HovedsideRegistrer degSkriv egen meldingSkriv egen melding med lenke
Grefsenkollen sjakkfestival BGP Sat Jan 20 Kristoffer Gressli
Greveløkka BGP/UGP I Sat Jan 13 Geir Brobakken
Sesongen 2017 i tall Sat Jan 13 Hans-Inge Kongevold
BGP-kartet 2017 Tue Jan 2 Hans-Inge Kongevold
Nytt premiesystem for BGP Sun Dec 31 Hans-Inge Kongevold
Vinnere BGP 2017 ved en av dem Sun Dec 31 Hans-Inge Kongevold
KM Rogaland Wed Dec 20 Hans-Inge Kongevold
Dragulf Desember avslutter BGP-året Wed Dec 20 Hans-Inge Kongevold
Dragulf eye q bgp desember Tue Dec 19 Ellisiv Reppen
Adventsturnering Thu Dec 14 Tore Kristiansen
Sotra Advents-BGP Sun Dec 10 Tom Georg Eriksen
Volda BGP/UGP 4 2017 Sat Dec 9 Egil Arne Standal
Kragerø BGP Juleturneringen 2017 Sat Dec 9 Truls Jørgensen
Masfjorden kursavslutnings-BGP Sat Dec 9 Odd Helge Birkestrand
First Saturday Desember Sat Dec 9 Harald Heggelund
Stavanger Advents BGP/UGP Mon Dec 4 Erlend Bakken Kyrkjebø
Hamar Scootr BGP/UGP 2017 Sat Dec 2 Geir Brobakken
JærenNovemberSjakk Sat Nov 25 John Breiland
Bergen Kursavslutnings-BGP/UGP november Sat Nov 25 Bergens Schakklubs Ungdom
Dragulf eye q bgp november 2017 Sat Nov 25 Ellisiv Reppen
Fra Åpent OM for jenter og damer Tue Nov 21 Hans-Inge Kongevold
Åpent Oslomesterskap for jenter og damer Tue Nov 21 Hans-Inge Kongevold
Åsmarka Scootr BGP/UGP 2017 Sun Nov 19 Håkon Haugsrud
Fra Follossjakken VII Sun Nov 19 Hans-Inge Kongevold
Follosjakken BGP VII Sat Nov 18 Torbjørn Brenden
First Saturday November Sat Nov 4 Jørund Greibrokk
Volda BGP/UGP 3 2017 Sat Nov 4 Egil Arne Standal
Fredrikstad BGP Sat Nov 4 Hans-Inge Kongevold
KM Buskerud/Veien BGP Høst Sun Oct 29 Daniel Fjørtoft Hågensen
KM Hordaland 2017 Sun Oct 29 Tom Georg Eriksen
Superlyn på Søråshøgda Sat Oct 28 Hans-Inge Kongevold
BGP Superonsdag Thu Oct 26 Ole Valaker
Averøyturneringa Tue Oct 24 Tore Kristiansen
KM Hedmark Sun Oct 22 Hans-Inge Kongevold
KM for barn og ungdom Hedmark 2017 Sat Oct 21 Geir Brobakken
Rekorddeltagelse i Oslomesterskapet Thu Oct 19 Hans-Inge Kongevold
Kretsmesterskap Akershus Thu Oct 19 Hans-Inge Kongevold
OM individuelt 2017 Wed Oct 18 Arne-Birger Lund
Kretsmestere i Østfold Sun Oct 15 Hans-Inge Kongevold
KM Akershus 2017 Sat Oct 14 Torbjørn Brenden
KM Østfold Sat Oct 14 Hans-Inge Kongevold
First Saturday September Sun Oct 8 Jørund Greibrokk
First Saturday Oktober Sun Oct 8 Jørund Greibrokk
Dragulf eye q bgp oktober Fri Oct 6 Ellisiv Reppen
Konnerud høstBGP 2017 Sun Sep 24 Roger Løvaas
KM for barn og Ungdom Møre og Romsdal Sat Sep 23 Håkon Bentsen
Dragulf eye q BGP september Sat Sep 23 Ellisiv Reppen
Kristiansund septemberturnering Thu Sep 21 Tore Kristiansen
Sandefjord BGP Høst Sun Sep 17 Pål Farmen
Sandane BGP Sat Sep 16 Edvin Øygard