De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Saturday 29. September 2018

USF-siden BGP 2009 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1August Berntsen-Øybø1911U100202020202013
1Andreas G. TryggestadNordstrand100202020202012
1Sondre MerkesvikBergens10020202020208
1Håkon S JohansenKragerø10020202020206
1Erik Botheim1911U10020202020206
6Henrik G TallaksenLassa9520191919187
7Sturla B Saur1911U9220191818178
8Sebastian N Berg-Olsen1911U88201917161611
8Odd Aarstad SolumStrømmen8820191717159
8Benjamin StensrudCaissa8820202017119

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Johan Sebastian S ChristiansenCaissa100202020202013
1Benjamin ImsrudCaissa100202020202011
1Marte B KyrkjebøStavanger100202020202010
4Martin SaltvedtStavanger9920202020198
5Ulrik OlsenOSSU94202018181811
5Hanna B KyrkjebøStavanger9420191918189
5Samuel RiiserOSSU9420202019155
8Sander Lange Berge1911U9220191918168
8Adrian HitlandRolland9220202017155
10Gent LutaKlyve91202017171711

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Martin NilsenStavanger10020202020206
2Sherington AmarapalaStrømmen98202020201811
2Eivind AarthunStavanger9820202019199
2Aryan TariAsker9820202019195
5Reid Erik FribergBrattås9720202020176
5Trym WoldstadRidabu9720202020175
7Morten HamraSandved9420201818187
7Benjamin HaldorsenBergens9420202017176
9Maud RødsmoenOSSU9120201717179
10Caroline Beer JacobsenStavanger8819181717179

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Petter Martin HestvikNordstrand100202020202010
1Fredrik Beer JacobsenStavanger100202020202010
1Eivind Sæteren BerntsenNordstrand10020202020208
1Ole Emil FrisvoldBergens10020202020207
5Simon BaraneLye9620201919187
6Thomas RørvikKjørbekkhøgda94202020171710
6Jørgen HoelBergens9420202017177
6Vegard ØveråsSandved9420191918186
9Erlend PiløRidabu9020202015155
10Erlend B KyrjebøStavanger88191817171710

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Timmie NygaardCaissa10020202020207
2Jon Kristian HaarrÅlgård8920191817155
3Evgeny KulikovStavanger472017103
0Vadims DaskevicsStavanger4020202
0Einar ØsterhagenLillehammer4020202
0Abdulla M MuhsenBergens4020202
0Kristoffer MadlandÅlgård3820182
0Anita BrattbakkÅsane3020102
0Øyvind LensebakkenNord-Odal20201
0Ray Jia Qi Xue1911U20201

Valid HTML 4.01!