Klasse Lilleputt I Lilleputt har 255 spillere spilt 554 turneringer
Samlet har 1619 spillere spilt 3630 turneringer
Sist oppdatert: Tuesday 10. December 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus100202020202016
1Olav TrannumKristiansand100202020202011
1Vinjar HammariAlta10020202020206
1Lars Håvard Skuggerud DahlHamar10020202020206
1Jonas Kleppe BorlaugSotra10020202020206
6Geir BeukesDragulf Akershus9920202020196
7Alexander Leikis SlettumOSSU 9520191919185
8Florian ElsethDragulf Akershus9420201918179
8Lukas Dominik GåslandSmeaheia9420201918178
10Arne EikreOSSU9220191818176
11Eirik Pedersen ØdegaardAlta8820171717178
12Ksenija KorobeinikovaStavanger8719191717157
13Susanne WiggenAlta8420171715156
13Olav August D. TønnessenVolda Ørsta8420171717136
15Harald EkornåsvågKristiansand8320201715115
16Viktor BeukesDragulf Akershus8218171715156
16Mathias LarsenDragulf Akershus8219171616145
18Jonas Sæterlid HellaSotra8117171715157
18Anton SougNordstrand8118171716135
20Petter SmedsrudDragulf Akershus8019181716105
21Kristoffer BirkelandSøråshøgda7720171713107
22Sivert Olai ØyeGjøvik7519171513116
22Bjørn Mydland Tønsberg7520151515105
24Josefine HenriksenKongsvinger682015131196
25Ola OlsenSøråshøgda64201615134
25David Oslund GrannegårdRingerike64171717134
27Felix Haugseng FossheimSøråshøgda63201515134
28Samuel TorsvikFana61201713114
29Lars VonenLaksevåg6015131210106
29Andrea GuttormsenAlta60171515134
31Eirik Sander VikenHvalstad59161615124
32Håvard Bernseter KeilenVolda Ørsta Slu572020173
32Arjan WyllemanSmeaheia572020173
34Eivind HagenGreveløkka5517151584
35Philip HellandGrenland Sjakksenter531917173
36Vegard SkagenVolda Ørsta522017153
37Erland BrokkeNes51171410104
37Eivind BjordalSøråshøgda51191111104
39June Stendahl-ThorsenGreveløkka50151311655
39Vidar BjørnåsArendal502017133
39Balder SalteKlubbløs502020103
39Albert Vogt-Østli1911U502020103
43Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda49131110965
43Camilla Broch- AustvollStavanger492016133
45Magnus ZiolkowskiVeien4815151354
45Isac R. VågenBergens482018103
47Olai Dyrhaug EriksenBergens472017103
47Kasper LarsenMasfjorden472017103
47Elias SkålevikBergens471818113
50Mikkel Mellem Ulleberg1911U462016103
50Espen Berg HellesnesMoss461815133
50Elias SaeediGreveløkka461817113
53Thomas Kirkholm SkauenKragerø452015103
53Kasper Kleppe TungeStavanger451817103
53Jørgen Andersen HommerstadHamar451715133
56Nicolas Elias NygårdTveit44131110104
56Onni KursulaBergens441614143
58Sigur Elias NeubergKongsvinger4316107555
59William Nilsen401515103
59David Daniel C MykingHamar40171493
0Sindre Lyngsaunet Ytrestøyl Kristiansund4020202
0Peder Marcus AamodtSki4020202
0Eirik AustadBrattås4020202
61Sverre SkillestadSki391712103
0Kristjan Rafael VinogradovBergens3819192
0Kristian Isak DyrdalVeien3820182
62Sean Kevin Skar PedersenBergens371512103
62Emil Christopher WilbergKongsvinger37171283
0Ben Samuel Groth SkaarSarpsborg3720172
64Simen Engeset BergerGreveløkka351211754
64Amund Husstad-NedbergNordstrand35151463
64Aaron Pham LuongNordstrand35171083
