Jentelista Antall jenter i BGP: 202
Dette er 15 prosent av alle.
Sist oppdatert: Thursday 02. February 2017

USF-siden BGP 2016 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
9Amelia NordquelleNordstrand9320202017167
33Camilla Broch- AustvollStavanger6817171311107
34Andrea GuttormsenAlta67171313131110
39Elma SelvikBergens651916151055
45Lykke-Merlot HelliesenCaissa602020203
54Alina ShehzadSandved5614131110810
66Anna Ovidia Young Sotra481211101056
89Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden391510864
100Josefine HenriksenKongsvinger341010954
101Nora Idsøe RefvemStavanger29101093
101Violetta IzmailovaHammerfest2710983
101Oda Larsson HaugsdalSøråshøgda25105554
101Mina Nygaard ÅsnesSøråshøgda25105554
101Ingrid Johanne Årdal1911U25105554
101Emilie Kvien25105554
101Selma PedersenAlta259973
Abigail ColemanOSSU15151
Alexis GveinOslo Barnesjakklubb551
Alise FredriksenCaissa2410953
Amalie FagerjordTromsø661
Ana DosicHammerfest551
Andrea HanevoldDragulf551
Andrine EidesenStavanger551
Angelina SteenOslo Barnesjakklubb551
Anna FerkingstadHaugalandet551
Anna Maria TangnæsHamar551
Anna Viktoria OrstadJæren151052
Anne Benedicte Agdestein SkjellgrindSteinkjer20201
Anzelika PetrovaKristiansund248883
Bella Marie YoungSotra551
Benedicte Løland Fleime1911U2010553
Brede EidesenStavanger551
Christine NordahlBærum181352
Christine Risting1911U2055554
Dana MickevicusSmeaheia551
Derilza DOS SANTOS COSTAOSSU551
Diana KahnRødtvet551
Dina AmundsenHarstad11111
Dina Elise HeltSørum551
Elevira GrunnsundKlyve661
Elise JåvikBergens551
Ella ÅkessonNordstrand10101
Emilie Esther Vitenberg1911U151052
Emilie Mikkelsen-SpjeldKnappskog551
Emilie StolpOslo Barnesjakklubb551
Emilie VabøKnappskog551
Emma BreivikHammerfest551
Emma Kajander ThomesenTromsø771
Emma Victoria Sneve HansenFredrikstad10101
Eva Gammelmo WiksénGreveløkka991
Frida Johanna Elsness1911U17171
Guro BrændenRødtvet551
Helene Klouman Grundt1911U551
Ingeborg HestholmStavanger551
Ingrid Vik Ugland1911U2010553
Jaitra AthmakoorStavanger551
Jenny BogadottirRødtvet13852
Johanna BreivikHammerfest661
Johanna PedersenAlta13762
Johanne Løken Braaten1911U151052
Josefine Oraug Rygh1911U551
Kaisa Dirix551
Karianne KleppeKnappskog551
Katarina Sandholm-Lærum1911U151052
Katrine LogsteinSmeaheia186663
Klara Mai Thrane Kverndal1911U10101
Kristin TollefsenSmeaheia551
Kristine Vikhammer PettersenTromsø20201
Laura Amalie Flister1911U551
Leanna JorangerAskøy201552
Leen Kalaji1911U551
Linnea NesseMoss219753
Live LandsvikSmeaheia551
Lulia Seare WolduHaugerud10101
Lykke ChristensenSkadberg2010553
Lykke Grønn-JensenKnappskog551
Maren NærheimSmeaheia2313102
Mari Kveseth IngebretsenRødtvet551
Maria Schrøder FarmenCaissa12752
Maria Selle AngellBergens551
Mathea Moen AarøRødtvet551
Mathea NærheimSmeaheia14952
Matilde Dornish-Nielsen551
Mina IversenTromsø881
Mira AlbumNordstrand10101
Natalie Alfredsen HessSkadberg13852
Nora Nygaard ÅsnesSøråshøgda2010553
Olivia AndreassenVålerenga771
Sandra Søntvedt DunderovicKlyve551
Sara Fosseng-HeidarTøyen10552
Sara Kristine TurøySotra10552
Silje Rimestad551
Sofie Stensund551
Sofie Øy-LarsenSki551
Sol Christine SnellingenNordstrand551
Symre Mathea GryttenSmeaheia10552
Tuva MoodNordstrand551
Victoria Emilie MunkStavanger551
Victoria SvelaSmeaheia551
Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy151052
Øzgu MominjanSki551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
11Emilija VlkuBergens8418181716157
13Emma MarthiniussenKonnerud8120201713115
14Livia LindstadNordstrand80201716151211
14Sofie Kristine RatamaAlta80202020204
29Linnea LarreOslo Barnesjakklubb6920151311106
46Anine Bøvolden NerlandGreveløkka581715111055
54Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U541510101098
54Emilie Lazareva1911U54181313104
56Susanne WiggenAlta53201310104
68Anna Maria RudshinaStavanger47121110955
92Selma Marie Ursin af SandebergKampen3510101054
101Vilde Marie HaukelandMasfjorden3017132
101Aurora RøsteGreveløkka28101083
101Amanda Aarthun HvileKonnerud28131053
101Julie SømhovdNittedal2515102
Agnete FagerlandSevland991
Alexandra IrgensBergens13852
Alva HognestadSmeaheia551
Amalie FalchCaissa551
Ann-Magrit KjosavikRøyneberg991
Anna Lohne-AntonsenSotra17171
Ariza HinaSøråshøgda10101
Elisabeth ColemanOSSU11111
Emma Celine MorlandKnappskog13131
Eva SkaslienVålerenga10101
Filippa Fabricius Bye1911U2010553
Frida Westland BjerkeSki551
Isabella Opuniamoako551
Lea-Tekzine Røsberg15151
Linnea G. TryggestadNordstrand20201
Live ErntsenKristiansund11111
Madina KahnRødtvet10552
Malin AmundsenHarstad991
Mari BrendenSki187653
Marielle Olderkjær FløtreBergens191452
Marthine MorkenRøyneberg551
Michelle GurstadLarvik10101
Nicole Guajardo-SalasKristiansund201192
Oda Omland StrømRøyneberg661
Sara Fosseng-HeidarTøyen881
Sara Mathilde EliassenSmeaheia881
Shemorin AmarapalaStrømmen166553
Sofie GurstadLarvik661
Solveig Hem1911U151052
Tiril BergheimVeien11111
Tone NaasKristiansund10101
Violetta Hauan-ZamoraNordstrand881

