De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Saturday 22. February 2020

USF-siden BGP 2020 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Amandus Innset-EkkjeFollo572019183
2Sindre KvedalenSki43209954
0Ruben WilhemsenAlta3720172
3Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand36161373
3David Myrseth NilsenVålerenga36171273
0Olav Faye HelvikNordstrand3518172
0Vemund M. FalkumDragulf Oslo3015152
0Noah Darbinian-JohansenNordstrand2916132
0Amund KolstadAlta SKU2815132
0Riccardo Daniele Piacquadio2714132

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Adrian Jeppsson BergNordstrand491717153
2Victor Lindstad Nordstrand41191573
3Johnson ShiStjernen4020202
4Amalie Linnea HeiboDragulf Akershus37151483
4Vegard NilsenAlta3720172
6Oda Kofoed SkramstadBærum3317162
7Kevin Tuan NguyenDragulf Oslo2513122
8Aron EberlinJessheim SKU2313102
9Sverre Hansen-StavnheimSki228773
10Emthe SolskinnsbakkStjernen2111102

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Tord Albrigtsen Dragulf Akershus3920192
2Leander SveaAlta SKU3217152
3Teodor EngelsenSøråshøgda20201
3Odin Berg RomsdalAlta20201
3Matheo FrøsøyeMolde20201
3Martin LimkjærFollo20201
3Gunnar Ivan HeiboDragulf Akershus20201
3Florian ElsethDragulf Akershus20201
3Christian WilhelmsenAlta20201
10Josefine HenriksenKongsvinger19191

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Eirik Sander VikenHvalstad3920192
2Vinjar HammariAlta20201
2Thorbjørn MyhrvoldDragulf AUSK20201
2Leo Moen EidetMolde20201
2Jonas Sæterlid HellaSotra20201
2Ibragim MadagovGreveløkka20201
7Vebjørn Holm-GjerdeHamar19191
8Marius GunnerødDragulf AUSK18181
8Fredrik Østlie PettersenHamar18181
10Susanne WiggenAlta17171

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ousama Abou-AlhawaAlta SKU4020202
Ingvar LeknesAlta17171

Valid HTML 4.01!