Klasse Mikroputt I Mikroputt har 689 spillere spilt 1664 turneringer
Samlet har 1524 spillere spilt 3341 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 17. November 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jørgen FrøislandHorten100202020202014
1Victor StratBærum100202020202011
1Ruben WilhemsenAlta10020202020208
1Lars Ystad-DeglumGreveløkka10020202020207
1Cyril KarlsenKristiansand10020202020207
6Nikolay den RooverBærum99202020201912
6Monish BavishiBærum9920202020199
8Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda9820202020187
9Felix Wiger-NordåsSøråshøgda97202020201710
10Frederik NordahlBærum94202020181610
10Birk Evertsen HoltetAlta9420202017175
12Victor Lindstad Nordstrand92201919171711
13Olav Faye HelvikNordstrand91202017171721
13Adrian BergNordstrand91191919171711
13Mateja KrbacevicBergens9120201717179
16Bella Marie YoungSotra9020202015157
17Emilian L. B. BjugnBærum89202018161510
18Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus88202018151520
18Noah Darbinian-JohansenNordstrand88191818181519
20Vegard FjørtoftVeien8719191816156
21Oda Kofoed SkramstadBærum85201817161415
21Halldor Olaves GryttenSmeaheia8520201817105
23Edvald Napolen AndaDragulf Oslo84171717171621
24Mathias SalthammerSki83181817151512
25Tobias OlsenKlyve8219181717116
26Ina Elizabeth GuttormsenAlta7917171515156
27Halvor OlsenSøråshøgda7720171613116
28Amandus Innset-EkkjeFollo76181714141319
29Martín Allende-UlebergEvje7317151513137
30Kristian FrøislandHorten71171515131113
30Thomas Nissen Hellerud1911U7118171511108
32Sigur H. MynySøråshøgda70201715996
33Subhan GilmessenVålerenga681818171055
34Hallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus6619161310812
34Einar Ystad-DeglumGreveløkka661715151367
34David Mindestrømmen SimonsenSkadberg66201917104
37Nicholas KalombolaEidsvoll65171413111010
37Håvard HovlidVolda Ørsta65201717114
37Eirik Bernseter KeilenVolda Ørsta65201515154
40Aksel Bjøntegaard StrausSøråshøgda641515151098
41Leo Alexander MyrnesStavanger61191715104
42Fredrik ElsnessOSSU5915141310710
42Tobias Olai RasmussenSevland59201712104
44Aksel TollefsenNordstrand55171199912
44Sverre TrannumKristiansand55171311956
44Siver Flaten Søråshøgda551311111196
44Olav HolmsenBærum551413111166
44August BrattgjerdDragulf Oslo5517171654
49Riccardo Daniele Piacquadio541413111065
49Isak BirkelandSmeaheia54151414114
51David Myrseth NilsenVålerenga5312111110911
51Ali KizatbayStavanger5319161084
53Leonard Horsfjord GlomnesDragulf Oslo52161210955
54Matheo Emilian KjøniksenMoss511512109513
54Malvin WaldemarSmeaheia5117151364
56Lauritz Nissen Hellerud1911U50151010876
57Na-Uy NguyenStjernen491611107510
57Endija KurzemnieceSandved49151310656
57Arne TyssøyBergens4915109876
60Sindre KvedalenSki48131098820
61Magnus Kvinge OlsenSøråshøgda4713108886
62Amos KalombolaEidsvoll461510106510
62Jonas Holth LaugloSki461588879
62Eskil Reikvam Briseid1911U46141010757
65Birk BraatenDragulf Akershus45101098811
