Klasse Mikroputt I Mikroputt har 737 spillere spilt 1665 turneringer
Samlet har 1661 spillere spilt 3878 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2015 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Eivind Grunt KrekenNordstrand100202020202015
1Lykke-Merlot HelliesenCaissa100202020202014
1Anton K. HystadSøråshøgda10020202020209
4Jo Frønsdal EngedalOSSU96202019191810
5Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga94202020171715
5Jonas B. NilsenSøråshøgda94202019181710
5Odin Andreas H NilsenAlta9420202017178
5Axel TunsjøOslo Barnesjakklubb9420191918188
9Magnus Årdal1911U93202019171712
10Elias Fredrik BuddeVålerenga91191919181611
10Ailo Bang SkarvikAlta9120201717178
10Hy Chang VoDragulf9120201917157
13Love Maxim Engedal SharmaOSSU9020191817169
14Livia LindstadNordstrand89201917171615
14Daniel KjeldsenStavanger8920191817158
16Arjun Vijay CithuStavanger8820201916136
16Sergey EliseevSmeaheia8820201919105
16Julian Lothe RingenSøråshøgda882020201995
19Espen Berg HellesnesMoss86201817161512
19Sofie Kristine RatamaAlta8620202013135
21Kristian SæleDragulf85181817171513
22Tobias PriceSøråshøgda8118181616137
23Linnea LarreOslo Barnesjakklubb80201815141315
24Endre HegreJæren7819181712125
24Adam Wasa-SchraderNordstrand7820171615105
26Amelia NordquelleNordstrand77191716131212
27Areeb MansoorSøråshøgda76201515131311
27Amadeus Hestvik EvenshaugBærum762019181097
29Marius AndersenSøråshøgda742019171085
30Elma SelvikBergens7318171612106
31William Alexander OlsenBærum72171615131111
31Timur GusarovNordstrand72171514131310
33Harald Kittel Lytomt JacobsenStavanger7118161413105
34Isac R. VågenBergens6919151411105
35Eivind BjordalSøråshøgda6815151413118
36Anders LinjordStavanger671917141075
37Sigurd Sagland-JensenSmeaheia662014131097
37Andreas NordlandMasfjorden6620151110106
39Sivert Olai ØyeGjøvik6517161111109
40Magnus Hennøy VikeslandBergens6317161010106
41Markus LilletvedtMasfjorden611713111195
41David BakketunStavanger61181614134
43Sumithiran MahendranStjernen6016131110107
43Robin PedersenTønsberg601813131067
43Jasper Tofte MesselFollo60201612756
46Shemorin AmarapalaStrømmen5915131211810
46Vidar BjørnåsArendal5920171754
48Theodore HallenbergNordstrand581613111087
49Jonas Sunde KobberdalNordstrand571712111078
49Kasper LarsenMasfjorden57171515104
49Balder SalteKlubbløs57161615104
52Reik KalvelandStavanger55171510857
52Emilija VlkuBergens551513121056
54Kaj PanufnikKristiansand54171313114
55Nils August Flornes RustadSøråshøgda531512111055
56Titas MalaiskaStavanger52171210857
56Jonas Kleppe BorlaugSotra52141310967
56Martin Jon GrudeSmeaheia52151210966
56Isak Berge JohansenStavanger52171411104
60Jone MæstadSmeaheia51171410555
61Martin FiskaaenStavanger50151110955
61Even SommerstenBergens50181010755
63Viktor Svelle KyvikVålerenga49151010958
63Andrea GuttormsenAlta49131010976
63Aksel ØstbyeGreveløkka492015143
66Camilla Broch- AustvollStavanger481211101057
67Haakon Grunt KrekenNordstrand47151088615
67Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden4717151054
69Vebjørn Celius StrømmeHammerfest46151110104
