Klasse Miniputt I Miniputt har 292 spillere spilt 497 turneringer
Samlet har 1058 spillere spilt 1819 turneringer
Sist oppdatert: Tuesday 11. June 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jacob TollefsenNordstrand9620201919189
2Balder BakkerudSki8720201715156
3Even Huneide HetlandHorten8120201713117
4Aaron HavelandSørum80202020204
5Arian Amundsen BorgaasMoss7920171715105
6Martin FiskaaenStavanger77202020174
6Ida OlsenKlyve77202020174
8Amund Val FlaattenGrenland Sjakksenter7217171611115
9Alfred Paoletti Røbergshagen Nordstrand7118141414115
9Christian WilhelmsenAlta71201717174
11Tim SagenDragulf Akershus70191917154
12Thomas Hansen JuvikStavanger69201716164
13Anna Ovidia Young Sotra68201815154
14Anna BlauhutFredrikstad FSU66201615154
15Leo BergerBærum601615141055
15Vebjørn Celius StrømmeHammerfest602020203
15Teodor EngelsenSøråshøgda602020203
18Emil Støen MoellHorten5718171394
19Rafe RehmanVålerenga552018173
20Jakob TyssøyBergens5417171194
20Oline Sundby WaageSotra542017173
22Henrik Lauvsnes NilsenSmeaheia511917153
23Frida Johanna Elsness1911U4913119886
23Emil AarsvoldOSSU4916151354
25Brian Aleksander Farstad472017103
26Johnson ShiStjernen4418111054
26Daniel O. VollheimFryal441714133
28Theodor HenriksenKongsvinger431615123
28Alina ShehzadSandved431813123
30Raphael StuhaugVolda Ørsta401713103
0Vegard NilsenAlta4020202
0Jonas Angel MangelrødTønsberg4020202
31Marius Kirkholm SkauenKragerø39171573
32Filip Bjaanes LemvikSmeaheia371210964
0Johannes Djupedal PowerBergens3720172
0Bobo Solan HedinDragulf Akershus3719182
0Nicolai FrøyshovHamar3619172
0Alexander AasenHaukås3619172
33Marius Bergen-SolvangStjernen351411103
33Magne AarflotVolda Ørsta35151193
33Liam YouDrammens35161453
33Jens Emil NordmarkJæren351411103
33Felix Rafael DalnokiDragulf Akershus3517993
0Cornelius SkrysethHennemarka SK3417172
38Markus Kjernaas KristiansenKonnerud33141363
0Kristoffer SolheimSøråshøgda3320132
0Johan Engelien AndresenFryal3318152
39Celine NyborgÅsmarka3288884
0Adrian Slette LidBrattås3219132
40Silje MarthinussenHaukås30151053
40Felix WølnerSmeaheia30151053
0Peder TorskangerpollBergens2917122
0Noa BrakestadSmeaheia2918112
0Leon Alexander DalnokiDragulf Oslo2916132
0Inti Nataniel SvenningEvje292092
42Kevin Tuan NguyenDragulf Oslo28121153
0Titas MalaiskaStavanger281992
0Sargis ShahbazyanKragerø2815132
0Ronja Irrested HorneVestfossen2815132
0Lars Hakon ErikssonBærum2815132
0Bjørn-Håkon VikenesVolda Ørsta2815132
43Kristian Alexander DahleSki27755557
43Sofie Sæterlid HellaSotra2713863
43Petter Bakke HanischDragulf Oslo27111063
0Silas EnganBrattås2717102
46Jonathan BirkelandSmeaheia2688554
46Leander Land-DaniloffBærum2610973
0Patryk SzpyraTveit2615112
0Hans Kristian LønningSøråshøgda2616102
0Atle HaukåsVolda Ørsta2615112
0Aidas JuodziukynasVestfossen2615112
48Johannes Vikanes LavikBergens2510873
0Lucas Valadier-KjelbyVålerenga251962
49Einar Berg HellesnesMoss249873
0Thorbjørn Solheim StrømmenSøråshøgda2413112
0Jonas KvandeDragulf Oslo2412122
0Henrik Mellbye DahlboSki2412122
50René Alejandro MyhreHolmestrand2376554
0Eirik Eikeland FurulundNordstrand231672
0Birk JørgensenKongsvinger2312112
0Gabriel Bakke HjeldeMoss211382
51Sindre BirkelandSmeaheia2010553
0William EngKongsvinger201192
0Markus TorsvikFana201552
0Markus H. BodvarssonMoss201192
