Klasse Miniputt I Miniputt har 471 spillere spilt 1002 turneringer
Samlet har 1633 spillere spilt 3400 turneringer
Sist oppdatert: Monday 26. October 2026
Søk BGP 2026 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Filip Johansen191110020202020209
1Anton BaeRustad10020202020207
3Tim de la KethulleDragulf AUSK9820202020186
4Askil Bjørnarson Backer19119420191919179
5Leon Basiejko-PuczydlowskiTønsberg92202020161610
5Torjus RellingAalesunds9220201918155
7Daniel RasmussenBergens8820201716159
8Olivier KlekaDragulf OUSK8718181817167
9Dev JayarajArendal8420191715135
10Theo GrunnanRustad8320191615138
11Einar Flesland JohnsenSøråshøgda8220171515157
12Aleksander HolterFornebu8019191614127
13Lucas NordstrandAalesunds7917171717116
13Timothy Valentin Malé-WikKristiansund792020201185
15Henrik Eikrem RileySøråshøgda7817171615135
15Iver Gjelstenli AndersonMolde78202020184
17Mathias KaatorpIndre Østfold7720161513138
17Casper Yue Tong ChauDragulf AUSK771818161697
19Sigurd Jyssum Samdal1911751918151497
20Nithael Mathias Schwenke OstrøNesodden7420171413109
21Marco ChaoDragulf AUSK732017161195
22Navadeep RajaSøråshøgda7119171311116
23Béla Lucian Blaue-PoppyDragulf AUSK69201917134
24Viktor Buvik FredriksenRustad6816141412126
24Eiril-Helen Bjørvik JohnsonSøråshøgda681916131196
24David SkotteneSlemmestad682015141456
27Sofia HrituleacSki66191716144
27Jørgen IngvaldsenGreveløkka66201814144
29Aleksander Meling TjøntveitStjernen6515131313117
30Robert FaehDragulf OUSK63181616134
31Tobias Sohl AmundsenLillestrøm62171714957
31Shivansh DalviSøråshøgda62201814104
33Even Nicolay Hoen Forthun191159181711856
34Theodor LangnesKristiansund57151515755
35Edvard Giæver-Berge191155161511855
36Ivar Johann Guarin SætherKristiansund541311111096
37Natalie SteiroCaissa53151312767
37Advay AlhatSøråshøgda532018153
39Sebastian Thakore-GuntherRustad5219148655
39Alvin Gürakar SkribelandDragen521817173
41Matheo HeckerVestby51121210987
41Aro MahmodKristiansund511717173
43Ottar Elias StridhVolda Ørsta502017133
44Einar ThorsrudDragulf OUSK491899856
45Elise MüllerRustad48131010965
45Yaejun LeeSøråshøgda4817131174
45Adele HøgbergSøråshøgda4815141094
45Elian SvenningVolda Ørsta482017113
49Kai Gjøystdal SolstadJessheim4717119557
49Oskar BySki sjakk4716138555
49Daniel Engedal JensenKongsvinger471917113
49Ask Bergem BirkelandSøråshøgda471817123
53Sam KaasaDragulf OUSK462013133
54Erlend Matre BuggeMolde451714143
55Maksym ShevchenkoEikelandsfjorden4415121164
55August Lund-AndersenGreveløkka441815113
57Leander MyranGreveløkka4313137555
57Pelle Dyrnes SandRustad431715654
57Leon Maximilian SabaDragulf OUSK431813123
60Yusuf CaglarlarRustad42111010659
60Iver Sageflått1911421398756
60Olav Hallgren MelanderRustad421895555
60Ole Grothe ValvedRauma421913103
