De 10 beste alle klasser Sist oppdatert:
Saturday 29. September 2018

USF-siden BGP 2007 Turneringer Miniputt Lilleputt Kadett Ungdom De 10 beste Jentelista

Klasse Miniputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Henning Kjøita1911U100202020202015
1Torgeir Kjøita1911U100202020202013
1Reid Erik FribergBrattås10020202020209
1Håkon Sletnes FaberSMPOAÅU10020202020206
1Andreas JansenBergens10020202020206
6Eivind AarthunStavanger9620202018188
7Gregor Taube1911U93202019171711
8Martin NilsenStavanger9220201917169
8Vegard Kanages AndaStavanger9220191917178
10Erik Botheim1911U91201918171714

Klasse Lilleputt

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Eivind Sæteren BerntsenNordstrand100202020202017
1Ole Emil FrisvoldBergens100202020202010
1Tor Botheim1911U10020202020209
4Simon BaraneLye99202020201910
5Aryan TariAsker98202020191911
6Andreas L RoslandLye97202020191812
7Jathavan SuntharalingamOSSU9620202018186
8Erlend PiløRidabu9420202017176
8Niklas SavioKjørbekkhøgda9420202017175
10Vegard ØveråsSandved9320191918178

Klasse Kadett

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Timmie NygaardCaissa10020202020206
1Tor Botheim1911U10020202020205
3Magnus Nordby GjøsteinAsker96201919191910
4Andreas StøleSandved9320201818179
5Erik HeesbråtenNord-Odal9220202017155
6Holger StøleSandved8819181717179
7Magnus AartunStavanger8620181616168
8Katrine TjølsenBergens77202020174
9Christian RoenSetskog6817151313105
9Harald SannerudNord-Odal68202015134

Klasse Ungdom

PlassNavn KlubbSumPOEN GAntall
1Vidar EdvardsenStavanger10020202020206
1Timmie NygaardCaissa10020202020205
3Anita BrattbakkÅsane8620171717156
4Per A HagenVerdal602020203
5Erlend R BlomFana57201710104
0Marius JohanssonMasfjorden4020202
0Kjetil StokkeBergens4020202
0Håkon StrandStavanger4020202
0Line HolenSørum3920192
0Dennis NygaardKjørbekkhøgda3619172

Valid HTML 4.01!