Klasse Miniputt I Miniputt har 311 spillere spilt 711 turneringer
Samlet har 1171 spillere spilt 2495 turneringer
Sist oppdatert: Saturday 29. September 2018
USF-siden BGP 2013 Turneringer Mikroputt Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista
PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Amalie Isabel MerkesvikBergens10020202020208
2Tobias Lang NilsenMoss98202020191910
3Isak SjøbergNordstrand97202020191810
3Jens Christian L. OpdahlBergens9720202020177
5Ulrikke LangvikTrondheim9520202020158
6Thyra KvendsethNordstrand94202020171711
6Mats NærheimSmeaheia9420201918178
6Bjørn RobertsenCaissa9420202017177
6Thomas GrunnsundKlyve9420202017176
10August Kristiansen KløfsrudMoss9320202019147
11Ingrid SkaslienVålerenga9220202017156
12Simen KlausenKlyve8820201717146
12Aleksander FlæsenStavanger8820201919105
14Olav BrattetveitBergens8220171715139
15Ingrid Jørdre KvammeBergens8020191515116
16Fredrik Lytomt JacobsenStavanger7819171715106
17William Sandberg OlsenMoss7717161615137
17Mads Wollan MyhreKristiansund77202020174
19Henrik IversenSøråshøgda7517151515136
19Vetle VelleSøråshøgda7518171713105
21Niklas UnnelandAalesunds732020151355
22Ulrik RuudTrondheim7217171513106
22Kristian Natvig1911U7217161514106
24Emil Gether-RønningVålerenga661817121097
25Maximilian L. LystadVålerenga6415131313107
25Kasper Hasborg SkarstenBergens6417161110107
25Sondre PiiksiMoss641716151065
28Arman LangeVålerenga63181817104
29Nils Jørgen LundeKlyve6215131311106
29Georgy FominBergens62201714114
31Sheroni AmarapalaStrømmen612011111097
31Mikkel BerglundVeien612015111055
33Fredrik KolstøKlyve601813111085
34Magnus FalckStavanger59181813104
34Andreas SalvesenDragulf592020193
36Sigurd Lauvås GaureOSSU571712121066
36Thomas Santi JohnsenKristiansund57171713104
38Jonas MælandSandved56181612104
39Arne Kjelsbøl HuseNordstrand551810101079
39Johannes BergersenSandved55171513104
41Magnus SæthreNittedal53181510104
41Embla Ekeland GrønnOSSU53201211104
41Abdulla Al-KananyModum532020133
44Kjetil SeglemSevland51161411104
45Jonatan JacobsenBrattås501599986
45Abyl KizatbayStavanger502020103
47Mats de BeerByåsen49151311104
48Jonathan K. SkiNTG48141311104
49Sondre NordlandMasfjorden441313994
50Oda VatlandStavanger4314108655
50Charlotte TallaksenStavanger4313108755
50Ulrik AuklendStavanger4316121054
53David TskhovrebovChess School of Rogaland4214111074
53Alexander K. SkiNTG421610884
53Mads Vestby-EllingsenTromsø421715103
56Jonas HenriksenLørenskog4111108755
56Morten Hauge Sikveland4113131054
58Osmund Sandnes LaurvikVålerenga401413854
58Oskar OvelandStavanger401515103
58Håkon Hembre HelgøySandved401614103
0Harald Christian VestjordTromsø4020202
0Elias HaukenesRidabu4020202
0Daniel NordquelleNordstrand3920192
61Linnea HolmboeNordstrand381513103
62Sander JoaStavanger371710554
0Julie SkjerveRidabu3720172
0Bernt Magnus MyraunetFrosta3720172
63Gaute Bergan1911U35171083
63Elias M SælhleFana351510103
0Joakim LekangAlta3520152
0Bård Kydland3520152
0Ekaterina MatyasMurmansk3417172
65Hannah Sesilie StangelandSandved33109864
65Henrik BirkelandKlyve331310103
0Gunnar LundTromsø3217152
0Ayman FattouhiCaissa3217152
67David WallevikBergens31121093
0Dario KristensenHarstad3120112
68Torgeir BjellandStavanger30131073
68Noah JørgensenSevland30151053
0Sigurd Moen HagenHarstad3020102
0Ina HammersvikAlta3020102
0Benjamin HalvorsenTromsø3017132
