Klasse Lilleputt I Lilleputt har 197 spillere spilt 349 turneringer
Samlet har 1207 spillere spilt 2267 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 18. August 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus100202020202014
1Jonas Kleppe BorlaugSotra10020202020205
3Geir BeukesDragulf Akershus9920202020196
4Olav TrannumKristiansand8920202016136
5Eirik Pedersen ØdegaardAlta8820171717176
6Viktor BeukesDragulf Akershus8218171715156
7Vinjar HammariAlta80202020204
8Alexander Leikis SlettumOSSU 76201919184
9Arne EikreOSSU75201918184
10Kristoffer BirkelandSøråshøgda722017171355
11Lukas Dominik GåslandSmeaheia71201817164
12Ksenija KorobeinikovaStavanger70191917154
13Mathias LarsenDragulf Akershus68191716164
14Florian ElsethDragulf Akershus66191716144
15Jonas Sæterlid HellaSotra64171715154
16Felix Haugseng FossheimSøråshøgda63201515134
16Anton SougNordstrand63171716134
18Samuel TorsvikFana61201713114
19Josefine HenriksenKongsvinger59201513114
20Lars VonenLaksevåg551512101085
21Philip HellandGrenland Sjakksenter531917173
22Petter SmedsrudDragulf Akershus511817163
23Vidar BjørnåsArendal502017133
23Bjørn Mydland Tønsberg502015153
25Ola OlsenSøråshøgda492016133
26Elias SkålevikBergens471818113
27Espen Berg HellesnesMoss461815133
28Susanne WiggenAlta451515153
28Sivert Olai ØyeGjøvik451915113
30Harald EkornåsvågKristiansand431715113
0Håvard Bernseter KeilenVolda Ørsta Slu4020202
0Arjan WyllemanSmeaheia4020202
0Albert Vogt-Østli1911U4020202
0Lars Håvard Skuggerud DahlHamar3820182
31Sean Kevin Skar PedersenBergens371512103
31Emil Christopher WilbergKongsvinger37171283
0Kasper LarsenMasfjorden3720172
0Mikkel Mellem Ulleberg1911U3620162
33Amund Husstad-NedbergNordstrand35151463
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø3520152
0Kasper Kleppe TungeStavanger3518172
0Eivind HagenGreveløkka3217152
0Andrea GuttormsenAlta3217152
34Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda30131163
0Onni KursulaBergens3016142
0Olav August D. TønnessenVolda Ørsta3017132
0Jonatan HardebergGjøvik3020102
0Eline UtheimDragulf Oslo3017132
0Eivind BjordalSøråshøgda3019112
0David Oslund GrannegårdRingerike3017132
0Sverre SkillestadSki2917122
0Daniels KlintsSki2918112
0Camilla Broch- AustvollStavanger2916132
0Luiz Monir AkhtarArendal2815132
0Adrian EnoksenKlyve2818102
0Eirik Sander VikenHvalstad2715122
35Sigur Elias NeubergKongsvinger2616553
0Snorre LensebakkenNord-Odal2615112
0Ian Erling NarvesenTveit261792
0Mads Kvinge BraadlandSøråshøgda241592
0Erland BrokkeNes2414102
0Alexander Bertelsen HodneTveit2313102
0Simen Kjærnes KristensenMoss2211112
0Nicolas Elias NygårdTveit2111102
0Cay Daniel LangeidNord-Odal211562
0Alexander Soleng LandeBergens211472
0Magnus ZiolkowskiVeien201552
0Kasper Skrammel JohnsenElverum201552
0Sindre Lyngsaunet Ytrestøyl Kristiansund20201
0Marcus GoosenSunnfjord Sjakklubb20201
0Magnus Hennøy VikeslandBergens20201
0Linus BorgundHordvik20201
0Leo GrimstadBærum20201
0Jacob OlhdieckDrammen20201
0Håvard Bech ErichsenHarstad20201
0Gustav Rafael ØsthusHaugalandet20201
0Eirik AustadBrattås20201
0Balder SalteKlubbløs20201
0Aksel NesNittedal20201
0Magnus FjortoftVeien19191
0Kristjan Rafael VinogradovBergens19191
0Elias Fredrik BuddeVålerenga19191
0Arjun Vijay CithuStavanger19191
0Adam Wasa-SchraderNordstrand19191
0Sivert HaukåsMoss18992
0Christoffer SandbergKongsvinger181352
0Noah SalteSmeaheia18181
0Mattis L Astad1911U18181
0Kristian Isak DyrdalVeien18181
0Ali Husefa HussainVeitvet18181
