Jentelista Antall jenter i BGP: 227
Dette er 13 prosent av alle.
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018

USF-siden BGP 2015 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Lykke-Merlot HelliesenCaissa100202020202014
14Livia LindstadNordstrand89201917171615
19Sofie Kristine RatamaAlta8620202013135
23Linnea LarreOslo Barnesjakklubb80201815141315
26Amelia NordquelleNordstrand77191716131212
30Elma SelvikBergens7318171612106
46Shemorin AmarapalaStrømmen5915131211810
52Emilija VlkuBergens551513121056
63Andrea GuttormsenAlta49131010976
66Camilla Broch- AustvollStavanger481211101057
67Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden4717151054
80Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U41101010655
98Daria VeremjovaSmeaheia341077557
101Susanne WiggenAlta2611873
101Zsofia Rooney AkantizsSotra25105554
101Serin SelvikBergens25105554
101Filippa Fabricius Bye1911U25105554
0Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy2414102
0Henriette BergBergens2385554
0Natalie Alfredsen HessSkadberg2310853
0Maren NærheimSmeaheia2211653
0Rebekka BakkemoEidsvoll2111553
0Dana MickevicusSmeaheia2055554
0Ingeborg Strandabø JørgensenHordvik2010553
0Emilie Esther Vitenberg1911U2010553
0Christine Risting1911U2010553
0Camilla Strandabø JørgensenHordvik2010553
0Anna Ovidia Young Sotra2010553
0Kristine Vikhammer PettersenTromsø20201
0Lykke ChristensenSkadberg188553
0Eline SørliKongsvinger181352
0Anne Johanna Løvig HartvigsenTromsø17171
0Vanessa LundeStavanger166553
0Solveig Hem1911U155553
0Katrine LogsteinSmeaheia155553
0Violetta Hauan-ZamoraNordstrand151052
0Tea SkjellerudMoss151052
0Ingrid Sandnes SundsbøOslo Barnesjakklubb13852
0Emilie Bongo-WiikAlta13131
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia10552
0Mina Nygaard ÅsnesSøråshøgda10552
0Madina KahnRødtvet10552
0Lisa Van Eijndthoven10552
0Laura Amalie Flister1911U10552
0Johanna PedersenAlta10552
0Hedda Jansson RønnestadSøråshøgda10552
0Emilie StolpDragulf10552
0Emilie KorsethBergens10552
0Elise JåvikBergens10552
0Anna Viktoria OrstadJæren10552
0Andrea HanevoldDragulf10552
0Anastasia DeklerkSmeaheia10552
0Ylva Brændeland1911U10101
0Yasmine Cecilie Blyverket AbdelhadyÅsmarka10101
0Munopashe Ariellah NyenyaOslo Barnesjakklubb10101
0Maria Schrøder FarmenCaissa10101
0Isabella LouaAskøy10101
0Celine AmiriBergens10101
0Celina Frøge10101
0Anna Lohne-AntonsenSotra10101
0Alise FredriksenCaissa10101
0Abigail ColemanOSSU991
0Solveig Neverdal DaaeMasfjorden881
0Seline AndreassenStavanger881
0Sara Elisabeth NordheimKongsvinger881
0Dina AmundsenHarstad881
0Lea-Tekzine Røsberg771
0Mari BrendenSki661
0Lillian Fitwi WoldayKongsvinger661
0Elevira GrunnsundKlyve661
0Vanessa SalamonsenStavanger551
0Valentin RumyantsevStavanger551
0Tuva IversenKongsberg551
0Sunniva Hafting-Fyhn1911U551
0Solveig BjordalSøråshøgda551
0Silje MathisenMoss551
0Selma PedersenAlta551
0Ruchitha ThalapakkuStavanger551
0Pia Maggie AamodtModum551
0Nora Nygaard ÅsnesSøråshøgda551
0Mia Mortensen551
0Mathilde Elisabeth SkogstadStavanger551
0Mari Kveseth IngebretsenRødtvet551
0Mari Idsøe EndresenStavanger551
0Maja Johanne R. SolheimGroruddalen551
0Maia OlsenSkadberg551
0Luise WietschorkeSotra551
0Lotte ClementNordstrand551
0Kristiane GøbelNordstrand551
0Kine Schjølberg-OlavsenVålerenga551
0Kathrine ØverlandVålerenga551
0Kari Lamvik HornVålerenga551
0Josephine GjertsenKongsvinger551
0Josefine HenriksenKongsvinger551
0Johanna Lappegard HaugeNordstrand551
0Jenny BogadottirRødtvet551
0Ingrid WetheOslo Barnesjakklubb551
0Ingrid Martinsen PersenModum551
0Ingrid Johanne Årdal1911U551
0Ingeborg Wik HagaSmeaheia551
0Ingebor Marie KristensenAlta551
0Imaan KhalidOslo Barnesjakklubb551
0Ilona MeringdalStavanger551
0Iben StorkaasBærum551
0Guro BrændenRødtvet551
0Frida Johanna Elsness1911U551
0Filippa WexelsenOslo Barnesjakklubb551
0Emma KolstøStavanger551
0Emeline MeringdalStavanger551
0Emelin Bringsvor NilsenSøråshøgda551
0Elisa SalomonNordstrand551
0Digambari ChandrasekarStavanger551
0Cindy SimenseSetskog551
0Camilla SekkingstadSotra551
