Klasse Mikroputt I Mikroputt har 584 spillere spilt 1392 turneringer
Samlet har 1332 spillere spilt 3091 turneringer
Sist oppdatert: Sunday 30. September 2018
USF-siden BGP 2016 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Fredrik AasenHaukås100202020202010
1William Alexander OlsenBærum10020202020206
3Thomas Kirkholm SkauenKragerø99202020201916
4Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga98202020201814
5Odin Andreas H NilsenAlta9720202020179
5Julian Lothe RingenSøråshøgda9720202020175
7Joakim AasenHaukås96202020191712
8Olav TrannumKristiansand9420202017175
9Amelia NordquelleNordstrand9320202017167
10Louis Khoo-ThweOslo Barnesjakklubb92202018171713
11Ailo Bang SkarvikAlta9120201717179
12Jonas Kleppe BorlaugSotra9020191717178
13Vebjørn Celius StrømmeHammerfest87202017151510
13Aaron HavelandKongsvinger8720202014135
15Marton MoiStavanger8520202015105
16Kristian SæleDragulf8220201613138
16Sverre LyeSmeaheia8219171717126
18Mikael DigernesNittedal79201715141313
18Eirik AustadBrattås7919171713138
20Finn-Eirik ScharnewskiNordstrand7819171616107
21Kha Chang VoBærum77171715151314
21Nikolai BrandtunHaukås7718151515149
21Kaj PanufnikKristiansand7717171515136
21Jonathan LeineMoss7720201710106
21Eugenio CostaOSSU771919161495
26Areeb MansoorSøråshøgda7620191313116
27Haldor GreibrokkAlta74201715111110
27Martin Seilen NilsenHaukås7418171613108
29Marius Kirkholm SkauenKragerø73171515131313
29Tias MarthiniussenKonnerud732019151098
31Felix TunsjøOslo Barnesjakklubb72171514131313
32Eirik Eikeland FurulundNordstrand69171514131011
33Camilla Broch- AustvollStavanger6817171311107
34Andrea GuttormsenAlta67171313131110
34Titas MalaiskaStavanger6717151411108
34Mikkel Mellem Ulleberg1911U6717151411105
34Jacek Stefan KotkowskiKristiansund67202017104
38Martin FiskaaenStavanger6617171111108
39Mathias SkredeSmeaheia651615151096
39Elma SelvikBergens651916151055
39Balder SalteKlubbløs65201817104
42Eivind BjordalSøråshøgda621816131055
43Annar Dunderovic SøntvedtKlyve61151311111110
43Kristjan Rafael VinogradovBergens6115151110107
45Truls Rygh HjortdalAlta602020203
45Lykke-Merlot HelliesenCaissa602020203
47Christoffer MyrsethSotra591615101086
47Kristoffer SolheimSøråshøgda591813131055
49Theodore HallenbergNordstrand581711111095
50Mihail VeremjovSmeaheia571513121077
50Anton SougNordstrand571812101077
50Sigurd Rud FinnstunGreveløkka571513131065
50Filip Espe Li-Johansen1911U571715101055
54Alina ShehzadSandved5614131110810
54Aleksander IzmailovHammerfest561313111097
54Isak SlotterøyHamar5615111010105
54Haakon Grunt KrekenNordstrand56171510955
58Sjur H. SæthreSotra541811101055
58Håkon SalteJæren54181511104
60Håvard TorkildsenHaukås53161510756
60Henrik AndersenSotra531413111055
62Emil Christopher WilbergKongsvinger5217171084
63Magnus TyldenKristiansund51151511104