65Zayan ChavdhryDragulf Oslo45201055510
65Simen LanghelleSøråshøgda4513119755
68Georg Lindbæck AstrupSki44131096610
69Vemund M. FalkumDragulf Oslo43121110555
69Tor Løseth WestgaardBergens431713133
69Jonas BødvarssonMoss432013103
72August Minh BrattgjerdOSSU411615103
73Rapolas MikucionisBergens4011107756
73Emthe SolskinnsbakkStjernen4015105555
73Ivar NybøVolda Ørsta Slu401713103
0Håvard HaugDragulf Oslo4020202
0Henrik Marienborg StrømTromsø4020202
0Andreas AnfindsenSmeaheia4020202
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta4020202
76Vetle Killie KristiansenVålerenga3912107555
77Aron EberlinJessheim SKU3813105558
77Sverre RommetveitSøråshøgda3811101074
77Aksel Bakke WahlKonnerud381513554
80Magnus Kimsaas1911U371410854
80Jakob Keilen ThomsenVolda Ørsta371311854
80Even N. JohannessenHaukås371413103
83Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK3611105557
83Sophie DamianoStavanger3610101064
83Fridtjof WildhagenNordstrand361210954
86Vetle RennanNordstrand351087555
0Tarjei Midtsund LysterMolde3520152
0Nicholas Mo SandøyDirekte3518172
0Vebjørn Lervik MyrlandMolde3417172
0Magnus Lid HagenSotra3419152
0Isak Eckbo-AglenElverum3417172
87Sigurd KvisberglienKlyve331310103
87Adrian Jeppsson BergOSSU33171063
89Jacob Worm-MullerDragulf Akershus3210755511
89Simon Farstad-HareideNordstrand32171053
91Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand3110655511
91Filip Myrseth NilsenValerenga USK311065559
91Alec Bernhoftsen-BanksNorstrand SKU311065559
91Knut-Gurvan Elleouet-ReiersenMoss311065556
91Quoc Le Minh NguyenMoss311065555
91Halvor Zach Skauge1911U311110554
97Trym Tveraabak1911U301055559
97Peter Worm-MullerDragulf Akershus USK301055557
97Paul Even SagenDragulf Akershus301055557
97Lasse Lysgård-AndersenNittedal301055557
97Theodor Engdal Jensen1911U301055556
97Nilas Sæth LilleBærum301055556
97Jonathan Farstad PettersenFollo301055555
97André StrømmenSøråshøgda30111183
0Sigurd AlderslystHamar3017132
0Rasmus L. VinogradovBergens3016142
0Markus ØrnSandved3017132
0Bård Vangdal-JensenBergens3017132
0Aleksandra HovdeLaksevåg3019112
101Irene Lin GrøhnSøråshøgda29955555
101Zoha WahabDragulf Akershus USK29109554
101Theodor MohrVålerenga29109554
101Adrian Stormyr-TalbachKlyve29111083
101Sondre Sørebø1911U28108554
101Sigurd Alsos1911U28131053
0Julian Bjørnsen OpsahlSandved2818102
0Ask ThorvaldsenKlyve2818102
0Alina ShehzadSandved2818102
101Tor Henning Knoph HellandSandved27107554
101Ted BostrømKonnerud2717553
0Amar JukovicHaugerud2717102
101Trym M ØstbergDragulf USK26655557
101Kristoffer SalteJæren269983
0Lars Holten RaknerudGreveløkka261792
0Heorhii DobroliubovTønsberg2615112
101Vladislav Hansen25555557
101Sverre Hansen-StavnheimSki25555556
101Oscar Von KossNittedal25555556
101Nikolai Wormstrand RyanSki25555556
101Eiril AndresenSki25555555
101Moritz VolkmerDragulf Akershus25105554
101Lillebjørn Lhamo Olsen AasbergVålerenga25105554
101Henrik NomeNordstrand25105554
