Klasse Miniputt I Miniputt har 424 spillere spilt 995 turneringer
Samlet har 1662 spillere spilt 3788 turneringer
Sist oppdatert: Monday 03. February 2020
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jacob TollefsenNordstrand100202020202017
1Even Huneide HetlandHorten100202020202014
1Rafe RehmanVålerenga100202020202013
1Teodor EngelsenSøråshøgda10020202020206
5Aaron HavelandSørum9920202020198
6Anna Ovidia Young Sotra9820202020189
7Martin FiskaaenStavanger9620202019177
8Ida OlsenKlyve9420202017178
8Nicolai FrøyshovHamar9420201918176
10Balder BakkerudSki9320202017169
10Oline Sundby WaageSotra9320201917177
12Leo BergerBærum91201918171712
12Thomas Hansen JuvikStavanger9120201817169
12Christian WilhelmsenAlta9120201717177
15Johnson ShiStjernen90201818181610
16Tim SagenDragulf Akershus8919191917157
16Jonas Angel MangelrødTønsberg8920201916146
18Anna BlauhutFredrikstad FSU8820201716157
19Arian Amundsen BorgaasMoss86201717171513
19Jakob TyssøyBergens8620171717157
19Henrik Lauvsnes NilsenSmeaheia8620191715156
22Raphael StuhaugVolda Ørsta8220171715136
23Daniel O. VollheimFryal8117171715158
23Vegard NilsenAlta8120201713115
25Vebjørn Celius StrømmeHammerfest80202020204
26Brian Aleksander FarstadÅlesund7920171715105
27Marius Hæg DaleEiker7818171515135
27Alina ShehzadSandved7818181713125
29Alfred Paoletti Røbergshagen Nordstrand74181414141410
29Emil Støen MoellHorten741817171395
31Amund Val FlaattenGrenland Sjakksenter7217171611117
32Sofie Sæterlid HellaSotra7115151513137
33Theodor HenriksenKongsvinger6916151512116
34Emil AarsvoldOSSU671816151355
35Herman Tonning GrønlidSmeaheia651616151085
35Eirik Eikeland FurulundNordstrand651716151075
37Sigurd Olai LilandSøråshøgda621713131096
37Jens Emil NordmarkJæren6217141110105
39Petter Bakke HanischDragulf Oslo6015141110107
40Aidas JuodziukynasVestfossen59201513114
41Silje MarthinussenHaukås581513111096
42Frida Johanna Elsness1911U5713121111109
42Felix WølnerSmeaheia571715101056
44Kristian Alexander DahleSki561715127511
45Lucas Valadier-KjelbyVålerenga5419181164
45Sebastian Mihai AsanSkjervøy542017173
47René Alejandro MyhreHolmestrand53131311978
47Filip Bjaanes LemvikSmeaheia531212101097
47Markus Kjernaas KristiansenKonnerud531413101065
47Lukas TranaMoss531414101055
47Adrian Slette LidBrattås53191311104
47Alexander AasenHaukås531917173
53Liam Bjørseth HortenGreveløkka5220131364
53Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta522017153
55Kevin Tuan NguyenDragulf Oslo511312111055
56Marius Bergen-SolvangStjernen501411101055
56Liam YouDrammens5016151454
56Kristoffer SolheimSøråshøgda502017133
56Johan Engelien AndresenFryal501817153
60Cornelius SkrysethHennemarka SK4917171054
60Bobo Solan HedinDragulf Akershus491918123
62Lars Hakon ErikssonBærum4615131084
62Gustav WallevikBergens461815133
64Sindre BirkelandSmeaheia45131010756
65Henrik Jun Hao LiEiker441399855
66Celine NyborgÅsmarka431188885
66Jonas VatlandStjernen4316101074