64Marius Hjemsæter Skjelbred1911U50171010857
65Christian WilhelmsenAlta4915139755
66Anna Ovidia Young Sotra481211101056
66Magnus Hennøy VikeslandBergens4817161054
66Elias Buschmann RustanCaissa 482017113
69Henrik SvelaSmeaheia47131010955
70Magnus FjortoftVeien46201793
71Markus H. BodvarssonMoss45131010755
71Ken Henrik KvingedalMasfjorden451715133
71Eivind HagenGreveløkka452015103
74Olav GurihusNittedal4412109857
74Rune MæstadSmeaheia4417111064
74Love Maxim Engedal SharmaOSSU441915103
77Knut Holden Viem1911U4318105555
77Reik KalvelandStavanger431513874
77Erlend SommerheinDragulf431914103
80Aksel Hellerud1911U42121010556
80Fedor RudshinSmeaheia4213136555
80Bobo Solan HedinDragulf421610974
80Ask FjeldstadKampen4214131054
84Edvard AgledahlTromsø411713113
85Sander Nilsen SøråsVålerenga4011109556
85Noa BrakestadSmeaheia4015101054
85Luke PinneyNordstrand4013121054
0Sergey EliseevSmeaheia4020202
88Ola OlsenSøråshøgda3912106656
88Michael TenholdOslo barnesjakklubb391510954
88Gabriela Lunde HaugsdalMasfjorden391510864
88Tias TeumHamar391711113
92Nikolay RozhkoSmeaheia3811111064
92Ask Maardalen ThorbjørnsenBergens381414103
94Jeppe MadsenSøråshøgda3712105555
94Olav Holden Viem1911U3711111054
96Eilert Leander SamdalNittedal3510105555
96Sander TrettvikLarvik351510103
96Patrick Hauge Morch-OlsenKristiansund35171173
96Alexander Allport FossumOslo Barnesjakklubb35161273
100Adam SelvikBergens341086556
100Stian JåvikBergens34109874
100Sander DuesundSotra34109874
100Josefine HenriksenKongsvinger341010954
100Fredrik BjørgumCaissa341110854
101Sondre LarsenStavanger33151083
101Patrick JonasdalHaukås321075555
101Nicklas Granholt StavelinSki321010664
101Felix Kristoffer OvesenKristiansund3113993
0Emil Andreas HaukelandMasfjorden3120112
101Nikolay ShantsevOslo Barnesjakklubb301010554
101Dennis LyderHammerfest301010554
0Herman Skog HansenKristiansund3020102
0Arjun Vijay CithuStavanger3020102
101Nils Olav Fjæraa BredesenNittedal29955555
101Roman NodSmeaheia29109554
101Nora Idsøe RefvemStavanger29101093
101Lukas Cao FurusetMoss29111083
101Theodor HenriksenKongsvinger28107654
101Halldor Olaves GryttenSmeaheia28108554
101William Hellumssønn NygårdHammerfest2815763
101Sigurd Løken Braaten1911U28131053
101Martin Tonby1911U28121063
101Håvard HaugOslo Barnesjakklubb27107554
101Violetta IzmailovaHammerfest2710983
0Matheo FrøsøyeMolde2717102
0Magnus Ørn LavergrenDrammens2717102
101Viktor Svelle KyvikVålerenga26106554
101Bendik MadsenSøråshøgda26106554
101Eeoné PhamNordstrand26111053
0Edvard FrøylandDragulf261972
0Alexander HammervollAlta2615112
101Oda Larsson HaugsdalSøråshøgda25105554
101Mina Nygaard ÅsnesSøråshøgda25105554
101Martin Nygaard ÅsnesSøråshøgda25105554
101Ingrid Johanne Årdal1911U25105554
101Emilie Kvien25105554
101Alla RodinaSmeaheia25105554
