Klasse Miniputt I Miniputt har 324 spillere spilt 614 turneringer
Samlet har 1207 spillere spilt 2267 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 18. August 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Teodor EngelsenSøråshøgda10020202020205
2Aaron HavelandSørum9920202020195
3Jacob TollefsenNordstrand98202020191913
4Even Huneide HetlandHorten9720202020179
5Rafe RehmanVålerenga9520202018176
6Balder BakkerudSki9220202017157
7Anna Ovidia Young Sotra9020201817156
8Tim SagenDragulf Akershus8919191917156
9Thomas Hansen JuvikStavanger8720181716165
10Jakob TyssøyBergens8620171717157
11Arian Amundsen BorgaasMoss8420171715158
12Leo BergerBærum8018171615147
13Martin FiskaaenStavanger77202020174
13Ida OlsenKlyve77202020174
15Emil Støen MoellHorten741817171395
15Oline Sundby WaageSotra74202017174
17Alfred Paoletti Røbergshagen Nordstrand7318141414136
18Raphael StuhaugVolda Ørsta7217171513105
18Amund Val FlaattenGrenland Sjakksenter7217171611115
20Henrik Lauvsnes NilsenSmeaheia71201917154
20Christian WilhelmsenAlta71201717174
22Emil AarsvoldOSSU671816151355
23Anna BlauhutFredrikstad FSU66201615154
24Johnson ShiStjernen601816111055
24Vebjørn Celius StrømmeHammerfest602020203
26Petter Bakke HanischDragulf Oslo561514111065
27Lucas Valadier-KjelbyVålerenga5419181164
28Theodor HenriksenKongsvinger53161512104
28Nicolai FrøyshovHamar531917173
28Alexander AasenHaukås531917173
31Sigurd Olai LilandSøråshøgda5217131394
32Liam YouDrammens5016151454
33Frida Johanna Elsness1911U4913119886
33Filip Bjaanes LemvikSmeaheia49121210965
35Felix WølnerSmeaheia4717151054
35Brian Aleksander Farstad472017103
37Daniel O. VollheimFryal441714133
38Celine NyborgÅsmarka431188885
38Markus Kjernaas KristiansenKonnerud4314131064
38Alina ShehzadSandved431813123
41Markus TorsvikFana4215111154
42Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda411713113
42Magnus P. UtheimDragulf Oslo411614113
44Sofie Sæterlid HellaSotra401313864
0Vegard NilsenAlta4020202
0Jonas Angel MangelrødTønsberg4020202
45Marius Kirkholm SkauenKragerø39171573
0Johannes Djupedal PowerBergens3720172
0Bobo Solan HedinDragulf Akershus3719182
46René Alejandro MyhreHolmestrand361376555
0Nikolai KrämerSmeaheia3619172
47Marius Bergen-SolvangStjernen351411103
47Magne AarflotVolda Ørsta35151193
47Jens Emil NordmarkJæren351411103
47Felix Rafael DalnokiDragulf Akershus3517993
51Kristian Alexander DahleSki341275558
0Cornelius SkrysethHennemarka SK3417172
52Jonas VatlandStjernen33161073
0Kristoffer SolheimSøråshøgda3320132
0Johan Engelien AndresenFryal3318152
0Adrian Slette LidBrattås3219132
53Einar Berg HellesnesMoss3198774
0Herman Tonning GrønlidSmeaheia3116152
54Silje MarthinussenHaukås30151053
55Ethan SollyStavanger29111173
0Peder TorskangerpollBergens2917122
0Noa BrakestadSmeaheia2918112
0Leon Alexander DalnokiDragulf Oslo2916132
0Inti Nataniel SvenningEvje292092
0August Myklebust Leopolder1911U2915142
56Kevin Tuan NguyenDragulf Oslo28121153
56Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda2811983
0Titas MalaiskaStavanger281992
0Sargis ShahbazyanKragerø2815132
0Ronja Irrested HorneVestfossen2815132
0Lars Hakon ErikssonBærum2815132
0Gustav WallevikBergens2815132
0Bjørn-Håkon VikenesVolda Ørsta2815132
58Kasper StrålbergVålerenga2712963
0Silas EnganBrattås2717102
0Levi Eldøy SalteJæren2714132
59Jonathan BirkelandSmeaheia2688554
59Leander Land-DaniloffBærum2610973
0Patryk SzpyraTveit2615112
0Hans Kristian LønningSøråshøgda2616102
0Atle HaukåsVolda Ørsta2615112
0Aidas JuodziukynasVestfossen2615112
61Johannes Vikanes LavikBergens2510873
0Sjur Nygård WatneHaugerud241952
0Sigurd Løken Braaten1911U2413112
0Jonas KvandeDragulf Oslo2412122
0Henrik Mellbye DahlboSki2412122
62Casper SjåstadNittedal2385554