0Leo GrimstadBærum201192
0Guro Myklebust NyléhnSøråshøgda201192
0Tuva Sægrov ØygardSandane20201
0Tarek AlkhatibAverøya20201
0Oskar SteensenDragulf Oslo20201
0Odd Erling Norheim---20201
0Julian Lothe RingenSøråshøgda20201
0Jon Harald Bjørke-WalhovdLillehammer20201
0Jakob HøyfødtTromsø20201
0Alfred Keilen ThomsenVolda Ørsta20201
52Christine NordahlBærum198653
0Tommy SkjelbredBergens191452
0Eirik SkjerveTveit191182
0Marius Hjemsæter Skjelbred1911U19191
0Andreas Borgund VesethHordvik19191
0Kasper StrålbergVålerenga181262
0Ethan SollyStavanger181172
0Marius Hæg DaleEiker18181
0Gabriel SkønbergSøråshøgda18181
0Einar BakkenBrattås18181
0Jonas VatlandStjernen171072
0Nikolai KrämerSmeaheia17171
0Nikolai GoosenSunnfjord Sjakklubb17171
0Maja SeljebuHarstad17171
0Iben August FursetMolde17171
0Håkon RøedSarpsborg17171
0Hans Michael SchnellKristiansand17171
0Halvor AasandEiker17171
0Fredrik Sun-EdvardsenDragulf Oslo161062
0Zhara MulkJevnaker16161
0Sander DuesundSotra16161
0Magnus P. UtheimDragulf Oslo16161
53Jonas Throndsen ULLR155553
53Casper SjåstadNittedal155553
0Magnus StensethKongsvinger151052
0Lukas TranaMoss151052
0Yan DobroliubovTønsberg15151
0Markus NesheimHaugaland15151
0Herman Tonning GrønlidSmeaheia15151
0Gustav WallevikBergens15151
0Felix DarelidGroruddalen15151
0Emil AndreassenÅsmarka15151
0Ella-Ingeborg Sogn-GrunnvågTromsø15151
0Elias Buschmann RustanCaissa 15151
0Aya Khaled AlshebliMasfjorden15151
0Annar Dunderovic SøntvedtKlyve15151
0Alfred BøeFana15151
0Henrik Jun Hao LiEiker14952
0Eskil Møklebust-LienDragulf Oslo14772
0Nicolas Haugen KrogvoldGreveløkka14141
0Levi Eldøy SalteJæren14141
0Elia Ziegler-OlsenKlyve14141
0Aleksander RasmussenHordvik14141
0Matheo Skare OhnstadBergens13762
0Øyvind FagerlundSmeaheia13131
0Tobias J HauglandTromsø13131
0Noah L. FrøysethGreveløkka13131
0Marius Søvik HjelleMolde13131
0Mads KarlssonBrattås13131
0Leo Egeland OlufsenSandved13131
0Kim Leon Nyebak FauskeSøråshøgda13131
0Josef UlsetHaugaland13131
0Jonas SolbakkenHamar13131
0Johan Fjeldvær---13131
0Jo Skjefte ByeSorte Hest13131
0Jens Møller ReintonNordstrand13131
0Ciya BendiksenBergens13131
0Bianca Felicia NygårdTveit13131
0Amalia B. BrekkhusMasfjorden13131
0Alexander Byhring ØlnesRødtvet13131
0Nils Olav Fjæraa BredesenNittedal12121
0Andreas Bålsrød BorgersenLarvik12121
0Noah Jarl BergeMoss11652
0Anders Tran HoemOslo SSU11652
0Sigurd Løken Braaten1911U11111
0Ruben LøkkenHyggen 5ern11111
0Mads Kvinge BraadlandSøråshøgda11111
0Johannes Konglevoll MortensenSøråshøgda11111
0Johanne Skree SkjeldalKlyve11111
0Eliah FrøsøyeMolde11111
0Christer Røraas HansenGrenland Sjakksenter11111
0Asgeir Aanderaa KvamHaugaland11111
0Ola Gim JohansenKonnerud10552
0Maximilian LennbySki10552
0Jeshurun ThevaBergens10552
0Eskil BuriULLR10552
0Phillip Solberg Flo1911U10101
0Noel PalmesenSøråshøgda10101
0Morten Andreas Riseth FlemmosDragulf Akershus10101
0Magnus AndersenCaissa10101
0Iver Hov KleveGreveløkka10101
0Håvard BergArendal10101
0Edward ThoresenÅsmarka10101
0Daniel Oskar HerdissonGrenland Sjakksenter USK10101
0Bjørn Vatne BenumLaksevåg10101
0Bartek BobkoHyggen Sjakk510101
0Alexandru FeodorovSorte Hest10101
0Adrian DrivdalKristiansand10101
0Torjus Seterås LøvoldBergens991
0Sverre SømmeSkadberg991
0Sivert F. NerødegårdNordre Land991
