Klasse Lilleputt I Lilleputt har 183 spillere spilt 306 turneringer
Samlet har 1085 spillere spilt 1902 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 16. June 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jonas Kleppe BorlaugSotra10020202020205
2Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus99202020201913
3Geir BeukesDragulf Akershus9520202020155
4Eirik Pedersen ØdegaardAlta8820171717176
5Viktor BeukesDragulf Akershus8018171515155
5Olav TrannumKristiansand8020201613115
5Vinjar HammariAlta80202020204
8Alexander Leikis SlettumOSSU 76201919184
9Arne EikreOSSU75201918184
10Mathias LarsenDragulf Akershus68191716164
11Jonas Sæterlid HellaSotra64171715154
12Philip HellandGrenland Sjakksenter531917173
12Lukas Dominik GåslandSmeaheia532017163
14Ksenija KorobeinikovaStavanger511917153
15Vidar BjørnåsArendal502017133
15Felix Haugseng FossheimSøråshøgda502015153
15Bjørn Mydland Tønsberg502015153
18Ola OlsenSøråshøgda492016133
19Elias SkålevikBergens471818113
20Anton SougNordstrand461716133
21Susanne WiggenAlta451515153
21Sivert Olai ØyeGjøvik451915113
23Josefine HenriksenKongsvinger442013113
24Harald EkornåsvågKristiansand431715113
25Lars VonenLaksevåg4012101084
0Håvard Bernseter KeilenVolda Ørsta Slu4020202
0Albert Vogt-Østli1911U4020202
26Sean Kevin Skar PedersenBergens371512103
26Emil Christopher WilbergKongsvinger37171283
0Mikkel Mellem Ulleberg1911U3620162
28Amund Husstad-NedbergNordstrand35151463
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø3520152
0Kasper Kleppe TungeStavanger3518172
0Petter SmedsrudDragulf Akershus3317162
0Andrea GuttormsenAlta3217152
0Florian ElsethDragulf Akershus3117142
0Onni KursulaBergens3016142
0Olav August D. TønnessenVolda Ørsta3017132
0Jonatan HardebergGjøvik3020102
0Eline UtheimDragulf Oslo3017132
0Eivind BjordalSøråshøgda3019112
0David Oslund GrannegårdRingerike3017132
0Sverre SkillestadSki2917122
0Daniels KlintsSki2918112
0Luiz Monir AkhtarArendal2815132
0Espen Berg HellesnesMoss2815132
0Adrian EnoksenKlyve2818102
29Sigur Elias NeubergKongsvinger2616553
0Snorre LensebakkenNord-Odal2615112
0Ian Erling NarvesenTveit261792
0Samuel TorsvikFana2413112
0Mads Kvinge BraadlandSøråshøgda241592
0Erland BrokkeNes2414102
0Alexander Bertelsen HodneTveit2313102
0Simen Kjærnes KristensenMoss2211112
0Nicolas Elias NygårdTveit2111102
0Cay Daniel LangeidNord-Odal211562
0Alexander Soleng LandeBergens211472
0Magnus ZiolkowskiVeien201552
0Sindre Lyngsaunet Ytrestøyl Kristiansund20201
0Marcus GoosenSunnfjord Sjakklubb20201
0Magnus Hennøy VikeslandBergens20201
0Leo GrimstadBærum20201
0Håvard Bech ErichsenHarstad20201
0Gustav Rafael ØsthusHaugalandet20201
0Eirik AustadBrattås20201
0Balder SalteKlubbløs20201
0Arjan WyllemanSmeaheia20201
0Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda191362
0Magnus FjortoftVeien19191
0Kristjan Rafael VinogradovBergens19191
0Elias Fredrik BuddeVålerenga19191
0Arjun Vijay CithuStavanger19191
0Adam Wasa-SchraderNordstrand19191
0Sivert HaukåsMoss18992
0Kristoffer BirkelandSøråshøgda181352
0Noah SalteSmeaheia18181
0Mattis L Astad1911U18181
0Lars Håvard Skuggerud DahlHamar18181
0Kristian Isak DyrdalVeien18181
0Ali Husefa HussainVeitvet18181
0Sofie Kristine RatamaAlta17171
0Patrick E. Vågen Haugaland17171
