Klasse Lilleputt I Lilleputt har 165 spillere spilt 481 turneringer
Samlet har 1035 spillere spilt 2673 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2009 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Martin NilsenStavanger10020202020206
2Sherington AmarapalaStrømmen98202020201811
2Eivind AarthunStavanger9820202019199
2Aryan TariAsker9820202019195
5Reid Erik FribergBrattås9720202020176
5Trym WoldstadRidabu9720202020175
7Morten HamraSandved9420201818187
7Benjamin HaldorsenBergens9420202017176
9Maud RødsmoenOSSU9120201717179
10Caroline Beer JacobsenStavanger8819181717179
10Andreas JansenBergens8820171717177
12Bibek LiuStrømmen87201817171510
12Marius EriksenKongsvinger8720201717136
14David AsprustenKvitseid8620171717157
15Victoria AgdesteinSteinkjer8420201717105
16Henning Kjøita1911U8320181817105
17Holger K ThordalSandved8220191716105
18Snorre RyggNord-Odal8020171515135
19Mathias Mokleiv SætreBergens7820201513107
19Lars Andrè BaustadStavanger7817171515147
21Jonas H RasmussenBergens7620151513138
22Håkon N NordstrømFana7420151313138
23Magne Stangeland HårrFiggjo6916151513105
24Mathias Brennhaugen EikeStrømmen67181816154
25Gregor Taube1911U66201914134
26Sverre DyrhaugStavanger6416151310107
27Torgeir Kjøita1911U63191816104
28Torje AskelandStavanger6115141111105
28Joacim AndreassenFiggjo611615111095
28Jarani SuntharalingamOSSU61201714104
31Dawan WilairamNord-Odal6017111111105
31Rasmus Storm KjærstadByåsen60201713104
33Lars Rikard RådstogaBrattås59201513114
33Alise HaukenesRidabu59171715104
35Sigve HøllelandMasfjorden5815111111108
36Edel Johanne MyraunetFrosta572020173
37Adrian StephansenVålerenga561514121055
38Christopher AndreassFiggjo541312101095
38Lars Oskar HaugeOSSU541918173
40Flemming AasBergens531510101085
40Margrethe GrodåsSteinkjer53151513104
40Kazim YilmasHokksund53151513104
40Jens Hofgaard EikreHalden53201211104
44Benjamin ImsrudCaissa522017153
45Astrid Botheim1911U50131110887
45Thomas Lund MathisenVålerenga50161311104
45Johan SalomonNordstrand502020103
45Eirik ForsethVeien502017133
49Kjetil AndåsMasfjorden49171111104
50Anne Louise SandgrenStavanger4812109986
51Toralf Frich1911U4515131074
51Egil Aarstad FjedheimNordstrand451916103
53Andreas FossheimOSSU4416121064
54Mikael L SkrudlandLye4314111084
55Truls JønnumSteinkjer421715103
56Martin BergeLye4114107555
56Jonas AndreassenSevland41201383
58Rune HarestadRandaberg401614103
59Omar TewariOSSU39161583
0Viktor W MathisenNittedal3920192
60Felix CevroAsker381612103
0Sebastian Horgen MihajlovOSSU3720172
61Anders MidtbøFana361010974
62Mats Sune MyhrehagenVålerenga351366555
62Ådne HøylandLye351312103
62Espen TjessheimFiggjo35151463
62Espen AndreassenSevland35151193
0Emil Andre ØstebøTyristrand3520152
66Petter M. SmistadFana34108884
66Gaute MagnushommenKvitseid341311103
0Martin SaltvedtStavanger3419152
68John P.C. NibaliStavanger331211103
69Anita GholamiOSSU321111103
