Klasse Lilleputt I Lilleputt har 278 spillere spilt 687 turneringer
Samlet har 1661 spillere spilt 3878 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2015 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Karl Anker SlettumKongsberg98202020201811
2Henrik IversenSøråshøgda9720202019189
3Oliver OpsethHamar9620202019176
4Oskar Feed Jakobsen9520202018179
5Sigurd Lauvås GaureOSSU9320201917178
5Maximilian L. LystadVålerenga9320201818176
5Live Jørgensen SkigelstrandStavanger9320191918175
8Sheroni AmarapalaStrømmen9220201918159
9Shjalg NæssMasfjorden91201918171710
9Håkon KristoffersenAlta9120201717176
11Thyra KvendsethNordstrand9019191817177
12Marius Reitzel Brix ChristensenCaissa89201818171612
13David TskhovrebovChess School of Rogaland8719191717157
13Sander GlesnesSotra8720181717156
13Maria GreibrokkAlta8720202017105
16Olav BrattetveitBergens8519181716158
17Sofie LøfaldliSandnes8320181814136
18Elias HaukenesRidabu8120201912105
19Malgorzata Kopaczek-StyczenKragerø8020171713135
20Mats NærheimSmeaheia7920191515106
21Alisha ShehzadSandved781918181585
22Anniken Frønsdal EngedalOSSU77191814131311
22Niklas UnnelandAalesunds7718171715105
22David ZhangKristiansand77202020174
25Ingrid SkaslienVålerenga76202019174
26Elias HestvikBærum7520161313137
27Sverre HestholmStavanger7020161311107
28Markus Moen EliassenOSSU69161616111010
29Sander JoaStavanger6717141313107
29Isak EllingsenAlta6717151311116
29Nikolai RistAlta67201515985
32Fredrik Lytomt JacobsenStavanger662015121095
32Sindre FossumArendal66202015114
34Tobias Bøvolden NerlandHamar6517151310105
35Ingrid Jørdre KvammeBergens64202014104
36Viljar A. GjerstadSkadberg6217151010108
36Remi GuttormGuovdageainnu62201313975
36Marius KarlssonKristiansand62171715134
39Dmitry RudshinSandved591913101075
39Knut SyseDragulf59201613104
39Ariza HinaSøråshøgda592020193
42Kevin ErsdalSandved58171514124
42Jonatan EspelandBrattås58171613124
44Ingvar LeknesAlta5713131110108
44Jakob Kolstad OlsenAlta57171311975
46Ola BergsvikStavanger561713111055
46Scott BirnieSotra56201511104
48Sondre NordlandMasfjorden55171513104
48Nicholas SundeSøråshøgda552018173
50Johan Nysveenukjent542019153
51Markus EllingsenAlta531311101098
52Torbjørn Krogstad HystadSøråshøgda521917163
53Mia Bongo NorvollGuovdageainnu51151111865
54Arvid Feed Jakobsen50161110767
54Vemund BergetLevanger502015153
56Felix CiobanuSandved491716163
57Linnea HolmboeNordstrand4817121184
58Håkon HammeråsAalesunds4715131094
58Marius TrelvikRidabu471717133
58Eirik LorgenAalesunds472017103
61Embla Ekeland GrønnOSSU452015103
62Øystein HammervoldAalesunds44131110104
62Christian ForemanGjøvik441615133
64Mursal NoraniAlta431515133
64Heine Aasgard TverangerMasfjorden432013103
66Eva Weston SzemesVålerenga4213111084
66Richard B. Tøndel1911U421814103
68Henning WaageKristiansand4115111054
68Bergit YnnesdalMasfjorden4111111094
68Marius FrantzvågAalesunds412011103
71Ulrik AuklendStavanger401514113
71Sondre MelaaOSSU401515103
71Eirik Gjerde BusetAalesunds401515103
0Tord TjoraByåsen4020202
0Ola B. HøllelandMasfjorden4020202
0Noam A. VitenbergOslo Barnesjakklubb4020202
0Bjørn Magnus BøLarvik4020202
74Fredrik Bergmann RørenStjernen391513113
