HovedsideRegistrer degSkriv egen meldingSkriv egen melding med lenke
Dragulf BGP "Frankrike" april 2019 Sat Apr 13 Ellisiv Reppen
Moss april kveld Tue Apr 9 Hans-Inge Kongevold
Søråshøgda Barnas Grand Prix Sun Apr 7 Ole Valaker
Frøya Lakse-BGP Sun Apr 7 M. Kopaczek-Styczen
Masfjorden BGP i Knarvik senter Sat Apr 6 Odd Helge Birkestrand
BGP Alta Bibliotek Mars Sat Mar 30 Jørund Greibrokk
Kragerø Marathon Lyn BGP 2019 Sat Mar 30 Truls Jørgensen
Follosjakken BGP 12 Sat Mar 30 Torbjørn Brenden
Bergen Kursavslutnings-BGP/UGP mars Sun Mar 24 Bergens Schakklubs Ungdom
Haugaland BGP Vår Wed Mar 20 Sjur Ferkingstad
Stavanger Vår BGP 2019 Mon Mar 18 Erlend Bakken Kyrkjebø
Dragulf BGP "USA" mars 2019 Sun Mar 17 Ellisiv Reppen
Grenland BGP Sat Mar 16 Tove Gundersen
Rødtvetsjakken 2019 Sun Mar 10 Bogi Palsson
BGP Alta Bibliotek Mars Sun Mar 10 Jørund Greibrokk
Barnas Grand Prix Supertirsdag Thu Mar 7 Ole Valaker
Volda BGP 1 2019 Sun Feb 24 Ståle Refsnes
Dragulf BGP "Egypt" februar 2019 Sat Feb 23 Ellisiv Reppen
Molde BGP 2019 Sat Feb 16 Håkon Bentsen
Sandane BGP Mon Feb 11 Edvin Øygard
Harstadsjakken BGP Fri Feb 8 Nils-Jakob Schjelderup
Alta First Saturday Februar 2019 Sun Feb 3 Jørund Greibrokk
Kristiansand vår BGP 2019 Sun Feb 3 Nina Nes
Sandsli Barnas Grand Prix Sun Jan 27 Tom Georg Eriksen
Moss januar BGP Mon Jan 21 Hans-Inge Kongevold
Moss januar BGP Sun Jan 20 Hans-Inge Kongevold
Dragulf BGP "Norge" januar 2019 Sat Jan 19 Ellisiv Reppen
Greveløkka BGP Sun Jan 13 Trond Nerland
Klar for sesongstart 2019 Fri Jan 11 Hans-Inge Kongevold
Resultater BGP 2018 Tue Jan 8 Hans-Inge Kongevold
Dragulf god jul BGP Sun Dec 9 Hans-Inge Kongevold
Kragerø BGP Sun Dec 9 Hans-Inge Kongevold
Dragulf eye q BGP desember 2018 Sun Dec 9 Ellisiv Reppen
Hamar BGP/UGP 2018 Sat Dec 8 Geir Brobakken
Kragerø Jule BGP 2018 Sat Dec 8 Truls Jørgensen
Masfjorden Jubileums BGP/UGP 3 Sat Dec 8 Odd Helge Birkestrand
Innspurt for BGP 2018 Sat Dec 8 Hans-Inge Kongevold
Stavanger Advents BGP Mon Dec 3 Erlend Bakken Kyrkjebø
BGP Advent Søndag Sun Dec 2 Jørund Greibrokk
First saturday desember Sun Dec 2 Jørund Greibrokk
Bergen Kursavslutnings-BGP/UGP desember Sun Dec 2 Bergens Schakklubs Ungdom
Jæren BGP novembersjakk Sun Nov 25 John Breiland
Åsmarka BGP/UGP 2018 Sun Nov 25 Håkon Haugsrud
Volda BGP 4 Sat Nov 24 Ståle Refsnes
Follosjakken BGP 11 Sat Nov 24 Torbjørn Brenden
Åpent OM for jenter og kvinner 2018 Sun Nov 18 Johs. R. Kjeken
Dragulf eye q BGP november 2018 Sat Nov 17 Ellisiv Reppen
Oslomesterskapet for barn og ungdom Tue Nov 6 Arne-Birger Lund
First saturday November Mon Nov 5 Jørund Greibrokk
KM for barn og ungdom 2018 Sun Nov 4 Tor Wetle Hoem