Klasse Miniputt I Miniputt har 394 spillere spilt 867 turneringer
Samlet har 1524 spillere spilt 3341 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 17. November 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jacob TollefsenNordstrand100202020202017
1Even Huneide HetlandHorten100202020202013
1Teodor EngelsenSøråshøgda10020202020206
4Aaron HavelandSørum9920202020197
5Rafe RehmanVålerenga97202020191811
6Anna Ovidia Young Sotra9520202018177
7Ida OlsenKlyve9420202017177
8Balder BakkerudSki9320202017169
8Nicolai FrøyshovHamar9320201917175
10Leo BergerBærum91201918171711
10Thomas Hansen JuvikStavanger9120201817167
10Christian WilhelmsenAlta9120201717175
13Tim SagenDragulf Akershus8919191917157
14Anna BlauhutFredrikstad FSU8820201716157
15Johnson ShiStjernen8720181816159
15Martin FiskaaenStavanger8720202017105
17Arian Amundsen BorgaasMoss86201717171513
17Jakob TyssøyBergens8620171717157
19Oline Sundby WaageSotra8420201717105
20Jonas Angel MangelrødTønsberg822020191495
21Henrik Lauvsnes NilsenSmeaheia8120191715105
22Vebjørn Celius StrømmeHammerfest80202020204
23Daniel O. VollheimFryal7617171514136
24Emil Støen MoellHorten741817171395
25Alfred Paoletti Røbergshagen Nordstrand7318141414139
26Amund Val FlaattenGrenland Sjakksenter7217171611116
26Raphael StuhaugVolda Ørsta7217171513105
28Theodor HenriksenKongsvinger6916151512116
29Emil AarsvoldOSSU671816151355
30Eirik Eikeland FurulundNordstrand651716151075
31Marius Hæg DaleEiker63181715134
32Sigurd Olai LilandSøråshøgda621713131095
32Brian Aleksander FarstadÅlesund62201715104
34Petter Bakke HanischDragulf Oslo6015141110107
35Frida Johanna Elsness1911U5713121111109
35Felix WølnerSmeaheia571715101055
37Kristian Alexander DahleSki561715127510
38Sofie Sæterlid HellaSotra55151313865
39Lucas Valadier-KjelbyVålerenga5419181164
40René Alejandro MyhreHolmestrand53131311978
40Filip Bjaanes LemvikSmeaheia531212101096
40Markus Kjernaas KristiansenKonnerud531413101065
40Lukas TranaMoss531414101055
40Alexander AasenHaukås531917173
45Kevin Tuan NguyenDragulf Oslo511312111055
46Marius Bergen-SolvangStjernen501411101055
46Liam YouDrammens5016151454
46Kristoffer SolheimSøråshøgda502017133
49Cornelius SkrysethHennemarka SK4917171054
50Lars Hakon ErikssonBærum4615131084
50Aidas JuodziukynasVestfossen462015113
52Jens Emil NordmarkJæren45141110104
53Henrik Jun Hao LiEiker441399855
54Sindre BirkelandSmeaheia43131010555
54Celine NyborgÅsmarka431188885
54Jonas VatlandStjernen4316101074
54Lucas StetteÅlesund431515133
54Alina ShehzadSandved431813123
59Leander Land-DaniloffBærum4210109765
59Markus TorsvikFana4215111154
59Adrian Slette LidBrattås421913103
62Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda411713113
62Magnus P. UtheimDragulf Oslo411614113
62Herman Tonning GrønlidSmeaheia411615103
0William Alexander OlsenBærum4020202
0Vegard NilsenAlta4020202
0Tuva Sægrov ØygardSandane4020202
0Jakob HøyfødtTromsø4020202
65Silje MarthinussenHaukås391510954
65Noa BrakestadSmeaheia391811103
65Marius Kirkholm SkauenKragerø39171573
65August Myklebust Leopolder1911U391514103
69Gabriel Bakke HjeldeMoss381310874
69Emilie Esther Vitenberg1911U381711103
71Leo GrimstadBærum371110974
71Kasper StrålbergVålerenga371210964
71Emil Snorre VolkmerDragulf Akershus371510754
0Johannes Djupedal PowerBergens3720172
0Bobo Solan HedinDragulf Akershus3719182
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta3720172
0Nikolai KrämerSmeaheia3619172