69Mikkel Mellem Ulleberg1911U4618131054
71Tias MarthiniussenKonnerud45121010858
71Geir BeukesDragulf451499767
71Christian WilhelmsenAlta4513118855
74Sondre LarsenStavanger441699555
74Sander SkarderudGreveløkka4415101094
76Ole Sørheim-VikeneBergens4313131074
76Linus BorgundHordvik4313131074
78Kristian Van der meijsSkadberg4217105556
78Nicolas Tirado Moritz-OlsenAalesunds421715103
80Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U41101010655
80Sigurd RommetveitStavanger411515113
82Julian MartinsenVeien401596556
0Lars LangloLillehammer4020202
0Anker LangloKragerø4020202
83Teo KalvelandStavanger3913106556
84Jørgen Idsø-JakobsenStavanger381410954
84Sverre LyeSmeaheia38201083
86Oscar Tjømøe BekkelundDrammens371098555
86Kristoffer SolheimSøråshøgda371710554
88Julian KongshaugDragulf361088559
88Mihail VeremjovSmeaheia3611105555
88Hashim JamaBergens3611105555
88Magnus Ørn LavergrenDrammens36201063
88Henrik Aasen BergersenGreveløkka36171093
93Nikolay RozhkoSmeaheia351096556
93Kristjan Rafael VinogradovBergens351087556
93Aksel Hellerud1911U3510105556
93Bobo Solan HedinDragulf351555555
93Elias Buschmann RustanCaissa 351110954
0Shadi SianByåsen3520152
98Viktor BeukesDragulf341275557
98Daria VeremjovaSmeaheia341077557
98Stian JåvikBergens341455555
98Elias Bruun GravdaHamar341311103
98Aksel NesNittedal341410103
101Fabian M. EngedalDragulf331210654
101Sondre TyslandStavanger33181053
101Fredrik BjørgumCaissa33151083
101Felix TunsjøOslo Barnesjakklubb3210755510
101Liam YouDrammens321075559
101Henrik AndersenSotra321210554
101Sebastian Mølstad AmundsenNordstrand32141083
101Sebastian JespersenStjernen311065555
101Adrian Rytter SendingDrammens311065555
101Kristian GunnestadBergens31109754
101Christoffer MyrsethSotra31109754
101Rune MæstadSmeaheia301055556
101Jonathan LeineMoss301055556
101Adam SelvikBergens301055556
101Lukas Cao FurusetMoss301055555
101Herman SæthreNittedal30151053
0Trym JensenbøkestadLevanger3020102
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø3015152
0Teodor SzegenyMolde3020102
0Ruben BekkenSjakknusern3017132
0Nikolas RobertsenKragerø3017132
0Johann Ingi MagnussonAlta3015152
0Alexander GrøstadLillehammer3017132
101Andreas JanssonStavanger29107754
101Sondre BorgedalÅsmarka29111083
0Magnus Harald D. VarøyAskøy2919102
0Arun Cithu VijayStavanger2818102
101William Lunde HelbakStavanger27125554
101Emil Andreas HaukelandMasfjorden2711973
0Luca Zixuan LanAalesunds2717102
101Sondre Tandberg Øhrn1911U26655555
101Axel Dahl1911U26655555
101Alla RodinaSmeaheia26655555
101Jacob Lexau StrømmenSotra26106554
101Christopher BreilandJæren26115554
101Susanne WiggenAlta2611873
101Ken Henrik KvingedalMasfjorden2610973
0Kim-Helge Delector ArnesenAalesunds2615112
101Zsofia Rooney AkantizsSotra25105554
101Serin SelvikBergens25105554
101Noa BrakestadSmeaheia25105554
101Kasper SollieDragulf25105554
101Filippa Fabricius Bye1911U25105554
101Filip Espe Li-Johansen1911U25105554
101Fedor RudshinSmeaheia25105554
101Anton SougNordstrand25105554
101Adam Prama RismantoSkadberg25105554
0Ola Lomeland WaldowStavanger2515102
0Ola DåsneHamar2515102
0Henrik SvelaSmeaheia2495554