101Selma PedersenAlta259973
0Hector Chammas MangerudNordstrand2410953
0Bjørn Mathias TollefsenSmeaheia2410953
0Anzelika PetrovaKristiansund248883
0Alise FredriksenCaissa2410953
0Mikkel Andreas BuljoAlta241592
0Julian KongshaugDragulf2413112
0Jens August Slembe1911U2311753
0Sebastian BellNordstrand2313102
0Maren NærheimSmeaheia2313102
0Leon Saman JohansenKristiansund2313102
0Nikolai KrämerSmeaheia2275554
0Julian Leo HerheimLassa229853
0Christopher BreilandJæren2210753
0Badr LharchichiBergens2210753
0Peder Marcus AamodtSki221752
0Linnea NesseMoss219753
0William Giske NewthKampen2111102
0Magnus Harald D. VarøyAskøy2111102
0Jan Einar Arnesen RøislandKlyve211382
0Mats Gustad MyklebustSmeaheia2055554
0Christine Risting1911U2055554
0Teodor EngelsenBergens2010553
0Runar SolheimJæren2010553
0Odin ObstfelderSøråshøgda2010553
0Nora Nygaard ÅsnesSøråshøgda2010553
0Nikolai Fourman KloHaugerud2010553
0Lykke ChristensenSkadberg2010553
0Lukas KvaløHordvik2010553
0Ingrid Vik Ugland1911U2010553
0Felix Haugseng FossheimSøråshøgda2010553
0Erik Storm Stave-Johansen1911U2010553
0Emilian HaugenLarvik209653
0Benedicte Løland Fleime1911U2010553
0Andreas Borgund VesethHordvik2010553
0Stefan Ellingsen KanuckVeien201552
0Ola Fosse MathisenStavanger2010102
0Leo Oliver LudvigsenAlta201372
0Leanna JorangerAskøy201552
0Frederik NordahlBærum201552
0Daniel BjørnstadFrei201552
0Anirudh KoteeswaranStavanger2010102
0Sander SkarderudGreveløkka20201
0Rikard Agdestein SkjellegrindSteinkjer20201
0Mikhail DrachevMonchegorsk20201
0Kristine Vikhammer PettersenTromsø20201
0Kristian Isak DyrdalVeien20201
0Axel TunsjøOslo Barnesjakklubb20201
0Anne Benedicte Agdestein SkjellgrindSteinkjer20201
0Aleksander Skrede HauskenAalesunds20201
0Aksel Bu KvaløyStavanger20201
0Felix MidtskogCaissa199553
0Johan Eirik Sand EiraAlta191182
0Henrik DalumÅsmarka191182
0Birk JørgensenKongsvinger191092
0Rasmus L. VinogradovBergens188553
0Katrine LogsteinSmeaheia186663
0Christine NordahlBærum181352
0Bogumil SjøstedtAlta181082
0Axel BorgBærum181082
0Aaron Pham LuongNordstrand181082
0Daniel SivertsenKristiansund177553
0William ChenKlyve171072
0Robin strandenes RustenGreveløkka171072
0Paul AanerudOslo Barnesjakklubb171072
0Lucas ZetterstrømKonnerud171072
0Theodor WikevandHarstad17171
0Markus NebylienHamar17171
0Frida Johanna Elsness1911U17171
0Emil AndreassenÅsmarka17171
0Dimitrii VoroninMurmansk17171
0Johannes K MortensenBergens166553
0Emil Snorre VolkmerDragulf166553
0Vegard FjørtoftVeien161152
0Codrin BerceaHaugalandet161152
0Brage Kivijervi Alta161152
0Amund Halaas Irion1911U161152
0William PeurtonOslo Barnesjakklubb155553
0Nathaniel Kristoffer HerheimLassa155553
0Michael Alexander FarnesDragulf155553
0Mats Hypher Haartveit1911U155553
0Jonas Syrtveit KleivaDragulf155553
0Herman Pamer-KarlsenDragulf155553
