Ungdom (17 - 25 Śr)

Komplett (uoffisiell) resultatsliste

[USF-hovedside| BGP-siden| Disse er med...| Miniputt| Lilleputt| Kadett| Ungdom| De 10 beste]


0NavnKlubbSumPOENG+Antall
1Kjetil Aleksander LieBrattås10020202020205
2Kjetil StokkeFana94172020201716
3Stian LensebakkenNord Odal84171715152016
4Espen LieBrattås81171715131916
5Joachim Berg-JensenBrattås78151117171827
6Halvor MoeVåler70152020154
6Kristian SørensenFana70202020104
8Ole-Jonny KlosterHauge67171520154
9Torill HagesætherHauge66202013134
10Bertil SvendsenKragerø53131713104
Magne SagafosBrattås521720153
Olav MoeVåler502013173
Tore JahrenKongsvinger491517173
Ole Andre LieBrattås49111711104
Karl Ove StandalØrsta3720172
Per B. BrattbergØrsta3717202
Stig K. MartinsenCaissa331013103
Thomas BrynMolde3020102
Thomas NylandMolde2717102
Odd NordahlBærum2717102
Sigve DyrhovdenFrosta2717102
Astrid LieHauge2615112
Øyvind MørkedalMolde2313102
Morten ErlandsenMoss20201
Silje BjerkeBærum20201
Sigvat StensholtBergens20201
Sirwan M. FatahKongsvinger20201
Sjur FerkingstadSevland20201
Ken I. HeimredBrattås199102
Øyvind HouskenHauge17171
Mads MunkejordSevland17171
Olav HjortåsBergens15151
Trond SkjærsethMolde15151
Geir S TallaksenBrattås15151
Stein S. EvensenHanstad13131
Ivar M. GlesnesSotra13131
Ivar AbusdalNordstrand11111
Vigleik AngeltveitMolde10101
Jan Henrik YtterborgNord-Odal10101
Joakim LarsenOSSU10101
Lars Magnus HvattumMolde10101
Håkon Hoel10101
Audun Sele10101
Lars Magne HansenModum10101
Aleksander Ekeberg10101
Thomas Pronstad10101


Sist oppdatert: 24.01.01

Kommentarer til: Hans-Inge Kongevold (BGP-ansvarlig USF)

E-Mail Address: ikongevo@online.no

[USF-hovedside| Disse er med...| BGP-siden| Miniputt| Lilleputt| Kadett| Ungdom| De 10 beste] TOPPEN]