0Ashwin KanapathyNordstrand2410863
0Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy2414102
0Linus Yttergård VahlHarstad2413112
0Jonatan Vonheim NorbyAlta2413112
0Henriette BergBergens2385554
0Natalie Alfredsen HessSkadberg2310853
0Lauritz B. KristiansenModum231852
0Kristian Isak DyrdalVeien231762
0Johan HjorthaugCaissa2313102
0Henrik Aune-MartinsenOSSU2275554
0Maren NærheimSmeaheia2211653
0Viktor GhaderiElefantene2211112
0Portmar IngesonBergens2211112
0Petter BraathenVålerenga2212102
0Jesper Darre Schei1911U2212102
0Ingvald Moe Gimse1911U221752
0Rebekka BakkemoEidsvoll2111553
0Jeppe MadsenSøråshøgda2110653
0Felix Fabricius Bye1911U2110653
0Marton MoiStavanger2111102
0Linus Rasmussen-HellebustVålerenga2055554
0Dana MickevicusSmeaheia2055554
0Alexander RettedalStavanger2055554
0Vetle Frydenlund Norling1911U2010553
0Sjur H. SæthreSotra2010553
0Sindre Overvik BrochNordstrand2010553
0Sigurd EvensenDrammens2010553
0Sebastian BellNordstrand2010553
0Oscar Taxt1911U2010553
0Mathias SkredeSmeaheia2010553
0Lukas KvaløHordvik2010553
0Konrad Bø-AlnesOslo Barnesjakklubb208753
0Jonatan BrabrandDrammens2010553
0Joachim V NilsenSotra2010553
0Ingeborg Strandabø JørgensenHordvik2010553
0Håkon SalteJæren2010553
0Gabriel Mølstad AmundsenNordstrand2010553
0Emilie Esther Vitenberg1911U2010553
0Christine Risting1911U2010553
0Camilla Strandabø JørgensenHordvik2010553
0Benjamin KobbeltvedtBergens2010553
0Bendik MadsenSøråshøgda2010553
0Anna Ovidia Young Sotra2010553
0Alexander Leikis SlettumOSSU 2010553
0Andrija ZekicOSSU201192
0Torbjørn ValvågTromsø20201
0Shazil Khan ShehzadSandved20201
0Kristine Vikhammer PettersenTromsø20201
0Kevin Kulandai RajSmeaheia20201
0Jonah BruvikBergens20201
0Johannes TyldenKristiansund20201
0Ervin Kavara BergSortland20201
0Edvin HalvorsenElefantene20201
0Anton SøgnebottenAalesunds20201
0Sigurd Brudal EriksenVålerenga191092
0Halvor Nyhuus-EriksenRødtvet191452
0Emil Christopher WilbergKongsvinger191452
0Edvard SkardNordstrand191092
0Andreas OlderbakkSøråshøgda191092
0Kristian Bekkvang StengrundetTrysil19191
0Lykke ChristensenSkadberg188553
0Kristian ØyenBergens181352
0Eline SørliKongsvinger181352
0Tias TeumHamar171252
0Christoffer TolleshaugHordvik171072
0Olav TrannumKristiansand17171
0Livar HovdeElefantene17171
0Jiahao Eric JiGullkongen Sjakklubb17171
0Birk VollstadTromsø17171
0Baybol Misaina FanomezanaStavanger17171
0Anne Johanna Løvig HartvigsenTromsø17171
0Aleksander TurovTromsø17171
0Vanessa LundeStavanger166553
0Seth Alexander Brzozowski-GrostølStavanger161152
0Philip Weiss-HagenOSSU161152
0Johannes DyrdalVeien161152
0Alexander SolbergStavanger161152
0Aaron HavelandKongsvinger16161
0Viljar Reyr ÅdnesonVålerenga155553
0Viktor Vik Ugland1911U155553
0Solveig Hem1911U155553
0Roman NodSmeaheia155553
0Nicholas BongomKongsberg155553
0Katrine LogsteinSmeaheia155553
0Håvard Tandberg Øhrn1911U155553
0Anton SougKampen155553
0Adrian De MiguelSkadberg155553
0William Wold AronsenNordstrand151052
0Violetta Hauan-ZamoraNordstrand151052
0Vebjørn Brudal EriksenVålerenga151052
0Trygve BakkeNordstrand151052
0Tea SkjellerudMoss151052
