De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Monday 01. January 2018

USF-siden BGP 2017 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Mikroputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Aaron HavelandKongsvinger100202020202015
1Magnus TyldenKristiansund10020202020209
1Alexander AasenHaukås10020202020207
4Mikael DigernesNittedal99202020201913
5Nicolai ØstensenKlyve97202020201712
6Yngve Mæhle RekdalNordstrand9620202019175
7Håvard HaugOslo Barnesjakklubb95202020201511
8Eirik Eikeland FurulundNordstrand94202018181819
8Leo Oliver LudvigsenAlta9420202017179
8Haldor GreibrokkAlta9420202017179

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Livia LindstadNordstrand100202020202013
1Gunnar Brandshaug DaleBærum100202020202012
1Heine N. JohannessenHaukås10020202020209
1Sofie Kristine RatamaAlta10020202020208
1Sverre LyeSmeaheia10020202020206
1Johannes TyldenKristiansund10020202020206
7Odin Andreas H NilsenAlta9720202020178
8Viktor Nygaard LøvåsenVålerenga9620202020166
9Oskar NordKampen94202019181711
9Olav August D. TønnessenVolda Ørsta9420202017177

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Alexander EinangenHammerfest10020202020206
2Stian RøstSki98202020191913
2Kim Roger Hansen WestrumNittedal9820202019197
4Stinus Frøseth SivertsenKristiansund9720202020178
5Sayed Elham HosainyGjøvik9520202018177
5Noah Myklebust ChristensenLillehammer9520202018175
7Erik Kammersten-BørresenDrammens87202019141410
8Fredrik Østlie PettersenHamar8520181715156
8Andreas Røberg BeitnesNordstrand8520201916105
10Johannes Fagernes KvadsheimTønsberg8419181715156

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Ingvar LeknesAlta9420202017178
2Ariza HinaSøråshøgda9120201818155
3Andreas Thorsen LieKongsvinger8720201715156
4Markus EllingsenAlta8620171717155
5Espen NordbyHamar8320191717105
6Isak EllingsenAlta80202020204
7Liam Jansson RønnestadSøråshøgda78202020184
8Peder Andreas BakkeSandane77202020174
9Henrik IversenSøråshøgda75191919184
10Shjalg NæssMasfjorden74202017174

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Roy André BogevågMasfjorden9920202020196
2Afras MansoorSøråshøgda80202020204
0Vebjørn MaanumNTG4020202
0Erlend ReigstadHamar4020202
0Einar Clausen FrøvikKragerø4020202
0Dag Einar Bjørkevoll NordNittedal4020202
0Jon Even PehrsonGjøvik3920192
0Simon T JohannessenKragerø3417172
0Simen SørensenSevland3020102
0Håkon Abeland MyrheimSmeaheia3020102

Valid HTML 4.01!