Klasse Miniputt I Miniputt har 468 spillere spilt 1177 turneringer
Samlet har 1661 spillere spilt 3878 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2015 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ask AmundsenSørum100202020202020
2Andreas TenoldNordstrand98202020191910
2Thomas ThorvaldsenFollo9820202019198
2Shazil Khan ShehzadSandved9820202019196
5Aksel Bu KvaløyStavanger9720201919197
6Gard Rye HøyforsslettBergens9520201919177
6Thirukkumaran JeyachandranSotra9520202019165
8Øyvind SimonsenAlta9120201717176
9Snorre KristiansenStavanger90202018171511
9Andreas Broch-AustvollStavanger9020181817179
11Eskil A. GuttormasenAlta8820171717177
11Marius GøbelNordstrand8820191817146
13Ole-Christian B. KranOSSU8720201918105
14David L. VangenOSSU8618171717179
15Jørgen Vamnes SætherSørum83201717151415
15Andreas Røberg BeitnesNordstrand83181717161512
17Elias AschimOslo Barnesjakklubb82181716161514
17Andreas PriceSøråshøgda8220171515158
19Fredrik Berg Buxrud1911U81181817151310
19Emma MarthiniussenKonnerud81201716151310
19Ivan RozhkoSandved8120171615137
19Thomas SekkingstadSotra8118181817105
23Tobias Kruse-LervoldOslo Barnesjakklubb7820161614129
24Kirill ShchipanovStavanger7718161614137
24Gard Alexander SyrengNittedal7720201611106
26Anders Ivan SteinNittedal7620191710108
27Thomas Jørdre KvammeBergens7518161414136
27Mathias UnnelandAalesunds75202020154
29Noah Myklebust ChristensenLillehammer7420201311105
30Aleksander StolpAsker7218151513117
31Arun Cithu VijayStavanger71201917154
32Tamim NoraniAlta70202020104
33Johannes StrømbergKristiansand69202017124
34Sigurd BrattlienNittedal671919101097
35Erik Kammersten-BørresenDrammens661817131088
35Fredrik Østlie PettersenHamar6618151310106
35Alex FlåtrudAsker662020111056
38Neil SharmaOSSU6515151312106
38Eirik HaugstvedtBergens6517131312106
40Julie SømhovdNittedal6317151110106
41Syver S. KyvikNordstrand6119121010108
41Max Dahl1911U611915121055
43Tygo PrinsenKragerø5920201094
44Mattis Gammelmo WiksénGreveløkka58201211876
44Adrian Vestervik KårdalMasfjorden58171515114
46Storm BrattlienNittedal55161410876
46Johannes Hammer BrattliHamar5520161094
46Alexander Øye StrømbergGullkongen Stjørdal552020153
49Vebjørn BerganHamar54171110976
49Albin SkårdalKristiansand54151513114
51Ivar G. HatterudGjøvik53171310855
51Elham AbdulraufOSSU531412101075
53Josefine Lunde HaugsdalMasfjorden5117131384
54Daniel FossanStavanger50141010977
54Linnea G. TryggestadNordstrand502020103
56Andreas Nikolay PerssonSkadberg491311101056
56Victor Berge JohansenStavanger49161010855
56Pjotr AndreevNordstrand49151410555
59Hermann Løland Fleime1911U48141210756
59Villiam LøvikSøråshøgda4815109955
59Vetle AuklendStavanger48151210655
62Sumithiran MahendranStjernen46131310555
62Knut TørlenStavanger46151110104
62Ivar HavneråsSøråshøgda461917103
65Andre' Gjestemoen-von HirschSkadberg4514129555
65Aksel AsmundssonGreveløkka45151010555
65Erlend LahtiMasfjorden451715133
68Gustav HestholmStavanger4414108757
68Nicolay FærøvikBergens441710984
68Jørgen Lervåg SætherAalesunds441717103
71Fredrik Nyborg SørensenStavanger4313109655
71Lars BakketunStavanger431613954
71Henrik HankenAalesunds432013103
71Bastian Nordskog MagnussenFana432012113