0Syver Johann FossumTyristrand151052
0Sivert SagosenBergens151052
0Sander Nilsen SøråsVålerenga151052
0Sakarias Myhren-BergeBergens151052
0Olav Dalan EidissenBergens151052
0Olai Dyrhaug EriksenBergens151052
0Munashe Zoe Nyenya1911U151052
0Max Skjerpen Huseby1911U151052
0Marius Hjemsæter Skjelbred1911U151052
0Mads August Sunde1911U151052
0Ludvig Rinden GundersenVålerenga151052
0Julius Darre Schei1911U151052
0Jonatan Celius FjeldMoss151052
0Elias Ynnesdal Stensrud151052
0Eldar Sikiric Moe1911U151052
0Benjamin Bjerketvedt Forsberg1911U151052
0Arne TvedtSøråshøgda151052
0Andreas Nyland Aspelund1911U151052
0Alf Lohne-AntonsenSotra151052
0Alexander StienBergens151052
0Theodor WikevandHarstad15151
0Petter Blekastad MathisenGullkornene Stjørdal15151
0Maximillian SlaattenKongsvinger15151
0Max SandøByåsen15151
0Leif Birger OlsenKristiansand15151
0Jonathan Vonheim NorbyAlta15151
0Jacob Netland LiStavanger15151
0Edvard AgledahlTromsø15151
0Alexander G KraglKlyve15151
0Vetle JohansenVeien14952
0Kristian Nygård-ForbergSotra14952
0John David MastrileRødtvet14952
0Joachim Nysveenukjent14952
0Haldor GreibrokkAlta14952
0Ingrid Sandnes SundsbøOslo Barnesjakklubb13852
0Henrik Espedal WathneOSSU13852
0Finn-Eirik ScharnewskiNordstrand13852
0Borgar BakkenVeien13852
0Xavier Alexander Nylænde13131
0Vetle EikangerHarstad13131
0Oskar AndreassenHamar13131
0Odin Berg RomsdalAlta13131
0Mikkel MathiassenGjøvik13131
0Kristoffer Wang StrømhaugGullkongen Sjakklubb13131
0Jørgen Giske SøvikAalesunds13131
0Emilie Bongo-WiikAlta13131
0David Oslund GrannegårdRingerike13131
0Oliver WestvangOslo Barnesjakklubb12752
0Jakob BakkemoEidsvoll12752
0Snorre LensebakkenNord-Odal11652
0Theodor Kronstad JohansenKlyve11111
0Sander R. LindquistNordstrand11111
0Rene' KjosArendal11111
0Owen Sørbye Davis1911U11111
0Ludvig Taradsen GuddalRødtvet11111
0Julian Kongshaug11111
0Isak H. JernslettenTromsø11111
0Even Pedersen SkjelbredKlyve11111
0Christian WilhelmsenAlta11111
0Alrik BøeBergens11111
0Yuheng Wei1911U10552
0William Slogvik TertnesStavanger10552
0Victor Johnsrud AronsenDrammens10552
0Ulrik Hereng LeversbyModum10552
0Torkil UrsinSandved10552
0Theo Alexander GulliksenOslo Barnesjakklubb10552
0Simen Petrussen ThuNordstrand10552
0Sebastian Lorentzen KraneDragulf10552
0Sebastian GulliksenOslo Barnesjakklubb10552
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia10552
0Sander DuesundSotra10552
0Peder Vidnes AraldsenDragulf10552
0Oscar HavsbergOslo Barnesjakklubb10552
0Ola Sørsdahl SceiVålerenga10552
0Nikolai SkotsværFollo10552
0Mina Nygaard ÅsnesSøråshøgda10552
0Mikal OlsenStavanger10552
0Mathias FlatenOslo Barnesjakklubb10552
0Martin Steinsholt NordstrandModum10552
0Magnus VoldenSandved10552
0Madina KahnRødtvet10552
0Lucas BaillyStavanger10552
0Lisa Van Eijndthoven10552
0Laura Amalie Flister1911U10552
0Kha Chang VoBærum10552
0Kasper Kleppe TungeStavanger10552
0Johanna PedersenAlta10552
0Jan Olav J. DjupvikModum10552
0Iver Otterlei JohansenDrammens10552
0Herman Wiclund RømckeDrammens10552
0Hedda Jansson RønnestadSøråshøgda10552
0Emilie StolpDragulf10552