0Patrick E. Vågen Haugaland3417172
0Daniel KjeldsenStavanger3420142
0Linus BorgundHordvik3320132
0Matheo FrøsøyeMolde3217152
0Eva Adele Skum3217152
0Johannes TrønnesBergens3116152
0Linnea LarreOSSU3020102
0Jonatan HardebergGjøvik3020102
0Håkon Tilrem ØrjavikDragulf Akershus USK3015152
0Eline UtheimDragulf Oslo3017132
0Aksel NesNittedal3020102
0Rakel Eckbo-AglenElverum2916132
0Elias Fredrik BuddeVålerenga2919102
0Daniels KlintsSki2918112
0Ask FjeldstadKampen pBU2919102
0Adam Wasa-SchraderNordstrand2919102
0Mattis L Astad1911U2818102
0Luiz Monir AkhtarArendal2815132
0Adrian EnoksenKlyve2818102
0Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens2717102
0Aksel Hellerud1911U2717102
0Snorre LensebakkenNord-Odal2615112
0Ponnammal RamsubmaranianBærum2613132
0Kasper Sebastian SkattørDragulf Oslo2616102
0Ian Erling NarvesenTveit261792
0Elias VassengHarstad2615112
67Noah Bruheim TveitKristiansand2511953
67Aron Fosseli MørkestølKristiansand2513753
0Elma Selvik1911U2515102
0Zain MulkJevnaker241682
0Mads Kvinge BraadlandSøråshøgda241592
0Atil Bakiev YndesdalDragulf Akershus2414102
0Alexander Bertelsen HodneTveit2313102
0Simen Kjærnes KristensenMoss2211112
0Simen BrendenHamar221392
0Sigurd Rud FinnstunGreveløkka2212102
0Cay Daniel LangeidNord-Odal211562
0Alexander Soleng LandeBergens211472
0Abed Alrahman Khaled AlshebliMasfjorden2111102
0Kasper Skrammel JohnsenElverum201552
0Shazil Khan ShehzadSandved20201
0Marius Hjemsæter Skjelbred1911U20201
0Marcus GoosenSunnfjord Sjakklubb20201
0Magnus Hennøy VikeslandBergens20201
0Livia LindstadNordstrand20201
0Leo GrimstadBærum20201
0Jacob OlhdieckDrammen20201
0Håvard Bech ErichsenHarstad20201
0Heine N. JohannessenHaukås20201
0Gustav Rafael ØsthusHaugalandet20201
0Aksel Bu KvaløyStavanger20201
0Saad ElmiBærum19191
0Magnus FjortoftVeien19191
0Arjun Vijay CithuStavanger19191
0Sivert HaukåsMoss18992
0Christoffer SandbergKongsvinger181352
0Ådne Vinju SteinslandNes18181
0Noah SalteSmeaheia18181
0Jonas Espedal Boge18181
0Erlend SommerheinDragulf Akershus18181
0Ali Husefa HussainVeitvet18181
0Sofie Kristine RatamaAlta17171
0Nikolai Ottesen EspenesSunnfjord sjakklubb17171
0Nicolai ØstensenKlyve17171
0Mateo Breen LangbackGjøvik17171
0Markus Lie WestbyeBestum17171
0Magnus Baann HovdLarvik17171
0Konrad Aune-LundbergTromsø17171
0Hashim JamaBergens17171
0Farin ManiaBergens17171
0Embrik De VibeDragulf Akerhus17171
0Elias Engen AkerholtHolmestrand17171
0Cedrik SannerudMoss17171
0Andrew HendicottSmeaheia17171
0Andreas EikremKristiansund17171
0Amelia NordquelleNordstrand17171
0Noah Bjørke FjellumGreveløkka161152
0Noah August Nes SmelandKristiansand16882
0Levi MongJæren16161
0Håkon SalteJæren16161
0Håkon Follegg PaulsenKlyve16161
0Niklas BrokkeNes151052
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia15151
0Noel KeseteSki15151
0Nicklas SmaglioukovTromsø15151
0Mikkel SjølieDragulf Akershus USK15151
0Max SolumCaissas Ungdom15151
0Loke E. Knoph HellandSandved15151
0Jonas August Bakken SkramstadElverum SKBu15151
0Even Erstad15151
0Emma AarsætherVolda Ørsta15151
