Klasse Kadett I Kadett har 137 spillere spilt 286 turneringer
Samlet har 1661 spillere spilt 3878 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2015 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Cornelius KvendsethNordstrand10020202020206
2Henrik KristoffersenAlta9420202017176
3Jørgen BrobakkenRidabu9120201919136
3Einar Clausen FrøvikKragerø9120201717176
5Håkon Abeland MyrheimSmeaheia8920201717157
6Knut Olav LeknesAlta8820171717177
7Daniel SteenStavanger8019171614146
8Roy André BogevågMasfjorden7920171713126
9Even Elias Yuan Hem1911U77201919194
10Jonas HauknesRidabu7518171515105
11Abyl KizatbayStavanger74202020144
12Pradheeban SivaranjanNordstrand73191919164
12Jackie ZhangKristiansand73202020134
14Andreas WetzelGjøvik7118171511105
15Sindre RatamaAlta70202015154
15Erlend ReigstadHamar70202020104
15David NesseSmeaheia70201817154
18Simon T JohannessenKragerø6315151310105
18Sivert N ØrsleieRidabu63202013104
18Egil Petter BuddeOSSU63181817104
21Tor Harald OlsenKragerø60171715114
21Benjamin FossanStavanger60201911104
21Trygve DahlHell602020203
24Øyvind AndvikMasfjorden582020183
25Vetle VelleSøråshøgda572020173
26Roar Sola55181512104
26Åshild Egeberg VariDrammens552018173
28Amalie Isabel MerkesvikBergens532017163
29Joakim NeresenSmeaheia5019121184
29Leo Andres Gisk VatnestrømStavanger501918133
29Jacob Ounji NygårdLarvik502020103
32David Jess LinjordStavanger47141310104
33Erlend G PersenBergens461716133
34Vegard Lauvik FjeldstadSotra441915103
34Alexander Tjora LillelandStavanger441816103
36Sverre SkjølingstadStavanger421715103
36Per Tore PedersenSevland421715103
38Vebjørn MysenStavanger4112121074
0Rasmus L. HauglandHokksund4020202
0Mikael TakleVadsø4020202
0Gustav Angell GleineAlta4020202
0Andreas SkotheimTønsberg4020202
39Håkon WaageKristiansand391513113
0Torbjørn Krogstad HystadSøråshøgda3920192
0Eirik S. EnersenBærum3920192
0Ariza HinaSøråshøgda3920192
0Andreas FossanStavanger3819192
0Daniel BeadleFana3719182
0Liam Jansson RønnestadSøråshøgda3520152
0Aleksander FlæsenStavanger3418162
0Ivo BjørkumFana3318152
0Vladimir MerzliakovAlta3217152
0Tobias ChristensenDrammens3020102
0Martin RørenModum2818102
0Ole Andre SeglemSevland2717102
0Odin Nikolai HeierOSSU2717102
0Thomas GrenthVålerenga2616102
0Andreas OordStavanger251872
0Krister SmelværFana2414102
0Sebastian JohanssonKristiansand2313102
0Eirik LøvikStavanger2313102
0Herman Bakke KarlsenKragerø2111102
0Sigurd K. HuseNordstrand20201
0Petter Andreas WadstensvikKristiansund20201
0Megan Alyssa GarciaVålerenga20201
0Ludvig KjeilenHundvin Sku20201
0Lucas Ranaldi1911U20201
0Johanne Bratland TjernshaugenMoss20201
0Iver Saunes RoaldVolda Ørsta20201
0Helmer HernesDrammens20201
0Emil LosvikVeien20201
0Eilert MelsomTromsø20201
0Edvin JarveStavanger20201
0Daniel BergerudTønsberg20201
0Dag Einar Bjørkevoll NordNittedal20201
0August Kristiansen KløfsrudMoss20201
0Aleksander Lindbøl1911U20201
0Afras MansoorSøråshøgda20201
0Åsa HernesDSU19191
0Henrik JacobssonAsker19191
0Anton SougNordstrand19191
0August BrochKristiansand18992
0Rijad DupovacOSSU18181
0Olve HorgSotra18181
0Nicolas FoseidNordstrand18181
0Kristian M. BrekkeRomsås18181
0August Berntsen-Øybø1911U18181
0Mathias UnnelandAalesunds17171
0Ludo Van Der Lee17171
0Lars Skaufel HolmenLevanger17171
0Johannes IversenByåsen17171
0Iacob NedreaasVålerenga17171
0Henrik Utistog HausbergSmeaheia17171
0Erik LosvikVeien17171
0Eivind Olav Risting1911U17171
0Andreas EngebretsenLarvik17171
0Aleksander FossanStavanger16161
0Truls B. KristiansenKristiansand15151
0Simon Sletthei RustadHolmestrand15151
0Oliver StenhaugmoLevanger15151
0Niklas UnnelandAalesunds15151
0Martin Arrestad VartdalFollo15151
0Magnus Bautz-Holter1911U15151
0Gent LutaKlyve15151
0Adrian SollidHordvik15151
0Ådne AspheimKlyve13131
0Håvar DahlHell13131
0Sander GnanavelSmeaheia11111
0Julian Aleksander MunkStavanger11111
0Henning BuskumGjøvik11111
0David FrøytlandKristiansand11111
0Alexander A. JohansenMasfjorden11111
0Øyvind HjørnevikLye10101
0Åshild VariDrammens10101
0Vegar HolterHølen10101
0Tobias KvilhaugsvikSevland10101
0Sondre BratlandMoss10101
0Sebastian N Berg-Olsen1911U10101
0Sara NæssVålerenga10101
0Martin SaltvedtStavanger10101
0Martin LyngåsDrammens10101
0Liutauras SuminskasSevland10101
0Kristoffer BråtveitStavanger10101
0Kaja Harvik RyghDrammens10101
0Jonas JøsangSevland10101
0Jan Einar SletheiHaugerud10101
0Haakon M. WrightRomsås10101
0Fredrik FredriksenSevland10101
0Faris RashidBærum10101
0Erik MoeAalesunds10101
0Emil Steinstad MyrhaugLillehammer10101
0Christopher BranteBærum10101
0Augustin BingNordstrand10101
0Jonas MalminJæren991
0Jan Olav FålandStavanger991
0Eivind SvanesStavanger991
0Magnus MannesSevland881

Valid HTML 4.01!