Klasse Miniputt I Miniputt har 348 spillere spilt 865 turneringer
Samlet har 1332 spillere spilt 3091 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 30. September 2018
USF-siden BGP 2016 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Sigurd RommetveitStavanger100202020202010
2Hy Chang VoDragulf99202020201911
3Kim Roger Hansen WestrumNittedal9220201917167
4Amadeus Hestvik EvenshaugBærum89202017171510
4Lyder ØverbøKlyve8920201816158
6Eirik Pedersen ØdegaardAlta8820171717179
6Isac R. VågenBergens8819181717177
8Mattis Gammelmo WiksénGreveløkka8720201717137
9Sivert IhlenLarvik8620181817135
9Alexander EinangenHammerfest8620171717155
11Emilija VlkuBergens8418181716157
12Axel TunsjøOslo Barnesjakklubb8320171615155
13Emma MarthiniussenKonnerud8120201713115
14Livia LindstadNordstrand80201716151211
14Robin PedersenTønsberg80191715151410
14Elias AschimOslo Barnesjakklubb8020191813107
14Lars Idsøe RefvemStavanger8020201713106
14Sofie Kristine RatamaAlta80202020204
19Aksel AsmundssonGreveløkka782020171388
19Kasper Kleppe TungeStavanger7819191515105
21Fredrik Berg Buxrud1911U7719191811108
21Linus BorgundHordvik7720161615105
21Elham AbdulraufOSSU77202020174
24Eivind Grunt KrekenNordstrand7620201312116
24Ask AmundsenSørum7620181414105
26Sigurd LyeSmeaheia7420171611105
26Ivroy NimkiSmeaheia7417151514135
28Anton K. HystadSøråshøgda71202020114
29Sivert Olai ØyeGjøvik6920151311106
29Linnea LarreOslo Barnesjakklubb6920151311106
29Olai Dyrhaug EriksenBergens69181817164
32Alexander SkredeSmeaheia682017131085
33Andreas TenoldNordstrand66201917104
34Erlend SommerheinDragulf651715141096
35Olav Holten FiskaaenStavanger6417151111108
36David L. VangenOSSU6317151110107
36Andrija ZekicOSSU63201616656
36Daniel KjeldsenStavanger632013111095
39Viljar Bergh SkeideKristiansund62201715104
40Stinus Frøseth SivertsenKristiansund61171717104
40Alex FlåtrudAsker61201813104
42Mathias Emanuel AasKlyve601713111097
42Magnus Årdal1911U601715111076
42John OommenKristiansand602020203
42Johannes TyldenKristiansund602020203
46Anine Bøvolden NerlandGreveløkka581715111055
46Andreas Røberg BeitnesNordstrand58171615104
48Herman SæthreNittedal57191110986
48Sigurd Sagland-JensenSmeaheia571715101055
48Kasper LarsenMasfjorden572020173
51Endre HegreJæren56201511104
51Jonas B. NilsenSøråshøgda561919183
53Sumithiran MahendranStjernen55171510855
54Ida Marie Hjemsæter Skjelbred1911U541510101098
54Emilie Lazareva1911U54181313104
56Susanne WiggenAlta53201310104
56Fredrik Nyborg SørensenStavanger532020133
58Marius AndersenSøråshøgda522016163
59Adam Wasa-SchraderNordstrand51151310856
60Jasper Tofte MesselFollo501211101076
60Hermann Løland Fleime1911U50151010875
60Asle Kydland50141313104
60Max Dahl1911U502020103
64Jone MæstadSmeaheia4915151094
65Iver Otterlei JohansenDrammens4820117555
65Tobias PriceSøråshøgda48151211104
65William Alexander OlsenBærum482015133
68Anna Maria RudshinaStavanger47121110955
68Sigurd BrattlienNittedal472017103
68Andreas NordlandMasfjorden471715153