0Emilie KorsethBergens10552
0Emil SandumModum10552
0Elise JåvikBergens10552
0Eik Vendelbjerg-HernæsOslo Barnesjakklubb10552
0Christian HanevoldDragulf10552
0Betel KasieRødtvet10552
0August HorstadSøråshøgda10552
0Anna Viktoria OrstadJæren10552
0Andreas Rabben Bautz-Holter1911U10552
0Andrea HanevoldDragulf10552
0Anastasia DeklerkSmeaheia10552
0Amund Halaas Irion1911U10552
0Amanuel KasieRødtvet10552
0Adam AltamirovStavanger10552
0Aaron Wasa-SchraderNordstrand10552
0Ylva Brændeland1911U10101
0Yasmine Cecilie Blyverket AbdelhadyÅsmarka10101
0William Næsdahl-PedersenBergens10101
0William Giske NewthKampen10101
0Vithushan RaveendranHaugerud10101
0Victor Chammas MangerudNordstrand10101
0Vetle SkjelstadStavanger10101
0Tomas ØrnVestfossen10101
0Tomas Fritsvold1911U10101
0Tobias Oskar NeråsAalesunds10101
0Thubisan RaveendranHaugerud10101
0Thomas Falch HubredCaissa10101
0Teodor HaaheimVålerenga10101
0Teodor André NeråsAalesunds10101
0Tarik MesicBærum10101
0Susanna NorendalKlyve10101
0Sondre Istad-Boldvik1911U10101
0Sondre Hafskjold1911U10101
0Sigurd ReisoBergens10101
0Sigurd JohannessenBergens10101
0Sigurd EideBergens10101
0Sander RagnarssonBergens10101
0Rafi Leonel Rytter1911U10101
0Peter Haugan Marcussen10101
0Peder MyrvoldSjakknuseren10101
0Paul AanerudOslo Barnesjakklubb10101
0Oliver Rekdal HenriksenVestfossen10101
0Olav Lidvin Osland Vaglum1911U10101
0Noah Mikal Lerøy JobartehBergens10101
0Munopashe Ariellah NyenyaOslo Barnesjakklubb10101
0Michael EngebyNordstrand10101
0Martinius Lagim TvedtMoss10101
0Martin Tonby1911U10101
0Markus NebylienHamar10101
0Marius SandvikBergens10101
0Marius Børs LindBærum10101
0Maria Schrøder FarmenCaissa10101
0Magnus Junge-Larsen1911U10101
0Magnus Jun KjerstadAalesunds10101
0Magnus Digre KristiansenDrammens10101
0Luca Mio Hovdal1911U10101
0Leopold StrandOslo Barnesjakklubb10101
0Leo Alexander Karlsen10101
0Leander Lagim TvedtMoss10101
0Lars Torstein Kvamme1911U10101
0Kristian VoldSevland10101
0Kristian Hammer SkjeretBergens10101
0Kian Lea HeggernesHaugerud10101
0Jonathan LarsenMasfjorden10101
0Jonas Hansen HaugsværStavanger10101
0Jonas De Lange1911U10101
0Isabella LouaAskøy10101
0Iben August FursetAalesunds10101
0Herman Syse Ulfsnes1911U10101
0Herman Kvello Etholm1911U10101
0Henning Pedersen SkjelbredKlyve10101
0Hector Chammas MangerudNordstrand10101
0Haakon Røvik Svanæs1911U10101
0Georg Erik SletheiHaugerud10101
0Gabriel Selland GaltungHaugerud10101
0Fredrik Altberg-AbelsenCaissa10101
0Felix MidtskogCaissa10101
0Felix Kristoffer OvesenKristiansund10101
0Eskil Hafskjold1911U10101
0Erik Severin ScheibeTønsberg10101
0Erik René Tirkkonen Toft1911U10101
0Elias SaeediGreveløkka10101
0Einar KnudsenMoss10101
0Danial HaqueVestli10101
0Dani BookaeyHaugerud10101
0Celine AmiriBergens10101
0Celina Frøge10101
0Calvin GormanKonnerud10101
0Brage KalvenesBergens10101
0Boming ZhuOslo Barnesjakklubb10101
0Bo RefsnæsAalesunds10101
0Birk JørgensenKongsvinger10101
0Ben Jonas Larsen AndersenMasfjorden10101
0Badr LharchichiBergens10101
0Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens10101
0Ask FjeldstadKampen10101
