BGP-poeng fra turneringen

BGP-poeng blir tildelt etter skala 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6 og fem til resten ved mindre enn 50 deltagere i en turnering.
Med mer enn 50 deltagere blir skalaen 20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6 og 5 til resten.
I Kretsmesterskap gis det 20 til klassevinneren (i NM klassene) og 10 til resten.

BGP poeng fra turneringen (om de alt er registrert):
Merk at du har rask tilgang til oversikt over alle BGP-poeng for inneværende og tidligere sesonger fra lenkene nedenfor:
Korsvollsjakken BGP-UGP I 2017 BGP poeng registrert: ja

Utlisting av BGP-poeng

Korsvollsjakken BGP-UGP I 2017

KlasseNavnKlubbBGP-poeng
KadettEven Elias Yuan Hem1911U20
KadettSigurd Lauvås GaureOSSU19
KadettIngrid SkaslienVålerenga18
KadettElias HestvikBærum17
KadettSigurd Wist KveineBærum16
KadettJens Ludvik NedregårdOSSU15
KadettAvnit-Simon Singh AnandHaugerud14
KadettRichard B. Tøndel1911U13
KadettEspen Solberg AgaKonnerud12
KadettMarkus Moen EliassenOSSU11
KadettAdrian KjærHaugerud10
KadettRasmus TønnesenDragulf Oslo9
LilleputtAndreas TenoldNordstrand20
LilleputtKim Roger Hansen WestrumNittedal19
LilleputtEilif Irgens Hynnekleiv1911U18
LilleputtEva SkaslienVålerenga17
LilleputtAndreas Røberg BeitnesNordstrand16
LilleputtAndreas Fuskeland KroFredrikstad15
LilleputtDavid L. VangenOSSU14
LilleputtSayed Elham HosainyGjøvik13
LilleputtStian RøstSki12
LilleputtFredrik Berg Buxrud1911U11
LilleputtInga Hem1911U10
LilleputtNils Henrik NedregårdOSSU9
LilleputtClaudio CostaDragulf Oslo8
LilleputtClaud Valleria WatinSki7
LilleputtPhilip Che BuiFredrikstad6
LilleputtDawid ZwierzchowskiDragulf Akershus5
LilleputtMartin TolfsbyDragulf Akershus5
LilleputtDaniel KarlsenFredrikstad5
LilleputtFabian Vrangen MagnussonFredrikstad5
LilleputtHenny BrendenSki5
LilleputtAndreas S GransethGjøvik5
LilleputtMartin Andre SkjønneborgSki5
LilleputtAnders Vetle SamdalNittedal5
LilleputtHermann Løland Fleime1911U5
LilleputtJonas HøiomFredrikstad5
MiniputtViktor Nygaard LøvåsenVålerenga20
MiniputtHy Chang VoDragulf Akershus19
MiniputtAmadeus Hestvik EvenshaugBærum18
MiniputtLinnea LarreOSSU17
MiniputtTruls Rygh HjortdalAlta16
MiniputtEivind Grunt KrekenNordstrand15
MiniputtOskar NordKampen pBU14
MiniputtMagnus Årdal1911U13
MiniputtAmelia NordquelleNordstrand12
MiniputtAlexander Leikis SlettumOSSU 11
MiniputtMikkel Mellem Ulleberg1911U10
MiniputtEugenio CostaOSSU9
MiniputtKristian SæleDragulf Akershus8
MiniputtSumithiran MahendranStjernen7
MiniputtMarkus Rønningen MosliKampen pBU6
MiniputtEinar GrueKampen pBU6
MiniputtAlfred Skjerve SeierstadDragulf Akershus5
MiniputtAlbert Vogt-Østli1911U5
MiniputtArne EikreOSSU5
MiniputtFilip Espe Li-Johansen1911U5
MiniputtHåvard FærdenSki5
MiniputtMohamed Fateh Kalaji1911U5
MiniputtEilif KennedyKampen pBU5
MiniputtLinus Rasmussen-HellebustVålerenga5
MiniputtEskil Andsnes VestbøKampen pBU5
MiniputtLukas Højgaard Bache-AndreassenFollo5
