Klasse Miniputt I Miniputt har 78 spillere spilt 93 turneringer
Samlet har 286 spillere spilt 336 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 22. February 2020
USF-siden BGP 2020 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Adrian Jeppsson BergNordstrand491717153
2Victor Lindstad Nordstrand41191573
3Johnson ShiStjernen4020202
4Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus37151483
4Vegard NilsenAlta3720172
6Oda Kofoed SkramstadBærum3317162
7Kevin Tuan NguyenDragulf Oslo2513122
8Aron EberlinJessheim SKU2313102
9Sverre Hansen-StavnheimSki228773
10Emthe SolskinnsbakkStjernen2111102
11Teo Kimura VatnSjakk-Orkene20201
11Niklas PettersenAlta SKU20201
11Nicolai FrøyshovHamar20201
11Arian Amundsen BorgaasMoss20201
11Alexander AasenHaukås20201
16Victor StratBærum19191
16Lars Ystad-DeglumGreveløkka19191
18Nicolas Haugen KrogvoldGreveløkka18181
18Leo BergerBærum18181
18Emil AarsvoldOSSU18181
21Tarjei Midtsund LysterMolde17171
21Silje MarthinussenHaukås17171
21Aksel Cornelius BjorlandSandved17171
24Rebekka Eckbo-AglenElverum16161
24Felix DarelidGroruddalen16161
26Sofie Sæterlid HellaSotra15151
26Nikolay den RooverBærum15151
26David Mircea RusMolde Sjakklubb Ungdom15151
26Caspian Suhr ThomassenAlta SKU15151
30Christian GunnerødDragulf AUSK14141
30Anders FinnstunGreveløkka14141
32Jonathan Dyb-MalmeMolde13131
32John Obelix Lie SandvikHamar13131
32Halvor OlsenSøråshøgda13131
32Arve W. AskheimNordstrand 13131
36Noah L. FrøysethGreveløkka12121
36Linnea Reinfjord LindholmDragulf USK12121
38Selma MekhlifGreveløkka11111
38Mikkel Magnæs AassDragulf Oslo11111
38Magnus Kvinge OlsenSøråshøgda11111
38Jørgen FrøislandHorten11111
42Finn Øen GythfeldtOSSU10552
42René Alejandro MyhreHolmestrand10101
42Caisa AalbergGreveløkka10101
42Bella Marie YoungSotra10101
46Simen LanghelleSøråshøgda991
46Philip HenriksenDragulf OUSK991
46Joakim Fuglseth VestreHamar991
46Georg Lindbæck AstrupSki991
46Benjamin EikumDragulf AUSK991
51Sverre RommetveitSøråshøgda881
51Mathias Einang LørupDragulf OUSK881
51Caspian AalbergGreveløkka881
54Kevin-Olai HansrudNord-Odal771
54Alfred BøeSøråshøgda771
56Simen Solvåg-BørresenBergens661
56Sigurd MellebyDragulf Oslo661
56John Thomas AfumbomSki Sjakk661
56Audun CarlinBærum661
60William VesaliDragulf Oslo551
60William GunnarsenMoss551
60Tobias ForgaardDragulf OUSK551
60Sindre HauglandBergens551
60Nicklas Granholt StavelinSki551
60Mats LiseterSki551
60Matilde Dornish-NielsenDragulf Oslo551
60Mathilde AgdesteinSøråshøgda551
60Magnus Parr551
60Magnus Aune-Martinsen551
60Julie GuvaagMoss551
60Indira Choudury551
60Harald Axel BoeDragulf OUSK551
60Elias JamtliOSSU551
60Edvard BaroneSøråshøgda551
60Christian HanevoldDragulf Akershus551
60Asbjorn Husstad-NedbergNordstrand551
60Aksel TollefsenNordstrand551
60Agnar Husstad-NedbergNordstrand551

Valid HTML 4.01!