0Gaute Bergan1911U3920192
75Amanda S. Liberg MentzoniDrammens381513103
76Benjamin H. LundeStavanger371296555
76Kristian OordStavanger371110884
76Aleksandar KovanovicKampen371710103
0Ola Johan K StoltenbergLørenskog3719182
79Bård Kydland361410664
80Johannes BergersenSandved351210764
80Espen NordbyHamar351510103
0David NesseSmeaheia3520152
82David WallevikBergens341212103
0Tollef VikerødegårdenHamar3420142
83Mads Even Hobberstad33109954
83Elias SkoglundGreveløkka33131193
0Andreas EvenstuenIngen3318152
0Henrik WilhelmsenAlta3217152
0Kjell Olav Torsvik BaugeMasfjorden3120112
85Ruben WalwickKristiansand3013983
85Elias Hulleberg SidaliOSSU30111093
0Vetle VelleSøråshøgda3020102
0Ulrik RuudTrondheim3017132
0Thomas AndersenSortland3015152
0Henrik Emil HansenVålerenga3017132
0Andreas Evenstuen3015152
0Aleksander Emil NersveenHolmestrand3020102
0Jacob LauvangerVålerenga2916132
0Arijanit BerishaHamar2918112
0Niko IdivoumaTromsø2817112
0Magnus SæthreNittedal2818102
0Daniel EriksenSøråshøgda2815132
0Axel JensenFollo2815132
87Håkon Hembre HelgøySandved27101073
0Ulrik Longva HauglandModum2717102
0Jens Christian L. OpdahlBergens2616102
0Håvard HaukelandHordvik2615112
0Arne Kjelsbøl HuseNordstrand2616102
0Ann Regine KvingedalMasfjorden2613132
88Peter Naper SchølbergKragerø25101053
0Sondre KjelbyMasfjorden2515102
0Abdullah Al-ZaidiVestli251692
89Isak RøylandSmeaheia2410773
0Thomas GrunnsundKlyve2413112
0Robin KåenHordvik2414102
90Anette O SætherDrammens2310763
0Øyvind SkjeppestadLørenskog231492
0Magnus StendeVestli2313102
0Kristian Natvig1911U2313102
0Áilu Somby SackeyGuovdageainnu221392
0Daniel HøylandSandved2212102
0Malcolm Alexander OlsenDragulf2111102
91Andreas FurulySmeaheia2010553
0Henrik SpjelkavikByåsen201192
0Andreas Skrede HauskenAalesunds2010102
0Aleksander RindeKonnerud2010102
0Tobias Lang NilsenMoss20201
0Sigurd Moen HagenHarstad20201
0Ola MaurtvedtIndre Østfold Sjakkselska20201
0Mads Wollan MyhreKristiansund20201
0Leander EriksenRidabu20201
0Knut Emil HowdenHarstad20201
0Fredrik Falch BjørganSortland20201
0Brage MyranSteinkjer20201
0Benjamin HalvorsenTromsø20201
0Aidin Afsari-RadSetskog20201
0Abyl KizatbayStavanger20201
0Abdulla Al-KananyModum20201
0Simen KlausenKlyve191182
0Martin MoenSotra191092
0Julian Aleksander MunkStavanger19191
0Jon Holtan Øverbøukjent19191
0Isak Bugge HansenDrammens19191
0Nicoline BakkenDrammens18181
0Theodor KorsgaardNordstrand171072
0Carl-Magnus Delector ArnesenAalesunds17982
0Ulrikke LangvikTrondheim17171
0Martin KaralOSSU17171
0Liam Jansson RønnestadSøråshøgda17171
0Kristian Svartås OlanderNorefjell17171
0Kenan KericVeien17171
0Ivar HavneråsSøråshøgda17171
0Eilert MelsomTromsø17171
0David CherkasovOslo Barnesjakklubb17171
0Dario KristensenHarstad17171
0Andre NielsenAlta17171
0Simen Wolan JacobsenLørenskog161062
0Torgeir BjellandStavanger16161
0Brage SkrettinglandGjøvik16161
0Alfred GjengedalBergens16161
0Mathias VereideEngelsvoll151052
0Fredrik Johan Aa. OlsenKragerø15962
0Siver Klevukjent15151
0Mathias Espelund EkseHamar15151
0Magnus T. Øhrn1911U15151
0Magnus FalckStavanger15151
0Kaya Hervik Rygh15151
0Elias Molland BirkelandMasfjorden15151
0Thea Kvaløy TunglandStavanger14141
