Klasse Kadett I Kadett har 97 spillere spilt 151 turneringer
Samlet har 1013 spillere spilt 2129 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 04. December 2022
USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Theodor HenriksenKongsvinger9520202018177
2Elias SaeediGreveløkka8720181717157
3Daniel O. VollheimGjøvik8619171717168
4Josefine HenriksenKongsvinger7116151515105
5Ajay NagarajahBergens62201715104
6Maximilian MentzelHamar602020203
6Amadeus S. SveggenKristiansund602020203
8Brian Aleksander FarstadÅlesund542017173
9Gabriel SkotteVolda Ørsta Slu522017153
10Pantham KaewpitakkunDragulf OUSK502020103
0Sander Storbakken OlsenSevland4020202
0Maximillian MenzelHamar4020202
11David KristiansenGrenland USK391613103
0Rimantas VaitkusNord-Odal SKU3720172
0Olav August D. TønnessenVolda Ørsta3720172
12Isak SolbergHorten321210103
0Olav TrannumKristiansand3015152
0Eirik AustadBrattås3020102
13Felix Andby-IversenHorten29111083
0Niklas Matthieu BlanpainDragulf Akershus2919102
0Aaron HavelandSørum2919102
0Asbjørn LieGreveløkka2815132
0Andreas ArnesenKongsvinger2714132
0Lars Iver HellebergGreveløkka2313102
0Vincent FossheimKristiansand SKU20201
0Vibeke TysseSøråshøgda SSL20201
0Susanne WiggenAlta20201
0Sivert FærøyVolda Ørsta20201
0Saad ElmiBærum20201
0Philip HellandGrenland Sjakksenter20201
0Olai Dyrhaug EriksenBergens20201
0Martin FiskaaenStavanger20201
0Lars Håvard Skuggerud DahlHamar20201
0Kristian Nygård-ForbergSotra20201
0Ivan SidelnikovOSSU20201
0Farin ManiaBergens20201
0Eirik Strøm AustadBrattås20201
0Cora Williams PetersonNSKU20201
0Christian NorvangNSF20201
0Amelia NordquelleNordstrand20201
0Elias Amadeus BlomquistGrenland USK191092
0Evsuld MyagmarsurenTromsø19191
0Nicolai ØstensenKlyve18181
0Jakob Solberg HolmOSSU18181
0Patrick E. Vågen Haugaland17171
0Khodak Artem(Ukraina)17171
0Jakob AasanMolde17171
0Jacek Stefan KotkowskiKristiansund17171
0Henrik Lauvsnes NilsenSmeaheia17171
0Filip WasylczukKristiansand17171
0Felix Haugseng FossheimSøråshøgda17171
0Eirik Ostrø BøgebergGrenland USK17171
0Adrian ArtemjevsTønsberg17171
0Yan DobroliubovTønsberg15151
0Thomas Hansen JuvikStavanger15151
0Ibrahim Syed MohideenBergens15151
0Elias K. Lystad HagenKristiansund15151
0Ari QaderGreveløkka15151
0Aragon GarsholVolda Ørsta15151
0Anders Grue StamlandGrenland Sjakksenter USK15151
0Elias Buschmann RustanCaissa 14141
0Søren-Elias MoldeklevSøråshøgda13131
0Herman Tonning GrønlidSmeaheia13131
0Even GillestadKristiansund13131
0Birk JørgensenKongsvinger13131
0Adrian Slette LidBrattås13131
0Felix WølnerSmeaheia11111
0Bruno Wennerberg-HagenTønsberg11111
0Yngve Mæhle RekdalNordstrand10101
0William Schaap GilbuBærum10101
0Vinjar HammariAlta10101
0Urte KaraliuteSøråshøgda10101
0Thomas Kirkholm SkauenKragerø10101
0Thea Fjerdingøy VibetoGrenland Sjakksenter10101
0Teodor RetvikNordstrand10101
0Sindre SteinslandSmeaheia10101
0Ryan MeiNissedal USK10101
0Peder Marcus AamodtSki10101
0Olav Magnus Holst Gundersen1911U10101
0Nicolas HenriksenKampen pBU10101
0Mats NeverdalKampen pBU10101
0Matias HenriksenKampen pBU10101
0Livia LindstadNordstrand10101
0Krystian Ksiazek10101
0Jenny Rødsten1911U10101
0Håkon AmundsenKampen pBU10101
0Hans Kristian LønningSøråshøgda10101
0Frederik Redigh SticklerOSSU10101
0Eivind BjordalSøråshøgda10101
0Arne EikreOSSU10101
0Anna Ovidia Young Sotra10101
0Andreas Jan Van Der MeulenOSSU10101
0Aleksander MilovanovicSotra10101
0Adam Wasa-SchraderNordstrand10101
0Abdirizak ElmiBærum10101
0Magnus Torsvik PedersenStavanger991
0Adrian ØksholtNissedal USK881

Valid HTML 4.01!