Jentelista Antall jenter i BGP: 201
Dette er 15 prosent av alle.
Sist oppdatert: Sunday 30. September 2018

USF-siden BGP 2016 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
9Amelia NordquelleNordstrand9320202017167
33Camilla Broch- AustvollStavanger6817171311107
34Andrea GuttormsenAlta67171313131110
39Elma SelvikBergens651916151055
45Lykke-Merlot HelliesenCaissa602020203
54Alina ShehzadSandved5614131110810
66Anna Ovidia Young Sotra481211101056
88Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden391510864
100Josefine HenriksenKongsvinger341010954
101Nora Idsøe RefvemStavanger29101093
101Violetta IzmailovaHammerfest2710983
101Oda Larsson HaugsdalSøråshøgda25105554
101Mina Nygaard ÅsnesSøråshøgda25105554
101Ingrid Johanne Årdal1911U25105554
101Emilie Kvien25105554
101Selma PedersenAlta259973
0Anzelika PetrovaKristiansund248883
0Alise FredriksenCaissa2410953
0Maren NærheimSmeaheia2313102
0Linnea NesseMoss219753
0Christine Risting1911U2055554
0Nora Nygaard ÅsnesSøråshøgda2010553
0Lykke ChristensenSkadberg2010553
0Ingrid Vik Ugland1911U2010553
0Benedicte Løland Fleime1911U2010553
0Leanna JorangerAskøy201552
0Kristine Vikhammer PettersenTromsø20201
0Anne Benedicte Agdestein SkjellgrindSteinkjer20201
0Katrine LogsteinSmeaheia186663
0Christine NordahlBærum181352
0Frida Johanna Elsness1911U17171
0Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy151052
0Katarina Sandholm-Lærum1911U151052
0Johanne Løken Braaten1911U151052
0Emilie Esther Vitenberg1911U151052
0Anna Viktoria OrstadJæren151052
0Abigail ColemanOSSU15151
0Mathea NærheimSmeaheia14952
0Natalie Alfredsen HessSkadberg13852
0Johanna PedersenAlta13762
0Jenny BogadottirRødtvet13852
0Maria Schrøder FarmenCaissa12752
0Dina AmundsenHarstad11111
0Symre Mathea GryttenSmeaheia10552
0Sara Kristine TurøySotra10552
0Sara Fosseng-HeidarTøyen10552
0Mira AlbumNordstrand10101
0Lulia Seare WolduHaugerud10101
0Klara Mai Thrane Kverndal1911U10101
0Emma Victoria Sneve HansenFredrikstad10101
0Ella ÅkessonNordstrand10101
0Eva Gammelmo WiksénGreveløkka991
0Mina IversenTromsø881
0Olivia AndreassenVålerenga771
0Emma Kajander ThomesenTromsø771
0Johanna BreivikHammerfest661
0Elevira GrunnsundKlyve661
0Amalie FagerjordTromsø661
0Øzgu MominjanSki551
0Victoria SvelaSmeaheia551
0Victoria Emilie MunkStavanger551
0Tuva MoodNordstrand551
0Sol Christine SnellingenNordstrand551
0Sofie Øy-LarsenSki551
0Sofie Stensund551
0Silje Rimestad551
0Sandra Søntvedt DunderovicKlyve551
0Matilde Dornish-NielsenOslo Barnesjakklubb551
0Mathea Moen AarøRødtvet551
0Maria Selle AngellBergens551
0Mari Kveseth IngebretsenRødtvet551
0Lykke Grønn-JensenKnappskog551
0Live LandsvikSmeaheia551
0Leen Kalaji1911U551
0Laura Amalie Flister1911U551
0Kristin TollefsenSmeaheia551
0Karianne KleppeKnappskog551
0Kaisa Dirix551
0Josefine Oraug Rygh1911U551
0Jaitra AthmakoorStavanger551
0Ingeborg HestholmStavanger551
0Helene Klouman Grundt1911U551
0Guro BrændenRødtvet551
0Emma BreivikHammerfest551
0Emilie VabøKnappskog551
0Emilie StolpDragulf551
0Emilie Mikkelsen-SpjeldKnappskog551
0Elise JåvikBergens551
0Dina Elise HeltSørum551
0Diana KahnRødtvet551
0Derilza DOS SANTOS COSTAOSSU551
0Dana MickevicusSmeaheia551
0Bella Marie YoungSotra551
0Anna Maria TangnæsHamar551
0Anna FerkingstadHaugalandet551
0Angelina SteenOslo Barnesjakklubb551
0Andrine EidesenStavanger551
0Andrea HanevoldDragulf551
0Ana DosicHammerfest551
0Alexis GveinOslo Barnesjakklubb551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
11Emilija VlkuBergens8418181716157
