Klasse Lilleputt I Lilleputt har 248 spillere spilt 514 turneringer
Samlet har 1524 spillere spilt 3341 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 17. November 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus100202020202016
1Olav TrannumKristiansand100202020202010
1Vinjar HammariAlta10020202020206
1Jonas Kleppe BorlaugSotra10020202020206
5Geir BeukesDragulf Akershus9920202020196
6Alexander Leikis SlettumOSSU 9520191919185
7Florian ElsethDragulf Akershus9420201918179
8Arne EikreOSSU9220191818176
9Lukas Dominik GåslandSmeaheia9120201817166
10Eirik Pedersen ØdegaardAlta8820171717178
11Olav August D. TønnessenVolda Ørsta8420171717136
12Harald EkornåsvågKristiansand8320201715115
13Viktor BeukesDragulf Akershus8218171715156
13Susanne WiggenAlta8220171515155
13Mathias LarsenDragulf Akershus8219171616145
16Jonas Sæterlid HellaSotra8117171715156
16Anton SougNordstrand8118171716135
18Petter SmedsrudDragulf Akershus8019181716105
18Ksenija KorobeinikovaStavanger8019191715105
20Lars Håvard Skuggerud DahlHamar78202020184
21Kristoffer BirkelandSøråshøgda7720171713107
22Bjørn Mydland Tønsberg7520151515105
23Josefine HenriksenKongsvinger682015131196
24Ola OlsenSøråshøgda64201615134
24David Oslund GrannegårdRingerike64171717134
26Felix Haugseng FossheimSøråshøgda63201515134
27Samuel TorsvikFana61201713114
28Andrea GuttormsenAlta60171515134
29Eirik Sander VikenHvalstad59161615124
30Lars VonenLaksevåg551512101085
30Sivert Olai ØyeGjøvik55191511104
32Philip HellandGrenland Sjakksenter531917173
33Erland BrokkeNes51171410104
33Eivind BjordalSøråshøgda51191111104
35Vidar BjørnåsArendal502017133
35Albert Vogt-Østli1911U502020103
37Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda49131110965
37Camilla Broch- AustvollStavanger492016133
39Magnus ZiolkowskiVeien4815151354
40Kasper LarsenMasfjorden472017103
40Elias SkålevikBergens471818113
42Mikkel Mellem Ulleberg1911U462016103
42Espen Berg HellesnesMoss461815133
44Thomas Kirkholm SkauenKragerø452015103
44Kasper Kleppe TungeStavanger451817103
46Nicolas Elias NygårdTveit44131110104
47Eivind HagenGreveløkka40171583
0Sindre Lyngsaunet Ytrestøyl Kristiansund4020202
0Peder Marcus AamodtSki4020202
0Eirik AustadBrattås4020202
0Arjan WyllemanSmeaheia4020202
48June Stendahl-ThorsenGreveløkka391513654
48Sverre SkillestadSki391712103
0Kristian Isak DyrdalVeien3820182
50Sean Kevin Skar PedersenBergens371512103
50Emil Christopher WilbergKongsvinger37171283
0Håvard Bernseter KeilenVolda Ørsta Slu3720172
0Ben Samuel Groth SkaarSarpsborg3720172
52Amund Husstad-NedbergNordstrand35151463
52Aaron Pham LuongNordstrand35171083
0Vegard SkagenVolda Ørsta3520152
0Patrick E. Vågen Haugaland3417172
0Daniel KjeldsenStavanger3420142
54Sigur Elias NeubergKongsvinger33167554
0Linus BorgundHordvik3320132
0Matheo FrøsøyeMolde3217152
0Onni KursulaBergens3016142
0Linnea LarreOSSU3020102
0Jonatan HardebergGjøvik3020102
0Isac R. VågenBergens3020102
0Håkon Tilrem ØrjavikDragulf Akershus USK3015152