70Patrick Aleksander Maher1911U29108654
70Preben Thon AanensenBergens29131063
70Emilie Marie Myrvoll HillesundSøråshøgda2911993
73Kyle JohansenVålerenga2813963
74Stian Risa LeaSmeaheia27107554
74Selmer SundellMoss2710983
0Vegard SteinheimHarstad2717102
0Fredrik Johan Aa. OlsenKragerø2715122
0Maria NæssVålerenga2616102
76Magnus Bautz-Holter1911U25105554
76Benjamin WoldMoss2511773
76Ann Regine KvingedalMasfjorden259883
0Niko IdivoumaTromsø2515102
0Levi Seberg HaldorsenHarstad2515102
0Jacob Holden JacobsenKristiansund2515102
79Richard BrunstadNTG2495554
79Noah BaumannStavanger2410953
0Teodor Mo Hjelseth1911U241592
0Anders TørresenTromsø2413112
0Agnete VonheimAlta2413112
81Håvard Ørnhøi-Falnes1911U2310853
0Ottar August OpsalHarstad2313102
0Nikolai RistAlta231582
82Kjell Olav Torsvik BaugeMasfjorden229763
82Harald Skjølås DyrhaugStavanger2212553
0Tor Øverland BlikraStavanger2212102
0Stein Mikal AndvikMasfjorden2211112
0Polina BronderAsker2212102
0Oliver August TøndellDrammens221752
0Mursal NoraniAlta221392
0Mikael GjeddevannNord-Odal221392
0Trygve NilsenSevland2111102
0Niklas LauritzenModum2111102
0Daniel HøylandSandved2111102
84Thilo Aasland SundSandved2010553
84Johannes Holst-HagedalOSSU209653
84Ari Maman2010553
84Andreas Hedberg FloStavanger2010553
84Albert WatneOSSU2010553
0Knut Emil HowdenHarstad2010102
0Josef Auklend2010102
0Tor Fredrik KaasenTromsø20201
0Aleksander LilleeideKristiansand20201
0Aleksander FossanStavanger20201
0Markus ToenHolmestrand191092
0Kristian Varhaug191092
0Isak EllingsenAlta191182
0Nikita KhnykinOSSU19191
0David ZhangKristiansand19191
0Richard B. Tøndel1911U181082
0Peter Naper SchølbergKragerø181172
0Jacob LauvangerVålerenga181352
0Christer FarstadKlyve181172
89Ivar Opheim BarmenVålerenga177553
0Kenan KericVeien171072
0Faris RashidBærum171252
0Emir Mrkod Blomfeldt KoricmazKlyve17982
0Leander EriksenRidabu17171
0Julian Aleksander MunkStavanger17171
0Stasys MockusSotra16882
0Ole Dvergsdal161062
0Julie Birkeland HaugsdalMasfjorden16972
0Elise SørensenAlta161062
0Mikkel Asplin KlevenGeitebukken16161
90Martin KaralOSSU155553
0Sander Aae Skotheim1911U151052
0Oscar Skjøldt TønnesenStavanger151052
0Emil B TjeltaSandved151052
0David SpildeVålerenga151052
0David JøssangStavanger151052
0Aslak Moland151052
0Thomas Jørdre KvammeBergens15151
0Ole Mathias Lystad HøghaugKristiansund15151
0Marius TrelvikRidabu15151
0Konrad DahleByåsen15151
0Kjartan LidGeitebukken15151
0Ismar HadzicHolmestrand15151
0Adrian FredriksenDrammens15151
0Markus EllingsenAlta14772
0Tomas G. Faltinsen1911U14141
0Tim WanvikNTG13131
0Rakel Chua Ling Ch'ngOSSU13131
0Magnus NeergaardKristiansund13131
0Kirill FedchukTromsø13131
0Jonas MuriDrammens13131
0Henning WaageKristiansand13131
0Matias Montellukjent12752
0Kasper T Skjølås1911U12752
0Marianne HaugvalstadStavanger12121
0Oskar Bohne HaugeNordstrand11652
0Thomas SveinsvollSmeaheia11111
0Sunniva SkolåsGeitebukken11111
0Sondre Nestor SelmerByåsen11111
0Sondre Holen OlafsenRidabu11111
0Simon Levin BoddDragulf11111
0Sander Idland RageStavanger11111
0Matilda LøvgrenDrammens11111
0Mathias FjellskålSotra11111
0Jacob Hanstad1911U11111
0Henrik KummervoldTromsø11111
0Haakon MonclairNTG11111
0Fredrik Johan OlsenKragerø11111
0Simon Sand1911U10552
0Nora AndersenNTG10552
0Martin Risting1911U10552
0Andreas StavenesSmeaheia10552
0Thea Kvaløy TunglandStavanger10101
0Synnøve Berg-VålerhaugMoss10101
