De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Sunday 01. November 2026

Søk BGP 2026 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Gunnar Odven-Winther1911100202020202013
1Aksel EriksenSøråshøgda10020202020208
3Bardia SalimiRustad99202020201911
4Aparajita PawaskarKristiansund9720202020179
5Nathaniel HøilandDragulf OUSK95201919191811
5Anton Øie FarstadAalesunds9520202018175
7Mounan BhattuBærum9420201818189
8Andreas RyggSøråshøgda9320191918176
8Brynjar Olsen FrenvikSkien9320201917175
10Oliver Wu WenDragulf OUSK92201919181611

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Filip Johansen191110020202020209
1Anton BaeRustad10020202020207
3Tim de la KethulleDragulf AUSK9820202020186
4Askil Bjørnarson Backer19119420191919179
5Leon Basiejko-PuczydlowskiTønsberg92202020161610
5Torjus RellingAalesunds9220201918155
7Daniel RasmussenBergens8820201716159
8Olivier KlekaDragulf OUSK8718181817167
9Timothy Valentin Malé-WikKristiansund8420202013116
9Dev JayarajArendal8420191715135

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Henrik Daehan Malmo GjønOSS9720201919199
2Jakob Mork FurstrandAalesunds9520202018175
3Erik Johan MustapartaJessheim9320201917176
4Ernest DekhtaKristiansund9020202017135
5Oliver Miao19118820191816155
6Nishel Maria WickramasingheRødtvet8620181817135
7Vivaan MehtaDragulf OUSK8419191715146
7Nicolai KolosovOSS8420191815125
7Ivan TurchakKristiansund8420171715155
10Magnus Humberset MyreneAalesunds8320171615155

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Noah Kim NjøtenSøråshøgda10020202020207
2Andreas Nicolai BlindheimNSF9820202020185
3Elias VirionDragulf AUSK9720201919195
3David DekhtaKristiansund9720202020175
5Alfred Lund StendeRustad9119191918166
6Alex Bakke-PettersenKristiansund8719171717177
7Aditya MahadikRustad8420191715135
8Iver Humberset MyreneVolda Ørsta8219171615155
9Mark ShcherbynaKristiansand80202020204
10Leo S SolbakkenKristiansund71201717174

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Kristoffer TurtumRustad79202020194
2Lasse Brusdal AasestrandAalesunds73201919154
3Mykola SchevchenkoKristiansund552020153
0Sindre FossumArendal4020202
0Gabriel SkotteVolda Ørsta4020202
0Elias Buschmann RustanHorten3920192
0Nickolai Grande WienGreveløkka3720172
0Even Huneide HetlandHorten3720172
0Henrik Celjo ByeOSS3620162
0Amadeo Amarilla-TveitaHorten3217152

Valid HTML 4.01!