0Sofie Kristine RatamaAlta17171
0Patrick E. Vågen Haugaland17171
0Olai Dyrhaug EriksenBergens17171
0Nikolai Ottesen EspenesSunnfjord sjakklubb17171
0Nicolai ØstensenKlyve17171
0Markus Lie WestbyeBestum17171
0Magnus Baann HovdLarvik17171
0Hashim JamaBergens17171
0Farin ManiaBergens17171
0Emma AarsætherVolda Ørsta17171
0Embrik De VibeDragulf Akerhus17171
0Elias SaeediGreveløkka17171
0Cedrik SannerudMoss17171
0Ben Samuel Groth SkaarSarpsborg17171
0Andrew HendicottSmeaheia17171
0Andreas EikremKristiansund17171
0Aksel Hellerud1911U17171
0Noah Bjørke FjellumGreveløkka161152
0Noah August Nes SmelandKristiansand16882
0Zain MulkJevnaker16161
0Håkon SalteJæren16161
0Håkon Follegg PaulsenKlyve16161
0William Nilsen15151
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Noel KeseteSki15151
0Nicklas SmaglioukovTromsø15151
0Max SolumCaissas Ungdom15151
0Matheo FrøsøyeMolde15151
0Loke E. Knoph HellandSandved15151
0Johannes TrønnesBergens15151
0Even Erstad15151
0Elmar Kristian GjesdalSunnfjord sjakklubb 15151
0Truls AsphjellNes14141
0Magnus Torsvik PedersenStavanger14141
0Magnus ElvebråtenSki14141
0Madina KahnRødtvet14141
0Kristian Bekkvang StengrundetTrysil14141
0Daniel KjeldsenStavanger14141
0Victor Leander FauskeSøråshøgda13131
0Sofus Hjertenes13131
0Sindre TofastrudGreveløkka13131
0Rakel Eckbo-AglenElverum13131
0Ponnammal RamsubmaranianBærum13131
0Matheo LangbachGjøvik13131
0Martin Taule MågeHordvik13131
0Martin Authen JonassenIndre Østfold Sjakkselska13131
0Kristoffer J JohansenMasfjorden13131
0Henrik Aune-MartinsenOSSU13131
0Fredrik Ustad Dragulf USK13131
0Daniel DahlDragulf Oslo13131
0Amadeus Brenneset EriksenTromsø13131
0Simen Engeset BergerGreveløkka12752
0Aron Fosseli MørkestølKristiansand12752
0Sigurd Rud FinnstunGreveløkka12121
0Selma LahlumNordstrand12121
0Sebastian Nordtveit Glesnes12121
0Andjela RadenovicSmeaheia12121
0June Stendahl-ThorsenGreveløkka11652
0Pratik Singh MarjaDarmmen SKU11111
0Nicklas SamuelsenSøråshøgda11111
0Mathias LarsenSmeaheia11111
0Jonas RosvoldSkadberg11111
0Henrik SelvikLaksevåg 11111
0Elias VassengHarstad11111
0Eivind PettersenGjøvik11111
0Daniel Nordtveit Glesnes11111
0Alexander OshaugMolde11111
0Abed Alrahman Khaled AlshebliMasfjorden11111
0Elias NygårdTveit10552
0Sebastian Steen AschimMoss10101
0Niels StegenborgNordstrand10101
0Mikkel GrønntunStjernen10101
0Håvard FærdenSki10101
0Even GillestadKristiansund10101
0Bendik TellmannSøråshøgda10101
0Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens10101
0Andreas NyborgGjøvik10101
0Shemorin AmarapalaStrømmen991
0Sander SkarderudGreveløkka991
0Nahom MedhaneKongsvinger991
0Julius Jetne EdelmannBergens991
0Iver HjelleMolde991
0Alfred Elias SørvigKristiansand991
0Adam StevensGjøvik991
0Ådne SteinslandStavanger881
0Fredrik RøstbergMolde881
0Christian FosseBergens881
0Aaron Pham LuongNordstrand881
0Sava DunjicKristiansund771
0Rostislavs SeleznovsGreveløkka771
0Kristian Hammer SkjeretBergens771
0Jesse XieKristiansand771
0Eskil Broli-SkjærvikNordstrand771
0Sander LindekleivKristiansand661
0Martin KristensenTveit661
0Lucas Mauricio Lillo Heggem Molde661
0Filip SkønbergSøråshøgda661
0Viktor ReitanGreveløkka551
0Theodor Sander KavliElverum551
0Rahul Adithiya UthayakumarStrømmen551
0Noah Bruheim TveitKristiansand551
0Niklas BrokkeNes551
0Martin Kristensen FlatvoldTveit551
0Marius Gausdal PettersenTveit551
0Jacek Stefan KotkowskiKristiansund551
0Carl HaugenTrysil551
0Benjamin Vatne BenumLaksevåg551

Valid HTML 4.01!