Klasse Mikroputt I Mikroputt har 325 spillere spilt 589 turneringer
Samlet har 686 spillere spilt 1221 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 24. September 2022
USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Tommy MatysiakNord-Odal SKU9220201817179
2Kosta HrituleacSki sjakk89191818171711
3Even Jåtog Trygstad1911U8620171716167
4Sverre TrannumKristiansand8520191717125
4Jotautas Jonas IndrasiusGreveløkka8520181715155
4Astor Moe MaurstadDragulf Oslo8520201914125
7Viktor Jansen Lund1911U8419171716158
8Oskar AndersenDragulf Akershus8220181814127
9Gard Wiik GlomnesDragulf OUSK791919181765
9William OlsenDragulf Akershus79202020194
11Ane Elisabeth JacobsenGreveløkka7619161513137
12Alfred Hem SöderströmDragulf OUSK65181716144
13Bjørn Mennink RøyrvikMolde572020173
14Terje Kevin G. LysenKongsvinger56151513134
15Mathias Kristoffer Hoaas NilsenAlta552020153
15Kasper Macdonald HaldorsenBergens552020153
17Eirik Johnsen Skogstad1911U54171611555
17Espen Siben YangDragulf Oslo542018163
19Casper ValderhaugDragulf OUSK52151311855
20Daniel Engedal JensenKongsvinger5015141474
21Julian GjersvikBergens491717153
22Mikjel Kvan StrømmeMolde471717133
23Halvor Heierland FarsethåsBergens4317111054
23Stein Viktor GuttormsenAlta43171793
25Thea Alexandra HomtakoDragulf AUSK401099757
25Josefine JakobsenNSKU402055555
0Ole Jakob FossgårdHaugaland4020202
0Elias Nikolai MoeVolda Ørsta4020202
0Ciljan KarlsenKristiansand4020202
27Artem RyabchikovBergens391513113
28Sverre AandalDragulf OUSK38161393
29Sofia HrituleacSki sjakk3613855510
30Nora ElsnessBærum341095556
0William Peder FossgårdHaugaland3417172
31Oliver BaklienGreveløkka33158554
32Tim de la KethulleDragulf AUSK321110654
32Edvald Skjellerudsveen1911U321111554
32Jonas RehmanVålerenga3217873
35Sara JiangGreveløkka311110554
36Oskar Lång LangmyrDragulf OUSK30119554
37Matheo Austlid-GabrielsenGreveløkka29101093
38Sander SporsheimDragulf AUSK28135554
0Didrik Osdal WestlyeVolda Ørsta Slu2817112
39Harald Schjødt-WestadDragulf OUSK2715753
0Trym M ØstbergDragulf USK2715122
0Sivert KnutsenAlta2615112
0Alexander IakhnoDragulf Oslo2614122
40Johanna Ferreira AndersenSki sjakk25555556
40Aurora J Skogstad1911U25105554
0Ulrik Eikeland TveitGrenland Sjakksenter USK251872
0Leonard SkjöbergNordstrand SKU252052
42Chrisander AalbergGreveløkka2495554
0Maria FerkingstadHaugaland241592
0Ina Elizabeth GuttormsenAlta241592
43Ko IshigeDragulf OUSK2385554
43Eivind Søiland BrobakOSSU2376554
43Trym PedersenSki sjakk2313553
0Vendel NilsenKristiansund2211112
46Leo EmilsenGreveløkka2110653
0David DragomanGreveløkka2111102
47Sebastian-Armand GramaNordstrand SKU2055554
47Ella OuyangDragulf AUSK2055554
0Edvard Giæver-Berge1911U201552
0Ylva WintervoldTromsø sjakklubb ungdom20201
0Noah Jullum AmundsenGrenland USK20201
0Nicole Yelis20201