101Christoffer MarthinussenHaukås2596554
101Helmer BjørnåsSenja2515553
0Sondre SortlandSmeaheia2515102
0Sondre LinkjendalKragerø2515102
0Leandro Caruso Michel1911U2515102
0Kristian Langfeldt FrydenlundKristiansand2515102
0Sofie SkareKonnerud2495554
0Eskil Andreas Mjaavatten-HansenBærum2495554
0Phillip Greve-Isdahl FlaaDragulf Oslo2410953
0Thor Nerland AandalMolde2413112
0Theo Lind SchoutenTromsø2413112
0Solan BrevickKonnerud2413112
0Oskar Finsådal DrabløsVolda Ørsta Slu2413112
0Olav LøvliCaissas Ungdom2413112
0Alexander KamennyyAalesunds241592
0Tor Magne FauskSjakkfemmeren2313553
0Jotham BordichVeien2311753
0Ilana Tamar Vitenberg1911U2313553
0David LølandSmeaheia2310853
0Ask HannestadVålerenga2311753
0William Arntzen WalgrenBærum 2275554
0Sigurd SkjerpenElverum2211653
0Noel VeaSmeaheia2211653
0Magnus Leander Ohren ØstigårdHamar2210753
0Ingrid AnfindsenSmeaheia2212102
0Emil KubisGrenland Sjakksenter2212102
0Theodor LundekvamSøråshøgda2111553
0Per Håkon Skuggerud DahlHamar2111102
0Kristin Agni HellandMasfjorden2111102
0Håkon GrønsdalSandved2111102
0Sondre Parr2055554
0Magnus Parr2055554
0Isak Rognlien Dragulf Oslo2055554
0Asbjorn Husstad-NedbergNordstrand2055554
0Agnar Husstad-NedbergNordstrand2055554
0Øystein Nzungula RiisemSøråshøgda2010553
0Sondre Skinlo BrodtkorbNordstrand2010553
0Ola Bakke HanischDragulf Oslo USK2010553
0Nora Sørebø1911U2010553
0Krystian ZiolkowskiVeien2010553
0Kai Nzungula RiisemSøråshøgda2010553
0Finn Magnus KirkholtNordstrand2010553
0Emil GrandeNordstrand2010553
0Ville LaitinenHarstad201192
0Swetcha Athaluri rajaDragulf Oslo2010102
0Linus Astad1911U2010102
0Caspian AalbergGreveløkka201372
0Bernhard Vikingstad Sevland2010102
0Leander Gjøse BratlandSandved20201
0Jesper Lund RobergTønsberg20201
0Aksel BræinMolde20201
0August Aarflot1911U191092
0Mir MulkJevnaker19191
0Viljar Tønder AntunSøråshøgda188553
0Maximilian WaldemarSmeaheia188553
0Guttorm Torp DalsengGreveløkka181082
0Felix Efros-MonsenMolde181352
0Eric GrimstadB?rum SU176653
0Ledion FaziluGreveløkka171162
0Fredrik Westheim-KarlsenMoss17982
0Emilie Solgaard HalvorsenGrenland Sjakksenter171072
0Anton Nikolai EgenessSorte Hest171072
0Aarav Vinay SrinivasKristiansand17982
0Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda17171
0Monir Khaled AlshebliMasfjorden17171
0Jonathan Steinnes ÅkreTromsø17171
0Eivind ArntsenKristiansand17171
0Anton Jasper JakobsenTromsø17171
0Andreas Aarset LilleskogHaugaland17171
0Erik Mæhla HoelUllr166553
0Victor LilliehöökDragulf Akershus16161
0Kian SvelaStavanger16161
0Jonas Auklend16161
0Johannes Moe StenerHamar16161
0Johannes Efrem RusomKlyve16161
0Arild BouquetRødtvet16161
0Veera Havelandkongsvinger155553
0Nicklas Skåra JohansenSki sjakk155553
0Marko LazicRødtvet155553
0Kristina Krogh LangøyDragulf Oslo155553
0Espen Siben YangDragulf Oslo USK155553
0Daniel Shahid SallesSøråshøgda155553
0Børge Mæhla HoelUllr155553
0Atharv Aaron SheoranDragulf USK155553
