HovedsideRegistrer degSkriv egen meldingSkriv egen melding med lenke
Dragulf BGP God Jul! Sun Dec 12 Ellisiv Reppen
Bærum Ettermiddags-BGP Desember Fri Dec 10 Gisle Bjugn
Alta sjakklubb ungdom advent bgp søndag 2021 Sun Dec 5 Monika Ratama
Alta sjakklubb ungdom BGP Sun Dec 5 Monika Ratama
Sande BGP 2021 Sun Nov 28 Roger Løvaas
KM for Ungdom Innlandet Mon Nov 22 Sverre Johnsen
BGP 2021 Volda Ørsta Sjakklags Ungdom Sun Nov 21 Ståle Refsnes
Advents BGP Sat Nov 20 Terje Holten
Dragulf BGP Mr. Hvalross Mon Nov 8 Ellisiv Reppen
Dragulf BGP Mr. Hvalross Mon Nov 8 Ellisiv Reppen
Greveløkka November BGP 2021 Sun Nov 7 Erlend Bakken Kyrkjebø
KM Østfold Sat Nov 6 Hans-Inge Kongevold
KM for ungdom i Vestfold og Telemark Sun Oct 31 Espen Lie
Asku halloween bgp Sat Oct 30 Monika Ratama
Kretsmesterskap for barn og ungdom - Møre og Romsdal Sat Oct 30 Arne Unneland
Supertirsdag på Søråshøgda Thu Oct 28 Hans-Inge Kongevold
Oslomesterskapet for barn og ungdom Mon Oct 25 Arne-Birger Lund
Akershus Kretsmesterskap 2021 Sun Oct 24 Ellisiv Reppen
Akershus Kretsmesterskap 2021 Sun Oct 24 Ellisiv Reppen
Åpent KM i Rogaland for barn og ungdom 2021 Sat Oct 23 Roar Nærheim
KM for ungdom 2021 Vestland Sat Oct 23 Monica Lauvik Fjeldstad
Bærum BGP #2 Sat Oct 16 Gisle Bjugn
Dragulf BGP Mr. Kenguru Sun Oct 10 Ellisiv Reppen
Kristiansand Sjakklubb Ungdom BGP 1 Sat Sep 25 Alf Tomas Tønnessen
Molde BGP Septermber 2021 Sat Sep 18 Håkon Bentsen
Molde BGP Septermber 2021 Sat Sep 18 Håkon Bentsen
Bærum Ettermiddags-BGP September Tue Sep 7 Gisle Bjugn
Bærum BGP #1 Sat Aug 21 Gisle Bjugn
Greveløkka sommer-BGP 2021 II Sat Aug 14 Kristoffer Gressli
Greveløkka sommer-BGP 2021 Fri Jul 2 Kristoffer Gressli
Dragulf BGP Mr. Kobra Sun Jun 27 Hans-Inge Kongevold
Sommersjakktreffet BGP 2021 Sat Jun 26 Erlend Bakken Kyrkjebø
Sommersjakktreffet BGP 2021 Sat Jun 26 Erlend Bakken Kyrkjebø
Gjøvik Barnas Grand Prix 3 Mon Jun 14 Bjarne Gjørvad
Gjøvik BGP 1 Mon Jun 14 Hans-Inge Kongevold
Gjøvik Barnas Grand Prix 1 Sun Jun 13 Hans-Inge Kongevold
Cafè Hygge BGP #7 Sun Jun 13 Hans-Inge Kongevold
Første BGP 2021 Mon Apr 5 Hans-Inge Kongevold
Oppdatering uten endring Sun Apr 4 Hans-Inge Kongevold
Sørås Supertirsdag Sat Apr 3 Hans-Inge Kongevold
Lokale BGP-turneringer Tue Mar 2 Hans-Inge Kongevold
BGP-turneringer 2021 Tue Jan 12 Hans-Inge Kongevold
BGP-sesongen 2020 Mon Jan 11 Hans-Inge Kongevold
KM Østfold Sun Nov 8 Hans-Inge Kongevold
Cafê Hygge BGP #4 Sun Nov 8 Gisle Bjugn
Alta sjakklubb ungdom bgp oktober 2020 Sat Nov 7 Monika Ratama
Alta sjakklubb ungdom bgp oktober 2020 Sat Nov 7 Monika Ratama
KM Vestland Mon Oct 19 Ole Valaker
Alta sjakklubb ungdom bgp oktober 2020 Sat Oct 17 Monika Ratama
Cafê Hygge BGP #3 Thu Oct 15 Hans-Inge Kongevold