Klasse Mikroputt I Mikroputt har 447 spillere spilt 1007 turneringer
Samlet har 1035 spillere spilt 2673 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2009 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1August Berntsen-Øybø1911U100202020202013
1Andreas G. TryggestadNordstrand100202020202012
1Sondre MerkesvikBergens10020202020208
1Håkon S JohansenKragerø10020202020206
1Erik Botheim1911U10020202020206
6Henrik G TallaksenLassa9520191919187
7Sturla B Saur1911U9220191818178
8Sebastian N Berg-Olsen1911U88201917161611
8Odd Aarstad SolumStrømmen8820191717159
8Benjamin StensrudCaissa8820202017119
11Benjamin FossanStavanger8720201716146
11David TuftaBergens8720202017105
13Sara NæssVålerenga8319171716148
13Kristoffer BråtveitStavanger8320181716126
13Aleksander FossanStavanger8318181716146
16Elise Sjøttem JacobsenTromsø82201715151510
17Eivind SvanesStavanger8120181716106
18Malin ImsrudCaissa79171717151312
19Arman PuskarFiggjo7819181513135
20Ole Kristian BurholKlyve77171515151510
21Nawid KarimiKlyve7620171313139
22Sverre SkjølingstadStavanger7015151413137
22Simon T JohannessenKragerø7020131313117
24Einar Clausen FrøvikKragerø6717151510107
25Amalie Isabel MerkesvikBergens6615151313108
25Even Elias Yuan Hem1911U6619131212106
25Patrick Tufte StrandBergens66171717154
28Axel Brundell1911U651814131196
28Alice AndreassenFiggjo6519151110106
28Georg SkrytenStavanger65201717114
31Guri HøidahlVarhaug62171615144
32Yngve FossheimLindern61201615104
33Even Lyche1911U6017131010105
33Eivind Olav Risting1911U60181610975
35Hallvard WanderåsByåsen59171715104
36Hanne Nilsen581712101097
36Håvard ArnkværnRidabu5813131111105
36Kristian L OlsenByåsen5820201084
39Maria NæssVålerenga57171310987
39Nora Teslo BergeVålerenga57151411986
39Ingrid Jørdre KvammeBergens571513111085
39Håvard Hebæk1911U5718181654
43Karstein HøllelandMasfjorden561515111055
44Kristian OterholtKlyve55171110987
44Simon U. KvalheimVålerenga551312111096
46Jonas MælandSandved52151211956
47Sigve SundsbøElefantene51151313104
47Jonas HaukenesRidabu511717173
49Matias Alejandro Villasenor-Ra1911U5014149856
49Elias HaukenesRidabu50111110996
49Rafails VoldemarsStavanger502020103
52Peder G. Kjørstad1911U47121110956
52Sivert N ØrsleieRidabu47131311104
52Daniel S AunanStrømmen471917113
55Markus IsaksenKlyve4611109886
56Olav I. Gjønnæss1911U451815123
56Jonas HauknesRidabu452015103
58Pradheeban SivaranjanNordstrand44111010767
58Bjørnar Torsvik StørkersenMasfjorden441717103
60Christoffer A. BuraasVålerenga4116105555
60Martin ErdalByåsen412011103
60Balder Blindheim Jablonski1911U411515113
63Lea Marie HåveHell402010554
63Sondre RøByåsen401713103
63Olav Baade MøenVeien401713103
66Sven Lassen381510854
66Regine ForsåTromsø38201353
66Mathias GunnarshaugJåtten381513103
0Endre MachlikTromsø3820182