0Sigurd Olai LilandSøråshøgda991
0Sean Kevin Skar PedersenBergens991
0Sameh KaderovHaugaland991
0Petter RustanTranby991
0Nicolay NerlandMolde991
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka991
0Henrik FlakTveit991
0Felix Lier ThorkildsenBærum991
0Emil Viken KarpTønsberg991
0Eirik BekkedalDragulf Oslo991
0Daniel Oskar Herdisson991
0Benedicte Løland Fleime1911U991
0William MelbyMoss881
0Victor B AardalenKlyve881
0Sofie SamosirSkadberg881
0Sigurd Kvåle PlatouDragulf Akershus881
0Pål MoenFollo881
0Pelle FryerKampen pBU881
0Nellie Knoph NordløvCaissa881
0Magnus Bugge-ReinenMolde881
0Kristoffer BirkelandSøråshøgda881
0Joseph Liu KraabølNittedal881
0Håkon Ytre-Hauge SandbergVolda Ørsta SKU881
0Erlend BrautJæren881
0Bor Andrej RudolfBergens881
0August Minh BrattgjerdOSSU881
0Astrid FauskSjakkfemmeren881
0Sofie Sæther1911U771
0Simon Hörnlund GustafssonStavanger771
0Rakel Skree SkjeldalKlyve771
0Ola VekveMolde771
0Nora ReitanUten klubb771
0Nils Tore Espegren Aarsland771
0Matias Hagerup KacelnikSki771
0Lars Erik Nepstad EskelandKristiansand771
0Johannes Amadeus Guray AarøSevland771
0Johannes Løyland Laksevåg 771
0Emil Snorre VolkmerDragulf Akershus771
0Anders FinnstunGreveløkka771
0Alexander KorobeinikFrøya771
0Ranvir Singh Bhatti661
0Noah Thomsen HaalandSmeaheia661
0Matas TamasauskasMoss661
0Makis AhmadiEiker661
0Linus B EngerbakkTrysil661
0Gustav Anton VolkmerDragulf Akershus661
0Bendik TellmannSøråshøgda661
0William Bæk MejlvangHorten551
0Vincent TjervaagSøråshøgda551
0Vegard Mjelva SaatvedtBergens551
0Theodor HeggholmenSøråshøgda551
0Theo Fremstad MorewoodJevnaker551
0Tamara Gullichsen551
0Supakrit ChuenbanOddevall Sjakk5551
0Storm Erian BuddeCaissa551
0Sophie Elise Horgen MihajlovaDragulf Akershus551
0Sjur Nygård WatneHaugerud551
0Shubhi MaheshwariDragulf Akershus551
0Shreyas DanveBærum551
0Shauryaveer RamavatBærum551
0Sebastian OlsenSørum551
0Sander Morstad RoenJevnaker551
0Raina Klein HofmeijerEidsvoll551
0Phillip DiepRødtvet551
0Philip LindahlULLR551
0Otea Marie AndaDraguld USK551
0Nathaniel Nordal-SeljestokkenBergens551
0Mikkel Steen-UtheimHaugerud551
0Maximilian Strand-BergesenDragulf Akershus551
0Mats K. BraadlandSøråshøgda551
0Mathias ThorstensenULLR sjakklubb551
0Martin EggenOddevall Skole Sjakk5551
0Linus HoholmKampen pBU551
0Leon Gjøse BratlandSandved551
0Leander SmøråsSotra551
0Lea Nøstvik GraciaNittedal551
0Lavya SthapakDragulf Akershus551
0Kim Anders GillsæterRødtvet551
0Jovana LazicRødtvet551
0Johannes FæøVeien551
0Jakub Adam SadleiEiker551
0Håvard Hoftun Kvammen551
0Hilja Erikke Berberg TorkildsenJæren551
0Fredrik Wick-NilsenStavanger551
0Fillip GrimsrudSandved551
0Faustine Humfrey GranlyOddevall Sjakk5551
0Endre Kvestad VatnarDragulf Oslo551
0Emma BakkenVålerenga551
0Emil Torp EngerJevnaker551
0Ella BlomDrammen Shakkklubb551
0Eivind Hagalid RavnåsSandved551
0Eeoné PhamNordstrand551
0Diana KahnRødtvet551
0Christopher BreilandJæren551
0Christian AndersenNordstrand551
0Casper HaugenTrysil551
0Benjamin thue Dragulf Oslo551
0Bendik Tennøy HeideBærum551
0Ask Jøkling OlestadSørum551
0Arch Luis Capacete AnchetaBergens551
0André Hovland ThiesenRødtvet551
0Amalie FagerjordTromsø551
0Aleksander ThorvaldsenDragulf Oslo551
0Aksel KrogenesDragulf Oslo551
0Aksel Dalbye551
0Abishanh JeyabalanRødtvet551

Valid HTML 4.01!