0Yannis Pereira SeielstadVålerenga151052
0Vegard StorøyMolde15962
0Torjan Albrigtsen Dragulf Akershus151052
0Thomas WestvikSøråshøgda151052
0Sigurd Hove HægelandDragulf Oslo151052
0Rebekka LølandSmeaheia151052
0Omid FathirandHaugerud151052
0Oleander AndersenLarvik151052
0Ola Sømme151052
0Natanael Bregård1911U151052
0Mateo Solsvik HaugsrudGreveløkka151052
0Marielle DuesundSotra151052
0Magnus Svendsen FolkvangSkadberg151052
0Keshigan SivakumarVeitvet151052
0Jørgen Isidro ErdahlDragulf Oslo USK151052
0Julian Borg1911U151052
0Ibrahim Samapar Hirsi1911U151052
0Hajagini SivakumarVeitvet151052
0Emil GagnaireStjernen151052
0Edvard Randers Sølvsberg1911U151052
0Casper NicholasSmeaheia151052
0Benjamin T EriksenBærum151052
0August Ohm151052
0Andrea SørensenSøråshøgda151052
0Alv Meland TofteNordstrand151052
0Alexander StormSøråshøgda151052
0Aksel Johannes Sætnan Valio1911U151052
0Ola Hennøy VikeslandBergens15151
0Maximillian GudemLarvik15151
0Leonardo RemmereitHell SKU15151
0Jan Bartosz ChobotStavanger15151
0Filip KlingenHamar15151
0Ulrik Sægrov ØygardSandane14952
0Jonathan FrøyshovHamar14952
0Jan Bartosz ChobotStavanger14772
0David Nikolai Hemmestad DaleEvje14862
0Anton RødlandSøråshøgda14952
0Sondre Olav SegrovGrenland Sjakksenter14141
0Richard Eger14141
0Sasmit PhanasgaonkarBærum13852
0Magnus Irrestedt HorneVestfossen13762
0Jens Christian PedersenGreveløkka13852
0Gregor JørgensenKongsvinger13852
0Felix SvalastogaBergens13852
0Eskil ElgesemBærum13852
0Emil Gravdal FrantzenSøråshøgda13852
0Vetle AslaksenSevland13131
0Sten Viktor GuttormsenAlta13131
0Sivert GloppestadSandane13131
0Peder SkaanevikHarastad Sku13131
0Marius WedelborgVeien13131
0Aksel Cornelius BjorlandSandved13131
0Safin MansoorSøråshøgda12752
0Mathias SvendsbergetElverum12752
0Lucas RochaStavanger12752
0Filip Hansen-TangenKristiansand12752
0Ajaybir SinghRødtvet12752
0Tjosevik TheodorSmeaheia12121
0Simon Kjølle SletteGreveløkka12121
0Ruben BerlandHordvik12121
0Mikal ThimeStavanger12121
0Emil BergBergens12121
0Sebastian Malecki UlsakerVålerenga11652
0Ivar Mundal Melle11652
0Tommy CaoGreveløkka11111
0Stefan Ellingsen KanuckVeien11111
0Simon EllingsenDragulf Oslo11111
0Olav Slinning Humlen11111
0Noah EstefanosHamar11111
0Nikolai Paponov11111
0Levi Bendiksen EideSki11111
0Jon Magnus VågeHaugaland11111
0Jakob DaleSotra11111
0Håkon MccallumVålerenga11111
0Even Lange WoldMolde11111
0Eirik Bjørge StrandFredrikstad FSU11111
0Aksel OdinsenBrattås11111
0Wilhelm HemsenDragulf Akershus USK10552
0Vebjørn SolbergRødtvet10552
0Ulrik Eliassen10552
0Tobias Morstad RoenJevnaker10552
0Tobias Hebnes FloMoss10552
0Sondre Huuse-RøneidGreveløkka10552
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus10552
0Silas Gilbert Hansen10552
0Selma LahlumNordstrand10552
0Oskar AndersenDragulf Akerhus USK10552
0N NDragulf Oslo USK10552
0Max Gilje SekseNordstrand10552
0Mathias RambølSki10552
0Martin SvecJevnaker10552
0Marcus Jung-KopperudDragulf Oslo10552