0Fredrik Sun-EdvardsenOslo Barnesjakklubb155553
0Fredrik Løland Sirevåg155553
0Filipp AndreevNordstrand155553
0Filip Bjaanes LemvikSmeaheia155553
0Atem O. LundBergens155553
0Alexander AasenHaukås155553
0Adrian Alexander EplandHaukås155553
0Viktoria Magdalena Weronika VarøyAskøy151052
0Victor Chammas MangerudNordstrand151052
0Vegard TeiglandSøråshøgda151052
0Tinius Jørgensen HaglandStavanger151052
0Storm A. Mo1911U151052
0Olav Lidvin Osland Vaglum1911U151052
0Nikolai Nyborg SørensenStavanger151052
0Kristian Magnus Mook-Kleven1911U151052
0Katarina Sandholm-Lærum1911U151052
0Kaspar Gauer PettersenCIS Fredrikstad151052
0John-Olav Gustad-PedersenKristiansund151052
0Johanne Løken Braaten1911U151052
0Herman Syse Ulfsnes1911U151052
0Hashim JamaBergens151052
0Gabriel Mølstad AmundsenNordstrand151052
0Erik AlbumNordstrand151052
0Emilie Esther Vitenberg1911U151052
0Einar Berg HellesnesMoss151052
0Christian Berge Gjellestad1911U151052
0Anna Viktoria OrstadJæren151052
0Andreas Rabben Bautz-Holter1911U151052
0Andreas Nyland Aspelund1911U151052
0Aleksander OrstadJæren151052
0Rostislavs SeleznovsGreveløkka15151
0Morten Wahlberg HansenGreveløkka15151
0Magnus JacobsenHarstad15151
0Egor IvanovMurmansk15151
0Abigail ColemanOSSU15151
0Aasen Thomas15151
0Mathea NærheimSmeaheia14952
0Ludvig Ringen MælandHaugalandet14952
0Bahand KarimRødtvet14952
0Natalie Alfredsen HessSkadberg13852
0Kristian Hammer SkjeretBergens13762
0Johanna PedersenAlta13762
0Johan HjorthaugCaissa13762
0Joakim Westvang1911U13852
0Jenny BogadottirRødtvet13852
0Jakob KiellandDragulf13852
0Herman Evjen JohnsenFollo13852
0Timofei SheinMonchegorsk13131
0Sondre BorgedalÅsmarka13131
0Scott Enger BorrenHamar13131
0Sander AkselsenKonnerud13131
0Gabriel SimonsenAlta13131
0Elias VassengHarstad13131
0August HansenFrei13131
0Tianhao LiVeitvet12752
0Maria Schrøder FarmenCaissa12752
0Emilian RovenKristiansund12662
0Kristian GunnestadBergens12121
0Benjamin Pedersen IteshiRødtvet12121
0Felix Hofer NæssOslo Barnesjakklubb11652
0Adrian Elias NilsenKonnerud11652
0Simen Kjærnes KristensenMoss11111
0Samuel OrjiKonnerud11111
0Jan Harald PedersenSevland11111
0Edvin SæbøHamar11111
0Dina AmundsenHarstad11111
0Alexander Leikis SlettumOSSU 11111
0Aksel Bogumil SjøstedtAlta11111
0Theo KjølKristiansund10552
0Symre Mathea GryttenSmeaheia10552
0Sindre Olai Lohne-FosserudDragulf10552
0Sebastian JespersenStjernen10552
0Sara Kristine TurøySotra10552
0Sara Fosseng-HeidarTøyen10552
0Per Angelo ArsuaSøråshøgda10552
0Oscar IrgensBergens10552
0Mohamed Fateh Kalaji1911U10552
0Minh Khoi LyVeitvet10552
0Mads August Sunde1911U10552
0Lehul TsegawSki10552
0Julian August SelmerKonnerud10552
0Johannes Djupedal PowerBergens10552
0Gustav Anton VolkmerDragulf10552
0Eyosias TsegawSki10552
0Ernests JukonisBergens10552
0Erik Aleksander Solbakken1911U10552