70Live Marie LimaStavanger30107764
70Bettina GiljeStrømmen30119554
70Sofie Sæther1911U30151053
0Iver HoemKristiansund3020102
0Kristoffer StalsbergKjørbekkhøgda2815132
0Henrik Øie LøbersliKristiansund2717102
0Øyvind Hoem VasengKristiansund2515102
0Sander Pettersen1911U2513122
0Henrik Engum NilsenSteinkjer2515102
73Bjørn-Andre BorgersenSolås248883
0Johannes Høva Bøhler1911U2414102
0Monika MachlikTromsø2313102
0Michael Lauesen TermineBrattås2313102
0Edit MachlikTromsø231492
0Ask Sommervold1911U2212102
74Fredrik GjesdalSolås2110653
0Øystein HalseKristiansund2111102
0Elias HåvarsteinRandaberg2111102
0Aksel Tobias N HaugenVeien2111102
0Sindre JohansenHølen201372
0Vegard KallsetGoma SKU20201
0Petter StrugstadSteinkjer20201
0Lasse BjørnTromsø20201
0Lars Chr MoltuSarpsborg20201
0Kristian FolkvordCaissa20201
0Johan Sebastian S ChristiansenCaissa20201
0Halle SaupstadHarstad20201
0Bernhard HegelundSk Springer20201
0Arnstein GjeldnesKristiansund191092
0Andreas TronesBergens191092
0Jon MachlikTromsø19191
0Armin GholamiOSSU19191
0Tina KringenHell181352
0Håvard HaugsværMasfjorden18992
0Samuel RiiserOSSU18181
0Kjartan CarlsenEngelsvoll18181
0Tor E G MidtgårdKristiansund171072
0Nils AxelssonSãffle17171
0Kent Marius HansenCaissa17171
0Eyolf I. SchelverBorge17171
0Manchutan ArumugamØstensjø161062
0Reid DalvaFiggjo16161
0Thor K HjertholmSãffle15151
0Magnus B Hebæk1911U14952
0Johannes HaugNordstrand14141
0Erling van der Weijer1911U14141
0Håvard LandråkStavanger13131
0Håkan KnõõsSãffle13131
0Erlend Haaland13131
0Christop. AndreassenFiggjo12121
0Sergey AdyasovChess School of Rogaland11111
0Per SteenSãffle11111
0Jacob Olafsen Grande1911U11111
0Erik SamuelsenNordstrand11111
0Elaine WongStavanger11111
0Halvard I Gjønnæss1911U10552
0Elise Mohr-SkoganVålerenga10552
0Ståle J BrattsveenGjøvik10101
0Petter Redving StrugstadSteinkjer10101
0Paulius CigriejusAllanengen SKU10101
0Ole S TjemslandRandaberg10101
0Ola StrugstadSteinkjer10101
0Melda ZeybekStrømmen10101
0May Helene MobekkEngelsvoll10101
0Linda Marie HolenSørum10101
0Kristian BrudeliHokksund10101
0Kevin HobergHalden10101
0Joakim Tåje EngenBrattås10101
0Ingvild Brekke FløttenModum10101
0Firas NahaviKristiansund10101
0Einar TandbergModum10101
0Ole Henrik SolbergElverum991
0Erlend L. RunestadStavanger991
0Emma EnokssonSãffle991
0Andreas LienKrohnengen991
0Sebastian A. NygårdBergens881
0Marcus Wennerblom1911U881
0Konrad S BergflødtKjørbekkhøgda881
0Kjetil Lauritzen KallandGjøvik881
0Jarle GjeldnesKristiansund881
0Kristian Waldelandukjent771
0Johanne TokvamNordstrand771
0Håkon StokkeGjøvik771
0Aleksander Mæland MunkejordOSSU771
0Vegard HaugenFana661
0Knut Henning KofoedKristiansund661
0Vetle Henrik HvoslefOSSU551
0Torstein HaugsværMasfjorden551
0Laksiya BalasubramaniamStavanger551
0Joachim IdlandStavanger551
0Jakob Sjødin1911U551
0Aleksander KroklikowskiStavanger551

Valid HTML 4.01!