64Sebastian GravdalSøråshøgda411513133
65Huda HarbaKristiansund40201373
65Dennis EngenMolde401514113
65Christian ThorneSkien401713103
68Christian Hartvig MoenOSS3912107555
69Gabriel SveliDragulf OUSK3810108555
0Mia OuyangDragulf AUSK3819192
0Jasper Tangelder JohannessenSekkematten3820182
70Kristupas PekarskisAalesunds371511113
70Didrik Elias Solland-OlsenGreveløkka37171553
0Ylva WintervoldTromsø3720172
0Lev BrusentsovSognefjord3720172
72Aarohi Balaji MareRustad361410754
0Ola Kornelius Ellingsen19113618182
73Maria RomanovaKristiansund35131393
0Lukas BråthenSkien3417172
74Herman Wiese-MøllerKristiansand33151173
74Halvor TorgersenOSS33151083
0Vincent BryplassHallingskarvet3320132
0Andreas Skarstein MarkussenBergens3318152
76Torstein Houge-HunderiDragulf OUSK32151253
76Nikolai Daae JohnsenUlsetskogen32131183
76Kevin BjørdalAalesunds32131183
76Filip Taraldlien Fredriksen191132141353
0Shreshtha AlhatSøråshøgda3219132
0Rudra Taluri DebnathHallingskarvet3217152
80Henrik Mjelde LaaneDragulf OUSK31147554
80Simon Leer-HelgesenKristiansand31131083
0Nina ZhangDragulf AUSK3117142
0Emil LarssonHalden3120112
0Adam EngenGjøvik3116152
82Otto ExnerDragulf OUSK30128554
82Karl Sverre KleivenOSS30119554
0Sebastian Ambrosius NielsenDragulf OUSK3015152
0Mathias Flage-RisanHallingskarvet3017132
0Mahatej Reddy MylamHaugaland3017132
0Jon Haugen SundvorSøråshøgda3017132
84Pawel Ragnar LorencSøråshøgda2987774
84Nils JukonisSøråshøgda29108654
84Anton B. TjelleDragulf AUSK29145554
84Lucas Stephan KrutakSøråshøgda2912983
0Olivia BlaauwSmeaheia292092
0Advik GaurKampen pbU2915142
0Vendel NilsenKristiansund2815132
0Axel GrotmolBærum2817112
88Isac Lie MokhtariDragulf OUSK27755555
0Sigrid NomeRustad2714132
0Hauk K. Kjærstad19112716112
89Pranavraj SankarrajDragulf AUSK26655556
89Andreas Thorstensen StenbergDragulf OUSK26106554
89Syver Holmen-NordlieNesodden2612953
89Martin Kuuskmae FløtakerSagene26111053
0Evelin Nilsen ØpsenStavanger2615112
93Victoria SteffensenDragulf OUSK25555556
93Lotte Roll SivertsenRustad25555555
93Sofie Hoem WisløffMolde2510873
93Nicolas By NilsenDragulf AUSK2515553
93Adrian CzarkowskiSøråshøgda2512853
0Audun Nordby DigernesMolde2515102
0Adam KulaszewiczHallingskarvet2515102
0Adam Haugland MathisenSøråshøgda251692
98Eivind RobinsonDragulf AUSK2411853
99Sebastian Lein SantosDragulf2376554
99Andreas Drabløs BlochAalesunds239863
0Solveig Stokmo EvensenHarstad231582
0Emil Maitre EkernVålerenga USK2275554
0Noah Slettemoen-WindslandSlemmestad2212553
0Magnus Lunde Tefre19112210753
0William Sundell PettersenSkien221392
0Selmer Mathias HøvdeSortland221752
0Henrik HolenStavanger SKU221752
0Linus Seren SternDragulf OUSK2165554
0Isak Olivander DidriksenDragulf AUSK2165554
0Elis UndhagenSagene2165554