69Torjus Østensen1911U3712105555
69Nils Petter Alfsen1911U3712105555
69Tor Harald OlsenKragerø37151573
72Mingjung MaByåsen351510103
0Arman K GhaderiElefantene3520152
73Lars Johan H. ThorsenSandved3416993
0Eline H. SørbyeTromsø3417172
74Gaute S. MalmgrenRidabu33108874
75Edvard SkrytenStavanger32118854
76Olaf Talmo1911U31885556
76Hannah Sesilie StangelandSandved31975556
76Michael SolemNordstrand311065555
76Njål SørlandByåsen311110554
76Helge HåvardsteinRandaberg31108854
81Kristian Berg Tveter1911U301055556
81Henrik Sturød1911U301055555
81Markus S. AndersenHell301010554
81Daniel NordquelleNordstrand30151053
0Øyvind Holm HåheimSK Tårn3020102
0Trygve DahlHell3020102
85Junmiao Hu1911U29109554
85August FaugstadStavanger29107754
85Håkon Sturød1911U29101093
88Even JohnsenFrosta28131053
0Gjermund TandbergModum282082
0Elliot Sveum TorpRidabu2815132
89Morgan MobekkEngelsvoll2713953
0Jørgen HansenCaissa2717102
0Henning FlæsenStavanger272072
0Eivind BruasetTrondheim2717102
0Brage Viktor IhleStrømmen2714132
0Arne NatskårStjørdal2717102
90Maria SkaslienVålerenga26115554
90Ian DahlHell26106554
92Embla Ekeland GrønnOSSU25555555
92Arman LangeVålerenga25555555
92Hauk EngelienVålerenga25105554
92Jonatan SimonsenKlyve2511773
92Bishal LiuStrømmen25101053
0Leander EriksenRidabu2515102
97Torstein Walseth1911U2411853
97Andrea ForøyTromsø2410953
0Jarand TveitoBergens2413112
0Helene M. SætreBergens2413112
99Ruben Emil NilsenStavanger2311753
0Håvar DahlHell2313102
100Christopher Robin MunkStavanger2266554
100Anders LundemoByåsen229763
0Sondre HålandRandaberg2212102
0Elias M SælhleFana221392
0Vegard NordstrømFana2111102
0Vebjørn MysenStavanger2111102
0Jerlow Lytomt JacobsenStavanger2111102
0Eivind ThorenfeldtFredrikstad211652
0Casper Kvarme KristoffersenHell2111102
0Sigurd Lauvås GaureOSSU2055554
0Pax H. Eckhoff1911U2055554
0Kristoffer Sand DørumOSSU2055554
0Torgeir H. BøVålerenga2010553
0Megan Alyssa GarciaVålerenga2010553
0Kevin ArdalanVålerenga2010553
0Elias R Schjeldrup1911U2010553
0Snorre Ring StrandbergTyristrand2010102
0Christopher JohansenHølen201552
0Christian H. LotheNordstrand2010102
0Simen BurgosIkke Oppgitt20201
0Marius ReiersenTyristrand20201
0Lars Christian AdriansenKristiansund20201
0Johannes HaugNordstrand20201
0Christoffer MartinsenFredrikstad20201
0Albin BryntessonSãffle20201
0Sondre SakshaugHell199553
0Hannah DiesenOSSU199553
0Martin B. ØstbyOSSU19191
0Torbjørn TofslandKjørbekkhøgda188553
0Johannes BergsgardLindern187653
0Karina JohnsenFrosta181082
0Eilin Auklend181172
0Andre KverdokkenKlyve177553
0Alexander Grannes1911U177553
0Vetle SørensenTyristrand171072
0Vetle Aarstad FjeldheimNordstrand171252
0Nikolai TvedtOSSU171072
0Bernt Magnus MyraunetFrosta171072
0Øyvind HjørnevikLye17171
0Håkon StokkeGjøvik17171
0Hanna PettersenSK Dronning17171