0Nhat Anh NguyenMolde SKU20201
0Manu MichoelSøråshøgda20201
0Isak Gjerdrum HartzGreveløkka20201
49Rayyan SyedDragulf OUSK199553
0Leander Ang Gurvin SleireySøråshøgda191182
0Knut Anders GulowsenSotra191092
0Fridtjof RavloGrenland Sjakksenter USK19191
0Bao Nam DoanDragulf AUSK19191
50Edvard Augestad-BarraOSSU188553
51Tobias Nessan AbbedissenBergens177553
51Atle Näsholm1911U177553
0Theodor Mend Rune HellebøSøråshøgda17982
0Ivo TorjussenBergens171072
0Zofia BialeckaDragulf AUSK17171
0Vedant Dindore17171
0Storm Lesovsky Tollås NationAalesunds17171
0Peder Oleander Damtoft SolbakkenAlta17171
0Ask Killie KristiansenVålerenga17171
53Oliver Hoel-HaugenVeien Skolesjakk klubb166553
0Victor Holmberg AlmendingenDragulf OUSK161152
0Magnus StokkenBergens161152
0Emil IsmayilovSøråshøgda161062
0Thomas Fjerdingøy SchilbredGrenland USK16161
0Mattis SandvollGreveløkka16161
54Theodor Bryn BakkerudDrammen155553
54Sverre Heierland FarsethåsDragulf AUSK155553
54Otto Kaarbø HaavikOSSU155553
54Oliver Miao1911U155553
54Nils LangfjæranOSSU155553
54Maria ValhovdNordstrand SKU155553
54Knut Finborud Reigstad1911U155553
54Henrik Daehan Malmo GjønOSSU155553
54Georg Aleksander BergVeitvet SKU155553
54Benjamin Hoel-HaugenVeien Skolesjakk klubb155553
54Anker Moe MaurstadDragulf OUSK155553
54Alvin Andreas Berntsen BryhnDragulf OUSK155553
54Aidan Hlomovs-NoszlopiBærum155553
0Lucas AasheimDragulf OUSK151052
0Olai LødingMolde15151
0Nikolai HalseVolda Ørsta Slu15151
0Mio S. Prestvold15151
0Mikkjel Lofthus FlügelSkien SKU15151
0Kristoffer RysstadKristiansand15151
0Kasper AarebrotGreveløkka15151
0Emrik SyltheMolde15151
0Søren-Elias MoldeklevSøråshøgda14862
0Theo BomBærum14141
0Marius MelåsGrenland USK14141
0Felix TranSki Sjakk13852
0Tyson Quang Hy NguyenGrenland USK13131
0Snow Burden StokkelandKristiansand SKU13131
0Nikolai LøksethMolde13131
0Leon LiuDragulf OUSK13131
0Leon Aleksander ChobotStavanger13131
0Jonathan HosethKristiansund13131
0Emanuel MyrlandEiker13131
0Benjamin Espe RyeVolda Ørsta Slu13131
0Arthur Tseelee HellebøBergens13131
0Are Sarajærvi StavSola Sjakklubb13131
0Anna HunstadTromsø sjakklubb ungdom13131
0Andreas Leer-HelgesenKristiansand SKU13131
0Alexander RosslandHaugaland13131
0Adam SheriefBergens13131
0Frank MatysiakNord Odal12752
0Emanuel MartinsenGreveløkka12752
0Aleksander MilovanovicSotra12752
0Torbjørn GautefaldNissedal USK12121
0Syver Løbak FladsrudGreveløkka12121
0Adrian BanerjeeDragulf OUSK12121
0Vibhaan JainDragulf AUSK11652
0Trym BjørnsenGrenland USK11111
0Ryan VijayanandKristiansand SKU11111
0Olav Hornslien SteinbekkenKongsvinger11111
0Ola Gjernes1911U11111
0Noah Gausel Vindenes11111
0Loke Le VågenHaugaland11111
0Iniya NamasivayamHaugaland11111
0Amund Jevnaker MorfjordGreveløkka11111
0Vincent MatysiakNord Odal10552
0Viktor Vigeland AskimDragulf OUSK10552
