De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Saturday 29. September 2018

USF-siden BGP 2015 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Eivind Grunt KrekenNordstrand100202020202015
1Lykke-Merlot HelliesenCaissa100202020202014
1Anton K. HystadSøråshøgda10020202020209
4Jo Frønsdal EngedalOSSU96202019191810
5Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga94202020171715
5Jonas B. NilsenSøråshøgda94202019181710
5Odin Andreas H NilsenAlta9420202017178
5Axel TunsjøOslo Barnesjakklubb9420191918188
9Magnus Årdal1911U93202019171712
10Elias Fredrik BuddeVålerenga91191919181611

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ask AmundsenSørum100202020202020
2Andreas TenoldNordstrand98202020191910
2Thomas ThorvaldsenFollo9820202019198
2Shazil Khan ShehzadSandved9820202019196
5Aksel Bu KvaløyStavanger9720201919197
6Gard Rye HøyforsslettBergens9520201919177
6Thirukkumaran JeyachandranSotra9520202019165
8Øyvind SimonsenAlta9120201717176
9Snorre KristiansenStavanger90202018171511
9Andreas Broch-AustvollStavanger9020181817179

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Karl Anker SlettumKongsberg98202020201811
2Henrik IversenSøråshøgda9720202019189
3Oliver OpsethHamar9620202019176
4Oskar Feed Jakobsen9520202018179
5Sigurd Lauvås GaureOSSU9320201917178
5Maximilian L. LystadVålerenga9320201818176
5Live Jørgensen SkigelstrandStavanger9320191918175
8Sheroni AmarapalaStrømmen9220201918159
9Shjalg NæssMasfjorden91201918171710
9Håkon KristoffersenAlta9120201717176

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Cornelius KvendsethNordstrand10020202020206
2Henrik KristoffersenAlta9420202017176
3Jørgen BrobakkenRidabu9120201919136
3Einar Clausen FrøvikKragerø9120201717176
5Håkon Abeland MyrheimSmeaheia8920201717157
6Knut Olav LeknesAlta8820171717177
7Daniel SteenStavanger8019171614146
8Roy André BogevågMasfjorden7920171713126
9Even Elias Yuan Hem1911U77201919194
10Jonas HauknesRidabu7518171515105

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Markus SlettmoenRidabu9920202020195
2Afras MansoorSøråshøgda9820202019196
3Anders SøbergRidabu64201717104
0Marte B KyrkjebøStavanger4020202
0Jonas StrømsoddTrondheim4020202
0Abdulla M MuhsenBergens4020202
0Martin BøKleppe3920192
0Helmer HernesDrammens3920192
0Hanna B KyrkjebøStavanger3719182
0Dawan WilairamNord-Odal3217152

Valid HTML 4.01!