0Kasper Hasborg SkarstenBergens14141
0Eikil Elias AaspøStjernen14141
0Charlotte HenriksenMoss14141
0Tormod T. StørkersenMasfjorden13131
0Thomas BergLevanger13131
0Martin Hage StjernRøros13131
0Johannes Myrstad VangsnesTromsø13131
0Helena WigenStavanger13131
0Gustav HeltveitArendal13131
0Georgy FominBergens13131
0Brage Elias JohannesenBærum13131
0Risto Sakari EronenTiurleiken12121
0Marius Olivierukjent12121
0Lars Lotsberg VindedalBergens12121
0Josephine Elisabeth SkogstadStavanger12121
0Hassan Ahmed KhanVestli12121
0Erik Undseth12121
0Nina SajjadiOSSU11111
0Muhammad Ahmed SultanTiurleiken11111
0Motaz AltosModum11111
0Mathias UnnelandAalesunds11111
0Jonas WestgårdTønsberg11111
0Jo Andreas Buaas GangstadGullkongen Sjakklubb11111
0Emil TveitåArendal11111
0Aron ThomassenHamar11111
0Andreas Thorsen LieKongsvinger11111
0Trym Amdal LarsenSandved10552
0Magnar Torp NielsenSjakkMatt United10552
0Trygve NilsenSevland10101
0Simen Øvergaard10101
0Rishi ThaparVestli10101
0Richard BingNordstrand10101
0Patrick Rahja BruunHaugerud10101
0Odin Hjellbakk WestbyVestli10101
0Noa Georg Dahl10101
0Nils AanerudHaugerud10101
0Nathalie Holmen BergMoss10101
0Maria NæssVålerenga10101
0Levi Seberg HaldorsenHarstad10101
0Kjetil SeglemSevland10101
0Johannes StavlandBergens10101
0Johannes GåsvikGullkongen Sjakklubb10101
0Johannes AndersenTønsberg10101
0Ivar Elias Rekdal Fodnes Kampen10101
0Isak SjøbergNordstrand10101
0Ingvar Torjesen KveimKragerø10101
0Ibrahim TimrazBærum10101
0Hugo F. IlebekkKristiansand10101
0Gabriel KjeilenHundvin Sku10101
0Frida DixonMasfjorden10101
0Ethan DiasMoss10101
0Erik RønhovdeTønsberg10101
0Edvard NygårdMoss10101
0Bjartmar NedalAverøy10101
0Bishal LiuStrømmen10101
0Bettina Flores LontocTiurleiken10101
0Avnit-Simon Singh AnandHaugerud10101
0Andreas Søve ThorsrudDragulf10101
0Amalie Isabel MerkesvikBergens10101
0Aleksander FossanStavanger10101
0Aleksander FlæsenStavanger10101
0Ahmed AliHordvik10101
0Nils Jørgen LundeKlyve991
0Mathilda Monteil991
0Mathias EriksenHordvik991
0Johannes HovdenNorefjell991
0Hallvard MugåsMSKU991
0Georg RisøyKristiansand991
0Even SørliÅsmarka991
0Ethan Elijah GuarteTiurleiken991
0Storm BrattlienNittedal881
0Sondre SteinsethNorefjell881
0Sebastian CardozoStavanger881
0Kristoffer JacobsenKlyve881
0Julie SkjerveRidabu881
0Eirik GitlelsenStavanger881
0Daniel AlnesAalesunds881
0Ailo Bang SkarvikAlta881
0Martinus LeirvaagKristiansand771
0Marius Walaas BrodahlKlyve771
0Lars Cornelius MertensModum771
0Aksel StørdalLillehammer771
0Ajanan NimalendranKampen771
0Odin HedmanKristiansand661
0Jostein HetlesæterStavanger661
0Erik Teum-MikkelsenHamar661
0Trisha Ravi DevStavanger551
0Theodor FlåtenKristiansand551
0Sebastian Martinez StenbakkenStavanger551
0Runar TaksdalJæren551
0Nikolai EltervågRandaberg551
0Lena BakketunStavanger551
0Knut Einar Gilja JohansenStavanger551
0Joakim JacobsenRandaberg551
0Fredrik Lytom JacobsenStavanger551
0Fredrik EspelandKristiansand551
0Eskil SandlandSandved551
0Eirik RivelandJæren551
0Edvard SkrytenStavanger551
0Borys FassStavanger551
0Ashvika ThirukumarNordstrand551
0Alexander EmersonRandaberg551
0Abithan NimalendranKampen551

Valid HTML 4.01!