Jentelista Antall jenter i BGP: 136
Dette er 13.452027695351138 prosent av alle.
Sist oppdatert: Monday 28. November 2022

USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
13Ane Elisabeth JacobsenGreveløkka7619161513139
30Sofia HrituleacSki sjakk5513131110814
31Thea Alexandra HomtakoDragulf AUSK54131110101012
34Ina Elizabeth GuttormsenAlta5015151194
41Sara JiangGreveløkka43111010756
44Josefine JakobsenNSKU402055555
47Nora ElsnessBærum3910109558
52Vendel NilsenKristiansund371511113
57Maria FerkingstadHaugaland35151193
68Stine Olsen LinkjendalGrenland USK31109754
0Zofia BialeckaDragulf AUSK2717102
83Johanna Ferreira AndersenSki sjakk25555557
83Ella OuyangDragulf AUSK25555555
83Aurora J Skogstad1911U25105554
0Iniya NamasivayamHaugaland2413112
96Anita BalazsGreveløkka2010553
0Sonja Tveit1911U2010102
0Ylva WintervoldTromsø sjakklubb ungdom20201
0Maria ValhovdNordstrand SKU155553
0Lily BlincoDragulf OUSK155553
0Emma Hope Hlomovs-NoszlopiDragulf AUSK155553
0Zoha Firdous ShaikBergens151052
0Ada Sørebø1911U151052
0Mio S. Prestvold15151
0Anna HunstadTromsø sjakklubb ungdom13131
0Vira PolityloDragulf AUSK10552
0Selma FrossardDragulf OUSK10552
0Filippa Rosenkvist StrandeOSSU10552
0Sophia RykhusNSKU10101
0Selma Sikiric Moe1911U10101
0Nora Johnsen1911U10101
0Mathea Juliane ArntsenFUS10101
0Marie Nikolaisen Østberg1911U10101
0Julia OleynikFUS10101
0Hedda Ruud Gjessing1911U10101
0Ebba Ingrid HanssenMoss10101
0Ambreen AzamNSKU10101
0Swetcha Athaluri rajaDragulf Oslo881
0Migle NomgaudyteNord-Odal SKU661
0Vera Celine Stenberg-MerckollDragulf OUSK551
0Sophia Jæger-HeibergDragulf OUSK551
0Sienna AaseHaugaland551
0Randi ZhangDragulf OUSK551
0Ragnhild MeyerGreveløkka551
0Nima ElmokashfiDragulf OUSK551
0Milena ChudzikVeitvet SKU551
0Maya WaszakDragulf OUSK551
0Klara Klausmark WalterDragulf OUSK551
0Juni HersvikHaukås551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0Janne Marigold Hersvik551
0Iris Eva OttarsdottirGreveløkka551
0Helma JungeDragulf OUSK551
0Hedda BjørnsonDragulf AUSK551
0Ha Tran Dieu LeBergens SKU551
0Fay JarvisDragulf OUSK551
0Ella Louise SorkmoJessheim551
0Elisabetta Letizia PiacquadioDragulf OUSK551
0Eline Hristova SkadellGreveløkka551
0Axel GrennbergOSSU551
0Anastasia ShepenkovaDragulf OUSK551
0Amha FikruUSF551
0Amelie ElgtvedtDragulf OUSK551
0Alba Mireia Parente TveraabakDragulf OUSK551
0Ajuni Nimrat SinghBergens SKU551
0Agnes HjelmGreveløkka551
0Agnes BrækhusDragulf OUSK551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
11Anna KirakosyanDragulf Oslo7620171313137
19Heidi XuGreveløkka6520141110106
25Chloe Elisabeth HomtakoDragulf AUSK6217151110911
38Astrid HjobergOSSU48141010957
47Leah KolstadOSSU3910109556
48Anamika HomDragulf OUSK34996555
48Mathea BaklienGreveløkka341010954
51Nora Sørebø1911U331010854
0Tuva Benedicte BlomquistGrenland USK2616102
0Natalie OdlandHaugaland2413112
0Heidi SolbergNissedal USK241592
0Jonea MartinsenGreveløkka201372
66Astrid Näsholm1911U188553
0Vilde Ebbestad-JordetNordstrand151052
0Lilly Irene LangåkerHaugaland13131
0Live LensebakkenNord-Odal12662
0Iselin Gravem-GrasliGreveløkka11652
0Frida Skar Hegna1911U10552
0Elicka SohrabiDragulf OUSK10552
0Sofia Stamenic GalåenDragulf Akershus10101
0Maren Holmen AalborgHalden10101
0Keti TamiruGreveløkka10101
0Helene Kåsastul10101
0Sofie IsaksenAlta991
0Tilla Victoria Aasland Tjemsland881
0Signe BlystadGreveløkka881
0Karen Joa OhnstadBergens881
0Elina EsmurzievaCaissa881
0Mille Watnedal-NorlandBergens771
0Angelica HåstøHaugaland771
0Kaya WoodDragulf OUSK551
0Isabelle Charlene DupontDragulf OUSK551
0Ingeborg MeyerGreveløkka551
0Henie Christiane LeonhardsenGreveløkka551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
5Kristina Isabelle KarlstadDrammen Sku8018171714146
7Iben Sofia HeggelundAlta7917171515155
7Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus7920191614105
10Oda Kofoed SkramstadDragulf Akershus7720201710105
32Kajsa SvanøeNordstrand SKU4114101074
0Christine NordahlBærum3920192
41Signe Ebbestad-JordetNordstrand27111063
0Lill Szeflinski2613132
0Silje SandbergKongsvinger2313102
0Sofie Sæterlid HellaSotra2111102
0Frida Johanna ElsnessBærum2010102
0Tuva Sægrov ØygardSandane17171
0Anja Andersen HosseiniHaugaland17171
0Yahaya Negash AbdelazizCaissas U10101
0Maria Sultana AhmadVestli10101
0Madalina TapuBergens10101
0Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK10101
0Caisa AalbergGreveløkka10101
0Bella Marie YoungSotra10101
0Andrea Vikingsen SkogestadSotra10101
0Ariana QaderGreveløkka991
0Aleksandra HovdeLaksevåg991

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
4Josefine HenriksenKongsvinger7116151515105
0Vibeke TysseSøråshøgda SSL20201
0Susanne WiggenAlta20201
0Cora Williams PetersonNSKU20201
0Amelia NordquelleNordstrand20201
0Livia LindstadNordstrand10101
0Jenny Rødsten1911U10101
0Anna Ovidia Young Sotra10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Ingrid SkaslienVålerenga20201
0Amanda Mai Irgens EidingFredrikstad18181
0Zoha Firdous ShaikBergens10101
0Solveig HavelandBærum10101
0Charlotte SchreinerBærum10101

Valid HTML 4.01!