0Benedicte Løland Fleime1911U551
0Aurora SkardNordstrand551
0Anni Kamsvåg FrantzenMinde551
0Andrea Marie LangeVålerenga551
0Amanda Netland LiStavanger551
0Alva Heier1911U551
0Alva Ellen R. SolheimGroruddalen551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
19Emma MarthiniussenKonnerud81201716151310
40Julie SømhovdNittedal6317151110106
53Josefine Lunde HaugsdalMasfjorden5117131384
54Linnea G. TryggestadNordstrand502020103
77Vilde Marie HaukelandMasfjorden411713113
80Anine Bøvolden NerlandGreveløkka3910108656
94Sarah RehnNordstrand3611101054
94Mina Johanne HeierOSSU361313103
100Ishildur U. ÅdnedottirVålerenga35171353
0Alisha ShehzadSandved3320132
0Ariza HinaSøråshøgda2818102
0Amanda H. SellevaagVålerenga281992
101Amanda Aarthun HvileKonnerud27107554
101Anna Maria RudshinaStavanger25105554
101Eva SkaslienVålerenga25101053
0Emilie Lazareva1911U2211653
0Hanne HaukelandHordvik221392
0Helle AasBergens2111102
0Vanessa LofsbergVestfossen2010102
0Mia Sofie JenssenKonnerud20201
0Inga Hem1911U171072
0Astrid Elisabeth SandbergKongsvinger171252
0Tuva Hauge NilsenSkadberg155553
0Isabella Hauan-ZamoraNordstrand151052
0Elsa Maher1911U151052
0Tove GiffordVålerenga13852
0Emma Christine M. ØverlandKampen11652
0Dina Holst-LarsenMoss11652
0Michell SæternesGullkongen Stjørdal10552
0Martha SønnervigSki10552
0Gina Sophie FellusVålerenga10552
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger10101
0Ida Molland BirkelandMasfjorden10101
0Elisabeth ColemanOSSU881
0Mona-Helene SandvikenRena661
0Malin AmundsenHarstad661
0Johanne Steinsland MorkStavanger661
0Ulrikke Fossmark-SolvangStavanger551
0Tia Schjølberg OlavsenVålerenga551
0Stine PedersenSkadberg551
0Sanna ValsethStavanger551
0Ragnhild SkauenSortland551
0Pernille Elisabeth SkogstadStavanger551
0Oline Kvaløy TunglandStavanger551
0Line Børsethukjent551
0Ksenia BannohNordstrand551
0Ida Sofie RingsbuÅsmarka551
0Henny BrendenSki551
0Hanne RibsskogStavanger551
0Dafnel Johnson FanomezanaStavanger551
0Claud Valleria WatinSki551
0Aurora RøsteGreveløkka551
0Anneli K. VatnarOSSU551
0Anne-Sofia Håsethukjent551
0Ananya RautelaRødtvet551
0Agathe Levia Teigen OlsenStavanger551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
5Live Jørgensen SkigelstrandStavanger9320191918175
8Sheroni AmarapalaStrømmen9220201918159
11Thyra KvendsethNordstrand9019191817177
13Maria GreibrokkAlta8720202017105
17Sofie LøfaldliSandnes8320181814136
19Malgorzata Kopaczek-StyczenKragerø8020171713135
21Alisha ShehzadSandved781918181585
22Anniken Frønsdal EngedalOSSU77191814131311
25Ingrid SkaslienVålerenga76202019174
35Ingrid Jørdre KvammeBergens64202014104
39Ariza HinaSøråshøgda592020193
53Mia Bongo NorvollGuovdageainnu51151111865
57Linnea HolmboeNordstrand4817121184
61Embla Ekeland GrønnOSSU452015103
66Eva Weston SzemesVålerenga4213111084
68Bergit YnnesdalMasfjorden4111111094
75Amanda S. Liberg MentzoniDrammens381513103
0Ann Regine KvingedalMasfjorden2613132
90Anette O SætherDrammens2310763
0Nicoline BakkenDrammens18181
0Ulrikke LangvikTrondheim17171
0Kaya Hervik Rygh15151
0Thea Kvaløy TunglandStavanger14141
0Charlotte HenriksenMoss14141
0Helena WigenStavanger13131
0Josephine Elisabeth SkogstadStavanger12121
0Nina SajjadiOSSU11111
0Nathalie Holmen BergMoss10101
0Maria NæssVålerenga10101
0Frida DixonMasfjorden10101
0Bettina Flores LontocTiurleiken10101
0Amalie Isabel MerkesvikBergens10101
0Mathilda Monteil991
0Julie SkjerveRidabu881
0Trisha Ravi DevStavanger551
0Lena BakketunStavanger551

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
26Åshild Egeberg VariDrammens552018173
28Amalie Isabel MerkesvikBergens532017163
0Ariza HinaSøråshøgda3920192
0Megan Alyssa GarciaVålerenga20201
0Johanne Bratland TjernshaugenMoss20201
0Åsa HernesDSU19191
0Åshild VariDrammens10101
0Sara NæssVålerenga10101
0Kaja Harvik RyghDrammens10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Marte B KyrkjebøStavanger4020202
0Hanna B KyrkjebøStavanger3719182
0Manunthon Atikankhotchasee20201
0Caroline Beer JacobsenStavanger19191
0Victoria AgdesteinSteinkjer17171

Valid HTML 4.01!