Jentelista Antall jenter i BGP: 119
Dette er 11 prosent av alle.
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018

USF-siden BGP 2009 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
13Sara NæssVålerenga8319171716148
16Elise Sjøttem JacobsenTromsø82201715151510
18Malin ImsrudCaissa79171717151312
25Amalie Isabel MerkesvikBergens6615151313108
28Alice AndreassenFiggjo6519151110106
31Guri HøidahlVarhaug62171615144
36Hanne Nilsen581712101097
39Maria NæssVålerenga57171310987
39Nora Teslo BergeVålerenga57151411986
39Ingrid Jørdre KvammeBergens571513111085
63Lea Marie HåveHell402010554
66Regine ForsåTromsø38201353
0Eline H. SørbyeTromsø3417172
76Hannah Sesilie StangelandSandved31975556
90Maria SkaslienVålerenga26115554
92Embla Ekeland GrønnOSSU25555555
97Andrea ForøyTromsø2410953
0Helene M. SætreBergens2413112
0Megan Alyssa GarciaVålerenga2010553
0Hannah DiesenOSSU199553
0Karina JohnsenFrosta181082
0Eilin Auklend181172
0Hanna PettersenSK Dronning17171
0Ingrid P. BeisvågStrømmen166553
0Thyra KvendsethNordstrand155553
0Inge Seim1911U155553
0Emilie BreivikEngelsvoll155553
0Cassandra BreilandEngelsvoll155553
0Indianne WaltenbergTromsø151052
0Birgit BrautEngelsvoll13131
0Selina RaveendranVålerenga10552
0Polina BronderAsker10552
0Luna M Delgado AunanStrømmen10552
0Ingrid SkaslienVålerenga10552
0Frigg Sommervoll1911U10552
0Helene LoremTromsø10101
0Julieana LlewallynFana991
0Oline KvamsdalFana771
0Live PiløRidabu771
0Ulrikke LangvikTrondheim551
0Tina Elise Rasmussen1911U551
0Sunna GudmundsdottirOSSU551
0Stella LindebergOSSU551
0Solvår B. Johansen1911U551
0Siri Malene TandstadOSSU551
0Sheroni AmarapalaStrømmen551
0Sarah KumasaramyVålerenga551
0Nadia EnoksenEngelsvoll551
0Mathea RomnesVålerenga551
0Linnea G. TryggestadNordstrand551
0Line HolenSørum551
0Lene Pan Sægrov AskeStavanger551
0Ina H BrekkeVålerenga551
0Emma WalkerVålerenga551
0Eline A. ValenTromsø551
0Anne GulliksenStavanger551
0Amalie Omari Larsen1911U551

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Marte B KyrkjebøStavanger100202020202010
5Hanna B KyrkjebøStavanger9420191918189
39Hedda K GhaderiByåsen621713131095
42Gunnhild Stokke EspesethKviteseid Bsk5915131110108
51Elida Brekke1911U51201110558
54Marlene S ØstebøStavanger50121110989
58Sofie Beer WeggeLye4716141164
60Anne Margrete MyraunetFrosta452015103
67Andrea SalomonNordstrand4015105555
77Margrete BuranOSSU371710554
84Henriette LienFredrikstad32139554
88Camilla JohnsenStavanger29108654
0Hege HamraSandved199553
0Yan Maria SolbergGeitebukken17171
0Ida Maher1911U161152
0Nora BekkenNord-Odal151052
0Tale TvedtOSSU10552
0Christiane MoenOSSU10552
0Anna G. WalkerVålerenga10552
0Andrea LøvlandOSSU10552
0Kristine HaugsværMasfjorden10101
0Ida TjemslandRandaberg10101
0Ida KvalvaagStavanger10101
0Silje Kristin FjermestadStavanger771
0Ingvild Brekke FløttenModum771
0Oda Eline BaugerNordstrand551
0Kristine MarkussenStavanger551
0Ida RødvikRidabu551
0Cassandra BreilandEngelsvoll551

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
9Maud RødsmoenOSSU9120201717179
10Caroline Beer JacobsenStavanger8819181717179
15Victoria AgdesteinSteinkjer8420201717105
28Jarani SuntharalingamOSSU61201714104
33Alise HaukenesRidabu59171715104
36Edel Johanne MyraunetFrosta572020173
40Margrethe GrodåsSteinkjer53151513104
45Astrid Botheim1911U50131110887
50Anne Louise SandgrenStavanger4812109986
69Anita GholamiOSSU321111103
70Live Marie LimaStavanger30107764
70Bettina GiljeStrømmen30119554
70Sofie Sæther1911U30151053
0Monika MachlikTromsø2313102
0Edit MachlikTromsø231492
0Tina KringenHell181352
0Elaine WongStavanger11111
0Elise Mohr-SkoganVålerenga10552
0Melda ZeybekStrømmen10101
0May Helene MobekkEngelsvoll10101
0Linda Marie HolenSørum10101
0Ingvild Brekke FløttenModum10101
0Emma EnokssonSãffle991
0Johanne TokvamNordstrand771

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
13Marte TorsdalBrattås77202020174
24Lene StephansenVålerenga481919103
0Raksha RathanØstensjø3020102
0Elise ForsåTromsø17171
0Ingvild N.HansenHalden11111

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
0Anita BrattbakkÅsane3020102
0Line HolenSørum20201
0Silje NyborgSetskog10101
0Lisbeth HaugsværMasfjorden10101

Valid HTML 4.01!