagenVålerenga551
0Aksel LangsholdtDragulf Akershus551
0Aksel Hjermstad Strand1911U551
0Aksel Hermann Nakstad1911U551
0Aksel Guntvedt TislevollRødtvet551
0Aksel Elias GjersvikBergens551
0Adam HagaBergens551
0Adam Gjerløw JohansenSarpsborg551
0Adam AnjumDragulf Oslo551
0Abdishakur Abobaker ElmiBærum551
0Aarash GodboleBergens551

Valid HTML 4.01!