0Ingrid P. BeisvågStrømmen166553
0Fredrik Johan Aa. OlsenKragerø166553
0Jan Christian NordskogKonnerud161062
0Thyra KvendsethNordstrand155553
0Simen F. HuserVålerenga155553
0Odin Aune EideByåsen155553
0Mathias L. JørgensenOSSU155553
0Inge Seim1911U155553
0Emilie BreivikEngelsvoll155553
0Daniel E. GrønnesbyStrømmen155553
0Cassandra BreilandEngelsvoll155553
0Yarris RaveendranVålerenga151052
0Syver Mellingsæter1911U151052
0Sjur Svardal1911U151052
0Saumiyan ArumugamNordstrand151052
0Sander Norheim1911U151052
0Mathias Zakariassen1911U151052
0Mathias Gulaker151052
0Magnus Sandaas GillOSSU151052
0Jens Haahjem Svinøy1911U151052
0Indianne WaltenbergTromsø151052
0Henrik Dokset1911U151052
0Eirik Løndal SkotteNittedal151052
0Eirik B EggeFana151052
0Dawid KoniecznyByåsen151052
0Daniel KoniecznyByåsen151052
0Aravindh SatheskomarVålerenga151052
0Andreas Løvås PundsnesStavanger151052
0Amund BrevikStavanger15872
0Aleksander F Dokset1911U151052
0Tobias JohansenTromsø15151
0Leon U. YdstinesHell15151
0Andreas LervikHalden15151
0Sivert FørliFiggjo14952
0William VigrestadLye14141
0Rory FitzgeraldByåsen13852
0Jacob Fleischer NedreaasVålerenga13852
0Marcus OlssonSãffle13131
0Henning LøkenlienStrømmen13131
0Fredrik Kronstad HellandBergens13131
0Birgit BrautEngelsvoll13131
0Fredrik SkranesVålerenga12752
0Sebastian R SørensenLassa12121
0Jørgen LøkenlienStrømmen12121
0Håkon MyrheimÅlgård12121
0Sondre Sørlie1911U11111
0Kristian OddenKragerø11111
0Kjetil Lauritzen KallandGjøvik11111
0Jørgen SundvollVeien11111
0Jonas Rygh GundersenKragerø11111
0Jon Robert M HopeMasfjorden11111
0Håvard LundheimSk Bonde11111
0Tonning MelingStavanger10552
0Thor I. SkålvollOSSU10552
0Theo SimpsonVålerenga10552
0Selina RaveendranVålerenga10552
0Sander Svanlind Urdal1911U10552
0Rokas CepauskasVålerenga10552
0Preben ØrenOSSU10552
0Polina BronderAsker10552
0Ola Markus Tveit AakreKragerø10552
0Marius HegelundBrynseng10552
0Luna M Delgado AunanStrømmen10552
0Lukas M. Ellingsen1911U10552
0Ludvig W. Røsholt1911U10552
0Jon Ivan BakkenKragerø10552
0Johannes Sandli1911U10552
0Ingrid SkaslienVålerenga10552
0Haavard HagenNordstrand10552
0Frigg Sommervoll1911U10552
0Fredrik RoosVålerenga10552
0Erlend B. Tysdahl1911U10552
0Erik BrugårdAsker10552
0Cornelius Moltubakk1911U10552
0Christian RostrupOSSU10552
0Birk O StrømOSSU10552
0Axel ØrenOSSU10552
0Aleksander Lindbøl1911U10552
0Åsmund Groven1911U10101
0Viktor EnokssonSãffle10101
0Vegard Engan-LarsenMoss10101
0Trym B FrengenByåsen10101
0Sigurd S JørgensenTromsø10101
0Sander TømmerbergNTG10101
0Sander Skogstad BiardNTG10101
0Sander BjørkevollSetskog10101
0Pasoon SadaatKviteseid BSK10101
0Oscar UndahlFredrikstad10101
0Ole Henrik SolbergElverum10101
0Martin S MørchFana10101
0Martin ClementzNTG10101
0Magnus HåkonsenKongsvinger10101