71Espen Berg HellesnesMoss4520105555
72Johannes PundsnesStavanger44121010755
72Christian Bjåland ChristensenKlyve4413109755
74Anders Vetle SamdalNittedal4315107658
74Aksel NesNittedal4311109767
74Håkon StørenStavanger431815103
77Syver S. KyvikNordstrand411413954
78Eilif Irgens Hynnekleiv1911U4012108555
78Mihailo PetrovicBergens40139994
78Birk ChristensenSkadberg401310984
78Arne GiljeStavanger401713103
0Shazil Khan ShehzadSandved4020202
0Fredrik AasenHaukås4020202
82Vetle StørenStavanger391910103
82Haakon Faye-LundCaissa39171573
84Armin GalesicHaugerud3813105555
84Even SommerstenBergens381513103
86Elias Fredrik BuddeVålerenga3711106555
86Brede SvendsenLarvik37139874
88Olav HjorthaugCaissa361511103
88Harald Kittel Lytomt JacobsenStavanger36201063
90Vegard Vaula BråtenStavanger3510101054
90Selma Marie Ursin af SandebergKampen3510101054
0Tygo PrinsenKragerø3417172
92Leonard ArsuaSøråshøgda33151083
92Jo Frønsdal EngedalOSSU33141093
0Erlend LahtiMasfjorden3320132
94Gardar Bjørnstadukjent32109854
94Jonas Hansen HaugsværStavanger32151073
96Stian Altberg-AbelsenCaissa311110554
96Storm BrattlienNittedal311110103
98Neil SharmaOSSU30121083
0Øyvind SimonsenAlta3015152
0Vilde Marie HaukelandMasfjorden3017132
0Mantas JacheviciusAlta3017132
99Jonas Sunde KobberdalNordstrand29141053
0Thirukkumaran JeyachandranSotra2919102
0Fredrik Dalland HolsenSøråshøgda2915142
0Eivind JetlundHamar292092
100Håvard FærdenSki28855555
100Claudio CostaOslo Barnesjakklubb28855555
100Brynjar BakkeNordstrand28121153
100Aurora RøsteGreveløkka28101083
100Amanda Aarthun HvileKonnerud28131053
0Gustav HestholmStavanger2818102
0Kirill ShchipanovStavanger2717102
0Jonas GilsKristiansund2717102
0Finn Elias HanebergHamar2717102
0David Oslund GrannegårdRingerike2717102
101Adrian Rytter SendingDrammens26106554
101Ola Lomeland WaldowStavanger26111053
101Max ErtvaagBærum2613853
0Ledion BerishaHamar2615112
101Sverre SkillestadSki25105554
101Niklas ØvergårdMoss2596554
0Julie SømhovdNittedal2515102
0Elias SaeediGreveløkka2515102
0Adrian Fourman KloHaugerud2410953
0Sayed Elham HosainyGjøvik2413112
0Ole Sørheim-VikeneBergens2414102
0Noah FisterRøyneberg241682
0Timur GusarovNordstrand2313102
0Teodor Hansteen ValenBergens2312112
0Rodrigo Cabello LopezStavanger2313102
0Isak BøhnKonnerud2313102
0Tien Quoc TranDragulf221752
0Jo Evang IngebretsenHolmestrand221482
0Henrik Evjen JohnsenFollo221572
0Thomas SønnervigSki2111553
0Ivan RozhkoSandved2111102
0Viktor Vik Ugland1911U2010553
0Max Skjerpen Huseby1911U2010553
0Johannes Nitter Elvsborg1911U2010553
0Filippa Fabricius Bye1911U2010553
0Portmar IngesonBergens2010102
0Nicole Guajardo-SalasKristiansund201192
0Mahrukh TirmiziKonnerud201552
0Johannes Fagernes KvadsheimTønsberg201192
0Thomas SekkingstadSotra20201
0Nikolai Olsen WernbergTromsø20201
0Mathias UnnelandAalesunds20201
0Linnea G. TryggestadNordstrand20201
0Lasse BjellandKristiansand20201
0Julian Lothe RingenSøråshøgda20201
0Jo Nicolai KristiansenFredrikstad20201