0Olai Dyrhaug EriksenBergens17171
0Nikolai Ottesen EspenesSunnfjord sjakklubb17171
0Nicolai ØstensenKlyve17171
0Markus Lie WestbyeBestum17171
0Magnus Baann HovdLarvik17171
0Kasper LarsenMasfjorden17171
0Hashim JamaBergens17171
0Farin ManiaBergens17171
0Emma AarsætherVolda Ørsta17171
0Elias SaeediGreveløkka17171
0Cedrik SannerudMoss17171
0Ben Samuel Groth SkaarSarpsborg17171
0Andreas EikremKristiansund17171
0Aksel Hellerud1911U17171
0Noah August Nes SmelandKristiansand16882
0Zain MulkJevnaker16161
0Håkon SalteJæren16161
0Håkon Follegg PaulsenKlyve16161
0William Nilsen15151
0Noel KeseteSki15151
0Nicklas SmaglioukovTromsø15151
0Max SolumCaissas Ungdom15151
0Matheo FrøsøyeMolde15151
0Loke E. Knoph HellandSandved15151
0Eivind HagenGreveløkka15151
0Truls AsphjellNes14141
0Magnus ElvebråtenSki14141
0Madina KahnRødtvet14141
0Kristian Bekkvang StengrundetTrysil14141
0Daniel KjeldsenStavanger14141
0Victor Leander FauskeSøråshøgda13131
0Sindre TofastrudGreveløkka13131
0Ponnammal RamsubmaranianBærum13131
0Matheo LangbachGjøvik13131
0Martin Taule MågeHordvik13131
0Martin Authen JonassenIndre Østfold Sjakkselska13131
0Kristoffer J JohansenMasfjorden13131
0Henrik Aune-MartinsenOSSU13131
0Fredrik Ustad Dragulf USK13131
0Daniel DahlDragulf Oslo13131
0Camilla Broch- AustvollStavanger13131
0Amadeus Brenneset EriksenTromsø13131
0Simen Engeset BergerGreveløkka12752
0Aron Fosseli MørkestølKristiansand12752
0Sigurd Rud FinnstunGreveløkka12121
0Selma LahlumNordstrand12121
0Eirik Sander VikenHvalstad12121
0Andjela RadenovicSmeaheia12121
0June Stendahl-ThorsenGreveløkka11652
0Pratik Singh MarjaDarmmen SKU11111
0Nicklas SamuelsenSøråshøgda11111
0Mathias LarsenSmeaheia11111
0Jonas RosvoldSkadberg11111
0Henrik SelvikLaksevåg 11111
0Elias VassengHarstad11111
0Eivind PettersenGjøvik11111
0Alexander OshaugMolde11111
0Abed Alrahman Khaled AlshebliMasfjorden11111
0Elias NygårdTveit10552
0Sebastian Steen AschimMoss10101
0Niels StegenborgNordstrand10101
0Mikkel GrønntunStjernen10101
0Håvard FærdenSki10101
0Even GillestadKristiansund10101
0Bendik TellmannSøråshøgda10101
0Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens10101
0Andreas NyborgGjøvik10101
0Shemorin AmarapalaStrømmen991
0Sander SkarderudGreveløkka991
0Nahom MedhaneKongsvinger991
0Julius Jetne EdelmannBergens991
0Iver HjelleMolde991
0Alfred Elias SørvigKristiansand991
0Adam StevensGjøvik991
0Ådne SteinslandStavanger881
0Fredrik RøstbergMolde881
0Christian FosseBergens881
0Aaron Pham LuongNordstrand881
0Sava DunjicKristiansund771
0Rostislavs SeleznovsGreveløkka771
0Kristian Hammer SkjeretBergens771
0Jesse XieKristiansand771
0Eskil Broli-SkjærvikNordstrand771
0Sander LindekleivKristiansand661
0Martin KristensenTveit661
0Lucas Mauricio Lillo Heggem Molde661
0Filip SkønbergSøråshøgda661
0Viktor ReitanGreveløkka551
0Theodor Sander KavliElverum551
0Rahul Adithiya UthayakumarStrømmen551
0Noah Bruheim TveitKristiansand551
0Noah Bjørke FjellumGreveløkka551
0Niklas BrokkeNes551
0Martin Kristensen FlatvoldTveit551
0Marius Gausdal PettersenTveit551
0Kasper Skrammel JohnsenElverum551
0Jacek Stefan KotkowskiKristiansund551
0Christoffer SandbergKongsvinger551
0Carl HaugenTrysil551
0Benjamin Vatne BenumLaksevåg551

Valid HTML 4.01!