Klasse Mikroputt I Mikroputt har 128 spillere spilt 159 turneringer
Samlet har 286 spillere spilt 336 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 22. February 2020
USF-siden BGP 2020 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Amandus Innset-EkkjeFollo572019183
2Sindre KvedalenSki43209954
0Ruben WilhemsenAlta3720172
3Tristan Mathias Holth BrækkeNordstrand36161373
3David Myrseth NilsenVålerenga36171273
0Olav Faye HelvikNordstrand3518172
0Vemund M. FalkumDragulf Oslo3015152
0Noah Darbinian-JohansenNordstrand2916132
0Amund KolstadAlta SKU2815132
0Riccardo Daniele Piacquadio2714132
0Torjan Albrigtsen Dragulf Akershus231852
5Filip Myrseth NilsenValerenga USK2211653
0Nicholas KalombolaEidsvoll201282
0Vegard FjørtoftVeien20201
0Thor Nerland AandalMolde20201
0Sigur H. MynySøråshøgda20201
0Mateja KrbacevicBergens20201
0Henrik Daniloff EmblemsvågAlta SKU20201
0Hallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus20201
0Eirik AbrahamsenAlta SKU191182
0Isak Eckbo-AglenElverum19191
0August Minh BrattgjerdOSSU19191
0Tobias OlsenKlyve17171
0Mikael SkjoldbjærgAlta SKU17171
0Leonardo RemmereitHell17171
0Kristoffer Fuglseth VestreHamar17171
0Ina Elizabeth GuttormsenAlta161062
0Filip KlingenHamar16161
0Jonathan FrøyshovHamar15151
0Felix Efros-MonsenMolde15151
0David ÅkvikAlta15151
0Bastian Tenfjord EngelsenSøråshøgda15151
0Alec Bernhoftsen-BanksNorstrand SKU15151
0Einar Ystad-DeglumGreveløkka14141
0Birk BraatenDragulf Akershus14141
0Stein Viktor GuttormsenAlta13852
0Edvald Napolen AndaDragulf Oslo13852
0Theo Heggeli JohansenAlta SKU13131
0Sigurd AlderslystHamar13131
0Even Lange WoldMolde13131
0Aksel Bjøntegaard StrausSøråshøgda13131
0Ledion FaziluGreveløkka12121
0Eiril AndresenSki11652
0Vegard StorøyMolde11111
0Trym M ØstbergDragulf USK11111
0Theodor LundekvamSøråshøgda11111
0Theo BergerAlta SKU11111
0Guttorm Torp DalsengGreveløkka11111
0Finn Magnus KirkholtNordstrand11111
0William OlsenDragulf Akershus10552
0Oskar MarchesanDragulf Akershus10552
0Espen Siben YangDragulf Oslo10552
0Emil GagnaireStjernen10552
0Anna KirakosyanDragulf Oslo10552
0Amos KalombolaEidsvoll10552
0Alfred BrattliNittedal10552
0Wilhelm HemsenDragulf Akershus10101
0Safin MansoorSøråshøgda10101
0Oscar Von KossNittedal10101
0Kornelius MasvikAlta SKU10101
0Jens Christian PedersenGreveløkka10101
0Emrik Rohde-SjølstadMolde10101
0Amar JukovicHaugerud10101
0Theodor Jørgen Wisløff-RøkenesAlta SKU991
0Kristian FrøislandHorten991
0Fredrik AndersenAlta991
0Amin MekhlifGreveløkka BSK991
0Aksel Elias GjersvikBergens991
0Martín Allende-UlebergEvje881
0Emrik Runde HaugenSøråshøgda881
0Alexander Hemb FjeldstadGreveløkka881
0Theo PettersenAlta SKU771
0Sivert B. SkaaretGreveløkka771
0Knut-Gurvan Elleouet-ReiersenMoss771
0Henrik Helland KaadaSøråshøgda771
0Yagmur CatalgolSki Sjakk661
0Vegard BrendenHamar661
0Mathias SalthammerSki661
0Ivar Mundal Melle661
0Eskil Andreas Mjaavatten-HansenBærum661
0William Alexander EideSøråshøgda551
0William Åsen VestgårdNord Odal SKU551
0Vladislav Hansen551
0Trym Småge551
0Torin Moe-PryceNSKU551
0Thor Harbo Inderhaug Greveløkka BSK551
0Sverre utheim DemantDragulf OUSK551
0Sondre Parr551
0Sondre Huuse-RøneidGreveløkka551
0Simen Gerdts ØklandBergen SKU551
0Sigurd KjølhamarGreveløkka BSK551
0Quoc Le Minh NguyenMoss551
0Oskar Sandberg LinderudDragulf Akershus USK551
0Oskar RosenGrimbakken SK551
0Ola Gunther ImerslundDragulf USK551
0Nilas Sæth LilleBærum551
0Nikolai Wormstrand RyanSki551
0Monis NasarSki Sjakk551
0Mikkel Bohner OttesenDragulf OUSK551
0Mathea BaklienGreveløkka BSK551
0Magnus Lund BirkelandSøråshøgda551
0Live LensebakkenNord-Odal SKU551
0Linus ChalkDragulf Oslo551
0Lillebjørn Lhamo Olsen AasbergVålerenga551
0Jørgen GræsbyHamar551
0Julian Oliver AngeltunNordstrand SKU551
0Julian GjersvikBergens SKU551
0Jonas RehmanVålerenga551
0Isak Rognlien Dragulf Oslo551
0Isak Gjerdrum HartzGreveløkka BSK551
0Ilyas Sadikhzada551
0Herman Finsrud Jørgensen Dragulf AUSK551
0Harshini ViswanathanDragulf Akershus551
0Erik Gürakar SkribelandDragulf OUSK551
0Emilie Granholt StavelinSki Sjakk551
0Emanuel MyrlandEiker551
0Eivind Mundal MelleSøråshøgda SSK551
0Eirik Hæg DaleEiker SK551
0Efe KabakcanSki Sjakk551
0Dawood AnjumDragulf Akershus551
0Daniel Hesni LarsenSki551
0Bo LundbergSøråshøgda551
0Atharv Aaron SheoranDragulf USK551
0Ask Liljeberg JacobsenSki551
0Arnav Ethan SheoranDragulf USK551
0Anton Aldrin551
0Alexander Loubello-Stolpnes551
0Aksel Remøy EvjenSøråshøgda551

Valid HTML 4.01!