0Ulrik AkreGreveløkka10552
0Torbjørn TotlandDragulf OUSK10552
0Tomas Karlsson BlomvikDragulf OUSK10552
0Theodor Kaltenborn1911U10552
0Sondre Sundvor Hjorteset1911U10552
0Oskar Meisingset1911U10552
0Marcus LøvdalGreveløkka10552
0Leon Maximilian SabaDragulf OUSK10552
0Jon Felix AlnesGreveløkka10552
0Jesper HøvdingDragulf OUSK10552
0Iver Markali1911U10552
0Ivan KhelikDragulf OUSK10552
0Isak Abem AbrehamDragulf OUSK10552
0Håkon Blomskøld BøeDragulf OUSK10552
0Endre Betten TandbergDragulf OUSK10552
0Emma Hope Hlomovs-NoszlopiDragulf AUSK10552
0Eivind BrobakOSSU10552
0Daniel Saemi-ToldDragulf OUSK10552
0Birger PetersonGreveløkka10552
0Benjamin SohrabiDragulf OUSK10552
0Alvar RumiNordstrand SKU10552
0Aleksander Blom BakkeDragulf OUSK10552
0Øystein NygårdKristiansund10101
0Vuk RaskovicGrenland USK10101
0Victor LundemoDragulf AUSK10101
0Sophia RykhusNSKU10101
0Sonja Tveit1911U10101
0Olav Furlund NystrandHaugaland10101
0Oktawian Osowski10101
0Kristian Borch MathisenMolde SKU10101
0Kasper GjelsvikLillehammer10101
0Guijun Ma1911U10101
0Elian Svenning10101
0Einar HåkonsenAlta10101
0Ambreen AzamNSKU10101
0Trym Sandvik TeigenSotra991
0Thor Petterssønn BergKongsvinger991
0Stine Olsen LinkjendalGrenland USK991
0Sebastian Greve-Flaa991
0Kasper Egenes ZachariassenKristiansand SKU991
0Halvar Kro Hauge991
0Edvard Filtvedt1911U991
0Christian Lintho BueLillehammer991
0Boye M HeibergMolde991
0Teodor Lie Olufsen881
0Swetcha Athaluri rajaDragulf Oslo881
0Nicolai Samuelsen TømmervågKristiansund881
0Mayank ChowreddyGrenland USK881
0Harald Espeland MelzSmeheia881
0Tarjei Trontveit VikNissedal USK771
0Nikolas Strøm Lien771
0Wolat QaderGreveløkka661
0Victor DøhliBærum661
0Torbjørn Olsen MikalsenHaugaland661
0Thimote MichelOSSU661
0Sondre MorehouseGreveløkka661
0Magnor HestetunBergens661
0Leo Staddeland661
0Håkon Døvle Tandberglillehammer661
0Åsmund Heierland FarsethåsDragulf AUSK551
0Zoha Firdous ShaikBergens551
0Zhichu RenDragulf AUSK551
0Zahida Menla AliFUS551
0Zaeem Syed MohideenBergens551
0William Zhang AmundsenDragulf AUSK551
0William HarveyDragulf OUSK551
0Vlad Erik TapuSøråshøgda551
0Vira PolityloDragulf AUSK551
0Vedansh Singh551
0Torstein DavisDragulf OUSK551
0Timothée MIchelOSSU551
0Theodor BergstrømGreveløkka551
0Sverre Beck WallandDragulf OUSK551
0Storm BesiktiosisBærum551
0Sophia Jæger-HeibergDragulf OUSK551
0Solan Fedog Sayed1911U551
0Sienna AaseHaugaland551
0Ryan SajeeshGruneløkka SKU551
0Robin Amalie TresseltOSSU551
0Riivansh ParekhSøråshøgda551
0Ragnhild MeyerGreveløkka551
0Petter Dyrnes HovdeGreveløkka551
0Peder Henry Andersen TorvildsenDragulf OUSK551
0Oskar RuudGjøvik SKU551
0Oscar RibicDragulf OUSK551
0Ole Grothe ValvedDragulf AUSK551
0Olaf Wiik GlomnesDragulf OUSK551
0Noah CostaGreveløkka551
0Nima ElmokashfiDragulf OUSK551
0Milena ChudzikVeitvet SKU551