0Maksim NepomiashchyiKragerø2110653
0Johan Pedersen SlåtsveenFryal219663
0Teodor EnneGreveløkka2111102
0Ryan VijayanandKristiansand2111102
0Hans Fossholt YtterstadMolde211562
0Daniel Austmolo-LanglieKragerø211382
0Steinar BaardsenDragulf AUSK2055554
0Niranjan AnilDragulf AUSK2055554
0Madeleine WitzøeRustad2055554
0Johan Nicholas Papadakos PedersenSagene2055554
0Ayub AliDragulf OUSK2055554
0Yuvin SinghH1 Halden201552
0Erik Holtan GarteSagene201552
0Theodor Mend Rune HellebøSøråshøgda20201
0Selmer LorentzenHaugaland20201
0Olav Føsund SønvisenAlta20201
0Marius TorneusSkjervøy20201
0Lukian PylypenkoLillehammer20201
0Kosta HrituleacSki20201
0Aksel EriksenSøråshøgda20201
0Aarush RaturiSmeaheia20201
0Atlas MyrsethGreveløkka199553
0Raaid KarimStovnersjakk191092
0Thea Alexandra HomtakoLørenskog19191
0Håkon Haugstad GullestadSøråshøgda19191
0Aleksander Andresen FjellhammerDragulf AUSK187653
0Stian SøraasNarvik181352
0Julian DrogsethDragulf OUSK181352
0Jonas Feiring Echholt1911181352
0Ajan RamakirshnanHalden181352
0Jamie Alexander Miguel BrøndumSki Sjakk18181
0Dennis RyvængeHorten18181
0Mikkel Øye PehrsonRustad171252
0Maxim SolvangHaugerud171162
0Max BådeLarvik171162
0Ludvik FerkingstadHaugaland171072
0Liam HillestadSagene If171252
0Henrik KristiansenRustad171252
0Emil Mære SkjellerudsveenStavanger171162
0Roman PrylipkoAlta17171
0Liam StenstrandSøråshøgda17171
0Jonathan RoscherArendal17171
0Johannes Sollie MyklebustVolda Ørsta17171
0Huynh Nhat NamSøråshøgda17171
0Eilif Stokstad KuschLillehammer17171
0Anker Moe MaurstadDragen17171
0Alaa RahalKristiansund17171
0Nikolai Øverås RogndalenSki sjakk166553
0Joanna Omar KhalloKragerø166553
0Tobias Eriksson SvenskerudGjøvik161152
0Parthiv Shiva Reddy MylamHaugaland161152
0Jørgen Fjeld-MurstamIndre Østfold161152
0Henrik Kjær-WilhelmsenTønsberg16972
0Eskil Romslo SkålvikUlsetskogen161152
0Olav Iversen FosseideMolde16161
0Noel Ødegaard-BrynestadAalesunds16161
0Alexander HolterDragulf AUSK16161
0Oliver Herrera KneppenDragulf AUSK155553
0Mohammad Hussein KassemKragerø155553
0Mikkel HamannBergens155553
0Kevin SongBærum155553
0Jacob HennumDragulf OUSK155553
0Håvard Sandvik LindNesodden155553
0Hannah Vatle-ToddBærum155553
0Bjørn KorbølVålerenga155553
0Oliver BroenSøråshøgda151052
0Olai Helgheim MorkenUlsetskogen15962
0Thor Costa RønningAlta15151
0Nathaniel Grønås EngebretsenHorten15151
0Jonatan EtnanCaissa15151
0Johannes Garnaas KiellandHaugerud15151
0Erling Johan Høve FjellvangSortland15151
0Demid DaskevicsSmeaheia15151
0Cody Gillies Furuseth-SandDragulf AUSK15151
0Sofiia FediuraGreveløkka14952
0Snorre Weyergang VartdalNesodden14862
0Mathias Furre-ReinersStavanger SKU14952
0Liam Ruud SkjelbredCaissa14141
0Johan Alex AbrahamSøråshøgda14141