75Vetle StørenStavanger42111110555
75Halvor LeiraNordstrand4215121054
77Finn Elias HanebergHamar4115106555
77Vilde Marie HaukelandMasfjorden411713113
79Stian Kammersten-BørresenDrammens4011108658
0Torbjørn Krogstad HystadSøråshøgda4020202
80Lars Idsøe RefvemStavanger3911108556
80Anine Bøvolden NerlandGreveløkka3910108656
80Mikkel Li Johansen1911U391910554
80Lasse Abeland MyrheimSmeaheia3913111054
80Sverre RatamaAlta391513113
80Magnus Øyvind LangeFollo39201183
86Håkon StørenStavanger3810108555
86Henrik Røstad1911U3810108555
86Asle Kydland3813105555
89Oscar Pielinger AmundsenDrammens3710107556
89Christoffer Waldum1911U3710107556
89Arne GiljeStavanger3710107556
89Svend Tobias Ualand3712101054
89Jens TeigenByåsen371313113
94Sarah RehnNordstrand3611101054
94Petter TeiglandSøråshøgda361110874
94Eivind JetlundHamar361610554
94Andreas Virkesdal JonsterhaugHordvik361510654
94Mina Johanne HeierOSSU361313103
94Adrian BognerBergens36171093
0Karl Ivar LavergrenDrammens3620162
0Jonas Egli1911U3618182
100Ishildur U. ÅdnedottirVålerenga35171353
0Theodor ØstebrøtSøråshøgda3520152
0Anders IngaSortland3520152
101Vegard Vaula BråtenStavanger341095557
101Johannes PundsnesStavanger341077555
101Erik LåhneStavanger341010864
101Karl Edvard WallevikBergens341410103
101Ivar Per Lausund FarstadAalesunds341311103
101Emil Nickelsen1911U331310554
101Eilif Irgens Hynnekleiv1911U33109954
0Joakim IsaksenHamar3319142
0Alisha ShehzadSandved3320132
101Julian Moland BjørknesSkadberg321066556
101Olav Holten FiskaaenStavanger321210554
101Matthew LeirenHordvik321010754
101Magnus Domben-AarsnesAalesunds32151073
0John OommenKristiansand3217152
101Ivroy NimkiSmeaheia311065557
101Vetle Andreas TyslandStavanger311110554
101Stian HaugeAalesunds311110103
101Andreas Nyhus SolheimGreveløkka301055556
101Sigurd Lauritzen MolbergHamar30108664
101Andreas StrømbergKristiansand3017853
0Tim WanvikNTG3020102
0Mathias L SchoutenTromsø3017132
0Jens Olav MyroTyristrand3020102
0Haakon Faye-LundCaissa3020102
101Markus Alfredsen HessSkadberg29109554
101Ibragim MadagovGreveløkka2915953
0Kjell Erik NgoMoss292092
0Jørgen Sangolt1911U2919102
101Olav IverslandDrammens28131053
0Ariza HinaSøråshøgda2818102
0Amanda H. SellevaagVålerenga281992
101Teodor KristoffersenStavanger27125554
101Amanda Aarthun HvileKonnerud27107554
101Mantas PetruokasKragerø2713863
101Erlend RøislandStavanger2715753
0Vegard ReinholtsenSortland2717102
101Håkon Vist WalsethByåsen26111053
101Henrik H. SchneidtOslo Barnesjakklubb2611963
0Sturle Hoff SkigelstrandStavanger2616102
0Max Moe PedersenElefantene2615112
0Alec Haug ColemanAskøy2616102
101Håvard Leret-VatneStavanger25555555
101Anna Maria RudshinaStavanger25105554
101Eva SkaslienVålerenga25101053
101Eskil BrændenRødtvet2511953
0Vegard Røttingen Enden1911U2515102
0Otto SzegenyMolde2515102
0Benjamin AndaSjakkmatt United252052
0Patrick HareideSotra2410863
0Mathias Le NgocKonnerud2410953
0Brede SvendsenLarvik2410953
0Trym EvensenKragerø2413112
0Odin Johannes F. BerthelsenSortland2413112
0Lars Senneseth-StokkebekkHordvik2414102
0Kevin ErsdalSandved2414102
0Ian DahlHell241772
0Victor NæssvikVålerenga2311663
0Fredrik Dalland HolsenSøråshøgda2312653