74Magne AarflotVolda Ørsta35151193
74Felix Rafael DalnokiDragulf Akershus3517993
74Amalie FagerjordTromsø35201053
0Yan DobroliubovTønsberg3520152
0Tord Albrigtsen Dragulf Akershus3519162
77Christine NordahlBærum34158654
77Sjur Nygård WatneHaugerud34191053
0Victor StratBærum3418162
0Johan Engelien AndresenFryal3318152
0Bianca Felicia NygårdTveit3320132
79Sofie SamosirSkadberg32141083
79Henrik Mellbye DahlboSki32121283
0Hans Michael SchnellKristiansand3217152
81Gustav Anton VolkmerDragulf Akershus31128654
81Einar Berg HellesnesMoss3198774
0Subhan GilmessenVålerenga3020102
0Oskar SteensenDragulf Oslo3020102
0Josef UlsetHaugaland3017132
0Ella-Ingeborg Sogn-GrunnvågTromsø3015152
0Elias Buschmann RustanCaissa 3015152
83Ethan SollyStavanger29111173
83Eirik SkjerveTveit29111083
0Peder TorskangerpollBergens2917122
0Nicolas Haugen KrogvoldGreveløkka2915142
0Marius Hjemsæter Skjelbred1911U2919102
0Leon Alexander DalnokiDragulf Oslo2916132
0Inti Nataniel SvenningEvje292092
85Casper SjåstadNittedal28855555
85Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda2811983
0Titas MalaiskaStavanger281992
0Sargis ShahbazyanKragerø2815132
0Ronja Irrested HorneVestfossen2815132
0Mikael DigernesNittedal2818102
0Gustav WallevikBergens2815132
0Bjørn-Håkon VikenesVolda Ørsta2815132
0Alfred BøeSøråshøgda2815132
0Silas EnganBrattås2717102
0Levi Eldøy SalteJæren2714132
0Håkon RøedSarpsborg2717102
87Jonathan BirkelandSmeaheia2688554
87Johanne Skree SkjeldalKlyve26111053
0Sander DuesundSotra2616102
0Patryk SzpyraTveit2615112
0Nicolay NerlandMolde261792
0Hans Kristian LønningSøråshøgda2616102
0Atle HaukåsVolda Ørsta2615112
89Johannes Vikanes LavikBergens2510873
0Rebekka Eckbo-AglenElverum2515102
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve2515102
0Sigurd Løken Braaten1911U2413112
0Jonas KvandeDragulf Oslo2412122
0Jens Møller ReintonNordstrand2413112
0Ciya BendiksenBergens2413112
90Eeoné PhamNordstrand2310853
0Øyvind FagerlundSmeaheia2313102
0Markus NesheimHaugaland231582
0Birk JørgensenKongsvinger2312112
0Alexander AuklandSmeaheia2313102
0Simon Hörnlund GustafssonStavanger221572
0Noah L. FrøysethGreveløkka221392
0Magnus Bugge-ReinenMolde211382
0Magnus AndersenCaissa2111102
0Christer Røraas HansenGrenland Sjakksenter2111102
0Asgeir Aanderaa KvamHaugaland2111102
91Mikkel Steen-UtheimHaugerud2010553
0William EngKongsvinger201192
0Vincent TjervaagSøråshøgda201552
0Markus H. BodvarssonMoss201192
0Henrik FlakTveit201192
0Yngve Mæhle RekdalNordstrand20201
0Vetle Bjørge StrandFredrikstad FSU20201
0Trym HoemMolde Sjakklubb Ungdom20201
0Tarek AlkhatibAverøya20201
0Odd Erling Norheim---20201
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa20201
0Julian Lothe RingenSøråshøgda20201
0Jon Harald Bjørke-WalhovdLillehammer20201
0Halldor Olaves GryttenSmeaheia20201
0Aksel Bu KvaløyStavanger20201
0Tommy SkjelbredBergens191452
0Niklas Kjørvik BentsenSarpsborg191092
0Liam Bjørseth HortenGreveløkka191362
0Håkon Ytre-Hauge SandbergVolda Ørsta SKU191182
0Daniel Oskar Herdisson191092
0Benedicte Løland Fleime1911U191092
0Andreas Borgund VesethHordvik19191
0John Obelix Lie SandvikHamar181172
0Gabriel SkønbergSøråshøgda18181
0Einar BakkenBrattås18181
0Jovana LazicRødtvet171252
0Bor Andrej RudolfBergens17982
0Stefan Ellingsen KanuckVeien17171
0Sebastian Mihai AsanSkjervøy17171
0Nikolai GoosenSunnfjord Sjakklubb17171
0Maja SeljebuHarstad17171
0Johannes DyrdalVeien17171