0Ervin Kavara BergSortland20201
0Alex FlåtrudBærum20201
0Oscar Tjømøe BekkelundDrammens191182
0Marielle Olderkjær FløtreBergens191452
0Mari BrendenSki187653
0Fredrik Altberg-AbelsenCaissa188553
0Kristoffer Holm SkjævelandKonnerud181082
0Johannes Andre ÅrdalenKlyve181172
0Lukas Højgaard Bache-AndreassenFollo177553
0Benjamin RuunBærum171072
0Sergey EliseevSmeaheia17171
0Jørgen Sangolt1911U17171
0Enok Kogstad Berg17171
0Birk VollstadTromsø17171
0Arjun Vijay CithuStavanger17171
0Anna Lohne-AntonsenSotra17171
0Alf Lohne-AntonsenSotra17171
0Albin SkårdalKristiansand17171
0Shemorin AmarapalaStrømmen166553
0Vetle SkjelstadStavanger161062
0Kian Lea HeggernesHaugerud161062
0Eivind Selle AngellBergens161062
0Bjørnar Jesnes BuraasÅsmarka161152
0Luke PinneyNordstrand16161
0Eskil BrændenRødtvet16161
0Maxence PeurtonOslo Barnesjakklubb155553
0Vetle Frydenlund Norling1911U151052
0Solveig Hem1911U151052
0Sebastian Mølstad AmundsenNordstrand151052
0Qasim SultanNordstrand151052
0Ola SkardingJæren151052
0Mikkel MathiassenGjøvik15872
0Kristian Van der meijsSkadberg151052
0Felix Fabricius Bye1911U151052
0Lea-Tekzine Røsberg15151
0Ilia NaumovMurmansk15151
0Finn-Eirik ScharnewskiNordstrand15151
0Erik Barvik HansenHarstad15151
0Emil RommetveitBergens15151
0Emil Johansen OmdalKragerø14952
0Alrik BøeBergens14141
0Simen SenumstadHamar13762
0Alexandra IrgensBergens13852
0Trym Helseth KristiansenÅsmarka13131
0Simon Nikolai JohansenKristiansund13131
0Simon JohansenStavanger13131
0Sebastian Skaane BorgeTønsberg13131
0Rasmus HilleslandSevland13131
0Markus LilletvedtMasfjorden13131
0Marius JorangerAskøy13131
0Karl Edvard WallevikBergens13131
0Jacob Gangum Tonby1911U13131
0Haakon Andreas Holmboe13131
0Erik Forså HansenHarstad13131
0Emma Celine MorlandKnappskog13131
0Martin NordquistBærum12752
0Henry Chun RongStavanger12752
0Thomas VendsholBærum12121
0Jonah Skaar-OttesenSøråshøgda12121
0Carl William Bruun12121
0Sivert HaukåsMoss11652
0Elias Bruun GravdaHamar11652
0Tiril BergheimVeien11111
0Sander Storbakken OlsenSevland11111
0Live ErntsenKristiansund11111
0Linus Yttergård VahlHarstad11111
0Henrik Aasen BergersenGreveløkka11111
0Heine N. JohannessenHaukås11111
0Emil Aleksander SandnedAlta11111
0Elisabeth ColemanOSSU11111
0Brede Handal-TveitSmeaheia11111
0Øystein K. IngebretsenRødtvet10552
0Syverin JohansenHamar10552
0Martin Henden1911U10552
0Magnus Digre KristiansenDrammens10552
0Madina KahnRødtvet10552
0John David MastrileRødtvet10552
0Håkon Gjerde HallebyVestfossen10552
0Håkon BogasonRødtvet10552
0Halvor Nyhuus-EriksenRødtvet10552
0Yafeit SeareHaugerud10101
0Vetle EikangerHarstad10101
0Truls SveindalSevland10101
0Tone NaasKristiansund10101
0Tommy Aleksander Strachan-DufeyGroruddalen10101
0Steinar T. StørkersenMasfjorden10101
0Sebastian ØlbergSkadberg10101
0Peder Moe LundbergStavanger10101
0Michelle GurstadLarvik10101
0Mark PringaultStavanger10101
0Marius Moltubakk VikAalesunds10101
0Magnus Jun KjerstadAalesunds10101
