HovedsideRegistrer degSkriv egen meldingSkriv egen melding med lenke
Harstad Open BGP Mon Oct 14 Anniken Vestby
Sandefjord BGP Høst Sat Oct 12 Pål Farmen
Follosjakken BGP 14 Sat Oct 12 Torbjørn Brenden
Kretsmesterskap Individuelt Telemark og Vestfold Sun Oct 6 Espen Lie
Dragulf BGP «England» oktober 2019 Sun Oct 6 Ellisiv Reppen
Haugaland BGP høst Sun Sep 29 Sjur Ferkingstad
Regionsamling Hamar BGP/UGBP Sun Sep 29 Geir Brobakken
Konnerud høstBGP 2019 Sun Sep 22 Håvard Aure
Kristiansand september BGP 2019 Sat Sep 21 Nina Nes
Det åpne OM for jenter og kvinner Thu Sep 19 Arne-Birger Lund
Dragulf BGP «Russland» september 2019 Sun Sep 15 Ellisiv Reppen
Sandsli Barnas Grand Prix Sat Sep 7 Ole Valaker
First saturday september Alta Sat Sep 7 Jørund Greibrokk
First saturday september Alta Sat Sep 7 Jørund Greibrokk
BGP Hadeland Glassverk Sun Aug 25 Daniel Fjørtoft Hågensen
Nittedal BGP 2019 Sun Aug 18 Magnus Digernes
Bergen Spillfestival - Barnas Grand Prix I Sun Aug 18 Ole Valaker
Bergen Spillfestival - Barnas Grand Prix II Sun Aug 18 Ole Valaker
Ypsilon Cup Barnas- og ungdommens Grand Prix 2019 Sat Aug 17 Ragnar Edvardsen
Bergen Sommerleir BGP juli Fri Jul 5 Ole Valaker
Sommersjakktreffet BGP 2019 Mon Jul 1 Erlend Bakken Kyrkjebø
Bergen Sommerleir BGP Sat Jun 29 Ole Valaker
Dragulf BGP "Ukraina" juni 2019 Fri Jun 28 Ellisiv Reppen
Elverum Utendørs BGP_2019 Sun Jun 23 Erik Opseth
Dragulf BGP "India" Thu Jun 20 Hans-Inge Kongevold
Sandsli Sommer-BGP Sun Jun 16 Ole Valaker
Korsvollsjakken BGP-I 2019 Sun Jun 16 Johs. R. Kjeken
Sparebank1 Nord-Norge BGP Juni Søndag Tue Jun 11 Jørund Greibrokk
Sparebank1 Nord-Norge BGP Juni Lørdag Sun Jun 9 Jørund Greibrokk
Gjøvik Barnas Grand Prix Sun Jun 2 Bjarne Gjørvad
BGP turnering Damsgård skole Bergen Sat Jun 1 Ole Valaker
Drammen sjakkfestival BGP 1 Sat Jun 1 Roger Løvaas
Kristiansand BGP mai 2019 Sun May 26 Hans-Inge Kongevold
Jæren BGP maiSjakk Sat May 25 John Breiland
BGP turnering Sat May 25 Nina Nes
Sandsli BGP Sat May 25 Hans-Inge Kongevold
Hipp BGP Bærum Sun May 19 Gisle Bjugn
BGP Hønefoss Sat May 18 Morten Varøy
Kongsvinger BGP/UGP 2019 Sun May 12 Sverre Johnsen
Smeaheia BGP Vår 2019 Sun May 12 Roar Nærheim
Follosjakken BGP 13 Sat May 11 Torbjørn Brenden
Volda BGP 2 2019 Sun May 5 Ståle Refsnes
Sandsli Barnas Grand Prix Sun May 5 Ole Valaker
Dragulf BGP "Australia" mai 2019 Sun May 5 Ellisiv Reppen
Sandefjord BGP Vår Sat May 4 Pål Farmen
First saturday mai Alta Sat May 4 Jørund Greibrokk
Dragulf BGP "Frankrike" april 2019 Sat Apr 13 Ellisiv Reppen
Moss april kveld Tue Apr 9 Hans-Inge Kongevold
Søråshøgda Barnas Grand Prix Sun Apr 7 Ole Valaker
Frøya Lakse-BGP Sun Apr 7 M. Kopaczek-Styczen