0Iben August FursetMolde17171
0Halvor AasandEiker17171
0Ranvir Singh Bhatti161062
0Noah Thomsen HaalandSmeaheia161062
0Fredrik Sun-EdvardsenDragulf Oslo161062
0Ask Ohm161062
0Zhara MulkJevnaker16161
0Niklas Matthieu BlanpainDragulf Akershus16161
92Jonas Throndsen ULLR155553
0Sophie MiddelthonDragulf Akershus151052
0Magnus StensethKongsvinger151052
0Leon Gjøse BratlandSandved151052
0Felix Lier ThorkildsenBærum15962
0Eivind Hagalid RavnåsSandved151052
0Stian JåvikBergens15151
0Felix DarelidGroruddalen15151
0Emil AndreassenÅsmarka15151
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden15151
0Theodor HeggholmenSøråshøgda14952
0Sander Morstad RoenJevnaker14952
0Nellie Knoph NordløvCaissa14862
0Jakub Adam SadleiEiker14952
0Eskil Møklebust-LienDragulf Oslo14772
0Endre Kvestad VatnarDragulf Oslo14952
0Elia Ziegler-OlsenKlyve14141
0Aleksander RasmussenHordvik14141
0Storm Erian BuddeCaissa13852
0Matheo Skare OhnstadBergens13762
0Ella BlomDrammen13852
0Tobias J HauglandTromsø13131
0Sigurd AlderslystHamar13131
0Rakel Eckbo-AglenElverum13131
0Marius Søvik HjelleMolde13131
0Mads KarlssonBrattås13131
0Leo Egeland OlufsenSandved13131
0Kim Leon Nyebak FauskeSøråshøgda13131
0Juni HersvikHaukås13131
0Jonas SolbakkenHamar13131
0Johan Fjeldvær---13131
0Jo Skjefte ByeSorte Hest13131
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden13131
0Alexander Byhring ØlnesRødtvet13131
0Shreyas DanveBærum12752
0Nils Olav Fjæraa BredesenNittedal12121
0Jacob Sælen HøifødtTrømso SKU12121
0Andreas Bålsrød BorgersenLarvik12121
0Abdallah AmadovNes12121
0Noah Jarl BergeMoss11652
0Anders Tran HoemOslo SSU11652
0William StratBærum11111
0Ruben LøkkenHyggen 5ern11111
0Mads Kvinge BraadlandSøråshøgda11111
0Johannes Konglevoll MortensenSøråshøgda11111
0Felix MkrtchyanNes11111
0Eliah FrøsøyeMolde11111
0Daniel ViddalVolda Ørsta Slu11111
0Ailo Hemmingsen11111
0Adrian Elias NilsenKonnerud11111
0Ola Gim JohansenKonnerud10552
0Maximilian LennbySki10552
0Jeshurun ThevaBergens10552
0Eskil BuriULLR10552
0Øyvind Lea-KoltveitHaugaland10101
0Vegard KvalbeinSmeaheia10101
0Tonning HalvorsenSmeaheia10101
0Snorre KorgerudJevnaker10101
0Sebastian MortensenSmeaheia10101
0Rune MæstadSmeaheia10101
0Phillip Solberg Flo1911U10101
0Oskar Borg TegleStavanger10101
0Noel PalmesenSøråshøgda10101
0Nihal Singh10101
0Morten Andreas Riseth FlemmosDragulf Akershus10101
0Mikkel Uglum Bjune1911U10101
0Martin AldenSmeaheia10101
0Marte Myklebust NyléhnSøråshøgda10101
0Louis Khoo-ThweDragulf Oslo10101
0Kristian SkurtveitStavanger10101
0Kha Chang VoBærum10101
0Kasper BergCaissas ungdom10101
0Karl KjosavikStavanger10101
0Julie OpsethElverum10101
0Jone Kvame LorentzenSmeaheia10101
0Jonathan LarsenMasfjorden10101
0Iver Hov KleveGreveløkka10101
0Isak Hatteland10101
0Isak BrattgjerdDragulf Oslo10101
0Håvard Lea Lea BybergSandved10101
0Håvard BergArendal10101
0Håkon SalteJæren10101
0Felix TunsjøDragulf Oslo10101
0Embla Holte SpethNordstrand10101
0Elias August FemmenFredrikstad Fus10101
0Edward ThoresenÅsmarka10101
0Dennis NyborgSmeaheia10101
0Daniel Oskar HerdissonGrenland Sjakksenter USK10101
0Bjørn Vatne BenumLaksevåg10101
0Bartek BobkoHyggen Sjakk510101
0Aslak Frøyen Deely1911U10101
0Aradhya JainBærum10101
0Alexandru FeodorovSorte Hest10101
0Alexander S LandeBergens10101
0Adrian DrivdalKristiansand10101
0Vetle Herland MonstadSøråshøgda991
0Torjus Seterås LøvoldBergens991
0Sverre SømmeSkadberg991
0Sivert F. NerødegårdNordre Land991