0Nicholas SundeSøråshøgda2313102
0Aleksander DaleAskøy2313102
0Aksel HovlandBergens2313102
0Victor Fabricius Bye1911U2210753
0Emilie Lazareva1911U2211653
0Ledion BerishaHamar221392
0Hanne HaukelandHordvik221392
0Tommy Aleksander Strachan-DufeyGroruddalen2111102
0Teodor Hansteen ValenBergens2111102
0Hy Chang VoDragulf211562
0Helle AasBergens2111102
0Elias Myhre JohansenBergens2111102
0Syverin JohansenHamar2055554
0Tormod Holberg AasenMoss2010553
0Sigurd LyeSmeaheia2010553
0Sebastian H. H. PedersenBergens2010553
0Otto Georg Vallteri MeringdalStavanger2010553
0Nikolai Andre NygårdNordstrand2010553
0Jacob Gangum Tonby1911U2010553
0Andreas T. KvalbeinSmeaheia2010553
0Vegard Oksum EidsheimLarvik201552
0Vanessa LofsbergVestfossen2010102
0Tormod Ingar FossumTyristrand201552
0Sondre DrolsumModum2010102
0Christoffer WilhelmsenAskøy201552
0Vebjørn Undstad RostadmoTromsø20201
0Tanim NoraniAlta20201
0Tamin Norani20201
0Noam A. VitenbergOslo Barnesjakklubb20201
0Mia Sofie JenssenKonnerud20201
0Liam Jansson RønnestadSøråshøgda20201
0Julian Lothe RingenSøråshøgda20201
0Julian Aleksander MunkStavanger20201
0Didrik HansenSortland20201
0Alexander SkredeSmeaheia199553
0Olav HjorthaugCaissa191092
0Anton K. HystadSøråshøgda19191
0Vetle JohansenVeien181352
0Mathias RaaenGullkongen Stjørdal181352
0Marius Moltubakk VikAalesunds181082
0Magnus EvenstuenIngen181262
0Andreas Lund YtrebergVestli181082
0Adrian Westwang1911U181352
0Adam KocModum181352
0Jardar IversenKongsberg18181
0Sondre Røste-KiseHamar171072
0Sivert BørsethGullkongen Stjørdal171072
0Olai Frøyen171252
0Inga Hem1911U171072
0Astrid Elisabeth SandbergKongsvinger171252
0Pavan Ravi DevStavanger17171
0Marius StenersenSortland17171
0Kasper Johansen SandøGullkongen Stjørdal17171
0Jakob WestgårdTønsberg17171
0Henri UlvatnMasfjorden17171
0Eivind Andreas AlmliOrkdal17171
0Christian Bjåland ChristensenKlyve17171
0Altin ShalaVeien17171
0Rasmus Blix RudiGullkongen Sjakklubb166553
0Øyvind FloBergens16972
0Paul Gustav LofsbergVestfossen161062
0Erlend A. BakkenVeien161152
0Jonas B. NilsenSøråshøgda16161
0Benjamin HitlandBergens16161
0Tuva Hauge NilsenSkadberg155553
0Nikolai Kraft-KavliStavanger155553
0Bjørnar Jesnes BuraasÅsmarka155553
0Birk ChristensenSkadberg155553
0Tobias SpillumNordstrand151052
0Tinius FursetNordstrand151052
0Marius Storm-HansenNordstrand151052
0Isabella Hauan-ZamoraNordstrand151052
0Henrik Sagland-JensenSmeaheia151052
0Elsa Maher1911U151052
0Eirik Andre OttersenHamar151052
0Caspar RichardsonNordstrand151052
0Brynjar BakkeNordstrand151052
0Armin GalesicHaugerud151052
0Andreas HaavikStavanger151052
0Steinar T. StørkersenMasfjorden15151
0Oliver Kjeilen StavdalMoss15151
0Lyder ØverbøKlyve15151
0Kaspar NygårdLevanger15151
0Jørgen SandvoldSortland15151
0Johannes ReigstadHamar15151
0Alexander EinangenHammerfest15151
0Martin Wang ArnesenGullkongen Sjakklubb14862
0Ingvil NorendalKlyve14952
0Daniel GhaderiElefantene14862
0Simen GlesnesSotra14141
0Niel Engedal SharmaOSSU14141
0Adam Wasa-SchraderNordstrand14141
0Tove GiffordVålerenga13852
0Audun Rygh LongvaNordstrand 13852
0Tobias Bongo-WiikAlta13131
0Mathias Emanuel AasKlyve13131
0Lasse BjellandKristiansand13131
0Herman HøiåsOslo Barnesjakklubb13131