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
32Henny BrendenSki6317131310105
34Claud Valleria WatinSki611515131355
38Alisha ShehzadSandved552017994
38Sheroni AmarapalaStrømmen552019163
44Ann Regine KvingedalMasfjorden482017113
48Greta SlapelyteAlta451715133
53Josefine Lunde HaugsdalMasfjorden421715103
76Anniken Frønsdal EngedalOSSU3120112
84Ariza HinaSøråshøgda2818102
90Live Jørgensen SkigelstrandStavanger2613132
94Martha SønnervigSki2410953
95Inga Hem1911U2313102
Anastasia MonakhHammerfest11111
Anette Haglund IversenSki11111
Astrid Elisabeth SandbergKongsvinger991
Ea Tolgensbakk VedeldRødtvet551
Embla Ekeland GrønnOSSU10101
Frida Kathrine PettersenLarvik201192
Helene Evjen JohnsenFollo181352
Henriette HammervollAlta15151
Ingrid SkaslienVålerenga10101
Julie Birkeland HaugsdalMasfjorden13131
Julie WidveyHaugalandet10101
Kristina HendicottSmeaheia13131
Lea Kalenga10101
Liv Elise RingstadVeitvet14141
Malene FagerlandSevland13131
Marte Solberg AgaKonnerud10101
Mona SandvikenRena771
Mona-Helene SandvikenRena881
Nicoline BakkenDrammens12121
Oda BergvoldKonnerud661
Sofie LøfaldliSandnes10101
Suad Abdiali991
Thyra KvendsethNordstrand10101
Tuva Hauge NilsenSkadberg10101
Vanessa LofsbergVestfossen10101

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
7Ariza HinaSøråshøgda72201917164
11Amalie Isabel MerkesvikBergens592020193
39Alisha ShehzadSandved3217152
Amalie Rosvold AndersenKonnerud11111
Maria NæssVålerenga10101
Merete OmtvedtTromsø13131
Mia Bongo NorvollGuovdageainnu20201
Nora Nygaard ÅsnesSøråshøgda12121
Renate ArntzenKonnerud2313102
Sara NæssVålerenga10101
Shemorin AmarapalaStrømmen10101
Sheroni AmarapalaStrømmen10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
7Sara NæssVålerenga20201
7Ingrid Andrea GreibrokkAlta20201
7Amalie Isabel MerkesvikBergens20201
Hanna B KyrkjebøStavanger10101
Marte B KyrkjebøStavanger10101

Valid HTML 4.01!