0Anna Lohne-AntonsenSotra10101
0Andreas Tobiassen KolbergVålerenga10101
0Andor ØdegaardAalesunds10101
0Alise FredriksenCaissa10101
0Alan Diar Mohammad1911U10101
0Adrian JørgensenHarstad10101
0Aaron Pham LuongNordstrand10101
0Ådne HolmaasMasfjorden991
0Theodor HenriksenKongsvinger991
0Sebastian Skaane BorgeTønsberg991
0Mikkel Andreas BuljoAlta991
0Magnus JacobsenHarstad991
0Linus R HellebustVålerenga991
0Jan Einar Arnesen RøislandKlyve991
0Herman Dalan EidissenBergens991
0Edvin Rasmussen-BakkeNord-Odal991
0Adrian PettersenGullkongen Stjørdal991
0Abigail ColemanOSSU991
0Sondre Jakobsen881
0Solveig Neverdal DaaeMasfjorden881
0Seline AndreassenStavanger881
0Sara Elisabeth NordheimKongsvinger881
0Samuel WeldRandaberg881
0Peder Elias SandøyVålerenga881
0Matias MeyerHamar881
0Johannes RødsethByåsen881
0Henrik DalumÅsmarka881
0Dina AmundsenHarstad881
0Daniel BergBergens881
0William ChenKlyve771
0Thomas TvinnereimGreveløkka771
0Sigve Tande SjøvollHarstad771
0Scott Enger BorrenHamar771
0Peywend AbdelkaderSmeaheia771
0Mats Gustad MyklebustSmeaheia771
0Lea-Tekzine Røsberg771
0Isak SlotterøyHamar771
0Benajamin Løvlie771
0Ashley Jade Marvin XavierNordstrand771
0Sigurd Carlsen SejerstedBergens661
0Ole Johannes BuljoAlta661
0Morten Foss PedersenDrammens661
0Mathias HansenHarstad661
0Mari BrendenSki661
0Lillian Fitwi WoldayKongsvinger661
0Kristian Kvame LorentzenSmeaheia661
0Kim Daniel HaukelandMasfjorden661
0Kasper Tellnes Molland661
0Jan Elias TollefsenSmeaheia661
0Emil AndreassenÅsmarka661
0Elevira GrunnsundKlyve661
0Dion IbishiGreveløkka661
0Yuvasri ChandrasekarStavanger551
0Yahya Ismaeel KhalidOslo Barnesjakklubb551
0William Nilsen Lunde Sjakkklubb551
0Vegard TeiglandSøråshøgda551
0Vebjørn Lunde FlagetModum551
0Vanessa SalamonsenStavanger551
0Valentin RumyantsevStavanger551
0Ulrik August D. HrenovicaVålerenga551
0Tuva IversenKongsberg551
0Trym Haugen TranheimNordstrand551
0Truls Rygh HjortdalAlta551
0Trim IbishiGreveløkka551
0Tommy Aleksander Strachan-DufeyGroruddalen551
0Tommaso CalderoneOslo Barnesjakklubb551
0Timian MollandAskøy551
0Timian LøverNorefjell551
0Thomas SønnervigSki551
0Thomas NielsenKampen551
0Thomas Fjeldstad GujordNordstrand551
0Teodor SpillumNordstrand551
0Tage Handal-TveitSmeaheia551
0Sverre Kolstad EspevikDragulf551
0Sverre Alexander Viddal SætreDragulf551
0Sunniva Hafting-Fyhn1911U551
0Sondre ValdresbråtenDragulf551
0Sondre TyslandStavanger551
0Sondre LilloSkadberg551
0Solveig BjordalSøråshøgda551
0Sindre MikalsenStavanger551
0Simon EngebretsenBergens551
0Simen VallaStavanger551
0Silje MathisenMoss551
0Sigve Opsahl MørtvedtOslo Barnesjakklubb551
0Sigurd Rydland ThornesNordstrand551
0Selma PedersenAlta551
0Scott Andrew Henriksenukjent551
0Sander Ravneng Jacobsen Randaberg551
0Sander Blymke Mogensen551
0Ruchitha ThalapakkuStavanger551
0Rolf Christian HøilundKragerø551
0Raphael Fahouder.551
0Pia Maggie AamodtModum551
0Peter LundHordvik551
0Peder Utistog HausbergSmeaheia551
0Paal VengeSotra551
0Otto Schølberg-Henriksen1911U551
0Oskaras TitliusJæren551
0Oskar Midtskog551
0Oskar HopeModum551
0Oskar BekkelundHamar551