0Elmar Kristian GjesdalSunnfjord sjakklubb 15151
0Bianca Felicia NygårdTveit15151
0Alexander NormannKristiansund15151
0Truls AsphjellNes14141
0Magnus Torsvik PedersenStavanger14141
0Magnus ElvebråtenSki14141
0Madina KahnRødtvet14141
0Kristian Bekkvang StengrundetTrysil14141
0Victor Leander FauskeSøråshøgda13131
0Sofus Hjertenes13131
0Sindre TofastrudGreveløkka13131
0Matheo LangbachGjøvik13131
0Martin Taule MågeHordvik13131
0Martin Authen JonassenIndre Østfold Sjakkselska13131
0Magnus Wold FoldalMolde13131
0Kristoffer J JohansenMasfjorden13131
0Henrik Aune-MartinsenOSSU13131
0Fredrik Ustad Dragulf USK13131
0Erik Severin ScheibeTønsberg13131
0Daniel DahlDragulf Oslo13131
0Amadeus Brenneset EriksenTromsø13131
0Adrian HofstadSvene Sjakklubb13131
0Rostislavs SeleznovsGreveløkka12752
0Selma LahlumNordstrand12121
0Sebastian Nordtveit Glesnes12121
0Peder MobækNes SKU12121
0Andjela RadenovicSmeaheia12121
0Amer SaiedHordvik12121
0Vegar BøhnTyristrand11111
0Pratik Singh MarjaDarmmen SKU11111
0Oliver Tvedt BjørklundCaissas ungdom11111
0Nicklas SamuelsenSøråshøgda11111
0Mathias LarsenSmeaheia11111
0Jonas RosvoldSkadberg11111
0Henrik SelvikLaksevåg 11111
0Eivind PettersenGjøvik11111
0Daniel Nordtveit Glesnes11111
0Alexander OshaugMolde11111
0Elias NygårdTveit10552
0Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga10101
0Vemund Gaare EllingsenHaugerud10101
0Tobias BrommelandNordstrand10101
0Timian Martinius Månsson SolaasNordstrand10101
0Theodor LofaldliStavanger10101
0Theo N. JohannessenHaukås10101
0Sverre LyeSmeaheia10101
0Sergey EliseevSmeaheia10101
0Sebastian Steen AschimMoss10101
0Paul AanerudDragulf Oslo10101
0Niels StegenborgNordstrand10101
0Mikkel GrønntunStjernen10101
0Markus WestvikSøråshøgda10101
0Marcus KristiansenGrenland Sjakksenter Ungd10101
0Kristian Kvame LorentzenSmeaheia10101
0Jonas Sunde KobberdalNordstrand10101
0Joakim AasenHaukås10101
0Jo Frønsdal EngedalOSSU10101
0Håvard FærdenSki10101
0Henrik Jun Hao LiEiker10101
0Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Fredrik AasenHaukås10101
0Even GillestadKristiansund10101
0Bendik TellmannSøråshøgda10101
0Andreas NyborgGjøvik10101
0Amadeus Hestvik EvenshaugBærum10101
0Alfred Skjerve SeierstadDragulf Akershus10101
0Shemorin AmarapalaStrømmen991
0Sander SkarderudGreveløkka991
0Nahom MedhaneKongsvinger991
0Julius Jetne EdelmannBergens991
0Iver HjelleMolde991
0Alfred Elias SørvigKristiansand991
0Adam StevensGjøvik991
0Ådne SteinslandStavanger881
0Fredrik RøstbergMolde881
0Christian FosseBergens881
0Sava DunjicKristiansund771
0Kristian Hammer SkjeretBergens771
0Jesse XieKristiansand771
0Eskil Broli-SkjærvikNordstrand771
0Sander LindekleivKristiansand661
0Martin KristensenTveit661
0Lucas Mauricio Lillo Heggem Molde661
0Filip SkønbergSøråshøgda661
0Viktor ReitanGreveløkka551
0Theodor Sander KavliElverum551
0Rahul Adithiya UthayakumarStrømmen551
0Martin Kristensen FlatvoldTveit551
0Marius Gausdal PettersenTveit551
0Jacek Stefan KotkowskiKristiansund551
0Carl HaugenTrysil551
0Benjamin Vatne BenumLaksevåg551

Valid HTML 4.01!