0Mads Nissen Aakvaag10552
0Leon Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo10552
0Leander Jarl BergeMoss10552
0Julian Evander KjøniksenMoss10552
0Jakob SørliDragulf Akershus10552
0Jakob Skraastad Ulseth1911U10552
0Fredrik NorbyeDragulf Oslo10552
0Elliot Paoletti RøbergshagenNordstrand10552
0Elias Güterberg-HeynBærum10552
0Eirik Kofoed SkramstadBærum10552
0Edwin ØstlieNittedal10552
0Edvard Eliassen10552
0Daniel Hesni LarsenSki sjakk10552
0Caroline Marie TranaMoss10552
0Ask Killie KristiansenVålerenga10552
0Arnav Ethan SheoranDragulf USK10552
0Anton Hoem-MartinsenNordstrand10552
0Ulrik Eikeland TveitGrenland Sjakksenter USK10101
0Tomas Sagatun-Langleite1911U10101
0Tobias Aas OlsenGrenland Sjakksenter10101
0Tianming LiuDragulf Akershus10101
0Thomas Juland1911U10101
0Storm SkramstadNordstrand10101
0Stephen Weli1911U10101
0Sondre Husby-Øverbø1911U10101
0Sindre Øktedalen1911U10101
0Sindre Andre Dahl EngenHamar10101
0Simen Slungaard Bakke1911U10101
0Sander AaltvedtSandved10101
0Samuel WiigNordstrand10101
0Sai Anirudh TarraDragulf Akershus10101
0Oliver GangsøFollo10101
0Ole Jakob FossgårdHaugaland10101
0Ola LøkseKampen pBU10101
0Nikolai KrämerSmeaheia10101
0Na-Uy Nguyen10101
0Mikkel Foss1911U10101
0Matheo Farstad PettersenFollo10101
0Martin GøbelNordstrand10101
0Markus H. BodvarssonMoss10101
0Marius Holtan Rønningen1911U10101
0Mariann Knoph HellandSandved10101
0Magnus MjølsnesSmeaheia10101
0Magnus Fouché BrekkeStjernen10101
0Magnus Ekmark Vikne1911U10101
0Ludvig Balchen Ludvigsen1911U10101
0Liam Frøen Deely1911U10101
0Leon KislarTromsø10101
0Leon Hiawata TranKampen pBU10101
0Lana ZebicDragulf Oslo10101
0Kristian Grabowski NygårdNordstrand10101
0Kaia Risberg EllevsethSandved10101
0Joel FosseBergens10101
0Hiba Joma AliHaougerud SF10101
0Henny Seljeflot-Width1911U10101
0Gaute Tonheim GrøteidSunnfjord Sjakklubb10101
0Fredrik BengenGrenland Sjakksenter USK10101
0Francisco NgKristiansund10101
0Eirik Laforce HaldenGreveløkka10101
0Eirik Finnborud Reigstad1911U10101
0Eirik Alexander LekveElverum10101
0Eilif Holte SpethNordstrand10101
0Dina Dorthea ØsterhusKristiansand10101
0Dennis VelkomKlyve10101
0Byrge Solheim FjordheimBergens10101
0Buster Saltnes SognHaugerud10101
0Astor Moe MaurstadDragulf Oslo10101
0Ask AmundsenSørum10101
0Arve W. AskheimNordstrand 10101
0Artemiy BogatovSmeaheia10101
0Anton HermansenKampen pBU10101
0Anea Sættan Valio1911U10101
0Alise Oyut HellandMasfjorden10101
0Alexander AasenHaukås10101
0Aleksander Hika-Jensen1911U10101
0Adrian FjelldahlSmeaheia10101
0Adam SelvikBergens10101
0Theo Botnmark VossElverum991
0Oskar ThueSøråshøgda991
0Oscar EggenÅsmarka991
0Morten StensethKongsvinger991
0Mikkel HendenTønsberg991
0Manar Khaled AlshebliMasfjorden991
0Magnus SæteråsSmeaheia991
0Live Johanne NordgårdFrøya991
0Kevin Ricky PradeepStavanger991
0Jakob Velde VikseHaugaland991
0Jakob Sande HaugsetSandane991
0Iver BrauteMolde991
0Hyunwoo KimTønsberg991
0Henrik D, HovetLarvik991