0Eline UtheimDragulf Oslo3017132
0Balder SalteKlubbløs3020102
0Aksel NesNittedal3020102
0Elias Fredrik BuddeVålerenga2919102
0Daniels KlintsSki2918112
0Ask FjeldstadKampen pBU2919102
0Adam Wasa-SchraderNordstrand2919102
0Mattis L Astad1911U2818102
0Luiz Monir AkhtarArendal2815132
0Jørgen Andersen HommerstadHamar2815132
0Elias SaeediGreveløkka2817112
0Adrian EnoksenKlyve2818102
0Olai Dyrhaug EriksenBergens2717102
0Aksel Hellerud1911U2717102
0Snorre LensebakkenNord-Odal2615112
0Ponnammal RamsubmaranianBærum2613132
0Kasper Sebastian SkattørDragulf Oslo2616102
0Ian Erling NarvesenTveit261792
0Elias VassengHarstad2615112
0David Daniel C MykingHamar261792
55Noah Bruheim TveitKristiansand2511953
55Aron Fosseli MørkestølKristiansand2513753
0William Nilsen2515102
0Elma Selvik1911U2515102
0Zain MulkJevnaker241682
0Mads Kvinge BraadlandSøråshøgda241592
0Atil Bakiev YndesdalDragulf Akershus2414102
57Simen Engeset BergerGreveløkka2311753
0Alexander Bertelsen HodneTveit2313102
0Simen Kjærnes KristensenMoss2211112
0Sigurd Rud FinnstunGreveløkka2212102
0Cay Daniel LangeidNord-Odal211562
0Alexander Soleng LandeBergens211472
0Abed Alrahman Khaled AlshebliMasfjorden2111102
0Kasper Skrammel JohnsenElverum201552
0Shazil Khan ShehzadSandved20201
0Marius Hjemsæter Skjelbred1911U20201
0Marcus GoosenSunnfjord Sjakklubb20201
0Magnus Hennøy VikeslandBergens20201
0Livia LindstadNordstrand20201
0Leo GrimstadBærum20201
0Jacob OlhdieckDrammen20201
0Håvard Bech ErichsenHarstad20201
0Heine N. JohannessenHaukås20201
0Gustav Rafael ØsthusHaugalandet20201
0Saad ElmiBærum19191
0Magnus FjortoftVeien19191
0Kristjan Rafael VinogradovBergens19191
0Arjun Vijay CithuStavanger19191
0Sivert HaukåsMoss18992
0Christoffer SandbergKongsvinger181352
0Ådne Vinju SteinslandNes Sjakklubb Ungdom18181
0Noah SalteSmeaheia18181
0Erlend SommerheinDragulf Akershus18181
0Ali Husefa HussainVeitvet18181
0Sofie Kristine RatamaAlta17171
0Nikolai Ottesen EspenesSunnfjord sjakklubb17171
0Nicolai ØstensenKlyve17171
0Mateo Breen LangbackGjøvik17171
0Markus Lie WestbyeBestum17171
0Magnus Baann HovdLarvik17171
0Konrad Aune-LundbergTromsø17171
0Hashim JamaBergens17171
0Farin ManiaBergens17171
0Embrik De VibeDragulf Akerhus17171
0Elias Engen AkerholtHolmestrand17171
0Cedrik SannerudMoss17171
0Andrew HendicottSmeaheia17171
0Andreas EikremKristiansund17171
0Amelia NordquelleNordstrand17171
0Noah Bjørke FjellumGreveløkka161152
0Noah August Nes SmelandKristiansand16882
0Håkon SalteJæren16161
0Håkon Follegg PaulsenKlyve16161
0Niklas BrokkeNes151052
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Noel KeseteSki15151
0Nicklas SmaglioukovTromsø15151
0Mikkel SjølieDragulf Akershus USK15151
0Max SolumCaissas Ungdom15151
0Loke E. Knoph HellandSandved15151
0Johannes TrønnesBergens15151
0Even Erstad15151
0Emma AarsætherVolda Ørsta15151
0Elmar Kristian GjesdalSunnfjord sjakklubb 15151
0Bianca Felicia NygårdTveit15151
0Alexander NormannKristiansund15151
0Truls AsphjellNes14141