66Lucas StetteÅlesund431515133
69Leander Land-DaniloffBærum4210109765
69Markus TorsvikFana4215111154
69Peder TorskangerpollBergens421713123
72Johanne Skree SkjeldalKlyve4115111054
72Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda411713113
72Sargis ShahbazyanKragerø411513133
72Rebekka Eckbo-AglenElverum411615103
72Magnus P. UtheimDragulf Oslo411614113
0William Alexander OlsenBærum4020202
0Tuva Sægrov ØygardSandane4020202
0Jakob HøyfødtTromsø4020202
77Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda391111984
77Noa BrakestadSmeaheia391811103
77Marius Kirkholm SkauenKragerø39171573
77August Myklebust Leopolder1911U391514103
81Gabriel Bakke HjeldeMoss381310874
81Emilie Esther Vitenberg1911U381711103
83Sofie SamosirSkadberg371410854
83Leo GrimstadBærum371110974
83Kasper StrålbergVålerenga371210964
83Emil Snorre VolkmerDragulf Akershus371510754
83Titas MalaiskaStavanger3719993
0Peder JørgensenSkjervøy3720172
0Johannes Djupedal PowerBergens3720172
88Ronja Irrested HorneVestfossen36151383
88Alexander AuklandSmeaheia361313103
0Nikolai KrämerSmeaheia3619172
90Magne AarflotVolda Ørsta35151193
90Felix Rafael DalnokiDragulf Akershus3517993
90Amalie FagerjordTromsø35201053
0Yan DobroliubovTønsberg3520152
0Tord Albrigtsen Dragulf Akershus3519162
93Christine NordahlBærum34158654
93Sjur Nygård WatneHaugerud34191053
0Victor StratBærum3418162
0Jon Harald Bjørke-WalhovdLillehammer3420142
95Øyvind FagerlundSmeaheia331310103
0Halldor Olaves GryttenSmeaheia3320132
0Bianca Felicia NygårdTveit3320132
96Levi Eldøy SalteJæren32141353
96Håkon Ytre-Hauge SandbergVolda Ørsta SKU32131183
96Henrik Mellbye DahlboSki32121283
96Ciya BendiksenBergens32131183
0Hans Michael SchnellKristiansand3217152
100Gustav Anton VolkmerDragulf Akershus31128654
100Einar Berg HellesnesMoss3198774
0Subhan GilmessenVålerenga3020102
0Oskar SteensenDragulf Oslo3020102
0Noel PalmesenSøråshøgda3020102
0Josef UlsetHaugaland3017132
0Håkon SalteJæren3020102
0Ella-Ingeborg Sogn-GrunnvågTromsø3015152
0Elias Buschmann RustanCaissa 3015152
0Andreas Borgund VesethHordvik3019112
101Ethan SollyStavanger29111173
101Eirik SkjerveTveit29111083
0Nicolas Haugen KrogvoldGreveløkka2915142
0Marius Hjemsæter Skjelbred1911U2919102
0Leon Alexander DalnokiDragulf Oslo2916132
0Inti Nataniel SvenningEvje292092
101Casper SjåstadNittedal28855555
101John Obelix Lie SandvikHamar28111073
0Mikael DigernesNittedal2818102
0Bjørn-Håkon VikenesVolda Ørsta2815132
0Alfred BøeSøråshøgda2815132
0Silas EnganBrattås2717102
0Håkon RøedSarpsborg2717102
101Jonathan BirkelandSmeaheia2688554
0Sander DuesundSotra2616102
0Patryk SzpyraTveit2615112
0Nicolay NerlandMolde261792
0Hans Kristian LønningSøråshøgda2616102
0Atle HaukåsVolda Ørsta2615112
101Johannes Vikanes LavikBergens2510873
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve2515102
0Eskil Møklebust-LienDragulf Oslo2410773
0Eivind Hagalid RavnåsSandved2410953
0Vegard KvalbeinSmeaheia2414102