0Eik Vendelbjerg-HernæsOslo Barnesjakklubb10552
0David Slotterøy Johnsen1911U10552
0Daniel Stenberg VoldSmeaheia10552
0Daniel Bjåstad FremmegårdSpydeberg10552
0August HorstadSøråshøgda10552
0August AmundsenSørum10552
0Ask GarmagerDragulf10552
0Arne TvedtSøråshøgda10552
0Alexander BjørklundVeitvet10552
0Albert Kvande KjønøKristiansund10552
0Albert Elias LarsenDragulf10552
0Aksel Bakke WahlKonnerud10552
0Yngve Mæhle RekdalNordstrand10101
0Vemund Førisdal1911U10101
0Subhan GilmessenVålerenga10101
0Sigurd s. OlsenGjøvik10101
0Sigurd DuåsSortland10101
0Pavan Tejaas AravindanStavanger10101
0Oscar SollidSørum10101
0Oliver Rekdal HenriksenVestfossen10101
0Oliver GjertsenKristiansund10101
0Oliver Frøyshov KvamenVeien10101
0Ole Johannes BuljoAlta10101
0Ole Hanekamp1911U10101
0Mira AlbumNordstrand10101
0Maxmilian StrykenKonnerud10101
0Lulia Seare WolduHaugerud10101
0Klara Mai Thrane Kverndal1911U10101
0Jonathan LarsenMasfjorden10101
0Jonas Sebastian Bugge DybAalesunds10101
0Jonas B. NilsenSøråshøgda10101
0Johannes HestetunNordstrand10101
0Jakub Maksymilian WalaszekNordstrand10101
0Gustav Rafael ØsthusHaugalandet10101
0Gabriel Bakke HjeldeMoss10101
0Filip Syse Ulfsnes1911U10101
0Felix SunHaugerud10101
0Espen HalvorsenBrattås10101
0Emma Victoria Sneve HansenFredrikstad10101
0Ella ÅkessonNordstrand10101
0Eirik Gagnum Tonby1911U10101
0Calvin GormanKonnerud10101
0Boming ZhuOslo Barnesjakklubb10101
0Birk Tuft Østby1911U10101
0Bilal AbdirishitFredrikstad10101
0Benjamin Bodahl OtnesKampen pBU10101
0August Myklebust Leopolder1911U10101
0Anton K. HystadSøråshøgda10101
0Amar JukovicHaugerud10101
0Alexander Dettman1911U10101
0Aksel Syse Ulfsnes1911U10101
0Villum KierulfKonnerud991
0Vidar JensenKlyve991
0Simon Kjølle SletteGreveløkka991
0Oliwer WinjeSørum991
0Nils August Flornes RustadSøråshøgda991
0Morten-Olav TangnæsHamar991
0Kevin PedersenSortland991
0Jakob RusaanesÅsmarka991
0Fredrik Holm SkjævelandKonnerud991
0Eva Gammelmo WiksénGreveløkka991
0Andre HaugnesAverøy991
0Alexander RettedalStavanger991
0Alexander IzmailovHammerfest991
0Adrian Lohne NæssAskøy991
0Mina IversenTromsø881
0Maksim NemkinMurmansk881
0Jonas Øen HoltenKonnerud881
0Arvin BabadiKristiansand881
0Anker LangloKragerø881
0Olivia AndreassenVålerenga771
0Oliver WestvangOslo Barnesjakklubb771
0Ola Laurits BjerkelundFrei771
0Håkon Amundsen BarbølSørum771
0Herman Tonning GrønlidSmeaheia771
0Even Huneide HetlandHorten771
0Eskil Nielsen-GschibAlta771
0Emma Kajander ThomesenTromsø771
0Daniel Jin-Wu GutuenÅsmarka771
0Marius AanerudKongsvinger661
0Johanna BreivikHammerfest661
0Herman Torsnes-DinesenKlyve661
0Henrik Haltbakk SolbjørFrei661
0Elevira GrunnsundKlyve661
0Eirik Laforce HaldenGreveløkka661
0Daniel Bordbar OlsenOslo Barnesjakklubb661
0Christopher SandvikHaugalandet661
0Amalie FagerjordTromsø661