62Henrik Jun Hao LiEiker239953
0Eirik Eikeland FurulundNordstrand231672
0Birk JørgensenKongsvinger2312112
0Sofie SamosirSkadberg221482
0Simon Hörnlund GustafssonStavanger221572
0Gabriel Bakke HjeldeMoss211382
64Sindre BirkelandSmeaheia2010553
0William EngKongsvinger201192
0Vincent TjervaagSøråshøgda201552
0Markus H. BodvarssonMoss201192
0Leo GrimstadBærum201192
0Tuva Sægrov ØygardSandane20201
0Tarek AlkhatibAverøya20201
0Oskar SteensenDragulf Oslo20201
0Odd Erling Norheim---20201
0Julian Lothe RingenSøråshøgda20201
0Jon Harald Bjørke-WalhovdLillehammer20201
0Jakob HøyfødtTromsø20201
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta20201
65Christine NordahlBærum198653
0Tommy SkjelbredBergens191452
0Håkon Ytre-Hauge SandbergVolda Ørsta SKU191182
0Eirik SkjerveTveit191182
0Marius Hjemsæter Skjelbred1911U19191
0Andreas Borgund VesethHordvik19191
0Marius Hæg DaleEiker18181
0Gabriel SkønbergSøråshøgda18181
0Einar BakkenBrattås18181
0Jovana LazicRødtvet171252
0Bor Andrej RudolfBergens17982
0Stefan Ellingsen KanuckVeien17171
0Nikolai GoosenSunnfjord Sjakklubb17171
0Maja SeljebuHarstad17171
0Iben August FursetMolde17171
0Håkon RøedSarpsborg17171
0Hans Michael SchnellKristiansand17171
0Halvor AasandEiker17171
0Ranvir Singh Bhatti161062
0Fredrik Sun-EdvardsenDragulf Oslo161062
0Zhara MulkJevnaker16161
0Sander DuesundSotra16161
0Niklas Matthieu BlanpainDragulf Akershus16161
66Jonas Throndsen ULLR155553
0Magnus StensethKongsvinger151052
0Lukas TranaMoss151052
0Felix Lier ThorkildsenBærum15962
0Yan DobroliubovTønsberg15151
0Stian JåvikBergens15151
0Rebekka Eckbo-AglenElverum15151
0Markus NesheimHaugaland15151
0Felix DarelidGroruddalen15151
0Emil AndreassenÅsmarka15151
0Ella-Ingeborg Sogn-GrunnvågTromsø15151
0Elias Buschmann RustanCaissa 15151
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden15151
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve15151
0Alfred BøeFana15151
0Theodor HeggholmenSøråshøgda14952
0Gustav Anton VolkmerDragulf Akershus14862
0Eskil Møklebust-LienDragulf Oslo14772
0Endre Kvestad VatnarDragulf Oslo14952
0Nicolas Haugen KrogvoldGreveløkka14141
0Elia Ziegler-OlsenKlyve14141
0Aleksander RasmussenHordvik14141
0Matheo Skare OhnstadBergens13762
0Ella BlomDrammen Shakkklubb13852
0Øyvind FagerlundSmeaheia13131
0Tobias J HauglandTromsø13131
0Sigurd AlderslystHamar13131
0Noah L. FrøysethGreveløkka13131
0Marius Søvik HjelleMolde13131
0Mads KarlssonBrattås13131
0Leo Egeland OlufsenSandved13131
0Kim Leon Nyebak FauskeSøråshøgda13131
0Juni HersvikHaukås13131
0Josef UlsetHaugaland13131
0Jonas SolbakkenHamar13131
0Johan Fjeldvær---13131
0Jo Skjefte ByeSorte Hest13131
0Jens Møller ReintonNordstrand13131
0Ciya BendiksenBergens13131
0Bianca Felicia NygårdTveit13131
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden13131
0Alexander Byhring ØlnesRødtvet13131
0Shreyas DanveBærum12752
0Nils Olav Fjæraa BredesenNittedal12121
0Jacob Sælen HøifødtTrømso SKU12121
0Andreas Bålsrød BorgersenLarvik12121
0Noah Jarl BergeMoss11652
0Anders Tran HoemOslo SSU11652
0William StratBærum11111
0Ruben LøkkenHyggen 5ern11111
0Mads Kvinge BraadlandSøråshøgda11111
0Johannes Konglevoll MortensenSøråshøgda11111
0Johanne Skree SkjeldalKlyve11111
0Eliah FrøsøyeMolde11111
0Christer Røraas HansenGrenland Sjakksenter11111
0Asgeir Aanderaa KvamHaugaland11111
0Ailo Hemmingsen11111
0Ola Gim JohansenKonnerud10552
0Mikkel Steen-UtheimHaugerud10552
0Maximilian LennbySki10552
0Jeshurun ThevaBergens10552
0Eskil BuriULLR10552
0Phillip Solberg Flo1911U10101
0Noel PalmesenSøråshøgda10101
0Nihal Singh10101
0Morten Andreas Riseth FlemmosDragulf Akershus10101
0Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Magnus AndersenCaissa10101
0Julie OpsethElverum10101