0Henrik KarlsenAlta13131
0Philip KristiansenUkjent12752
0Magnus Sebastian Eide-GundersenStavanger12752
0Elias BåtnesGroruddalen12752
0Ludvig Brattfoss12121
0Kosti KoskelaOslo Barnesjakklubb12121
0Emma Christine M. ØverlandKampen11652
0Emil BjørnstadHordvik11652
0Dina Holst-LarsenMoss11652
0Vetle AndresenSmeaheia11111
0Kevin Kulandai RajSmeaheia11111
0Erik Forså HansenHarstad11111
0Emil Eide OmdalKragerø11111
0Colbjørn FrøgeArendal11111
0Bjørn Oddvar MastadKongsvinger11111
0Øystein K. IngebretsenRødtvet10552
0Sondre Nesvik LøvaasRandaberg10552
0Patrik RandgaardHamar10552
0Michell SæternesGullkongen Stjørdal10552
0Martha SønnervigSki10552
0Magnus K. Mehl1911U10552
0Kevin RandgaardHamar10552
0Jonathan MosesenHamar10552
0Jonas BakkeHordvik10552
0Håkon BogasonRødtvet10552
0Gina Sophie FellusVålerenga10552
0Emil GuntvedtVålerenga10552
0Eirik Frydenlund Norling1911U10552
0Eiler Wiclund RømckeDrammens10552
0Ulrik WasmuthNTG10101
0Torjus AlmåsBergens10101
0Stian Altberg-AbelsenCaissa10101
0Stefan GajinovAsker10101
0Sindre Angel HansenCaissa10101
0Sher TirmiziKonnerud10101
0Sebastian Rekdal HenriksenVestfossen10101
0Sander FuglesteinSevland10101
0Petter Løberg10101
0Niklas Blindheim BybergSotra10101
0Marvin Elias Bommen10101
0Maksym FobulyakKristiansand10101
0Mahrukh TirmiziKonnerud10101
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger10101
0Leo Hernandez KalvøAalesunds10101
0Julius DahlNordstrand10101
0Josef JonassenNordstrand10101
0Jonathan Rotnes HolmdalAalesunds10101
0Johannes Tollessen RosbergSevland10101
0Johannes Fagernes KvadsheimTønsberg10101
0Joakim MyklebusJong skole10101
0Ida Molland BirkelandMasfjorden10101
0Fredrik SjøflotElefantene10101
0Evjen JohnsenFollo10101
0Eirik Wangberg DybvikAalesunds10101
0Dil TirmiziKonnerud10101
0Christian GjertsenKonnerud10101
0Afras MansoorSøråshøgda10101
0Tien Quoc TranDragulf991
0Theodor Følstad EskelandNTG991
0Sindre TrønsdalByåsen991
0Sigurd KjelstadGullkongen Stjørdal991
0Paul-Christian Delector ArnesenAalesunds991
0Marcus Elias Nilsen-OlthuisSortland991
0Henrik SkaufelGullkongen Stjørdal991
0Enok Kogstad Berg991
0David Myhre-Nielsen991
0Tien Duy Trinh1911U881
0Olai Frøyeb881
0Magnus MagerøyStavanger881
0Håvard WeldRandaberg881
0Halvor Dolvenukjent881
0Fredrik Walaas BrodahlKlyve881
0Felix KvarsnesGullkongen Stjørdal881
0Erik Barvik HansenHarstad881
0Elisabeth ColemanOSSU881
0Brage GundersenNord-Odal881
0Sebastian Evjen771
0Oliver HålandStavanger771
0Mikkel JansenUkjent771
0Mathias Ravnang NilsenKonnerud771
0Martin FjelstadKristiansand771
0Johannes IversenByåsen771
0Isak KollenbergHarstad771
0Einar Bekkvang StengrundetTrysil771
0Andreas HognerKragerø771
0Adam SelvikBergens771
0Simen FeldmannStavanger661
0Mona-Helene SandvikenRena661
0Malin AmundsenHarstad661
0Magnus Digre KristiansenDrammens661
0Leonard Volrath HolmboeNordstrand661
0Lars RibsskogStavanger661
0Johanne Steinsland MorkStavanger661
0Gardar Bjørnstadukjent661
0Adrian KroghNord-Odal661
0William Bergland Aarhusukjent551
0Viktor Wigen551
0Vetle TyslandStavanger551
0Vetle SagevikBergens551
0Ulrikke Fossmark-SolvangStavanger551
0Tia Schjølberg OlavsenVålerenga551
0Thomas Halvorsen551