0Benjamin Hemmestad DaleEvje991
0Alexander Rosnes Jakobsen991
0Tristan HaalandSandved881
0Teodor RangnesMolde Sjakklubb Ungdom881
0Sondre Engelsen Tøsdal881
0Sindre Fagnastøl BjørnenLaksevåg881
0Silja HillestadTromsø881
0Jens HegrenesSandane881
0Håkon Vartdal AarsætherVolda Ørsta881
0Egil KjosHamar881
0Benjamin T. TrøftmoenNord-Odal881
0Astrid Marie NordgårdFrøya881
0Arthur Bjølstad MyrbostadMolde881
0Arjan Zorawar SinghBergens881
0William Vincent DaibesBergens771
0Teham YohannesSandane771
0Oliver MatreSøråshøgda771
0Jackson HongKristiansund771
0Henrik Emil RosvoldSøråshøgda771
0Hanna Schanche TørfossTromsø771
0Emil Torp EngerJevnaker771
0Eliah Bruheim TveitKristiansand 771
0Eivind Hallangen JohansenCaissas Ungdom771
0Axel Jordan Artditya SolaSkadberg771
0Tom Erik SundeLaksevåg661
0Steinar Skaaden FeldeSandane661
0Rounika Moufidian661
0Peder TofteSøråshøgda661
0Olav ReinsnosVeien661
0Lucas Omland JohannessenKlyve661
0Jonathan Dyb-MalmeMolde Sjakklubb Ungdom661
0Jakob Ytredal661
0Ingmar ÅsvestadTromsø661
0Gabriel SævikstrandBergens661
0Emanuel DrivdalKristiansand661
0Andreas SandinHordvik661
0Zandro Luis ValdezSki551
0Xingyuan SunLaksevåg551
0Willliam WalgrenBærum551
0William Strand-BergesenHvalstad551
0William Pedersen EskelandMoss551
0William OlsenDragulf Akershus USK551
0William ArnaudSøråshøgda551
0William Alexander EideSøråshøgda551
0Vinjar Berland StraumeBergens551
0Viktor SkulteDragulf Oslo USK551
0Victor August SolvaagSøråshøgda551
0Victor Zenteno-HøibyDragulf Akershus551
0Vegard Hoftun KvammenGreveløkka551
0Ulrik Torp Johnsen1911U551
0Ulrik FlåtaDragulf Akershus551
0Trym Småge551
0Trym OtnæsJevnaker551
0Tristan Klein HofmeijerEidsvoll551
0Tormod Skaaden FeldeSandane551
0Tormod Iver KvelloDragulf Oslo551
0Tor Egil HaugvikVeien551
0Tobias HjelleMolde551
0Timoteus Løberg551
0Thor Kusak-GjerdeSøråshøgda551
0Thomas Schultz WroldsenDragulf Akershus551
0Theodor Resen GranDragulf Akershus USK551
0Theodor PadosDragulf Oslo551
0Theo Ulrichsen CrosbyDragulf Oslo USK551
0Theo Elling Johansen Veigaard 551
0Thea Alette OlsenBærum551
0Sverre SchiøtzLaksevåg551
0Sturla Herland MonstadSøråshøgda551
0Sophie Folgerø Berg-NielsenDragulf Oslo551
0Sondre HaugRødtvet551
0Sofie Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Snorre KorgerudJevnaker551
0Silje MarthinussenHaukås551
0Sigurd Martinius JakobsenNordstrand551
0Shagun MaheshwariDragulf Akershus551
0Selma MekhlifGreveløkka551
0Selma Bjørke551
0Selje ThorvaldsenKlyve551
0Sebastian Kjelstrup1911U551
0Sebastian Greve-Flaa551
0Sara Nicolaysen551
0Sara Murugesh BrandtsgårdBergens551
0Sara HavdalSøråshøgda551
0Santiago SætreSøråshøgda551
0Sander GregersenHamar551
0Sachrit Kaur ChanniMoss551
0Pjotr Olavovitch ThorsenKampen pBU551
0Philip Jacobsen ØstbySki sjakk551
0Petter Dahle GrøsvikSøråshøgda551
0Petter Cornelius Haugerud GranGreveløkka551
0Peter GletteDragulf Oslo USK551
0Perle-Gamay Helliesen551