0Mikkel BunesDragulf OUSK551
0Mikail TasdelenDrammen551
0Michael MortensenIØSS551
0Melvin EkbråtenDragulf AUSK551
0Maya WaszakDragulf OUSK551
0Maximilian HavneraasDragulf AUSK551
0Maurizio GarrèDragulf OUSK551
0Matthias Jan RottyDragulf OUSK551
0Matheus Aasen551
0Mateo Callau KniggeDragulf OUSK551
0Marlon Naumki Høigård1911U551
0Markus AustnesVeitvet SKU551
0Magnus Pålsrud HorrigmoGreveløkka551
0Ludvig BråtalienGreveløkka551
0Lionel OchoaNordstrand SKU551
0Linus ChalkDragulf Oslo551
0Lily BlincoDragulf OUSK551
0Lewend Menla AliFUS551
0Leon KlinDragulf OUSK551
0Leon AsakDragulf OUSK551
0Leo Henriksen LandheimGreveløkka551
0Konrad Årnes RaaenDragulf OUSK551
0Klaus Emil DøscherOSSU551
0Khiem HoangDragulf OUSK551
0Kavin SapthagireeshBergens551
0Juni HersvikHaukås551
0Julian Hansen1911U551
0Julian BrinchmannDragulf OUSK551
0Joshua Erwin Arokiaraj BrittoBergens551
0Jonas Larsen-Rolin1911U551
0Jon BrækhusDragulf OUSK551
0Johan HenriksenHaugaland551
0Jens Weng HåklevGreveløkka551
0Jay MohalDragulf AUSK551
0Jasmine Kristine HersvikHaukås551
0Janne Marigold Hersvik551
0Iris Eva OttarsdottirGreveløkka551
0Håkon Ugland1911U551
0Huxley BlincoDragulf OUSK551
0Herman OppenVeien Skolesjakklubb551
0Herman KolstadGreveløkka551
0Henrik SvelaSmeaheia551
0Henrik Schiøtz BeiskeOSSU551
0Henrik Dahl1911U551
0Helmer EkbråtenDragulf AUSK551
0Helma JungeDragulf OUSK551
0Hedda BjørnsonDragulf AUSK551
0Harris CroucherGreveløkka551
0German TribuhovskiDragulf OUSK551
0George BrettevilleDragulf OUSK551
0Gabriel Forattini PedersenDragulf OUSK551
0Frikk-Andre Stordahl-GundersenFUS551
0Francesco ToftnerDragulf OUSK551
0Filippa Rosenkvist StrandeOSSU551
0Filipe Lasch LindDragulf AUSK551
0Fay JarvisDragulf OUSK551
0Falk Alexander Irgens-ThorneFredrikstad Ungdomssjakk551
0Even Nordal-RandemDragulf AUSK551
0Erling Arnulf Lauritsen1911U551
0Ellis EvensenDragulf AUSK551
0Elisabetta Letizia PiacquadioDragulf OUSK551
0Eline Hristova SkadellGreveløkka551
0Elian CataldoDragulf OUSK551
0Eimund KaaldGreveløkka551
0Edward Mpho Rondestveit MabadaGreveløkka551
0Ebban TamiruGreveløkka551
0David Kristiansen Mangok1911U551
0Daniel BrynildsenHaugerud SF551
0Christian FurulundGreveløkka551
0Casper Emil TveraabakDragulf OUSK551
0Brage GerhardsenGreveløkka551
0Bjarmi HardarsonBærum551
0Benjamin RøbergGreveløkka551
0Atharv GoyalBærum551
0Arvid TorstadGreveløkka551
0Anita BalazsGreveløkka551
0Andreas Kihl551
0Andreas Joa OhnstadBergens551
0Anastasia ShepenkovaDragulf OUSK551
0Amelie ElgtvedtDragulf OUSK551
0Alvilde Johnsen1911U551
0Alin AlomerOSSU551
0Alfred HillestadGreveløkka551
0Alba Mireia Parente TveraabakDragulf OUSK551
0Agnes HjelmGreveløkka551
0Agnes BrækhusDragulf OUSK551
0Ada Sørebø1911U551
0Abraham Thomas Leding KibsgaardDragulf AUSK551
0Aadhav ViswanathanDragulf AUSK551

Valid HTML 4.01!