MiniputtJohannes Nitter Elvsborg1911U5
MiniputtSebastian BellNordstrand5
MiniputtAaron Pham LuongNordstrand5
MiniputtAmund Halaas Irion1911U5
MiniputtSelma Marie Ursin af SandebergKampen pBU5
MiniputtSander TønnesenDragulf Oslo5
MiniputtEven RebneDragulf Akershus5
MiniputtSolveig Hem1911U5
MiniputtAsk FjeldstadKampen pBU5
MiniputtWilliam Giske NewthKampen pBU5
MiniputtElma Selvik1911U5
MiniputtAksel Hellerud1911U5
MiniputtMartin Henden1911U5
MiniputtMartin Tonby1911U5
MiniputtIda Marie Hjemsæter Skjelbred1911U5
MikroputtMikael DigernesNittedal20
MikroputtFelix TunsjøDragulf Oslo19
MikroputtIsak BrattgjerdDragulf Oslo18
MikroputtRafe RehmanVålerenga17
MikroputtBrede RathRødtvet16
MikroputtVetle Bjørge StrandFredrikstad FSU15
MikroputtLudvig Taradsen GuddalRødtvet14
MikroputtKha Chang VoBærum13
MikroputtMarius Hjemsæter Skjelbred1911U12
MikroputtVictor Chammas MangerudNordstrand11
MikroputtAaron HavelandSørum10
MikroputtHector Chammas MangerudNordstrand9
MikroputtJoakim Westvang1911U8
MikroputtEirik Gagnum Tonby1911U7
MikroputtAdam SelvikBergens6
MikroputtAugust Myklebust Leopolder1911U5
MikroputtLeo Blundell1911U5
MikroputtEskil DalenFredrikstad5
MikroputtStorm A. Mo1911U5
MikroputtOscar MelbyeSki5
MikroputtOle Hanekamp1911U5
MikroputtTorstein Røseid1911U5
MikroputtLars B DueDragulf Oslo5
MikroputtVetle Killie KristiansenVålerenga5
MikroputtJakop DiepRødtvet5
MikroputtSilje Kveseth IngebretsenRødtvet5
MikroputtBenjamin Bist1911U5
MikroputtKatarina Sandholm-Lærum1911U5
MikroputtMathilde RathRødtvet5
MikroputtOlaf SkaslienVålerenga5
MikroputtEskil Agledal Otterstad1911U5
MikroputtWilliam HusremFollo5
MikroputtThomas Nissen Hellerud1911U5
MikroputtAksel Bakke WahlKonnerud5
MikroputtJohannes NomeDragulf Oslo5
MikroputtVilde SlettemarkRødtvet5
MikroputtSamatar-M. Musse1911U5
MikroputtAlemayehu Tadalla Weriku1911U5
MikroputtMorgan Rosenborg-JohnsenKonnerud5
MikroputtMikkel Uglum Bjune1911U5
MikroputtEirik Bjørge StrandFredrikstad FSU5
MikroputtMathias SalthammerSki5
MikroputtIngrid Johanne Årdal1911U5
MikroputtAndreas TyslandRødtvet5
MikroputtMorten HalmøyVålerenga5
MikroputtAnton Kværne Bjørgan1911U5
MikroputtEeoné PhamNordstrand5
MikroputtMari Kveseth IngebretsenRødtvet5
MikroputtOlav GurihusNittedal5
MikroputtAlexander Allport FossumDragulf Oslo5
MikroputtArian Amundsen BorgaasMoss5
MikroputtAndré Hovland ThiesenRødtvet5
MikroputtElias SlettemarkRødtvet5
MikroputtDavid Slotterøy Johnsen1911U5
MikroputtMagnus Sørli Trønningsdal1911U5
MikroputtMagnus SæleOSSU5
MikroputtBenedicte Løland Fleime1911U5
MikroputtErik Storm Stave-Johansen1911U5
MikroputtSigurd Løken Braaten1911U5
MikroputtJørgen HalmøyVålerenga5
MikroputtPhillip DiepRødtvet5
MikroputtArild BouquetRødtvet5
MikroputtEirik Eikeland FurulundNordstrand5
MikroputtElias Næss HemVålerenga5
MikroputtIsak Nøkleby-HåskjoldSki5
MikroputtLeen Kalaji1911U5
MikroputtBenjamin Nesheim Køber1911U5
MikroputtJon Storheim Hellum1911U5