0Rudolf Erik StöckertCaissa13852
0Lebella NissanGreveløkka13852
0Joey ChungOSS13852
0Ivanna FediuraGreveløkka13852
0Tymur PerekrostbyiHammerfest13131
0Ludvig MackHarstad13131
0Kittel BjørnebyeKampen PBU13131
0Ilay Jakobsen-BeckStavanger13131
0Gustavs VeinbergsAalesunds13131
0Sonja Enger HolmTønsberg12752
0Lian Perez RomihSøråshøgda12752
0Brage HolmenKristiansand12752
0Åsmund KløwDragulf AUSK12121
0Robert DragomanGreveløkka12121
0Johannes LundenAalesunds12121
0Eivind RosslandMolde12121
0Oscar Auguste Segarra-OdlandDragulf OUSK11652
0Nn NnDragulf AUSK11652
0Elias Mustafa Taha DilerSlemmestad11652
0Ujal Rai BiswakarmaHammerfest11111
0Tymoteusz KarpiakHallingskarvet11111
0Oleksandr PavlenkoNissedal11111
0Imran KaswalHalden Sjakklubb Barnesja11111
0Esekiel DyrhovdenDragulf AUSK11111
0Ellinor FagervoldHarstad11111
0Aydin AdamSki sjakk11111
0Theodora VihjalmsdottirTønsberg10552
0Samuel Arnold-JohansenDragulf OUSK10552
0Peter Avdem BlaaflatVålerenga USK10552
0Ola Malerud KjernsmoRustad10552
0Naomi FurnesGreveløkka10552
0Mohammad Hayyan AbbasLillestrøm10552
0Mikael StraarupNesodden10552
0Matteo StabelliniDragulf AUSK10552
0Martin ThorvaldsenBergens10552
0Magnus TrondsenVålerenga USK10552
0Liam ThorbjørnsenRustad10552
0Kasper WarholmRustad10552
0Kai Ze ChuaDragulf AUSK10552
0Jon Solbakk Kluge191110552
0Jacob HaugenDragulf OUSK10552
0Håkon Fritsvold RomsåsLørenskog10552
0Halvor Jahren FrøyslandDrammens10552
0Fredrik Midtbø EkebergDragulf OUSK10552
0Frank MatysiakNord-Odal10552
0Francesco Fyrileiv BaldariDragulf AUSK10552
0Filip Blomhoff Holm191110552
0Emrik Tufte BergeSøråshøgda10552
0Elvira Skaarstad TraasdahlRustad10552
0Bårris NovoselovDragulf OUSK10552
0Brage Folkvord HansenJessheim10552
0Bo Hagen ZättertrömGreveløkka10552
0Benjamin MundalDragulf OUSK10552
0Avan GenelHaugerud10552
0Anaya SinghRustad10552
0Alfred Faye HelvikRustad10552
0Adrian KnutsenOSS10552
0Viljar UlvesethGreveløkka10101
0Timas DruteikaDragulf AUSK10101
0Teodor SadlejGreveløkka10101
0Sunniva Mariscal TeofanovicNissedal10101
0Sudharson DhanasekaranDragulf AUSK10101
0Sebastian DhindsaDragulf AUSK10101
0Samuel Steinnes HeumStavanger Sku10101
0Millian Mortensen StrandHarstad10101
0Magnus LangsethHammerfest10101
0Ludvik HovdenakOSS10101
0Kotryna RalyteMolde10101
0Jonatan B. EvensenSkien10101
0Herman Ødegården StrindbergTønsberg10101
0Tian TanzKristiansand991
0Storm Hollekim FykseDragulf AUSK991
0Samuil Stepniuk-DzhoraievHalden991
0Ola A. NordgårdTromsø991
0Musafiri KanzeguheraNordstrand SKU991
0Kornelia FasmerSøråshøgda991
0Jonas H EllsethHallingskarvet991
0Ivan StepanenkovRustad991
0Gniewko GawronDragulf991
0Espen SergeevSagene991
0Danis IslamgulovSøråshøgda991
0Daniel Krave1911991
0Yerali BitanovSøråshøgda881
0Vetle Werdal Selfors881
