De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Monday 28. November 2022

USF-siden BGP 2022 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Even Jåtog Trygstad1911U99202020201913
1William OlsenDragulf Akershus9920202020196
3Tommy MatysiakNord-Odal SKU98202020201812
3Astor Moe MaurstadDragulf Oslo9820202019197
5Espen Siben YangDragulf Oslo9120201817166
6Kosta HrituleacSki sjakk89191818171713
6Gard Wiik GlomnesDragulf OUSK8919191817167
8Viktor Jansen Lund1911U88191817171715
9Sverre TrannumKristiansand8620191717136
10Oskar AndersenDragulf Akershus85201818151410

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Henrik NomeNordstrand9720202019187
2Amandus Innset-EkkjeFollo9520202018178
3Sindre KvedalenSki92201919171713
3Sondre Olsen LinkjendalKragerø9220202017155
5Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand90202019161511
6Lauritz Nissen Hellerud1911U8820181717167
7Nikolas TyrsettGreveløkka SKU8720201815146
7Ruben Aanes WilhelmsenAlta8720201715155
9Leander Theodor Kragh MuraasMoss8620201815135
10Sigurd AlderslystGreveløkka8020201513129

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Nicolai FrøyshovHamar10020202020207
2Mikael RuudGjøvik9620202019177
3Lars Ystad-DeglumGreveløkka8920202019105
4Sebastian SigvaldsenGjøvik86181717171711
5Kristina Isabelle KarlstadDrammen Sku8018171714146
5Kan IshigeDragulf OUSK801919181596
7Iben Sofia HeggelundAlta7917171515155
7Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus7920191614105
9Trym Leirhol-MidtmoenGreveløkka7817171615138
10Oda Kofoed SkramstadDragulf Akershus7720201710105

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Theodor HenriksenKongsvinger9520202018177
2Elias SaeediGreveløkka8720181717157
3Daniel O. VollheimGjøvik8619171717168
4Josefine HenriksenKongsvinger7116151515105
5Ajay NagarajahBergens62201715104
6Maximilian MentzelHamar602020203
6Amadeus S. SveggenKristiansund602020203
8Brian Aleksander FarstadÅlesund542017173
9Gabriel SkotteVolda Ørsta Slu522017153
10Pantham KaewpitakkunDragulf OUSK502020103

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Mikael Santiago Avdem FrankmoHamar9420202017178
2Jørgen NordfjærenGjøvik74202017174
3Peder Andreas BakkeSandane602020203
4Fredrik Østlie PettersenHamar461917103
0Sindre FossumArendal4020202
0Leander EriksenRidabu4020202
0Ibragim MadagovGreveløkka3719182
0Ledion BerishaHamar3020102
0Sondre MelaaOSSU20201
0Snorri Vikanes BjarnasonBergens20201

Valid HTML 4.01!