0Sean Kevin Skar PedersenBergens991
0Sander Nilsen SøråsVålerenga991
0Sameh KaderovHaugaland991
0Petter RustanTranby991
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka991
0Kenneth Zabawillian Thlaceu991
0Emil Viken KarpTønsberg991
0Eirik BekkedalDragulf Oslo991
0Amin MekhlefHamar991
0Abdirizak ElmiBærum991
0William MelbyMoss881
0Victor B AardalenKlyve881
0Symre Mathea GryttenSmeaheia881
0Sofie M. NettelandSotra881
0Sigurd Kvåle PlatouDragulf Akershus881
0Pål MoenFollo881
0Pelle FryerKampen pBU881
0Oscar HjobergOSSU881
0Kristoffer BirkelandSøråshøgda881
0Joseph Liu KraabølNittedal881
0Halvor Heierland FarsethåsBergens881
0Erlend BrautJæren881
0Emil RefsahlGreveløkka881
0Edvard BaroneSøråshøgda881
0August Minh BrattgjerdOSSU881
0Astrid FauskSjakkfemmeren881
0Theo HodneDragulf Oslo USK771
0Sofie Sæther1911U771
0Rakel Skree SkjeldalKlyve771
0Pernille BjerkesetKonnerud771
0Ola VekveMolde771
0Odin Engelsen Tøsdal771
0Nora ReitanUten klubb771
0Nils Tore Espegren Aarsland771
0Max Gilje SekseNordstrand771
0Matias Hagerup KacelnikSki771
0Lars Erik Nepstad EskelandKristiansand771
0Johannes Amadeus Guray AarøSevland771
0Johannes Løyland Laksevåg 771
0Hafdis Ana IngthrosdottirSøråshøgda771
0Gard RobertsenCaissa771
0Ella Nes771
0Anders FinnstunGreveløkka771
0Anas DindaneStavanger771
0Alexander KorobeinikFrøya771
0Matas TamasauskasMoss661
0Marielle DuesundSotra661
0Makis AhmadiEiker661
0Linus B EngerbakkTrysil661
0Eiril Faye HelvikNordstrand661
0Dennis HegnaOSSU661
0Bendik TellmannSøråshøgda661
0Yahya AbedelazizCaissas Ungdom551
0William VesaliDragulf Oslo USK551
0William Bæk MejlvangHorten551
0Vegard Mjelva SaatvedtBergens551
0Theodor SchramGrinibakken USK551
0Theo Fremstad MorewoodJevnaker551
0Tamara Gullichsen551
0Supakrit ChuenbanOddevall Sjakk5551
0Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf Akershus551
0Shubhi MaheshwariDragulf Akershus551
0Shauryaveer RamavatBærum551
0Sebastian OlsenSørum551
0Raina Klein HofmeijerEidsvoll551
0Phillip DiepRødtvet551
0Philip LindahlULLR551
0Otea Marie AndaDraguld USK551
0Oskar Aksland Skjerve551
0Nathaniel Nordal-SeljestokkenBergens551
0Mikael Undbekken-MyrvollNes551
0Maximilian Strand-BergesenDragulf Akershus551
0Mats K. BraadlandSøråshøgda551
0Mathias ThorstensenULLR sjakklubb551
0Martin EggenOddevall Skole Sjakk5551
0Marius LangsholdtDragulf Akershus USK551
0Linus HoholmKampen pBU551
0Leander SmøråsSotra551
0Lea Nøstvik GraciaNittedal551
0Lavya SthapakDragulf Akershus551
0Kim Anders GillsæterRødtvet551
0Johannes FæøVeien551
0Håvard Hoftun Kvammen551
0Hilja Erikke Berberg TorkildsenJæren551
0Henrik ThoresenTønsberg551
0Fredrik Wick-NilsenStavanger551
0Finn Øen GythfeldtOSSU551
0Fillip GrimsrudSandved551
0Faustine Humfrey GranlyOddevall Sjakk5551
0Eskil ElgesemBærum551
0Emma BakkenVålerenga551
0Emil Torp EngerJevnaker551
0Emil Andreas DørumDragulf Akershus USK551
0Eiril AndresenSki551
0Diana KahnRødtvet551
0Christopher BreilandJæren551
0Christian AndersenNordstrand551
0Casper HaugenTrysil551
0Bent Julian NielsenCaissas Ungdom551
0Benjamin Engelsen Tøsdal551
0Benjamin thue Dragulf Oslo551
0Bendik Tennøy HeideBærum551
0Ask Jøkling OlestadSørum551
0Arch Luis Capacete AnchetaBergens551
0André Hovland ThiesenRødtvet551
0Aleksander ThorvaldsenDragulf Oslo551
0Aleksander Aasen HoelsethCaissas Ungdom551
0Aksel KrogenesDragulf Oslo551
0Aksel Dalbye551
0Abishanh JeyabalanRødtvet551

Valid HTML 4.01!