0Tormod BrovollArendal881
0Ryan LaliStavanger881
0Nella Lyylia HarjuHallingskarvet881
0Magnus Stokvik RongDragulf AUSK881
0Kristoffer Moe FredheimIndre Østfold881
0Kia AlamiVestby881
0Eldar Ingvaldsen DelicHell881
0Davyd YakubovychHorten881
0Aleksander Jankowski1911881
0Trym Fredheim HellandDragulf AUSK771
0Tobias Eikrem NygaardAalesunds771
0Sebastian DamianoStavanger771
0Mohammed AlhanzalGjøvik771
0Milo Frohe RomeynGreveløkka771
0Michael RuasheuskiSmeaheia771
0Jowan DandoDragulf AUSK771
0Johannes BjerkholtSki sjakk771
0Isak RehmanNordstrand SKU771
0Henrik SæleOSS771
0Haralds Ezis1911771
0Eivind Biamon EriksenTromsø771
0Edvard Augestad-BarraSchakklubben av 1911771
0Dexter DavidsonSarpsborg771
0Christian BachinskiUlsetskogen771
0Brage Nicklas FjerdingenEiker771
0Aryan A Badhwar HansenSlemmestad771
0Ulrik KjellevoldDragulf AUSK661
0Theodor Draget KittelsenSarpsborg661
0Oskar MosterSøråshøgda661
0Noah AmundsenDragulf AUSK661
0Nils Sexe StulerSK 1911661
0Magnus Bratberg ØyraSøråshøgda661
0Kristoffer StugaardHorten661
0Kateryna KorolGreveløkka661
0Kasper MontesSki sjakk661
0Kasper MontesSki sjakk661
0Kasper Macdonald HaldorsenSøråshøgda661
0Isak BeinsetVestnes661
0Ilya Plotnikov-SpencerVestby661
0Evander KlosterStavanger SKU661
0Edmund Hikaru SøråsNordstrand SKU661
0Aniket BajpayeeSandved661
0Andreas KarlsenKonnerud Tempo661
0Alexander Schmölzer-BangsundDragulf AUSK661
0Aisha Marie Solås SolarKristiansund661
0Wilmer WallenborgDragulf OUSK551
0Wilma Wiger-NordåsSøråshøgda551
0William Svartås-KlukenJessheim SKU551
0Vilde Nygård HagenGreveløkka551
0Vigdis Eli Krystosik551
0Ulrik Olai Spilde MundalDragulf AUSK551
0Tuva BlikomBærum551
0Tim HyttenRustad551
0Theodore Marcel Poly1911551
0Theodora VilhjalmsdottirTønsberg551
0Sverre Willumsen HøyemDragulf OUSK551
0Sverre Moen BrandstorpVålerenga USK551
0Stefanos SourdiVålerenga551
0Sondre Hongseth SorgendalSlemmestad551
0Sjur Loen OhnstadSandved551
0Simon Ragvin Rystad1911551
0Sebastian Ljosland VatneDragulf AUSK551
0Sarveshkrithik JeyarajOSS551
0Sander NygårdStavanger551
0Romans ArtamonovsSmeaheia551
0Raffaele TincaniNesodden551
0Oskar Gaup-JåmaDragulf OUSK551
0Oskar Follestad GøystdalDragulf OUSK551
0Oscar Stabell SchlömilchDragulf OUSK551
0Oscar OlavesenDragulf551
0Oscar NybråtenDragulf551
0Omar HarbaGjøvik551
0Oliver Shoemaker SandorfSki sjakk551
0Ole Johan Aadland Døviken1911551
0Nivaan DhanjalOSS551
0Niranjan Sarath ChandranDragulf551
0Nikolai Udgaard SimensenVolda Ørsta551
0Mohammed Ihsan ZiadmoosaDragulf551
0Mohammad Ismail GondalRustad551
0Miriam TalstadMolde551
0Mila AbushammalaGreveløkka551
0Medeea UrecheSki sjakk551
0Matheo Hagen1911551
0Martin Meling GullåsenDragulf551
0Markus LeineMoss551
0Marie Helene NygaardRustad551