0Oliver Blymke MogensenDragulf551
0Oliver Blom-StokstadDragulf551
0Ole Martin SøbstadNittedal551
0Olav Holden Viem1911U551
0Olav Haukenes Aase551
0Olaf Weider SkjesolGreveløkka551
0Ola S. RaknesKampen551
0Ola Fosse MathisenStavanger551
0Odin ObstfelderSøråshøgda551
0Nora Nygaard ÅsnesSøråshøgda551
0Nicolas Polonio-Garcia551
0Nicolai RisøDrammens551
0Nicholas Følstad Eskelandukjent551
0Nahoa Khaled EspinozaOslo Barnesjakklubb551
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka551
0Mikolaj WojewodaJæren551
0Mika SjåtilOslo Barnesjakklubb551
0Michael Alexander FarnesDragulf551
0Mia Mortensen551
0Melvin HemstadTrysil551
0Maxence PeurtonOslo Barnesjakklubb551
0Mattis MolandOslo Barnesjakklubb551
0Mattis Dekovic Ekeli1911U551
0Matias SteinsethNordstrand551
0Mathis Aleksander Sælid-SvenssonDragulf551
0Mathilde Elisabeth SkogstadStavanger551
0Mathias B. AndesenModum551
0Mathias AndersenHalden551
0Martin Sørlie Nordquist551
0Martin Skogheim GatlandAskøy551
0Martin Seilen NilsenHaukås551
0Martin Henden1911U551
0Martin Haugsvær-HolstBergens551
0Martin GermanSkadberg551
0Martin B BergKlyve551
0Markus Lie WestbyeBestum551
0Markus H. BodvarssonMoss551
0Mark ZacharovDrammens551
0Marius SkjævelandStavanger551
0Marius Andre BjerkeliNordstrand551
0Mari Kveseth IngebretsenRødtvet551
0Mari Idsøe EndresenStavanger551
0Maja Johanne R. SolheimGroruddalen551
0Maia OlsenSkadberg551
0Magnus WiddingSandved551
0Magnus Vang BaarstadDragulf551
0Magnus Fosse SelsengSøråshøgda551
0Magnus Evju HeggelundAsker551
0Magnus Aune-Martinsen551
0Magnus ØwreHarstad551
0Lukas Højgaard Bache-AndreassenFollo551
0Luise WietschorkeSotra551
0Ludvik Rasmussen-BakkeNord-Odal551
0Ludvik Knoph Olsen1911U551
0Ludvik HaukåsOslo Barnesjakklubb551
0Ludvig Knoph Olsen1911U551
0Lotte ClementNordstrand551
0Linus Andre SimonsenNordstrand551
0Leon Eidem LillicrapVålerenga551
0Leander SjåtilOslo Barnesjakklubb551
0Leander Høyvik FredriksenFana551
0Lavrans Lotterud551
0Kristiane GøbelNordstrand551
0Kristian VassbøStavanger551
0Knut Holden Viem1911U551
0Knut Emmich Styren JaunertMoss551
0Kine Schjølberg-OlavsenVålerenga551
0Kevin PedersenSortland551
0Kevin KniveModum551
0Kathrine ØverlandVålerenga551
0Karsten Wergeland SørbyeDragulf551
0Kari Lamvik HornVålerenga551
0Jørgen Giuseppe RamsvikOslo Barnesjakklubb551
0Jørgen Cleve BrochBestum551
0Josephine GjertsenKongsvinger551
0Josefine HenriksenKongsvinger551
0Jonas Nikolai Kristiansen1911U551
0Jonas Mortensen551
0Jonas KlaessonNordstrand551
0Jonas BrakestadSmeaheia551
0Jonas BergeNordstrand551
0Jon VassbøStavanger551
0Jon HolmøyvikSøråshøgda551
0Johannes Nitter Elvsborg1911U551
0Johannes Blom SandKampen551
0Johanna Lappegard HaugeNordstrand551
0Johan Fluge AndersenBergens551
0Joel Ekanger 551
0Joakim Løken RambækNordstrand551
0Joakim AasenHaukås551
0Jo Evang IngebretsenHolmestrand551
0Jibrail Habib SrourOslo Barnesjakklubb551
0Jesper OlsenKampen551
0Jenny BogadottirRødtvet551
0Jason Aleksander Omane-BrobbeyNordstrand551
0Janek KozikowskiOslo Barnesjakklubb551
0James NguyenOslo Barnesjakklubb551
0Jakob StunnerSøråshøgda551
0Jakob SkiftunBergens551