0Leon D. TorpRidabu10101
0Kristian M. ThomesenNTG10101
0Konrad S BergflødtKjørbekkhøgda10101
0Kjartan SigvelandKragerø10101
0Julian RahnFrosta10101
0Josef Auklend10101
0Jon Henrik TjemslandRandaberg10101
0Johannes Helland SandOstereidet10101
0Idar EvenstadHarstad10101
0Iacob NedreaasVålerenga10101
0Henrik HildenTyristrand10101
0Henrik BangsundByåsen10101
0Henrik Bang-OlsenBergens10101
0Helmer HernesDrammens10101
0Helene LoremTromsø10101
0Freider FløanByåsen10101
0Eirik NetelandOstereidet10101
0David RundeNordstrand10101
0Christian ClementzNTG10101
0Audun H SannæsBrattås10101
0Amandus Edward StolsmoKristiansund10101
0Aleksander SimonsenCaissa10101
0Adrian SkagenByåsen10101
0Øyvind AndvikMasfjorden991
0Sander SkutevollenKjørbekkhøgda991
0Ruben NesmoenHanstad991
0Marius MüllerTrondheim991
0Kjartan Siqveland BårøyKragerø991
0Jørgen SkjelkvåleRidabu991
0Julieana LlewallynFana991
0Johannes Stavsøien KristiansenByåsen991
0Håkon HartveitBergens991
0Emil Gullbrå OreFana991
0Albin PettersonSãffle991
0Øyvind VelsrudStrømmen881
0Thomas GrunnsundKlyve881
0Sean LlewellynFana881
0Matheus RoothSãffle881
0Martin TørudstadRidabu881
0Markus DahlByåsen881
0Kim Erik FrydenlundRidabu881
0Håvard MjeldstadBergens881
0Christoffer Gullbrå OreFana881
0Andre NielsenAlta881
0Oline KvamsdalFana771
0Olav Markus T. AakreKragerø771
0Martin ElvingssonSãffle771
0Magnus ØgårdFana771
0Live PiløRidabu771
0Leon HelgesenVeien771
0Leo Amadeus Aunan DelgadoStrømmen771
0Kristoffer Reinertsen HelbergNitedal SKU771
0Julian WolterBorge771
0Henrik KristiansenTromsø771
0Henrik BroxNordstrand771
0Henrik BakkenByåsen771
0Guus LonneeByåsen771
0Anders HammerNord-Odal771
0Adrian Kristoffer HærøOstereidet771
0Sondre CarlsenSolås661
0Kristian WiikFana661
0Håkon Dieseth BrendenRidabu661
0Erik HansenTromsø661
0Anders TotlandOstereidet661
0Yijia FangStavanger551
0William S. LudvigsenRødtvet551
0William Hjelme Vickery1911U551
0William Da Rocha1911U551
0William BleivikOSSU551
0Vemund FuruhovdeTromsø551
0Vajikaran LambotharanSandved551
0Vaishanth ThevapalanVålerenga551
0Ulrikke LangvikTrondheim551
0Ulrik M. Voldsnes1911U551
0Ulrik A. KorneliussenVålerenga551
0Trym Vannebo1911U551
0Trym Danielsen1911U551
0Tina Elise Rasmussen1911U551
0Thurshaanth NahuleswarathasNordstrand551
0Thorvald O. HagasethByåsen551
0Thomas AuklendSandved551
0Tage Råen Wettre1911U551
0Sunna GudmundsdottirOSSU551
0Stella LindebergOSSU551
0Sondre N. Vagli1911U551
0Solvår B. Johansen1911U551
0Siri Malene TandstadOSSU551
0Sindre H. SørbyeTromsø551
0Simon Sand1911U551
0Sigurd WanderåsByåsen551
0Shivani KubendrarajVålerenga551
0Sheroni AmarapalaStrømmen551
0Sarah KumasaramyVålerenga551
0Sander Aae Skotheim1911U551
0Samuel StoknesOSSU551
0Rioshan SathiaseelanRødtvet551
0Rasmus Rude Lone1911U551
0Pål Andreas HansenVerdal551