0Sigurd Løken Braaten1911U2413112
0Jonas KvandeDragulf Oslo2412122
0Jens Møller ReintonNordstrand2413112
0Eeoné PhamNordstrand2310853
0Markus NesheimHaugaland231582
0Birk JørgensenKongsvinger2312112
0Bor Andrej RudolfBergens229853
0Simon Hörnlund GustafssonStavanger221572
0Noah L. FrøysethGreveløkka221392
0Dennis NyborgSmeaheia2110653
0Magnus Bugge-ReinenMolde211382
0Magnus AndersenCaissa2111102
0Christer Røraas HansenGrenland Sjakksenter2111102
0Asgeir Aanderaa KvamHaugaland2111102
0Mikkel Steen-UtheimHaugerud2010553
0Kristian SkurtveitStavanger2010553
0William EngKongsvinger201192
0Vincent TjervaagSøråshøgda201552
0Markus H. BodvarssonMoss201192
0Henrik FlakTveit201192
0Erlend BrautJæren201282
0Alexander KorobeinikFrøya201372
0Yngve Mæhle RekdalNordstrand20201
0Vetle Bjørge StrandFredrikstad FSU20201
0Trym HoemMolde20201
0Teo Kimura VatnSjakk-Orkene20201
0Tarek AlkhatibAverøya20201
0Odd Erling Norheim---20201
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Julian Lothe RingenSøråshøgda20201
0Håkon ØdegårdSteinkjer20201
0Andreas AnfindsenSmeaheia20201
0Aksel Bu KvaløyStavanger20201
0Jakub Adam SadleiEiker199553
0Tommy SkjelbredBergens191452
0Niklas Kjørvik BentsenSarpsborg191092
0Daniel Oskar Herdisson191092
0Benedicte Løland Fleime1911U191092
0Lars Ystad-DeglumGreveløkka19191
0Tonning HalvorsenSmeaheia181082
0Theo HodneDragulf Oslo181172
0Gabriel SkønbergSøråshøgda18181
0Einar BakkenBrattås18181
0Jovana LazicRødtvet171252
0Stefan Ellingsen KanuckVeien17171
0Nikolai GoosenSunnfjord Sjakklubb17171
0Nhat-Huy Dac HoHell17171
0Maja SeljebuHarstad17171
0Jørgen Tharaldsen FosstvedtSjakk-Orkene17171
0Johannes DyrdalVeien17171
0Iben August FursetMolde17171
0Halvor AasandEiker17171
0Ranvir Singh Bhatti161062
0Noah Thomsen HaalandSmeaheia161062
0Fredrik Sun-EdvardsenDragulf Oslo161062
0Ask Ohm161062
0Ailo Hemmingsen161152
0Zhara MulkJevnaker16161
0Niklas Matthieu BlanpainDragulf Akershus16161
0Benjamin MassonHordvik16161
0Jonas Throndsen ULLR155553
0Sophie MiddelthonDragulf Akershus151052
0Oskar Borg TegleStavanger151052
0Oscar HjobergOSSU15872
0Martin AldenSmeaheia151052
0Magnus StensethKongsvinger151052
0Leon Gjøse BratlandSandved151052
0Isak Hatteland151052
0Felix Lier ThorkildsenBærum15962
0Stian JåvikBergens15151
0Sharam SheresadAlta15151
0Lucas FjellhedeModum15151
0Felix DarelidGroruddalen15151
0Erik Larsen---15151
0Emil AndreassenÅsmarka15151
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden15151
0Theodor HeggholmenSøråshøgda14952
0Sander Morstad RoenJevnaker14952
0Nellie Knoph NordløvCaissa14862
0Endre Kvestad VatnarDragulf Oslo14952
0Leon Oma TvedtSotra14141
0Elia Ziegler-OlsenKlyve14141
0Aleksander RasmussenHordvik14141
0Storm Erian BuddeCaissa13852
0Matheo Skare OhnstadBergens13762
0Ella BlomDrammens13852
0Tobias J HauglandTromsø13131
0Sigurd AlderslystHamar13131
0Rakel Eckbo-AglenElverum13131
0Peder Severin ValstadModum13131