0Jakob Persson ArnebergNordstrand551
0Jakob MeyerHamar551
0Jacob Alexander Vesterøy SkariNordstrand551
0Isak JohnsenMoss551
0Isak Johan Bertheussen551
0Isaac Aleksander JentoftSkjold skole551
0Ingrid WetheOslo Barnesjakklubb551
0Ingrid Martinsen PersenModum551
0Ingrid Johanne Årdal1911U551
0Ingeborg Wik HagaSmeaheia551
0Ingebor Marie KristensenAlta551
0Imaan KhalidOslo Barnesjakklubb551
0Ilona MeringdalStavanger551
0Iben StorkaasBærum551
0Håvard Otterhaug551
0Håkon Gjerde HallebyVestfossen551
0Håkon Aamodt FinsrudModum551
0Herman Helgø1911U551
0Herman Dalan EdissenBergens551
0Henrik StenshallNordstrand551
0Henrik Sebastian GrindrudNordstrand551
0Henrik Kampen Ellingvåg1911U551
0Henrik Gulseth Moe1911U551
0Henrik Engelsen HøiåsOslo Barnesjakklubb551
0Henning GjertsenKongsvinger551
0Helge Eldegard kristofferenOslo Barnesjakklubb551
0Harald HeggemsliHarstad551
0Gustav Einejord TvedtVålerenga551
0Guro BrændenRødtvet551
0Gardar Bjørnstadukjent551
0Gard Kristian WågseterNordstrand551
0Gabor DobosHaugerud551
0Frida Johanna Elsness1911U551
0Fredrik H. FrøysaLørenskog551
0Fredrik EideNordstrand551
0Fredrik AasenHaukås551
0Frank PaulDragulf551
0Filippa WexelsenOslo Barnesjakklubb551
0Felix Sebastian B. Reckmann551
0Felix Gjertsen.551
0Farin ManiaBergens551
0Erik Storm Stave-Johansen1911U551
0Erik Sebastian Buer1911U551
0Erik RutskijOslo Barnesjakklubb551
0Emma KolstøStavanger551
0Emil Rothman Bruhn1911U551
0Emil Kristoffer Viddal SætreDragulf551
0Emil Johannes KjøsnesBergens551
0Emeline MeringdalStavanger551
0Emelin Bringsvor NilsenSøråshøgda551
0Elisa SalomonNordstrand551
0Elias WilhelmsenKongsberg551
0Elias JolicorpsMøhlenpris551
0Eirik SkaarDragulf551
0Eirik Pedersen ØdegaardAlta551
0Eirik Nilsen Fasting1911U551
0Einar Berg HellesnesMoss551
0Digambari ChandrasekarStavanger551
0Diederik BakkerDragulf551
0Daniel AxelsonNordstrand551
0Cindy SimenseSetskog551
0Cato BakkeDrammens551
0Camilla SekkingstadSotra551
0Brede EllingsenRandaberg551
0Bork EmorstenNordstrand551
0Bogdan Lup551
0Bjørn Mathias TollefsenSmeaheia551
0Birk BruråsSøråshøgda551
0Bernard Stokke-DitmansenKampen551
0Benjamin ØfjordSøråshøgda551
0Benjamin Monsrud Ruud551
0Benjamin M. Holljen-Hansen1911U551
0Benjamin thue Oslo Barnesjakklubb551
0Benedicte Løland Fleime1911U551
0Bahand KarimRødtvet551
0Aurora SkardNordstrand551
0August Grøntoft TjoflotKampen551
0Aringan NimalenderanRødtvet551
0Anni Kamsvåg FrantzenMinde551
0Andreas GloppenDragulf551
0Andreas Borgund VesethHordvik551
0Andrea Marie LangeVålerenga551
0Anders Storm Melsnes1911U551
0Amund C. Medhus1911U551
0Amanda Netland LiStavanger551
0Alva Heier1911U551
0Alva Ellen R. SolheimGroruddalen551
0Alfred NikolaisenKampen551
0Alfred LåhneStavanger551
0Alfred BøeFana551
0Alfred Aamodt - BorgersenVålerenga551
0Alexander StenstadRødtvet551
0Alexander ErikssonTrysil551
0Alexander Allport FossumOslo Barnesjakklubb551
0Aleksander Nesvik LøvaasRandaberg551
0Aksel RudjordMoss551
0Aksel Rosales551
0Adrian ZamaniFollo551
0Adrian Lohne NæssAskøy551
0Adam Prama RismantoSkadberg551
0Abishanh JeyabalanRødtvet551

Valid HTML 4.01!