0Maria JohnsenDrammens551
0Maria Haug Sørensen1911551
0Magnus Kjesbu BowlingSøråshøgda551
0Lyon Dai Minh HuynhRustad551
0Ludvig AmundsenTromsø551
0Lucas Marthinsen SandhålandStavanger551
0Leonard FedorcakAalesunds551
0Leo Aleksander VollVestby551
0Lars Torp-JoakimsenDragulf551
0Kristoffer Eklund ManengenDragulf AUSK551
0Kristian BergDragulf OUSK551
0Krish Ishaan KamalakkannanDragulf551
0Konrad Årnes RaaenDragulf OUSK551
0Karl Skeie KlausenDrammens551
0Kai Oliver Rand-HendriksenDragulf AUSK551
0Johan Nærlie SchwambornStjernen551
0Jesper WithSortland551
0Jernisha JeyachandranStovnersjakk551
0Jenny Ringdal HansenSekkematten551
0Isak AntepuRustad551
0Ingrid Katrine Olaussen TuftelandSøråshøgda551
0Ingrid Helene Njålsdotter TaubøllDragulf OUSK551
0Ina FrøysaDragulf AUSK551
0Ida Jåtog TrygstadSchakklubben av 1911551
0Hugo Ekeli ReschDragulf551
0Hugo Caba VasquezStovner551
0Herman Moen BrandstorpVålerenga USK551
0Herman Endrestøl WaagaardHønefoss UngSjakk551
0Herman Ekeli ReschDragulf551
0Henning Thor VidarssonDragulf551
0Haakon AamodtSlemmestad551
0Gustav ØsterbøFornebu551
0Gustav M. KroghVålerenga USK551
0Gustav Jacobsen TunholtDragulf AUSK551
0Georg KnappeDragulf551
0Frederik EggenVålerenga USK551
0Filippo GarrèDragulf OUSK551
0Even Fure GriegRustad551
0Evaan DalmeidaRustad551
0Erling Godø DehliOSS551
0Erik Sondre Strand-HjellenDragulf551
0Emilja ObradovicSK 1911551
0Emil-Bogdan IonescuGreveløkka551
0Elvira TraadahlRustad551
0Elmar SadikhzadaSøråshøgda551
0Elizabeth LuDrammens551
0Elisabeth LuDrammens551
0Elias IdrissiJessheim551
0Eivind Stang ChristiansenNesodden551
0Eilev Nikolai Waltoft HoftvedtSki sjakk551
0Edvard Aakre VikDragulf OUSK551
0Dhyan NithinDragulf AUSK551
0Daniil BalahuraHorten551
0Daniel ReissmannHell551
0Daniel Leander LarsenRustad551
0Dag Andreas EnerstvedtNesodden551
0Clara Marie SlettelandDragulf AUSK551
0Christian Beck LandetDragulf551
0Carl Philippe BauerDragulf551
0Brage PrestmoJessheim551
0Benjamin Stenseth HeimdalTromsø551
0Ayaansh Vikram SinghSandved551
0Aslak Stokke Sandbakken1911551
0Ask Skjærholt IlkamaStjernen551
0Arik MalakarEiker551
0Ana Rebeca BratilaSkien551
0Amund Villanger LindgrenNesodden551
0Amund Kristoffer S. ValvikVestby551
0Amudhini AnbarasanUlsetskogen551
0Amanda Isaac Zerai551
0Alvar Policer HavnevikDragulf AUSK551
0Alfred ThorvaldsenDragulf551
0Alexander WassåsDragulf551
0Alexander Jankowski1911551
0Akira KodariDragulf AUSK551
0Aiden SharifyazdyDragulf AUSK551
0Ahnay Srivastava551
0Aadya KumarOSS551
0Aadhyaa Prabhakaran Tamizh IlakiaDragulf AUSK551
0Pazu Simon DammannStavanger Sku00
0Mathias Løken UtnePOL SLU00
0Daren OriomahStavanger Sku00
0Audun ØyriPOL sjakklag00
0Arnet FossmarkStavanger00
0Aleks Daniel ZawadzkiPOL sjakklag00

Valid HTML 4.01!