0Jonathan LarsenMasfjorden10101
0Iver Hov KleveGreveløkka10101
0Håvard BergArendal10101
0Edward ThoresenÅsmarka10101
0Daniel Oskar HerdissonGrenland Sjakksenter USK10101
0Bjørn Vatne BenumLaksevåg10101
0Bartek BobkoHyggen Sjakk510101
0Alexandru FeodorovSorte Hest10101
0Alexander S LandeBergens10101
0Adrian DrivdalKristiansand10101
0Vetle Herland MonstadSøråshøgda991
0Torjus Seterås LøvoldBergens991
0Sverre SømmeSkadberg991
0Sivert F. NerødegårdNordre Land991
0Sean Kevin Skar PedersenBergens991
0Sameh KaderovHaugaland991
0Petter RustanTranby991
0Nicolay NerlandMolde991
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka991
0Kenneth Zabawillian Thlaceu991
0Henrik FlakTveit991
0Emil Viken KarpTønsberg991
0Eirik BekkedalDragulf Oslo991
0Daniel Oskar Herdisson991
0Benedicte Løland Fleime1911U991
0Amin MekhlefHamar991
0William MelbyMoss881
0Victor B AardalenKlyve881
0Symre Mathea GryttenSmeaheia881
0Sofie M. NettelandSotra881
0Sigurd Kvåle PlatouDragulf Akershus881
0Pål MoenFollo881
0Pelle FryerKampen pBU881
0Nellie Knoph NordløvCaissa881
0Magnus Bugge-ReinenMolde881
0Kristoffer BirkelandSøråshøgda881
0Joseph Liu KraabølNittedal881
0Halvor Heierland FarsethåsBergens881
0Erlend BrautJæren881
0Edvard BaroneSøråshøgda881
0August Minh BrattgjerdOSSU881
0Astrid FauskSjakkfemmeren881
0Sofie Sæther1911U771
0Rakel Skree SkjeldalKlyve771
0Ola VekveMolde771
0Odin Engelsen Tøsdal771
0Nora ReitanUten klubb771
0Nils Tore Espegren Aarsland771
0Matias Hagerup KacelnikSki771
0Lars Erik Nepstad EskelandKristiansand771
0Johannes Amadeus Guray AarøSevland771
0Johannes Løyland Laksevåg 771
0Hafdis Ana IngthrosdottirSøråshøgda771
0Emil Snorre VolkmerDragulf Akershus771
0Ella Nes771
0Anders FinnstunGreveløkka771
0Anas DindaneStavanger771
0Alexander KorobeinikFrøya771
0Noah Thomsen HaalandSmeaheia661
0Matas TamasauskasMoss661
0Marielle DuesundSotra661
0Makis AhmadiEiker661
0Linus B EngerbakkTrysil661
0Eiril Faye HelvikNordstrand SKU661
0Bendik TellmannSøråshøgda661
0Ask Ohm661
0William Bæk MejlvangHorten551
0Vegard Mjelva SaatvedtBergens551
0Theo Fremstad MorewoodJevnaker551
0Tamara Gullichsen551
0Supakrit ChuenbanOddevall Sjakk5551
0Storm Erian BuddeCaissa551
0Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf Akershus551
0Shubhi MaheshwariDragulf Akershus551
0Shauryaveer RamavatBærum551
0Sebastian OlsenSørum551
0Sander Morstad RoenJevnaker551
0Raina Klein HofmeijerEidsvoll551
0Phillip DiepRødtvet551
0Philip LindahlULLR551
0Otea Marie AndaDraguld USK551
0Oskar Aksland Skjerve551
0Nathaniel Nordal-SeljestokkenBergens551
0Maximilian Strand-BergesenDragulf Akershus551
0Mats K. BraadlandSøråshøgda551
0Mathias ThorstensenULLR sjakklubb551
0Martin EggenOddevall Skole Sjakk5551
0Linus HoholmKampen pBU551
0Leon Gjøse BratlandSandved551
0Leander SmøråsSotra551
0Lea Nøstvik GraciaNittedal551
0Lavya SthapakDragulf Akershus551
0Kim Anders GillsæterRødtvet551
0Johannes FæøVeien551
0Jakub Adam SadleiEiker551
0Håvard Hoftun Kvammen551
0Hilja Erikke Berberg TorkildsenJæren551
0Fredrik Wick-NilsenStavanger551
0Fillip GrimsrudSandved551
0Faustine Humfrey GranlyOddevall Sjakk5551
0Emma BakkenVålerenga551
0Emil Torp EngerJevnaker551
0Emil Andreas DørumDragulf Akershus USK551
0Eivind Hagalid RavnåsSandved551
0Eeoné PhamNordstrand551
0Diana KahnRødtvet551
0Christopher BreilandJæren551
0Christian AndersenNordstrand551
0Casper HaugenTrysil551
0Benjamin Engelsen Tøsdal551
0Benjamin thue Dragulf Oslo551
0Bendik Tennøy HeideBærum551
0Ask Jøkling OlestadSørum551
0Arch Luis Capacete AnchetaBergens551
0André Hovland ThiesenRødtvet551
0Amalie FagerjordTromsø551
0Aleksander ThorvaldsenDragulf Oslo551
0Aksel KrogenesDragulf Oslo551
0Aksel Dalbye551
0Abishanh JeyabalanRødtvet551

Valid HTML 4.01!