0Theodor HovdeModum551
0Ted Aleksander AamodtModum551
0Tanguy MontagnonStavanger551
0Søren MohnBergens551
0Stine PedersenSkadberg551
0Sondre Elias NoddelandKristiansand551
0Simen Igeltjønn WilhelmsenAskøy551
0Sigurd Eikenes SæveraasGullkongen Sjakklubb551
0Sarim NasarVålerenga551
0Sanna ValsethStavanger551
0Sander Skjervheim551
0Rasmus EastwoodRødtvet551
0Ragnhild SkauenSortland551
0Pernille Elisabeth SkogstadStavanger551
0Per Guldberg551
0Oscar BaklidKonnerud551
0Oline Kvaløy TunglandStavanger551
0Olav Kløfsrud JauertMoss551
0Olav Houge551
0Ola SkardingJæren551
0Ola BrynestadOslo Barnesjakklubb551
0Nikolai Kin Lok HerbjørnsrudKampen551
0Nicolay Tran ThorsrudVestli551
0Nicolai Vedvik-ChiaStavanger551
0Nicholas GjerdeVestli551
0Michael Nasby551
0Michael BjørndahlMoss551
0Mathias Zakariassen1911U551
0Mathias GustafsonOslo Barnesjakklubb551
0Mathias BrendenGjøvik551
0Markus Strauss HålandStavanger551
0Mark Don551
0Marius HalsethStavanger551
0Marcus Alfredsen HessSkadberg551
0Magnus SommerstadStavanger551
0Magnus NerlandStavanger551
0Magnus JacobssonAsker551
0Magnus FloBergens551
0Mads RisbergGreveløkka551
0Lucas Ft Gjesdal1911U551
0Linus Aleksander Saugnes SørakerTrondheim551
0Line Børsethukjent551
0Leonardo Jacobsen-Ramirez551
0Lennart Larsen HåvarsteinStavanger551
0Leif Sverre Gimre Håland551
0Kyrre BertelsenSkadberg551
0Ksenia BannohNordstrand551
0Kristian Løland TorjusenStavanger551
0Khalil AlfrookhTiurleiken551
0Jørgen S. WaageBergens551
0Julian Totland BakkenBergens551
0Julian Qin FlønesNTG551
0Jon Holtan Øverbøukjent551
0Johannes TorbjørnsenLillehammer551
0Johan Nicolai BrandtStavanger551
0Jesper OlsenKampen551
0Jakob BellRødtvet551
0Ivo KalvelandStavanger551
0Isak Olsen StensholGrue skole551
0Ida Sofie RingsbuÅsmarka551
0Hussein Al-ZaidiVestli551
0Hidde Johan Bakkerukjent551
0Henny BrendenSki551
0Heine LeirdalFana551
0Hanne RibsskogStavanger551
0Halvor Opdal BlomholdtKonnerud551
0Haaken Petter LuzNord-Odal551
0Gabriel Laksfoss CardozoStavanger551
0Filip SæthrenHamar551
0Eskil EriksenStavanger551
0Erling BjellandStavanger551
0Erik Lindheim RafelsenGullkongen Stjørdal551
0Elias Slettemoen Kongsvik551
0Elias SaeediGreveløkka551
0Elias Aspøy BergeStavanger551
0Elias Alexander Kjosmoen BryhnisveenTiurleiken551
0David Fiplingdal MellingenGullkongen Sjakklubb551
0Daniyal HussainOslo Barnesjakklubb551
0Danish AjmalTiurleiken551
0Daniel Fernandez-KaspersenNTG551
0Dan Reidar BakkemoHarstad551
0Dafnel Johnson FanomezanaStavanger551
0Claud Valleria WatinSki551
0Christoffer FjellheimStavanger551
0Brede Handal-TveitSmeaheia551
0Bjørn Jacob Grimsrud551
0Birk Elias Mehammer1911U551
0Benjamin BredalLarvik551
0Balder GrudeStavanger551
0Aurora RøsteGreveløkka551
0Anneli K. VatnarOSSU551
0Anne-Sofia Håsethukjent551
0Anders ErikstadOslo Barnesjakklubb551
0Ananya RautelaRødtvet551
0Amund AustigardRefstad551
0Amadeus Hestvik EvenshaugBærum551
0Alfred HögvallRødtvet551
0Alexander RinvollOslo Barnesjakklubb551
0Alexander OlaisenBergens551
0Alexander FilinasKristiansand551
0Ahmed AliHordvik551
0Agathe Levia Teigen OlsenStavanger551
0Adrian G. HetleStavanger551
0Adrian Fourman KloHaugerud551
0Abinaash ThirukumarNordstrand551

Valid HTML 4.01!