0Magnus Domben-AarsnesAalesunds10101
0Luca Zixuan LanAalesunds10101
0Leo Aleksander SommerFredrikstad10101
0Konrad KoleckiKristiansand10101
0Jørgen S. WaageBergens10101
0Ivar Per Lausund FarstadAalesunds10101
0Henrik Sagland-JensenSmeaheia10101
0Eva SkaslienVålerenga10101
0Elias EngeliHaugalandet10101
0Elias Bekken StandalNordstrand10101
0Cay Daniel LangeidNord-Odal10101
0Ashwin KanapathyNordstrand10101
0Arun Cithu VijayStavanger10101
0Ariza HinaSøråshøgda10101
0Andreas Samdal KræmmerSøråshøgda10101
0Andreas Nyhus SolheimGreveløkka10101
0Andreas JanssonStavanger10101
0Anders LinjordStavanger10101
0Robin Rana GurungRaven991
0Ola DåsneHamar991
0Malin AmundsenHarstad991
0Mads IhleSevland991
0Kjell Erik NgoMoss991
0Esekiel SkjoldHamar991
0Edvard ErlandsenDragulf991
0Ann-Magrit KjosavikRøyneberg991
0Agnete FagerlandSevland991
0Violetta Hauan-ZamoraNordstrand881
0Sara Mathilde EliassenSmeaheia881
0Sara Fosseng-HeidarTøyen881
0Mateusz PanekAskøy881
0Markus EvensenTønsberg881
0Jonas StenslandSki881
0Andreas SandvikHaugalandet881
0Theo N. JohannessenHaukås771
0Sigurd SolbrekkenSevland771
0Julian Erik Fjæreide NævdalBergens771
0Henrik Øen HoltenKonnerud771
0Finn Elias HanebergHamar771
0Daniels KlintsSki771
0Trygve VendsholBærum661
0Theo NygaardStavanger661
0Sofie GurstadLarvik661
0Sigurd Fjeld1911U661
0Oliver Skintvedt JensenLarvik661
0Oda Omland StrømRøyneberg661
0Jonatan BrabrandDrammens661
0Henrik Espedal WathneOSSU661
0Emil SlinningSki661
0William Næsdahl-PedersenBergens551
0Viktor Wigen551
0Victor NiSkadberg551
0Tushar NarendraStavanger551
0Tore RibeTønsberg551
0Tobias SpillumNordstrand551
0Sigurd Brudal EriksenVålerenga551
0Sander TrettvikLarvik551
0Rasmus SkålevikStavanger551
0Petter LycheRødtvet551
0Patrick NilsenSandved551
0Olve Tolgensbakk VedeldRødtvet551
0Olav TrannumKristiansand551
0Olav Rom551
0Olav Holden Viem1911U551
0Nils Magnar D'AlauzierOslo Barnesjakklubb551
0Maximillan UrkeCIS Fredrikstad551
0Martin VartdalFollo551
0Martin MouawadHamar551
0Martin Arrestad VartdalFollo551
0Marthine MorkenRøyneberg551
0Mads Trønnes RisbergGreveløkka551
0Lucas PhamStavanger551
0Lilja Johanne SelmerKonnerud551
0Leon Cincovic551
0Lars BentzenHaugerud551
0Julius DahlNordstrand551
0Jonathan BrabrandDrammens551
0Jonathan MosesenHamar551
0Jan Olav JespersenOslo Barnesjakklubb551
0Jan Elias TollefsenSmeaheia551
0Jakob BellRødtvet551
0Isabella Opuniamoako551
0Ingvald Moe Gimse1911U551
0Henrik Austrumdal SvanekilTønsberg551
0Frida Westland BjerkeSki551
0Felix Sebastian Bakke ReckmannBærum551
0Falk von KroghSki551
0Emil Ødegaard HippeSørum551
0David HenrikVeitvet551
0David BakketunStavanger551
0Daniel BoyeJæren551
0Cornelius Strømmeli Bråthen551
0Christoffer Waldum1911U551
0Benjamin HjemlestadRøyneberg551
0Benajmin Ismailovski551
0Audun Lund-Andersen SandveNordstrand551
0Amund Halaas Irion1911U551
0Amalie FalchCaissa551
0Alva HognestadSmeaheia551
0Alpha BahOslo Barnesjakklubb551
0Adrian MoodNordstrand551

Valid HTML 4.01!