0Alexander EriksenKonnerud661
0Øzgu MominjanSki551
0You LiamDrammens551
0Walter Sandbech NordbøModum551
0Viljar Reyr ÅdnesonVålerenga551
0Victoria SvelaSmeaheia551
0Victoria Emilie MunkStavanger551
0Victor Norstad RoerMoss551
0Victor LopesOslo Barnesjakklubb551
0Vetle OpstadKonnerud551
0Vebjørn Brudal EriksenVålerenga551
0Tuva MoodNordstrand551
0Trym DavidsenBergens551
0Trygve Miljeteig SvartisHaugalandet551
0Troy Oskar Ulvedal ØstremKnappskog551
0Tomas Fritsvold1911U551
0Tobias Krogh-Moe1911U551
0Tobias Dybsjord MjaldeStavanger551
0Titas Polozkovas551
0Thomas Falch HubredCaissa551
0Theodor SørensenModum551
0Tarjei HaugvaldstadStavanger551
0Storm Gerson HeimarkStavanger551
0Sondre ØksnesSøråshøgda551
0Sol Christine SnellingenNordstrand551
0Sofie Øy-LarsenSki551
0Sofie Stensund551
0Sivert Schanche TørfossTromsø551
0Sivert SagosenBergens551
0Sindre Overvik BrochNordstrand551
0Simon Matias Holt ReisæterVålerenga551
0Simen SmelværSevland551
0Simen Havik SamdalVålerenga551
0Simen BergKlyve551
0Silje Rimestad551
0Sigve LoteBergens551
0Sigurd ReisoBergens551
0Shravan Ramkumar551
0Sharam SheresadAlta551
0Sebastian PedersenMoss551
0Sebastian Grindhaug SchnabelSevland551
0Sean André EriksenBergens551
0Sandra Søntvedt DunderovicKlyve551
0Sander RagnarssonBergens551
0Runin Shu551
0Prakhar Mishra551
0Philipp Johan KurzStavanger551
0Patrick Lønning NieminenHaugalandet551
0Oliver LarsenCaissa551
0Olav Johan TuftaBergens551
0Nikita RiabovMurmansk551
0Nathaniel KlevelandCaissa551
0Mikkel Eide-HansenBergens551
0Matvei BystrovZapolyarknyi551
0Matilde Dornish-NielsenOslo Barnesjakklubb551
0Mathias PhamStavanger551
0Mathias Hagen-IngebrigtsenCaissa551
0Mathias ChristensenKonnerud551
0Mathias MorlandKnappskog551
0Matheo BoyeJæren551
0Mathea Moen AarøRødtvet551
0Martin JahangoshaOslo Barnesjakklubb551
0Martin B BergKlyve551
0Marius Tessem BakkenBergens551
0Marius Kyllesø HalleBergens551
0Marius HaalandSøråshøgda551
0Maria Selle AngellBergens551
0Mari Kveseth IngebretsenRødtvet551
0Magnus SæleOSSU551
0Magnus StenbergOslo Barnesjakklubb551
0Magnus PettersenTromsø551
0Magnus MøllerGroruddalen551
0Magnus L-A SandveNordstrand551
0Mads Voll-AustestadStavanger551
0Lykke Grønn-JensenKnappskog551
0Ludvig ThrondsenBergens551
0Ludvig Taradsen GuddalRødtvet551
0Lorentz Lomheim OlsenSøråshøgda551
0Live LandsvikSmeaheia551
0Liam YouDrammens551
0Liam Sukkestad-SandenModum551
0Leopold StrandOslo Barnesjakklubb551
0Leo HohnerStavanger551
0Leen Kalaji1911U551
0Leander FevangDragulf551
0Laura Amalie Flister1911U551
0Lars B DueOslo Barnesjakklubb551
0Lars Bjørkeli BernathSøråshøgda551
0Kristin TollefsenSmeaheia551
0Kristian VikenHamar551
0Kristian Haugan FossheimOslo Barnesjakklubb551
0Konrad KvernenesSøråshøgda551
0Kasper Klinge IdlandSandved551
0Karianne KleppeKnappskog551
