HovedsideRegistrer degSkriv egen meldingSkriv egen melding med lenke
Molde BGP Septermber 2021 Sat Sep 18 HÃ¥kon Bentsen
Molde BGP Septermber 2021 Sat Sep 18 HÃ¥kon Bentsen
Bærum Ettermiddags-BGP September Tue Sep 7 Gisle Bjugn
Bærum BGP #1 Sat Aug 21 Gisle Bjugn
Greveløkka sommer-BGP 2021 II Sat Aug 14 Kristoffer Gressli
Greveløkka sommer-BGP 2021 Fri Jul 2 Kristoffer Gressli
Dragulf BGP Mr. Kobra Sun Jun 27 Hans-Inge Kongevold
Sommersjakktreffet BGP 2021 Sat Jun 26 Erlend Bakken Kyrkjebø
Sommersjakktreffet BGP 2021 Sat Jun 26 Erlend Bakken Kyrkjebø
Gjøvik Barnas Grand Prix 3 Mon Jun 14 Bjarne Gjørvad
Gjøvik BGP 1 Mon Jun 14 Hans-Inge Kongevold
Gjøvik Barnas Grand Prix 1 Sun Jun 13 Hans-Inge Kongevold
Cafè Hygge BGP #7 Sun Jun 13 Hans-Inge Kongevold
Første BGP 2021 Mon Apr 5 Hans-Inge Kongevold
Oppdatering uten endring Sun Apr 4 Hans-Inge Kongevold
Sørås Supertirsdag Sat Apr 3 Hans-Inge Kongevold
Lokale BGP-turneringer Tue Mar 2 Hans-Inge Kongevold
BGP-turneringer 2021 Tue Jan 12 Hans-Inge Kongevold
BGP-sesongen 2020 Mon Jan 11 Hans-Inge Kongevold
KM Østfold Sun Nov 8 Hans-Inge Kongevold
Cafê Hygge BGP #4 Sun Nov 8 Gisle Bjugn
Alta sjakklubb ungdom bgp oktober 2020 Sat Nov 7 Monika Ratama
Alta sjakklubb ungdom bgp oktober 2020 Sat Nov 7 Monika Ratama
KM Vestland Mon Oct 19 Ole Valaker
Alta sjakklubb ungdom bgp oktober 2020 Sat Oct 17 Monika Ratama
Cafê Hygge BGP #3 Thu Oct 15 Hans-Inge Kongevold
Cafê Hygge BGP #3 Sun Oct 11 Gisle Bjugn
Kristiansand BGP september 2020 Sun Sep 20 Alf Tomas Tønnessen
Dragulf BGP Mr. Hai Sat Sep 19 Ellisiv Reppen
Cafê Hygge BGP #2 Sun Sep 13 Gisle Bjugn
Asku bgp september 2020 Sat Sep 12 Monika Ratama
Gjøvik Barnas Grand Prix Tue Sep 8 Bjarne Gjørvad
Cafê Hygge BGP #1 Sun Aug 16 Gisle Bjugn
Dragulf BGP Mr. Kamel Mon Jun 29 Ellisiv Reppen
Oppdatering Corona og BGP Fri Apr 17 Hans-Inge Kongevold
Avlysing av BGP turnering Thu Mar 12 Hans-Inge Kongevold
Stavanger Vår BGP 2020 Tue Mar 10 Erlend Bakken Kyrkjebø
Alta bgp mars 2020 Sat Mar 7 Jørund Greibrokk
Volda BGP 1 2020 Sat Feb 29 Egil Arne Standal
Dragulf BGP Mr. Gorilla Sat Feb 22 Ellisiv Reppen
Supertirsdag Barnas Grand Prix Thu Feb 6 Ole Valaker
Alta bgp februar 2020 Sat Feb 1 Jørund Greibrokk
Molde Februar BGP Sat Feb 1 Tor Wetle Hoem
Follosjakken BGP 15 Sat Feb 1 Torbjørn Brenden
Greveløkka BGP/UGP 2020 Sun Jan 19 Trond Nerland
Dragulf BGP Mr. Pingvin Sat Jan 18 Ellisiv Reppen
Januar-bgp Alta 2020 Mon Jan 13 Hans-Inge Kongevold
Dragulf BGP "God Jul" desember 2019 Sun Dec 15 Ellisiv Reppen
Kragerø Jule BGP 2019 Sat Dec 14 Truls Jørgensen
Frøya Jule BGP Sat Dec 14 M. Kopaczek-Styczen