0Marius Søvik HjelleMolde13131
0Mads KarlssonBrattås13131
0Leo Egeland OlufsenSandved13131
0Kim Leon Nyebak FauskeSøråshøgda13131
0Juni HersvikHaukås13131
0Jonas SolbakkenHamar13131
0Johan Fjeldvær---13131
0Jo Skjefte ByeSorte Hest13131
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden13131
0Alexander Byhring ØlnesRødtvet13131
0Shreyas DanveBærum12752
0Makis AhmadiEiker12662
0Nils Olav Fjæraa BredesenNittedal12121
0Lukas KvaløHordvik12121
0Jacob Sælen HøifødtTrømso SKU12121
0Herman ØstvangHamar12121
0Andreas Bålsrød BorgersenLarvik12121
0Abdallah AmadovNes12121
0Noah Jarl BergeMoss11652
0Christopher BreilandJæren11652
0Anders Tran HoemOSSU11652
0William StratBærum11111
0Svein Kristian ErvikFrøya11111
0Ruben LøkkenHyggen 5ern11111
0Mads Kvinge BraadlandSøråshøgda11111
0Johannes Konglevoll MortensenSøråshøgda11111
0Felix MkrtchyanNes11111
0Eliah FrøsøyeMolde11111
0David Mindestrømmen SimonsenSkadberg11111
0Daniel ViddalVolda Ørsta Slu11111
0Andor VeggeGreveløkka11111
0Adrian Elias NilsenKonnerud11111
0Ola Gim JohansenKonnerud10552
0Maximilian LennbySki10552
0Kasun SiriwardaneStavanger10552
0Jeshurun ThevaBergens10552
0Hilja Erikke Berberg TorkildsenJæren10552
0Fredrik Wick-NilsenStavanger10552
0Finn Øen GythfeldtOSSU10552
0Eskil BuriULLR10552
0Øyvind Lea-KoltveitHaugaland10101
0Snorre KorgerudJevnaker10101
0Sebastian MortensenSmeaheia10101
0Rune MæstadSmeaheia10101
0Phillip Solberg Flo1911U10101
0Nihal Singh10101
0Morten Andreas Riseth FlemmosDragulf Akershus10101
0Mikkel Uglum Bjune1911U10101
0Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Louis Khoo-ThweDragulf Oslo10101
0Kha Chang VoBærum10101
0Kevin AalbergFrøya10101
0Kasper BergCaissa10101
0Karl KjosavikStavanger10101
0Julie OpsethElverum10101
0Jone Kvame LorentzenSmeaheia10101
0Jonathan LarsenMasfjorden10101
0Iver Hov KleveGreveløkka10101
0Isak BrattgjerdDragulf Oslo10101
0Håvard Lea Lea BybergSandved10101
0Håvard BergArendal10101
0Felix TunsjøDragulf Oslo10101
0Embla Holte SpethNordstrand10101
0Elias August FemmenFredrikstad Fus10101
0Edward ThoresenÅsmarka10101
0Daniel Oskar HerdissonGrenland Sjakksenter USK10101
0Bjørn Vatne BenumLaksevåg10101
0Bartek BobkoHyggen Sjakk510101
0Aslak Frøyen Deely1911U10101
0Aradhya JainBærum10101
0Andrea Vikingsen SkogestadSotra10101
0Alexandru FeodorovSorte Hest10101
0Alexander S LandeBergens10101
0Adrian DrivdalKristiansand10101
0Vetle Herland MonstadSøråshøgda991
0Torjus Seterås LøvoldBergens991
0Sverre SømmeSkadberg991
0Sivert F. NerødegårdNordre Land991
0Sean Kevin Skar PedersenBergens991
0Sander Nilsen SøråsVålerenga991
0Sameh KaderovHaugaland991
0Petter RustanTranby991
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka991
0Kenneth Zabawillian Thlaceu991
0Henrik Li Eiker991
0Emil Viken KarpTønsberg991
0Eirik BekkedalDragulf Oslo991
0Amin MekhlefHamar991
0Abdirizak ElmiBærum991
0William MelbyMoss881
0Victor B AardalenKlyve881
0Symre Mathea GryttenSmeaheia881