0Kaisa Dirix551
0Jørgen Moe-Finnesand1911U551
0Josefine Oraug Rygh1911U551
0Jonathan RødBergens551
0Jonas OenAskøy551
0Jonas BrakestadSmeaheia551
0Jonas Bjørgan NarmoDragulf551
0Jon Storheim Hellum1911U551
0Johnny CoBergens551
0Johannes DyrdalVeien551
0Jens Kolsrud HaugedalMoss551
0Jakob ToftKnappskog551
0Jakob Johannessen551
0Jaitra AthmakoorStavanger551
0Isak W.L. NøklingHaugalandet551
0Isak H. Staknes551
0Isak Birkeland SeimOslo Barnesjakklubb551
0Isak BahNordstrand551
0Ingeborg HestholmStavanger551
0Hunter Alexander DjuveStavanger551
0Hrolfur LoftssonBergens551
0Henrik Kampen Ellingvåg1911U551
0Helene Klouman Grundt1911U551
0Haakon Vendshol551
0Haakon Mikelsen- NesseRødtvet551
0Gustav WallevikBergens551
0Gustav RimmereideKlyve551
0Guro BrændenRødtvet551
0Georg Johannesen GrungBergens551
0Fredrik Borgen HildischOslo Barnesjakklubb551
0Fredrik Bing HusaasOslo Barnesjakklubb551
0Fillip RudsroOslo barnesjakklubb551
0Felix Wilhelm Smorr1911U551
0Felix Rong De Pan1911U551
0Felix P. SalhusBergens551
0Felix BrækkeSki551
0Farin ManiaBergens551
0Espen Mæsel HalvorsenBrattås551
0Erling StangelandStavanger551
0Endre Kvestad VatnarOslo Barnesjakklubb551
0Emma BreivikHammerfest551
0Emilie VabøKnappskog551
0Emilie StolpDragulf551
0Emilie Mikkelsen-SpjeldKnappskog551
0Emil Vold1911U551
0Emil Rothman Bruhn1911U551
0Emil Mikal JohansenStavanger551
0Emil GjerdeStavanger551
0Elise JåvikBergens551
0Elias FisterRøyneberg551
0Elias A Wetteland CetinStavanger551
0Einar Mæland-Aspestrand1911U551
0Dina Elise HeltSørum551
0Diana KahnRødtvet551
0Derilza DOS SANTOS COSTAOSSU551
0David RyggvikSørum551
0Dani BookaeyHaugerud551
0Dana MickevicusSmeaheia551
0Christian HanevoldDragulf551
0Carl HeiersjoDragulf551
0Brede RathRødtvet551
0Brede EidesenStavanger551
0Brage KalvenesBergens551
0Benjamin Nesheim Køber1911U551
0Benjamin LeivestadSandved551
0Benjamin KobbeltvedtBergens551
0Benedickt Hiep Bui-XuanBergens551
0Bella Marie YoungSotra551
0Axel Lundby Eskeland Oslo Barnesjakklubb551
0Axel Dahl1911U551
0Ask Hafstad Siqveland1911U551
0Ask Emilio HellandNordstrand551
0Aryan SajjadiOslo Barnesjakklubb551
0Aron A. KrossøyBergens551
0Arian SajjadiDragulf551
0Anna Maria TangnæsHamar551
0Anna FerkingstadHaugalandet551
0Angelo ArsuaSøråshøgda551
0Angelina SteenOslo Barnesjakklubb551
0Andrine EidesenStavanger551
0Andrew HendicottSmeaheia551
0Andrej DosicHammerfest551
0Andreas OlderbakkSøråshøgda551
0Andreas Mugaas NaalsundSøråshøgda551
0Andrea HanevoldDragulf551
0Ana DosicHammerfest551
0Amr SaiedFana551
0Alve Haugen Saga1911U551
0Alfred BøeFana551
0Alexis GveinOslo Barnesjakklubb551
0Alexander LutnesCaissa551
0Alexander BerntsenHaugalandet551
0Alexander BergetNordstrand551
0Adrian Junker AsbjørnsenStavanger551
0Adam Rørmark GustafssonVålerenga551

Valid HTML 4.01!