De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Sunday 30. September 2018

USF-siden BGP 2016 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Fredrik AasenHaukås100202020202010
1William Alexander OlsenBærum10020202020206
3Thomas Kirkholm SkauenKragerø99202020201916
4Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga98202020201814
5Odin Andreas H NilsenAlta9720202020179
5Julian Lothe RingenSøråshøgda9720202020175
7Joakim AasenHaukås96202020191712
8Olav TrannumKristiansand9420202017175
9Amelia NordquelleNordstrand9320202017167
10Louis Khoo-ThweOslo Barnesjakklubb92202018171713

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sigurd RommetveitStavanger100202020202010
2Hy Chang VoDragulf99202020201911
3Kim Roger Hansen WestrumNittedal9220201917167
4Amadeus Hestvik EvenshaugBærum89202017171510
4Lyder ØverbøKlyve8920201816158
6Eirik Pedersen ØdegaardAlta8820171717179
6Isac R. VågenBergens8819181717177
8Mattis Gammelmo WiksénGreveløkka8720201717137
9Sivert IhlenLarvik8620181817135
9Alexander EinangenHammerfest8620171717155

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Isak EllingsenAlta10020202020209
2Karl Anker SlettumKongsberg9720201919196
3Sindre FossumArendal9520202020157
4Theodor KorsgaardNordstrand9320201818179
4Henrik IversenSøråshøgda9320201917176
6Erik Kammersten-BørresenDrammens92202018171713
7Eskil A. GuttormasenAlta9120201717179
8Shjalg NæssMasfjorden8920201816158
8Fredrik Østlie PettersenHamar8920201717156
10Ibragim MadagovGreveløkka8820191717157

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Mats NærheimSmeaheia10020202020206
1Oliver OpsethHamar10020202020205
3Elias HestvikBærum9220201817177
4Roy André BogevågMasfjorden8720171717168
4Sigurd Lauvås GaureOSSU8720201918105
6Tobias Bøvolden NerlandHamar7919171715116
7Einar Clausen FrøvikKragerø77202020174
8Ariza HinaSøråshøgda72201917164
9Viljar A. GjerstadSkadberg6920151311105
10Espen Solberg AgaKonnerud61201615104

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Jørgen BrobakkenRidabu602020203
2Afras MansoorSøråshøgda582020183
3Hallvard Haug FlatebøSevland572020173
4Kjetil AndåsMasfjorden532020133
5Andreas WetzelGjøvik511717173
0Anders Nilsson AureDrammens4020202
0Sondre BratlandMoss20201
0Shazil Khan ShehzadSandved20201
0Sara NæssVålerenga20201
0Petter Isaksenthe raven20201

Valid HTML 4.01!