0Simen LosnegaardHarstad10101
0Sebastian FolgerøStavanger10101
0Rasmus Auestad10101
0Oskar Kleven FrøylandStavanger10101
0Oskar Feed Jakobsen10101
0Nikolai KoopVålerenga10101
0Mikael Lunde IsaksenHarstad10101
0Martin Andreas HeimdalFana10101
0Marcus H. BahreiniStavanger10101
0Mads Even Hobberstad10101
0Livar Lende10101
0Lars Lotsberg VindedalBergens10101
0Jone Ege10101
0Håvard Dahl obrestadSevland10101
0Heine Aasgard TverangerMasfjorden10101
0Felix Valentin FlatenNordstrand10101
0Erik Eliassen-RøvangSevland10101
0Elias Aarsland10101
0Edvard NygårdMoss10101
0Daniel Stang NygårdHolmestrand10101
0Cevin MollerudNord-Odal10101
0Cassandra BreilandEngelsvoll10101
0Arvid Feed Jakobsen10101
0Andreas G. TryggestadNordstrand10101
0Aksel H. HalvorsenStavanger10101
0Aane SannerholtGeitebukken10101
0Vetle BøvoldenHamar991
0Max-Ruben MikkelsenStavanger991
0Mads LøfeniusSotra991
0Luan AvdijuMoss991
0Knut SyseDragulf991
0Einar LoremTromsø991
0Ariel SkogvangAlta991
0Jonathan Løvdal881
0Henrik RødneStavanger881
0Frida Marie AndreassenTromsø881
0Emil JørgensenHolmestrand881
0Elling Kydland881
0Anders Lindheim881
0Sander Thon EndresenBergens771
0Ole Magnus Amble OlkvamNTG771
0Jonas AasmulSotra771
0Harald FagernesTønsberg771
0Brage WaraTromsø771
0August HanevikStavanger771
0Adam Kulås WibeOslo Barnesjakklubb771
0Une Ma BergumStavanger661
0Malgorzata Kopaczek-StyczenKragerø661
0Kristoffer AasOSSU661
0Jaran Halbo-Asbelund661
0Børge PettersenLarvik661
0Arya RezaiStavanger661
0Trym SaltkjelStavanger551
0Trygve T. NordtvedtVålerenga551
0Tobias Aschim551
0Tine OrumGeitebukken551
0Tejn RollandVålerenga551
0Synne DrægniBergens551
0Svein Inge Lutsi551
0Storm Vogt HagenLørenskog551
0Sofie BråtveitStavanger551
0Sindre BrattlienNittedal551
0Simen T. HolmenStavanger551
0Selina RaveendranVålerenga551
0Sebastian JacobsenBærum551
0Sebastian Andersenukjent551
0Sara SlusarczykOSSU551
0Sander SkaslienLørenskog551
0Robin Bauge MalminSandved551
0Quin ArundelStavanger551
0Petter MortensenNTG551
0Peter Lockert551
0Olav Hagalid SæbøSmeaheia551
0Mats William MarrotNordstrand551
0Mathias GrøsfjeldStavanger551
0Mathias DunsethStavanger551
0Martin H. SteenslandBærum551
0Maren NærheimSmeaheia551
0Mahdan GazimagamaevBærum551
0Ludvig W. Røsholt1911U551
0Leah Levin Bodd551
0Kristian Rabben Bautz-Holter1911U551
0Kristian Berg Tveter1911U551
0Kieran SmørdalBergens551
0Karoline BøSmeaheia551
0Jonathan Snekkestad551
0Jonas Asgautsen StokkebøStavanger551
0Johan Nysveenukjent551
0Joakim JacobsenRandaberg551
0Isak AspheimKlyve551
0Isabell EriksenTønsberg551
0Inger FrøvikSmeaheia551
0Ines WanvikNTG551
0Hugo F. IlebekkKristiansand551
0Helge HåvardsteinRandaberg551
0Grunde Brottveit1911U551
0Frida Kathrine PettersenLarvik551
0Frede Andersenukjent551
0Emilie ChristiansenBergens551
0Elias Madsen-RennanStavanger551
0Elias Bostrøm551
0Eirik Håvarstein Lothe551
0Eira OledalVålerenga551
0Edvard SireFredrikstad551
0Edvard EggesvikBærum551
0Edvard Brein GrothNTG551
0Dina Øvergaard551
0Daniel Olsen551
0Daniel NilsenSmeaheia551
0Cecilie Lind MoenStavanger551
0Casper OskalVålerenga551
0Casandra B. CorneliussenOslo Barnesjakklubb551
0Benjamin H. LundeStavanger551
0Benjamin Danielsen551
0August LukkassenOSSU551
0Arne ØgreidBærum551
0Andrea Nybø551
0Andrea AvelloneStavanger551
0Alexander VistnesRandaberg551
0Aksel Hestvikukjent551

Valid HTML 4.01!