0Magnus Torsvik PedersenStavanger14141
0Magnus ElvebråtenSki14141
0Madina KahnRødtvet14141
0Kristian Bekkvang StengrundetTrysil14141
0Victor Leander FauskeSøråshøgda13131
0Sofus Hjertenes13131
0Sindre TofastrudGreveløkka13131
0Rakel Eckbo-AglenElverum13131
0Matheo LangbachGjøvik13131
0Martin Taule MågeHordvik13131
0Martin Authen JonassenIndre Østfold Sjakkselska13131
0Magnus Wold FoldalMolde13131
0Kristoffer J JohansenMasfjorden13131
0Henrik Aune-MartinsenOSSU13131
0Fredrik Ustad Dragulf USK13131
0Erik Severin ScheibeTønsberg13131
0Daniel DahlDragulf Oslo13131
0Amadeus Brenneset EriksenTromsø13131
0Adrian HofstadSvene Sjakklubb13131
0Rostislavs SeleznovsGreveløkka12752
0Selma LahlumNordstrand12121
0Sebastian Nordtveit Glesnes12121
0Peder MobækNes SKU12121
0Andjela RadenovicSmeaheia12121
0Vegar BøhnTyristrand11111
0Pratik Singh MarjaDarmmen SKU11111
0Oliver Tvedt BjørklundCaissas ungdom11111
0Nicklas SamuelsenSøråshøgda11111
0Mathias LarsenSmeaheia11111
0Jonas RosvoldSkadberg11111
0Henrik SelvikLaksevåg 11111
0Eivind PettersenGjøvik11111
0Daniel Nordtveit Glesnes11111
0Alexander OshaugMolde11111
0Elias NygårdTveit10552
0Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga10101
0Vemund Gaare EllingsenHaugerud10101
0Tobias BrommelandNordstrand10101
0Timian Martinius Månsson SolaasNordstrand10101
0Theodor LofaldliStavanger10101
0Theo N. JohannessenHaukås10101
0Sverre LyeSmeaheia10101
0Sergey EliseevSmeaheia10101
0Sebastian Steen AschimMoss10101
0Paul AanerudDragulf Oslo10101
0Niels StegenborgNordstrand10101
0Mikkel GrønntunStjernen10101
0Markus WestvikSøråshøgda10101
0Marcus KristiansenGrenland Sjakksenter Ungd10101
0Kristian Kvame LorentzenSmeaheia10101
0Jonas Sunde KobberdalNordstrand10101
0Joakim AasenHaukås10101
0Jo Frønsdal EngedalOSSU10101
0Håvard FærdenSki10101
0Henrik Jun Hao LiEiker10101
0Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Fredrik AasenHaukås10101
0Even GillestadKristiansund10101
0Bendik TellmannSøråshøgda10101
0Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens10101
0Andreas NyborgGjøvik10101
0Amadeus Hestvik EvenshaugBærum10101
0Alfred Skjerve SeierstadDragulf Akershus10101
0Shemorin AmarapalaStrømmen991
0Sander SkarderudGreveløkka991
0Nahom MedhaneKongsvinger991
0Julius Jetne EdelmannBergens991
0Iver HjelleMolde991
0Alfred Elias SørvigKristiansand991
0Adam StevensGjøvik991
0Ådne SteinslandStavanger881
0Fredrik RøstbergMolde881
0Christian FosseBergens881
0Sava DunjicKristiansund771
0Kristian Hammer SkjeretBergens771
0Jesse XieKristiansand771
0Eskil Broli-SkjærvikNordstrand771
0Sander LindekleivKristiansand661
0Martin KristensenTveit661
0Lucas Mauricio Lillo Heggem Molde661
0Filip SkønbergSøråshøgda661
0Viktor ReitanGreveløkka551
0Theodor Sander KavliElverum551
0Rahul Adithiya UthayakumarStrømmen551
0Martin Kristensen FlatvoldTveit551
0Marius Gausdal PettersenTveit551
0Jacek Stefan KotkowskiKristiansund551
0Carl HaugenTrysil551
0Benjamin Vatne BenumLaksevåg551

Valid HTML 4.01!