HovedsideRegistrer degSkriv egen meldingSkriv egen melding med lenke
Dragulf BGP Mr. Kamel Mon Jun 29 Ellisiv Reppen
Oppdatering Corona og BGP Fri Apr 17 Hans-Inge Kongevold
Avlysing av BGP turnering Thu Mar 12 Hans-Inge Kongevold
Stavanger Vår BGP 2020 Tue Mar 10 Erlend Bakken Kyrkjebø
Alta bgp mars 2020 Sat Mar 7 Jørund Greibrokk
Volda BGP 1 2020 Sat Feb 29 Egil Arne Standal
Dragulf BGP Mr. Gorilla Sat Feb 22 Ellisiv Reppen
Supertirsdag Barnas Grand Prix Thu Feb 6 Ole Valaker
Alta bgp februar 2020 Sat Feb 1 Jørund Greibrokk
Molde Februar BGP Sat Feb 1 Tor Wetle Hoem
Follosjakken BGP 15 Sat Feb 1 Torbjørn Brenden
Greveløkka BGP/UGP 2020 Sun Jan 19 Trond Nerland
Dragulf BGP Mr. Pingvin Sat Jan 18 Ellisiv Reppen
Januar-bgp Alta 2020 Mon Jan 13 Hans-Inge Kongevold
Dragulf BGP "God Jul" desember 2019 Sun Dec 15 Ellisiv Reppen
Kragerø Jule BGP 2019 Sat Dec 14 Truls Jørgensen
Frøya Jule BGP Sat Dec 14 M. Kopaczek-Styczen
Sotra Jule-BGP Sat Dec 14 Monica Lauvik Fjeldstad
Stavanger Advents BGP 2019 Mon Dec 9 Erlend Bakken Kyrkjebø
Jule-BGP TSFU Sun Dec 8 M. Kopaczek-Styczen
Hamar BGP/UGP 2019 Sun Dec 8 Geir Brobakken
Volda BGP 4 2019 Sun Dec 1 Ståle Refsnes
SNN Advent Turnering Søndag Sun Dec 1 Jørund Greibrokk
SNN Advent Turnering Lørdag Sun Dec 1 Jørund Greibrokk
Åsmarka BGP/UGP 2019 Sun Nov 24 Håkon Haugsrud
Jæren BGP novemberSjakk Sat Nov 23 John Breiland
Bergen Kursavslutnings-BGP/UGP november Sat Nov 23 Bergens Schakklubs Ungdom
Dragulf BGP «Play Magnus» november 2019 Sun Nov 17 Ellisiv Reppen
Molde November BGP Sat Nov 16 Håkon Bentsen
Kristiansand BGP november 2019 Sat Nov 16 Nina Nes
Bærum Barnas Grand prix Mon Nov 4 Gisle Bjugn
BGP Veiensjakken Sun Nov 3 Morten Varøy
Alta First Saturday Mai 2019 Sun Nov 3 Jørund Greibrokk
Alta First Saturday Mai 2019 Sun Nov 3 Jørund Greibrokk
Volda BGP 3 2019 Sun Oct 27 Ståle Refsnes
KM indviduelt for barn og unge Mon Oct 21 Ole Valaker
Oslomesterskapet for barn og ungdom 2019 Mon Oct 21 Johs. R. Kjeken
Kretsmesterskap for barn og unge 2019, Akershus Sun Oct 20 Gisle Bjugn
KM Hedmark, barn og ungdom, 2019 Sun Oct 20 Trond Nerland
KM Østfold Sun Oct 20 Hans-Inge Kongevold
KM for barn og ungdom i Rogaland Sun Oct 20 Roar Nærheim
Second saturday oktober Alta Sat Oct 19 Jørund Greibrokk
Harstad Open BGP Mon Oct 14 Anniken Vestby
Sandefjord BGP Høst Sat Oct 12 Pål Farmen
Follosjakken BGP 14 Sat Oct 12 Torbjørn Brenden
Kretsmesterskap Individuelt Telemark og Vestfold Sun Oct 6 Espen Lie
Dragulf BGP «England» oktober 2019 Sun Oct 6 Ellisiv Reppen
Haugaland BGP høst Sun Sep 29 Sjur Ferkingstad
Regionsamling Hamar BGP/UGBP Sun Sep 29 Geir Brobakken
Konnerud høstBGP 2019 Sun Sep 22 Håvard Aure