0Sofie M. NettelandSotra881
0Sigurd Kvåle PlatouDragulf Akershus881
0Pål MoenFollo881
0Pelle FryerKampen pBU881
0Kristoffer BirkelandSøråshøgda881
0Joseph Liu KraabølNittedal881
0Halvor Heierland FarsethåsBergens881
0Emil RefsahlGreveløkka881
0Edvard BaroneSøråshøgda881
0August Minh BrattgjerdOSSU881
0Astrid FauskSjakkfemmeren881
0Sofie Sæther1911U771
0Rakel Skree SkjeldalKlyve771
0Pernille BjerkesetKonnerud771
0Ola VekveMolde771
0Odin Engelsen Tøsdal771
0Nora ReitanUten klubb771
0Nils Tore Espegren Aarsland771
0Max Gilje SekseNordstrand771
0Matias Hagerup KacelnikSki771
0Lars Erik Nepstad EskelandKristiansand771
0Johannes Amadeus Guray AarøSevland771
0Johannes Løyland Laksevåg 771
0Hafdis Ana IngthrosdottirSøråshøgda771
0Gard RobertsenCaissa771
0Eva Mundal MelleSøråshøgda771
0Ella Nes771
0Anders FinnstunGreveløkka771
0Anas DindaneStavanger771
0Matas TamasauskasMoss661
0Marielle DuesundSotra661
0Linus B EngerbakkTrysil661
0Eiril Faye HelvikNordstrand661
0Dennis HegnaOSSU661
0Bendik TellmannSøråshøgda661
0Aron HolbækSotra661
0Yahya AbedelazizCaissa551
0William VesaliDragulf Oslo551
0William Bæk MejlvangHorten551
0Vegard Mjelva SaatvedtBergens551
0Theodor SchramGrinibakken USK551
0Theo Fremstad MorewoodJevnaker551
0Tamara Gullichsen551
0Supakrit ChuenbanOddevall Sjakk5551
0Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf Akershus551
0Shubhi MaheshwariDragulf Akershus551
0Shauryaveer RamavatBærum551
0Sebastian OlsenSørum551
0Raina Klein HofmeijerEidsvoll551
0Phillip DiepRødtvet551
0Philip LindahlULLR551
0Otea Marie AndaDraguld USK551
0Oskar Aksland Skjerve551
0Nathaniel Nordal-SeljestokkenBergens551
0Mikael Undbekken-MyrvollNes551
0Maximilian Strand-BergesenDragulf Akershus551
0Mats K. BraadlandSøråshøgda551
0Mathias ThorstensenULLR sjakklubb551
0Martin EggenOddevall Skole Sjakk5551
0Marius LangsholdtDragulf Akershus551
0Linus HoholmKampen pBU551
0Liam Thomassen-HammerFana551
0Leander SmøråsSotra551
0Lea Nøstvik GraciaNittedal551
0Lavya SthapakDragulf Akershus551
0Kim Anders GillsæterRødtvet551
0Johannes FæøVeien551
0Iver VeaDragulf Akershus USK551
0Håvard Hoftun Kvammen551
0Henrik ThoresenTønsberg551
0Fillip GrimsrudSandved551
0Faustine Humfrey GranlyOddevall Sjakk5551
0Eskil ElgesemBærum551
0Emma BakkenVålerenga551
0Emil Torp EngerJevnaker551
0Emil Andreas DørumDragulf Akershus551
0Elias JamtliOSSU551
0Eiril AndresenSki551
0Diba SaffaranJæren551
0Diana KahnRødtvet551
0Christian AndersenNordstrand551
0Casper HaugenTrysil551
0Bent Julian NielsenCaissa551
0Benjamin Engelsen Tøsdal551
0Benjamin thue Dragulf Oslo551
0Bendik Tennøy HeideBærum551
0Axel BoeDragulf Oslo551
0Ask Jøkling OlestadSørum551
0Arch Luis Capacete AnchetaBergens551
0André Hovland ThiesenRødtvet551
0Aleksander ThorvaldsenDragulf Oslo551
0Aleksander Aasen HoelsethCaissa551
0Aksel KrogenesDragulf Oslo551
0Aksel IsaksenStavanger551
0Aksel Dalbye551
0Abishanh JeyabalanRødtvet551

Valid HTML 4.01!