13Emma MarthiniussenKonnerud8120201713115
14Livia LindstadNordstrand80201716151211
14Sofie Kristine RatamaAlta80202020204
29Linnea LarreOslo Barnesjakklubb6920151311106
46Anine Bøvolden NerlandGreveløkka581715111055
54Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U541510101098
54Emilie Lazareva1911U54181313104
56Susanne WiggenAlta53201310104
68Anna Maria RudshinaStavanger47121110955
90Selma Marie Ursin af SandebergKampen3510101054
0Vilde Marie HaukelandMasfjorden3017132
100Aurora RøsteGreveløkka28101083
100Amanda Aarthun HvileKonnerud28131053
0Julie SømhovdNittedal2515102
0Filippa Fabricius Bye1911U2010553
0Nicole Guajardo-SalasKristiansund201192
0Linnea G. TryggestadNordstrand20201
0Marielle Olderkjær FløtreBergens191452
0Mari BrendenSki187653
0Anna Lohne-AntonsenSotra17171
0Shemorin AmarapalaStrømmen166553
0Solveig Hem1911U151052
0Lea-Tekzine Røsberg15151
0Alexandra IrgensBergens13852
0Emma Celine MorlandKnappskog13131
0Tiril BergheimVeien11111
0Live ErntsenKristiansund11111
0Elisabeth ColemanOSSU11111
0Madina KahnRødtvet10552
0Tone NaasKristiansund10101
0Michelle GurstadLarvik10101
0Eva SkaslienVålerenga10101
0Ariza HinaSøråshøgda10101
0Malin AmundsenHarstad991
0Ann-Magrit KjosavikRøyneberg991
0Agnete FagerlandSevland991
0Violetta Hauan-ZamoraNordstrand881
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia881
0Sara Fosseng-HeidarTøyen881
0Sofie GurstadLarvik661
0Oda Omland StrømRøyneberg661
0Marthine MorkenRøyneberg551
0Isabella Opuniamoako551
0Frida Westland BjerkeSki551
0Amalie FalchCaissa551
0Alva HognestadSmeaheia551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
32Henny BrendenSki6317131310105
34Claud Valleria WatinSki611515131355
38Alisha ShehzadSandved552017994
38Sheroni AmarapalaStrømmen552019163
44Ann Regine KvingedalMasfjorden482017113
48Greta SlapelyteAlta451715133
53Josefine Lunde HaugsdalMasfjorden421715103
0Anniken Frønsdal EngedalOSSU3120112
0Ariza HinaSøråshøgda2818102
0Live Jørgensen SkigelstrandStavanger2613132
69Martha SønnervigSki2410953
0Inga Hem1911U2313102
0Frida Kathrine PettersenLarvik201192
0Helene Evjen JohnsenFollo181352
0Henriette HammervollAlta15151
0Liv Elise RingstadVeitvet14141
0Malene FagerlandSevland13131
0Kristina HendicottSmeaheia13131
0Julie Birkeland HaugsdalMasfjorden13131
0Nicoline BakkenDrammens12121
0Anette Haglund IversenSki11111
0Anastasia MonakhHammerfest11111
0Vanessa LofsbergVestfossen10101
0Tuva Hauge NilsenSkadberg10101
0Thyra KvendsethNordstrand10101
0Sofie LøfaldliSandnes10101
0Marte Solberg AgaKonnerud10101
0Lea Kalenga10101
0Julie WidveyHaugalandet10101
0Ingrid SkaslienVålerenga10101
0Embla Ekeland GrønnOSSU10101
0Suad Abdiali991
0Astrid Elisabeth SandbergKongsvinger991
0Mona-Helene SandvikenRena881
0Mona SandvikenRena771
0Oda BergvoldKonnerud661
0Ea Tolgensbakk VedeldRødtvet551

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
8Ariza HinaSøråshøgda72201917164
12Amalie Isabel MerkesvikBergens592020193
0Alisha ShehzadSandved3217152
0Renate ArntzenKonnerud2313102
0Mia Bongo NorvollGuovdageainnu20201
0Merete OmtvedtTromsø13131
0Nora Nygaard ÅsnesSøråshøgda12121
0Amalie Rosvold AndersenKonnerud11111
0Sheroni AmarapalaStrømmen10101
0Shemorin AmarapalaStrømmen10101
0Sara NæssVålerenga10101
0Maria NæssVålerenga10101

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Sara NæssVålerenga20201
0Ingrid Andrea GreibrokkAlta20201
0Amalie Isabel MerkesvikBergens20201
0Marte B KyrkjebøStavanger10101
0Hanna B KyrkjebøStavanger10101

Valid HTML 4.01!