0Per Brinchmann EieDragulf Akershus551
0Pelle August NordbyHamar551
0Oskar MarchesanDragulf Akershus USK551
0Oskar Haugen Strømme551
0Oskar Bowitz WeeBærum551
0Oscar RosvoldSkadberg551
0Oliver StrømsvågDragulf Oslo551
0Olav Skogseth HagenHordvik551
0Olai Lien-VesterlidBærum551
0Ola Brekka Thomassen1911U551
0Odin Santiago Kleppe551
0Nåkkve ÅsvestadTromsø551
0Noah GharbiehNordstrand551
0Nils Nikolaisen Østberg1911U551
0Nikolaj Hansen-TangenKristiansand551
0Nikolai MarkhusSmeaheia551
0Nikolai JegorvVeien551
0Nikolai GloppestadSandane551
0Niklaj Hansen Tangen Kristiansand551
0Nicolai DyrkolbotnSøråshøgda551
0Nhoa MælandSotra551
0Natanael Ørn BrunHordvik551
0Minh-Duc Nguyen Dragulf Akershus551
0Milla Emilie Karlsen AasenMoss551
0Milian Myksvoll MadsenSøråshøgda551
0Milea Den RooverBærum551
0Mikkel Stephanson Venstad551
0Mikkel Mellem SøbergElverum551
0Mikkel Bakke MurudHordvik551
0Maximillian Waldemar551
0Max TveitDragulf Akershus USK551
0Mats LiseterSki sjakk551
0Mats Hov KleveGreveløkka551
0Mathilde AgdesteinSøråshøgda551
0Mathias Nikolaisen Østberg1911U551
0Mathias Flagestad1911U551
0Mathias BechDragulf Oslo USK551
0Mathias BakkeliBærum551
0Matheo Lima Ottesen551
0Massi AhmadiEiker551
0Marius HorneSøråshøgda551
0Marit Kayla Moreria GrotmolDragulf Akershus USK551
0Mariano RecioDragulf USK551
0Mari MildestveitSøråshøgda551
0Manjari ThilekesanStrømmen551
0Magnus SagenAskøy551
0Magnus Noer551
0Magnus Mæland NilsenStavanger551
0Magnus HolteNittedal551
0Magnus Ekornes Indrebø1911U551
0Magnus Aune-Martinsen551
0Magnus Aske OlstadLarvik551
0Lukas M. R. ToftnerNordstrand551
0Lukas KvarmeDragulf Oslo551
0Lukas Hole LangliBærum551
0Ludvig Welhaven551
0Lucas BoorkJevnaker551
0Louis Svedman StokkanMoss551
0Linus Kvernberg Copeman551
0Linus ChalkDragulf Oslo USK551
0Liam KellerBærum551
0Leon RexhepiGreveløkka551
0Leo Lejfalk - ÖsterbergDragulf Oslo551
0Leander Rød-KnudsenGrenland Sjakksenter551
0Leander Hærnes Hovden551
0Lavrans Solheim Fjordheim551
0Lars-Henrik Nystøyl NicolaisenFollo551
0Kristoffer Martin LønningSøråshøgda551
0Kristoffer Fuglseth VestreHamar551
0Kristoffer BjørklundVolda Ørsta551
0Kristian Moltubak MalmeMolde551
0Kristian Fængsrud-StraumnesRødtvet551
0Kristen Alexander BakkeDragulf Akershus551
0Kerim SeceragocHaugerud551
0Karoline HempkinsDragulf Akershus USK551
0Kajus ZvirblisBærum551
0Julian Torkildsen WestbyeNordstrand551
0Julia WorrenDragulf USK551
0Jonathan Kopperud SlåttliSøråshøgda551
0Jonas SvilosenSki sjakk551
0Jonas Michael BakkeDragulf Akershus551
0Jon StegenborgNordstrand551
0Johan Shun Teng HeggsumDragulf Oslo551
0Jens-Fredrik RolfsønDragulf Oslo551
0Jenny Margrethe Hembre HelgøySandved551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0James Samir Maktis AfrimRødtvet551
0Jakob DiepRødtvet551
0Jacob Skogvold GrothLillestrøm551
0Jack BoströmKonnerud551
0Iver N. HenrichsenNordstrand551
0Iver Aarseth1911U551
0Isolde VeaSmeaheia551
0Ingeborg EikreDragulf Oslo551