0Phillip LiabøNordstrand551
0Philip LiabøNordstrand551
0Petter MortensenNTG551
0Petter HeisteinNTG551
0Ole BjørlykkeNTG551
0Olav AndbergNTG551
0Noah Houck1911U551
0Nadia EnoksenEngelsvoll551
0Mons Robert Raastad AasNordstrand551
0Mikkel VillardOSSU551
0Mikkel S. Myklebust1911U551
0Mathea RomnesVålerenga551
0Martin HafstadOSSU551
0Markus HadlandLye551
0Marius Nordhei Engebretsen1911U551
0Marius DarboTromsø551
0Marius B. KlevenDrammens551
0Magnus LuOSSU551
0Magnus H. Skauby1911U551
0Magnus Etterlid1911U551
0Magnus B. BjørnerudVålerenga551
0Linnea G. TryggestadNordstrand551
0Line HolenSørum551
0Lene Pan Sægrov AskeStavanger551
0Lars Axel Dahlgren1911U551
0Kristian JørgensenNTG551
0Knut HeimdalVålerenga551
0Kevin ThuneVålerenga551
0Kasper T Skjølås1911U551
0Jørund T. LøvlienNordstrand551
0Jonathan BrummeByåsen551
0Joaquim WorrenOSSU551
0Joachim WorrenOSSU551
0Jarl Kornelius Møller1911U551
0Jacob S. PedersenNTG551
0Isak Jonsson1911U551
0Isak Edvin KjørenVålerenga551
0Ina H BrekkeVålerenga551
0Håvard Winge Prytz1911U551
0Håvard AurlienNTG551
0Håkon S. HansenTromsø551
0Håkon AbrahamsenStavanger551
0Henrik S. HansenTromsø551
0Henrik HagelidNTG551
0Henrik BirkelandKlyve551
0Harsha KubendrarajVålerenga551
0Hans Martin Stemshaug1911U551
0Hallstein O. HagasethByåsen551
0Haakon MonclairNTG551
0Haakon A Hjul StrandNordstrand551
0Gustav Lind-Fossen1911U551
0Gustav AndbergNTG551
0Fredrik Lytom JacobsenStavanger551
0Fredrik Jensløkken GullordVålerenga551
0Fredrik Emil Stang RydinNordstrand551
0Frank AadlandRøyneberg551
0Finn PustNTG551
0Espen H. Gaustad1911U551
0Eskil SørgjerdVålerenga551
0Eskil Byrkjeland1911U551
0Erland SørflatenRidabu551
0Erik Johansen1911U551
0Endre Kalheim1911U551
0Emma WalkerVålerenga551
0Eline A. ValenTromsø551
0Elias BergTromsø551
0Eivind X. DjurhuusNordstrand551
0Eivind LunaasNordstrand551
0Eirik Høgmoe KjelsnesFiggjo551
0Edvard DingsørNordstrand551
0Daniel Strøm HvalKjørbekkhøgda551
0Dag Endre BaugerNordstrand551
0Dag Alexander SommerOSSU551
0Christoffer Janson1911U551
0Christian A. LervikNTG551
0Chris StrandmannVålerenga551
0Casper Aalrust CaspersenOSSU551
0Carl ThynessOSSU551
0Carl Petter Mørch-ReiersenNTG551
0Bjørn H Svinøy1911U551
0Benjamin HalvorsenTromsø551
0August Kristiansen KløfsrudMoss551
0August Dalen SætreStavanger551
0Asmund Walseth1911U551
0Aslak Arvola KvammenTromsø551
0Armann S. Haugan1911U551
0Anton AndaStavanger551
0Anne GulliksenStavanger551
0Angel Q. Gonsholt1911U551
0Andreas AgersborgOSSU551
0Anders Holm Ruud Nilsen1911U551
0Anders DahlHell551
0Anders Bramness1911U551
0Amalie Omari Larsen1911U551
0Alvaro WorrenOSSU551
0Ali ShahzadRødtvet551
0Albert Ek MinassianVålerenga551
0Adrian HoffOSSU551
0Adrian EvensenKragerø551
0Adam Philip WaltonOSSU551
0Aage Anker JohansenSk Springer551

Valid HTML 4.01!