BGP-poeng fra turneringen

BGP-poeng blir tildelt etter skala 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6 og fem til resten ved mindre enn 50 deltagere i en turnering.
Med mer enn 50 deltagere blir skalaen 20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6 og 5 til resten.
I Kretsmesterskap gis det 20 til klassevinneren (i NM klassene) og 10 til resten.

BGP poeng fra turneringen (om de alt er registrert):
Merk at du har rask tilgang til oversikt over alle BGP-poeng for inneværende og tidligere sesonger fra lenkene nedenfor:
Dragulf BGP "God Jul" desember 2019 BGP poeng registrert: ja

Utlisting av BGP-poeng

Dragulf BGP "God Jul" desember 2019

KlasseNavnKlubbBGP-poeng
LilleputtFlorian ElsethDragulf Akershus20
LilleputtPetter SmedsrudDragulf Akershus19
LilleputtAnton SougNordstrand18
LilleputtMathias LarsenDragulf Akershus17
LilleputtMartin LimkjærFollo16
LilleputtMikkel SjølieDragulf Akershus15
MiniputtRafe RehmanVålerenga20
MiniputtAaron HavelandSørum19
MiniputtJohnson ShiStjernen18
MiniputtLeo BergerBærum17
MiniputtJonas Angel MangelrødTønsberg16
MiniputtMarius Hæg DaleEiker15
MiniputtAlfred Paoletti Røbergshagen Nordstrand14
MiniputtAidas JuodziukynasVestfossen13
MiniputtBobo Solan HedinDragulf Akershus12
MiniputtTheo HodneDragulf Oslo11
MiniputtEskil Møklebust-LienDragulf Oslo10
MiniputtHenrik Li Eiker9
MiniputtRonja Irrested HorneVestfossen8
MiniputtOscar HjobergOSSU7
MiniputtMakis AhmadiEiker6
MiniputtElias JamtliOSSU5
MiniputtIver VeaDragulf Akershus USK5
MiniputtFinn Øen GythfeldtOSSU5
MiniputtAxel BoeDragulf Oslo5
MiniputtJakub Adam SadleiEiker5
MiniputtKristian Alexander DahleSki5
MikroputtAugust Minh BrattgjerdOSSU20
MikroputtThomas Nissen Hellerud1911U19
MikroputtAdrian Jeppsson BergNordstrand18
MikroputtHallvard Foss BjørnstadDragulf Akershus17
MikroputtOda Kofoed SkramstadBærum16
MikroputtAmandus Innset-EkkjeFollo15
MikroputtVemund M. FalkumDragulf Oslo14
MikroputtAksel TollefsenNordstrand13
MikroputtSindre KvedalenSki12
MikroputtTrym M ØstbergDragulf USK11
MikroputtDavid Myrseth NilsenVålerenga10
MikroputtLauritz Nissen Hellerud1911U9
MikroputtVictor Lindstad Nordstrand8
MikroputtAmalie Linnea HeiboDragulf Akershus7
MikroputtBirk BraatenDragulf Akershus6
MikroputtOlav Faye HelvikNordstrand5
MikroputtSolan BrevickKonnerud5
MikroputtLinnea Reinfjord LindholmDragulf USK5
MikroputtJacob Worm-MullerDragulf Akershus5
MikroputtJulian Ruud - AndersenEiker5
MikroputtLillebjørn Lhamo Olsen AasbergVålerenga5
MikroputtPhilip August Jæger-ThoresenDragulf Oslo5
MikroputtEmanuel MyrlandEiker5
MikroputtTristan Mathias Holth BrækkeNordstrand5
MikroputtIlana Tamar Vitenberg1911U5
MikroputtSwetcha Athaluri rajaDragulf Oslo5
MikroputtSebastian Doan RønningDragulf Oslo5
MikroputtEskil Andreas Mjaavatten-HansenBærum5
MikroputtFilip Myrseth NilsenValerenga USK5
MikroputtEmthe SolskinnsbakkStjernen5
MikroputtNicklas Skåra JohansenSki5
MikroputtVladislav Hansen5
MikroputtAlfred BrattliNittedal5
MikroputtFinn Magnus KirkholtNordstrand5
MikroputtNa-Uy NguyenStjernen5
MikroputtEskil ElgesemBærum5
MikroputtKevin Melby HosleVUSK5
MikroputtJonas Gjerde-NerliVålerenga5
MikroputtOskar MarchesanDragulf Akershus5
MikroputtWilliam OlsenDragulf Akershus5
MikroputtMilea Den RooverBærum5
MikroputtEdvard SindingDragulf Oslo5
MikroputtAnna KirakosyanDragulf Oslo5
MikroputtElliot Paoletti RøbergshagenNordstrand5
MikroputtEiril AndresenSki5
MikroputtPeter Worm-MullerDragulf Akershus5
MikroputtUlrik FlåtaDragulf Akershus5
MikroputtOskar Sandberg LinderudDragulf Akershus USK5
MikroputtTrym Tveraabak1911U5
MikroputtEspen Siben YangDragulf Oslo5
MikroputtMax TveitDragulf Akershus5
MikroputtTheodor Engdal Jensen1911U5