Klasse Kadett I Kadett har 79 spillere spilt 115 turneringer
Samlet har 1085 spillere spilt 1902 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 16. June 2019
USF-siden BGP 2019 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ingvar LeknesAlta9420202017175
2Sofie M. NettelandSotra8920201915155
3Benjamin Lahn FlorDrammen Sjakklubb70202019114
4Fredrik Østlie PettersenHamar602020203
5Ingvar Torjesen KveimKragerø58171513134
5Armin GalesicHaugerud582020183
7Sindre FossumArendal522017153
8Emma SkålevikBergens512017143
9Ivar G. HatterudGjøvik501717163
0Eirik Ims Vistnes4020202
0Eirik AustadBrattås4020202
0Shazil Khan ShehzadSandved3920192
0Brynjar BakkeNordstrand3820182
0Fredrik Berg Buxrud1911U3720172
0Emilie Lazareva1911U3719182
0Sergey EliseevSmeaheia3618182
0Jonatan EspelandBrattås3619172
0Tor Magnus HansenKristiansand3017132
0Andreas Thorsen LieKongsvinger2817112
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø2714132
0Mikkel KvisberglienKlyve2111102
0Åse Grete Andersen20201
0Tomas Hagerup KacelnikSki20201
0Sondre KjelbyMasfjorden20201
0Severin BadarTromsø20201
0Olav Kløfsrud JauertMoss20201
0Olav FrøvikSmeaheia20201
0Olav August D. TønnessenVolda Ørsta20201
0Mathias Støveren-BorgenVeien20201
0Matheo SchickSøråshøgda20201
0Leopold Lodur-Lion HeartASKO20201
0Leo Moen EidetMolde20201
0John OommenKristiansand20201
0Joakim HarbakHaugaland20201
0Heine N. JohannessenHaukås20201
0Dawid WroblewskiFrøya20201
0Asbjørn Olai L. VikVolda Ørsta20201
0Andre' Gjestemoen-von HirschSkadberg20201
0Aksel Bu KvaløyStavanger20201
0Abdullah MulkJevnaker20201
0Tristan HegrenesKirkenes19191
0Sverre LyeSmeaheia19191
0Olai Dyrhaug EriksenBergens19191
0Noah Myklebust ChristensenLillehammer19191
0Filip G. KjøleAsker19191
0Elias Horsfjord GlomnesDragulf Oslo19191
0Theo N. JohannessenHaukås18181
0Simen Nikolai StorlidKlyve18181
0Johannes Fagernes KvadsheimTønsberg18181
0Ibragim MadagovGreveløkka18181
0Teodor Hansteen ValenBergens17171
0Peder Aasmundtveit HoffTønsberg17171
0Nicolai ØstensenKlyve17171
0Håkon StørenStavanger17171
0Gard Rye HøyforsslettBergens17171
0Vetle StørenStavanger16161
0Thomas Jørdre KvammeBergens16161
0Nils Henrik NedregårdOSSU16161
0Lyder ØverbøKlyve16161
0Steinar Dieseth SkogholtNes15151
0Mattis Gammelmo WiksénGreveløkka15151
0Magnus FloBergens15151
0Lykke-Merlot HelliesenCaissa15151
0Lars BakketunStavanger15151
0Khaled AlkhatibAverøy15151
0Emil ForsbergLarvik15151
0Gardar BjørnstadDragulf Akershus14141
0Ledion BerishaHamar13131
0Kanishan YoganathanVeitvet13131
0Julian Erik Fjæreide NævdalBergens13131
0Henrik Aske OlstadLarvik12121
0Alexander Leikis SlettumOSSU 12121
0Torbjørn Berger AuslandKragerø11111
0Haakon Faye-LundCaissa11111
0Victor BangKlyve10101
0Vetle Øyvind SandåkerKragerø10101
0Ananya RautelaRødtvet10101
0Jona Tan LamKampen pBU991
0Victor B AardalenKlyve881

Valid HTML 4.01!