HovedsideRegistrer degSkriv egen meldingSkriv egen melding med lenke
Greveløkka September BGP Sun Sep 25 Johannes Luangtep Kvisla
BGp Alta sjakklubb ungdom september 2022 Sat Sep 24 Monika Ratama
Kristiansand Sjakklubb Ungdom BGP 2 2002 Sat Sep 24 Alf Tomas Tønnessen
Dragulf BGP Astro-Bonde Thu Sep 22 Ellisiv Reppen
Molde BGP september 2022 Sun Sep 4 Håkon Bentsen
Greveløkka sommer-BGP 2 Sun Aug 28 Erlend Bakken Kyrkjebø
Dragulf BGP Astro-Tårn Sun Aug 28 Ellisiv Reppen
Greveløkka sommer-BGP 2 Sun Aug 28 Erlend Bakken Kyrkjebø
Sommersjakktreffet BGP 2022 Sun Jul 24 Erlend Bakken Kyrkjebø
Greveløkka sommer-BGP 1 Fri Jul 1 Johannes Luangtep Kvisla
Dragulf BGP Mr. Krokodille Wed Jun 29 Ellisiv Reppen
Haugaland BGP Sun Jun 19 Sjur Ferkingstad
NNM barneturnering BGP 2022 Sun Jun 5 Monika Ratama
Gjøvik Barnas Grand Prix /Innlandscupen. Mon May 30 Bjarne Gjørvad
Greveløkka Vår-BGP Sun May 29 Erlend Bakken Kyrkjebø
Deichman Nydalen 1911U BGP Sun May 29 Geir Nesheim
Dragulf BGP Mr. Flodhest Thu May 26 Ellisiv Reppen
GSS vår BGP Sun May 22 Espen Lie
Barnas Grand Prix med pokal til alle! Tue May 17 Hans-Inge Kongevold
Dragulf BGP Mr. Kanin Sun May 15 Ellisiv Reppen
Varig forsikring BGP/UGP 2022 Sun May 1 Tore Kristiansen
Volda BGP/UGP april 2022 Sat Apr 30 Egil Arne Standal
Alta sjakklubb ungdom bgp april 2022 Sat Apr 30 Monika Ratama
Kristiansand Sjakklubb Ungdom BGP 1 2022 Sat Apr 23 Alf Tomas Tønnessen
Kristiansand Sjakklubb Ungdom BGP 1 2022 Sat Apr 23 Alf Tomas Tønnessen
Kongsvinger BGP 2022 Wed Apr 6 Sverre Johnsen
Dragulf BGP Mr. Ugle Sun Apr 3 Ellisiv Reppen
Bergen Kursavslutnings-BGP april 2022 Sat Apr 2 Bergens Schakklubs Ungdom
Sigmund Salamonsens minne BGP Sun Mar 27 Sjur Ferkingstad
Volda-sjakk i 50 år BGP/UGP Sun Mar 20 Ståle Refsnes
Alta sjakklubb ungdom bgp mars 2022 Sun Mar 20 Monika Ratama
Barnas Grand Prix med pokal til alle! Fri Mar 18 Hans-Inge Kongevold
Greveløkka vinter BGP II Tue Feb 22 Erlend Bakken Kyrkjebø
Åpent Oslomesterskap for Jenter 2022 Sun Feb 13 Geir Nesheim
Molde BGP Februar 2022 Sat Feb 12 Håkon Bentsen
Greveløkka vinter-BGP 1 Sun Jan 23 Hans-Inge Kongevold
Dragulf BGP God Jul! Sun Dec 12 Ellisiv Reppen
Bærum Ettermiddags-BGP Desember Fri Dec 10 Gisle Bjugn
Alta sjakklubb ungdom advent bgp søndag 2021 Sun Dec 5 Monika Ratama
Alta sjakklubb ungdom BGP Sun Dec 5 Monika Ratama
Sande BGP 2021 Sun Nov 28 Roger Løvaas
KM for Ungdom Innlandet Mon Nov 22 Sverre Johnsen
BGP 2021 Volda Ørsta Sjakklags Ungdom Sun Nov 21 Ståle Refsnes
Advents BGP Sat Nov 20 Terje Holten
Dragulf BGP Mr. Hvalross Mon Nov 8 Ellisiv Reppen
Dragulf BGP Mr. Hvalross Mon Nov 8 Ellisiv Reppen
Greveløkka November BGP 2021 Sun Nov 7 Erlend Bakken Kyrkjebø
KM Østfold Sat Nov 6 Hans-Inge Kongevold
KM for ungdom i Vestfold og Telemark Sun Oct 31 Espen Lie
Asku halloween bgp Sat Oct 30 Monika Ratama