0Håvard H. LandsverkDrammen551
0Håkon PresterudSki551
0Hussein Muhammed Baker1911U551
0Herman EnsbyÅsmarka551
0Henrik Wold StølenMolde551
0Henrik Platou-MørchGreveløkka551
0Henrik Mordal Solheim551
0Henrik Helland KaadaSøråshøgda551
0Heine Hallen MidtlyngNordstrand551
0Hedda AanensenSandved551
0Harshini ViswanathanDragulf Akershus USK551
0Halvor Heierland FarsethåsBergens551
0Hallvar Haug NorumSki sjakk551
0Haakon Parelius StavenTrondheim551
0Gabriel ØdegaardNes SKU551
0Gabriel Leander SønstebyseterUSF (Direktemedlem)551
0Gabriel Haugen HoldhusSøråshøgda551
0Gabriel GharbiehNordstrand551
0Frida Thorrud551
0Fredrik Wold Endreson Nordstrand551
0Fredrik Wallem-NilsenSøråshøgda551
0Ewan Edvard GrotmolDragulf Akershus551
0Even Strand Bienek551
0Even HosøySøråshøgda551
0Emrik Rohde-SjølstadMolde Sjakklubb Ungdom551
0Emma NesseKonnerud551
0Emina Secic551
0Emil Nicolaysen551
0Ellen Irestedt HorneEiker551
0Eliceus Mogen SelsetTyristrand551
0Elias Holte SandvikKristiansand551
0Elias Halhjem HeilundBergens551
0Elander OlsenSøråshøgda551
0Eivind Lynum Kjær551
0Einar RisanSøråshøgda551
0Edvard Åke MalmstrømMoss551
0Edvard LundbekkHamar551
0Dawood AnjumDragulf Akershus USK551
0Damien GeorgsenMoss551
0Cornelius SkrysethHennemarka SK551
0Constantin SønstebyseterUSF (Direktemedlem)551
0Ciya BendiksenBergens551
0Christoffer Solberg Flo1911U551
0Christian Schou LauvlandKristiansand551
0Charlotte Lima Ottesen551
0Caisa AalbergGreveløkka551
0Brede MyrmelSøråshøgda551
0Brage Lund-NikolaisenLaksevåg551
0Brage Liam NilsenKonnerud551
0Brage Broløkken HegglundJevnaker551
0Bo Hallgren KruminsMoss551
0Bjarne Stavseth551
0Bibhan BhandariKristiansand551
0Aysen DemirLaksevåg551
0Axel Veiby HolmBærum551
0Axel Skrøppa NæssvikVålerenga551
0Atharv SinghalBærum551
0Aslak Lothe WaldestadBærum551
0Aslak Lothe KaldestadBærum551
0Ask Ohm551
0Ask Liljeberg JacobsenSki sjakk551
0Arwin AskøIndre Østfold551
0Aron WibeDragulf SKU551
0Aron Bjørke551
0Anton Von Krogh551
0Anton Nadheim GabrielsenVålerenga551
0Anton AndreevNordstrand551
0Annabel ShuldmanDragulf Akershus551
0Anna KirakosyanDragulf Oslo USK551
0Andreas NilsenSmeaheia551
0Andreas Luka AndersenNittedal551
0Amund Bjørnarson Backer1911U551
0Amin MekhlefHamar551
0Amin ElhayawanDragulf Oslo551
0Amarjeet Singh ChanniMoss551
0Amalie Aas HaukåsMoss551
0Alfred John Capacete AnchetaBergens551
0Alfred BrattliNittedal551
0Alexander Ulrichsen CrosbyDragulf Oslo USK551
0Alexander Rumyantsev551
0Alexander MelcherNordstrand551
0Alexander Loubello-Stolpnes551
0Aleksander ØrnSandved551
0Aleksander Tristyanitskiy-RemmeSki Sjakk551
0Albert Alexander Fj?ra BredesenNittedal551
0Alan FornalMoss551
0Aksel Lund ØsterhagenVålerenga551
0Aksel LangsholdtDragulf Akershus USK551
0Aksel Hjermstad Strand1911U551
0Aksel Hermann Nakstad1911U551
0Aksel Guntvedt TislevollRødtvet551
0Adam Gjerløw JohansenSarpsborg551
0Adam AnjumDragulf Oslo USK551
0Abdishakur Abobaker ElmiBærum551

Valid HTML 4.01!